Graficzne?? szaleństwo ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 19:22   #1
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Talking

Graficzne?? szaleństwo ;)


Witajcie kochane Dziś zmalowałam oto takie coś Nie jest to oczywiście makijaż na wyjście na miasto ani nic z tych rzeczy, ot takie szaleństwo kolorów i kształtów

To czego użyłam do makijażu widać na zdjęciu, troszkę jedną stronę zdjęcia prześwietliło więc jeśli czegoś nie widzicie to pytać

Aparat mnie trochę opala, nie mam na buźce żadnego bronzera tylko róż w kolorze zgaszonego fioletu, śliczny jest!

Miłego oglądania i komentowania kochane
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:14   #2
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Pierwsze skojarzenie ,,ale sexownie '' kawał dobrej roboty mówiąc potocznie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Usta są rewelacyjne
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:30   #3
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Przychodzi mi do głowy określenie "ruska lala". Ogólnie masakra, przesyt kiczu, dobrze, że nie masz zamiaru wychodzić tak do ludzi
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:31   #4
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Pierwsze skojarzenie ,,ale sexownie '' kawał dobrej roboty mówiąc potocznie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Usta są rewelacyjne
dziękuje Ci kochana!!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:32   #5
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Przychodzi mi do głowy określenie "ruska lala". Ogólnie masakra, przesyt kiczu, dobrze, że nie masz zamiaru wychodzić tak do ludzi
do makijażu należy podchodzić z dystansem i otwartością, szkoda, że Ty tego nie umiesz ruskie lale to mają takie kółka różowe na policzkach i jasne niebieskie cienie na oczach, szkoda, że TY tego nie wiesz.
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:33   #6
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

No i doczekalas sie Bardzo mi sie podoba WSZYSTKO a usta najbardziej, super je powiekszylas

EDIT: Mnie przyszlo pierwsze skojarzenie z Barbie...wydaje mi sie ze z zalozenia makijaz mial byc troche kiczowaty i plastikowy i gdyby zrobic do tego odpowiadnia stylizacje bylo by ekstra

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-07-25 o 20:35
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:35   #7
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Usta i poliku super. Mniamniuśne rzekłabym nawet.

Ale oczy mi się nie podobają, niby graficznie....ale Ciebie stać na wieeele więcej.
Kolor na oczach piękny btw.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 20:37   #8
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
No i doczekalas sie Bardzo mi sie podoba WSZYSTKO a usta najbardziej, super je powiekszylas
Gosiu alleluja! ciesze się ogromnie choć nie spodziewałam się użyłam też konturówki z Maybelline, zapomniałam ją dodać na zdjęciu

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Usta i poliku super. Mniamniuśne rzekłabym nawet.

Ale oczy mi się nie podobają, niby graficznie....ale Ciebie stać na wieeele więcej.
Kolor na oczach piękny btw.
dziękuje Ishi dziękuje za wiarę w moje możliwości, ale taki miałam zamiar i tak wykonałam
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:10   #9
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Ciekawy, futurystyczny makijaż. Nieco kiczu jest, ale miał być pewnie z założenia.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:27   #10
elca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 238
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

jak morska fala i te usta jak Barbie słodko!
elca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:33   #11
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Ciekawy, futurystyczny makijaż. Nieco kiczu jest, ale miał być pewnie z założenia.
dziękuje

