Nadmierne Pocenie!! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-18, 17:00   #361
callineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: zadupie
Wiadomości: 8
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez busz Pokaż wiadomość
a czy w czasie używania antidralu można uzywac innych środków? tzn ze na noc smaruję się antidralem a rano jakimś antyperspirantem? czy to działa wręcz przeciwnie niż ma - niekorzystnie?
mozna uzywac antyperspirantu na dzien tylko nie zapomnij rano zmyc antidralu
callineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 17:31   #362
sylwia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: pocenie się

mi taez etiaxil nie pomógł tyle kasy i nic czy stosowałas antidral bo ja juz niewiem czego używa cprosze o jaką rade
sylwia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 17:38   #363
sylwia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Re: pocenie się

cześć ja uzywałam etiaxilu tez według ulotki 3 dni pod rząd na suche paszki i nic totalne plamy pod pachami tak mnie to wkurza bo bluzki sa mokre niewiem co mam stosowac .mysłałam zeby nie uzywac etiaxilu bo jak nie działa ale jak ty piszesz ze pomógł ci po tygodniu.a na ulotce pisze ze efekty powinny byc widocze po pierwszych aplikacjach a umnie jak był problem z potem tak jest dalej czy ktos zna sprawdzony lek na mokre pachy prosze o pomoc!!!!!!!!!
sylwia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:20   #364
aniaania17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja mam ogromne problemy z poceniem. jestem spocona przez caly czas w szkole i to widac i w dodatku bardzo brzydko pachnie juz nie wiem jak duzo lekow kupilam a teraz dzis kupilam antidral . zalozylam na noc. i jak na razie mnie szczypie ale mi to nie przeszkadza. napisze jakie beda efektytrzymajcie kciuki :P
aniaania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 19:32   #365
aniaania17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

sluchajcie!!!! he he dzis sie nic a nic nie spocilam!!!!!!!! bylam suchutka jak nic!!!!!! ale mam nadzieje ze to nie tak tylko na raz. mam nadzieje ze jutro tez bede sucha... wkoncu mam nadzieje ze cos dziala!!!!!!!!!!!!
aniaania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:04   #366
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

antidral jest boski

mam problem...otóż denerwuje mnie że jak jestem na dyskotece i potańcze 10 minut to jestem morka :/ poci mi sie strasznie czoło i mam aż mokre włosy niekiedy...to mnie najbardziej denerwuje...plecy też mam troche mokre ale to konsekwencja używania antidralu pod pachy bo gdzieś te toksyny muszą wyjść heh macie jakiś pomysł żeby sie tak nie pocić na disco?
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 09:08   #367
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
antidral jest boski

mam problem...otóż denerwuje mnie że jak jestem na dyskotece i potańcze 10 minut to jestem morka :/ poci mi sie strasznie czoło i mam aż mokre włosy niekiedy...to mnie najbardziej denerwuje...plecy też mam troche mokre ale to konsekwencja używania antidralu pod pachy bo gdzieś te toksyny muszą wyjść heh macie jakiś pomysł żeby sie tak nie pocić na disco?
ja mam identycznie niestety po wyjsciu z klubu wygladam tragiznie na dodatek mam grzywke[wysokie czolo] i ona jest czesto cala mokra,ale co zrobic jak jest duzo ludzi,nie ma dostepu swiezego powietrza i sie non stop tanczy? ale czkema na zlote rady
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 14:02   #368
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

znalazl am sposob na nadmierna potliwosc

antidral strasznie zniszczyl mi skore, choc nie ukrywam,ze jest bardzo skuteczny odstawilam go na rzecz...solanki
Zakupilam takowa w aptece, firmy nie podam by nie robic reklamy,ale przypuszczam,ze w aptece dostaniecie ja bez problemu. Myje sie nia pod pachami dwa razy dziennie, ostatnio zapomnialam uzyc dezodorantu i bylam suchutka. Polecam naprawde rewelacja, koszt ok 10-14 zl za butelke litrowa.Z ulotki wyczytalam,ze zalecana jest do moczenia stop i rak, o pachach nikt nie wspomnial, tylko ogolnie,ze reguluje nadpotliwosc
Pozdrawiam
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 16:10   #369
Monika_91
Przyczajenie
 
Avatar Monika_91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 10
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Ooo jak ja tu dawno nie byłam.. ale mój problem sie nie zmienił... nadal sie pocę, choc może ciut ciut mniej ale ehh teraz liceum nowi ludzie , otoczenie... cóż zrobić ... ludzie przez to staja sie niesmiali , przynajmniej ja tak mam kiedyś sie cieszylam z zycia, smialam i nie martwilam sie niczym a teraz najlepiej bym zostala w domu i sie schowala zeby nikt nie widzial ze sie spocilam

marsi11 napisz coś więcej o tym produkcie , podaj pełną nazwę i jak dokładnie go stosujesz - zrób reklamę tego produktu może komuś pomoże pozdrawiam
Monika_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 15:58   #370
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Etiaxil prawie mi nie pomaga - niweluje tylko brzydki zapach. Antidralu nie wypróbowywałam, ale nie sądzę, żeby skutek był inny. Teraz używam Etakselu, który odkryłam w malutkiej aptece na wakacjach. Smaruję się nim rano, a potem psikam się jeszcze zwykłym antyperspirantem. Jakiś efekt pewnie jest, ale niewielki. Cały czas używam też mydła przeciwpotowego.
Mam już totalnie dość. Mimo tych wszystkich cudów ciągle mam pod pachami plamy, chodzę tylko w czarnych i białych bluzkach, a i tu zdarza mi się trafić na takie, na których też widać plamy. Po prostu czarna rozpacz.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 17:25   #371
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
ja mam identycznie niestety po wyjsciu z klubu wygladam tragiznie na dodatek mam grzywke[wysokie czolo] i ona jest czesto cala mokra,ale co zrobic jak jest duzo ludzi,nie ma dostepu swiezego powietrza i sie non stop tanczy? ale czkema na zlote rady

witak w klubie-też mam wysokie czoło i grzywke ostatnio nosze cały czas opaske więc mogę zakryć czoło i na disco nie mam mokrej grzywki ale za to boki włosów ehhhhhhh musze poprostu tak nie szaleć
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 19:59   #372
locatio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

witam
dzisiaj kupilam antidral po raz drugi wczesniej byly srednie efekty lecz postanowilam kupic go poraz kolejny poniewarz aptekarka powiedziala mi ze po posmarowaniu sie antidralem nalezy wysuszus pachy susaszarka wtedy lepiej sie wchlonie dzisiaj sprobowalam jakby lepiej sprobujcie moze to jest patent na to by zadzialal a jak nie to jak nie etiexil to nie wiem co nam pomoze
buziaki
locatio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:41   #373
Asiqlec
Raczkowanie
 
Avatar Asiqlec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: NeW sAcz CitY :D
Wiadomości: 402