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez elca Pokaż wiadomość
jak morska fala i te usta jak Barbie słodko!
dziękuje kochana!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 21:39   #12
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
do makijażu należy podchodzić z dystansem i otwartością, szkoda, że Ty tego nie umiesz ruskie lale to mają takie kółka różowe na policzkach i jasne niebieskie cienie na oczach, szkoda, że TY tego nie wiesz.
szkoda, że nie umiesz przyjąć po ludzku krytyki
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:40   #13
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
szkoda, że nie umiesz przyjąć po ludzku krytyki
przyjmuję jeśli coś wnosi
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 22:53   #14
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

hmmm..... trudny do ocenienia makijaż......
szczerze powiedziawszy nie podoba mi się, ale rozumiem, taki efekt "przesytu" chciałaś uzyskać. gdyby była tutaj jakaś stylizacja, np ubiór, fryz itp to może lepiej to by wyglądało
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 22:54   #15
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Mi się ogólnie podoba bardzo; z jednym małym zastrzeżeniem, że oku można by nadać trochę głębi...
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 07:43   #16
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
przyjmuję jeśli coś wnosi
A co Twój makijaż wnosi na MM? Nie ma jak go oceniać, skoro trzeba go przyjąć z dystansem. Wyglądasz w nim niekorzystnie, ale ok - napisałaś, że nie wychodzisz do ludzi w nim i słusznie.
Ale nie jest to żaden popis sztuki graficznej, nie jest to żadna stylizacja, nie jest on w żaden sposób ciekawy i kreatywny, więc moim zdaniem jest kompletnie niepotrzebny.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:38   #17
ppsj25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 175
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Jeju podpinam sie pod dziewczynę która napisała-ze wyglada jak "ruska lala"
kiczowaty makijaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Wygląda tak jak by sobie ktos kupił mase kosmetyków i na siłe z tego szczescia chciał od razu ,za jednym zamachem wykorzystac wszystkie na raz.
Zero sieniowania ,zero wyczucia .....masakra
ppsj25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:39   #18
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
hmmm..... trudny do ocenienia makijaż......
szczerze powiedziawszy nie podoba mi się, ale rozumiem, taki efekt "przesytu" chciałaś uzyskać. gdyby była tutaj jakaś stylizacja, np ubiór, fryz itp to może lepiej to by wyglądało
miał być on taką odskocznią od zwyklaków i innych tego typu nie mam zdolności do stylizacji ani robienia fryzur stąd ich nie ma, ale chyba liczy się wykonanie makijażu, a to na pewno nie jest złe

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Mi się ogólnie podoba bardzo; z jednym małym zastrzeżeniem, że oku można by nadać trochę głębi...
dziękuje Nonuś

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
A co Twój makijaż wnosi na MM? Nie ma jak go oceniać, skoro trzeba go przyjąć z dystansem. Wyglądasz w nim niekorzystnie, ale ok - napisałaś, że nie wychodzisz do ludzi w nim i słusznie.
Ale nie jest to żaden popis sztuki graficznej, nie jest to żadna stylizacja, nie jest on w żaden sposób ciekawy i kreatywny, więc moim zdaniem jest kompletnie niepotrzebny.
nie jest on skierowany do Ciebie więc jeśli Ci się nie podoba nie oglądaj. Nie liczę się z opinią osób, które krytykują dla poprawy nastroju więc daj sobie spokój.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ppsj25 Pokaż wiadomość
Jeju podpinam sie pod dziewczynę która napisała-ze wyglada jak "ruska lala"
kiczowaty makijaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Wygląda tak jak by sobie ktos kupił mase kosmetyków i na siłe z tego szczescia chciał od razu ,za jednym zamachem wykorzystac wszystkie na raz.
Zero sieniowania ,zero wyczucia .....masakra
taki był mój zamysł i wykonanie jest dobre Proponuję byś wykonała podobny i porównamy jak to wyjdzie A wyczucie jest oj jest, wszystko dobrane jest kolorystycznie, zgodnie z paletą barw
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:55   #19
odieodie
Przyczajenie
 
Avatar odieodie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

wiesz, wiele makijazy które tu przedstawiłaś bardzo mi się podobało, ale ten też średnio mi odpowiada. Oko wydaje się być takie...płaskie. i tez mi się wydaje, że za dużo tu wszystkiego.
Rozumiem, że taki miał być Twój zamysł, ale nie złośc się na innych za to, że im się nie podoba. Nikt nie chce Ciebie tu atakować, więc nie musisz być niepotrzebnie niemiła.
Wiemy, że umiesz ładnie malować, ale to jest jedna z gorszych Twoich prac. Czekamy na lepsze, bo wiemy że stać Cię na więcej
pozdrawiam!
__________________
Odie
odieodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 12:25   #20
fox22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 236
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Ja lubie cieniowania dlatego jak ale mnie za dużo tego błękitu w jednej tonacji, przerysowanie rozumiem jako zabawe makijażem
__________________
http://www.nowywymiarwnetrz.pl
fox22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:38   #21
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Mysle ze ten makijaz nie wzbudzil by tylu kontrowersji gdyby oko wykonac w matach, bo odcien niebieskiego jest bardzo ladny, tylko ta perla powoduje przesyt...pozatym graficzne makijaze lepiej sie w matach prezentuja, lepiej wydobyc kontrasty Ale nawet w tej formie mi sie ten makijaz z "ruska baba" nie kojarzy
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:44   #22
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

a ja sama nie wiem..trzeba traktować ten makijaż jako formę zabawy makijażem i tak też go postrzegam wykonany jest na pewno bez zarzutu choć oczkom bym dała jakieś przyciemnienie żeby zaznaczyć głębie kształt jest świetny, ciekawy i niebanalny usta kolor mają jak dla nie przerażający ale tu pasują-tak jak Ishi mnie się makijaż też z lalką Barbie skojarzył podsumowując-umiesz się bawić, masz pomysły i to się liczy
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:04   #23
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Moniś ciekawy make up
Czasami trzeba byc szalonym
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:30   #24
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

wow no fajnie to wygląda
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 18:28   #25
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez odieodie Pokaż wiadomość
wiesz, wiele makijazy które tu przedstawiłaś bardzo mi się podobało, ale ten też średnio mi odpowiada. Oko wydaje się być takie...płaskie. i tez mi się wydaje, że za dużo tu wszystkiego.
Rozumiem, że taki miał być Twój zamysł, ale nie złośc się na innych za to, że im się nie podoba. Nikt nie chce Ciebie tu atakować, więc nie musisz być niepotrzebnie niemiła.
Wiemy, że umiesz ładnie malować, ale to jest jedna z gorszych Twoich prac. Czekamy na lepsze, bo wiemy że stać Cię na więcej
pozdrawiam!
wiem, że mnie oglądasz Nie złoszcze się na innych, ale należy zrozumieć, że jest to po prostu odskocznia od codzienności z mojej strony a nie brak gustu. Dziękuje za Twoją wypowiedź

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez fox22 Pokaż wiadomość
Ja lubie cieniowania dlatego jak ale mnie za dużo tego błękitu w jednej tonacji, przerysowanie rozumiem jako zabawe makijażem
no i dziękuje

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Mysle ze ten makijaz nie wzbudzil by tylu kontrowersji gdyby oko wykonac w matach, bo odcien niebieskiego jest bardzo ladny, tylko ta perla powoduje przesyt...pozatym graficzne makijaze lepiej sie w matach prezentuja, lepiej wydobyc kontrasty Ale nawet w tej formie mi sie ten makijaz z "ruska baba" nie kojarzy
no i dziękuje Ci bardzo, nie wykonywałam wcześniej graficznych więc teraz już będę wiedzieć, że lepiej trzymać się matów

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
a ja sama nie wiem..trzeba traktować ten makijaż jako formę zabawy makijażem i tak też go postrzegam wykonany jest na pewno bez zarzutu choć oczkom bym dała jakieś przyciemnienie żeby zaznaczyć głębie kształt jest świetny, ciekawy i niebanalny usta kolor mają jak dla nie przerażający ale tu pasują-tak jak Ishi mnie się makijaż też z lalką Barbie skojarzył podsumowując-umiesz się bawić, masz pomysły i to się liczy
dziękuje Asiu Takie podejście rozumiem

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Moniś ciekawy make up
Czasami trzeba byc szalonym
dziękuje Asieńko

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
wow no fajnie to wygląda
dziękuje Ci kochana
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:32   #26
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Wydajesz się bardzo zarozumiała, pewna siebie i wręcz bezczelna, nie uznając żadnej krytyki, odpowiadasz tylko na "słodzenie". A powiedzmy sobie szczerze, MM to forum, na którym 99% osób napisze Ci "jejuu ale boski makijażyk! super, ślicznie", bo boi się, że jak skrytykuje, to Ty tej osobie też skrytykujesz

Ja na MM makijaży nie wrzucam, ale pozwalam sobie oceniać i muszę przyznać, że nic ciekawego nie zaprezentowałaś do tej pory, w porównaniu z Ishikawa, Eweska, Agabil czy innymi 'guru' jest słabo technicznie i kolorystycznie. Tyle na ten temat.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:47   #27
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Wydajesz się bardzo zarozumiała, pewna siebie i wręcz bezczelna, nie uznając żadnej krytyki, odpowiadasz tylko na "słodzenie". A powiedzmy sobie szczerze, MM to forum, na którym 99% osób napisze Ci "jejuu ale boski makijażyk! super, ślicznie", bo boi się, że jak skrytykuje, to Ty tej osobie też skrytykujesz

Ja na MM makijaży nie wrzucam, ale pozwalam sobie oceniać i muszę przyznać, że nic ciekawego nie zaprezentowałaś do tej pory, w porównaniu z Ishikawa, Eweska, Agabil czy innymi 'guru' jest słabo technicznie i kolorystycznie. Tyle na ten temat.
Dziękuje za Twoją opinię Wcale nie uważam się za lepszą od nikogo, dążę do perfekcji i zdanie kogoś takiego jak Ty nie zniszczy mojej opinii o moich zdolnościach bo wiem, że je mam. Na szczęście mogę liczyć na obiektywną opinię innych lepiej znających się na makijażu Uznaję krytykę jeśli napisałabyś- mogłabyś zmienić to i to i byłoby lepiej, taka krytyka pomaga mi się rozwijać i ją doceniam. Proszę byś nie wypowiadała się więcej w moich wątkach, gdyż chce uniknąć kłótni. Jeżeli masz coś do mnie to napisz na pw, tak rozwiązują sprawy osoby dorosłe.
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 14:28   #28
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

oczy są super, mimo, ze płaskie, ale widać, że postawiłaś tu na formę(kształt i kolor)

ale usta...zostawiłabym nudne
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:41   #29
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
oczy są super, mimo, ze płaskie, ale widać, że postawiłaś tu na formę(kształt i kolor)

ale usta...zostawiłabym nudne
dziękuje Malinko za opinię Byłoby z pewnością mniej kontrowersyjnie z takimi ustkami
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 09:07   #30
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Graficzne?? szaleństwo ;)

Podpisuje sie pod opiniami: ruska lala. Tak powinnas zatytuowac ten makijaz

Wg mnie okropny, wiejski, w zyciu bym sie tak nie pomalowała, ani nawet nie pomalowalabym tak modelki do zdjec.

Moja chrzesnica tak sie sama maluje farbkami do twarzy. A ma 6 lat.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

CERVEZA: Wydajesz się bardzo zarozumiała, pewna siebie i wręcz bezczelna, nie uznając żadnej krytyki, odpowiadasz tylko na "słodzenie". A powiedzmy sobie szczerze, MM to forum, na którym 99% osób napisze Ci "jejuu ale boski makijażyk! super, ślicznie", bo boi się, że jak skrytykuje, to Ty tej osobie też skrytykujesz

Podpisuje sie pod tym w 100%.

Edytowane przez shiava
Czas edycji: 2010-08-08 o 09:09
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.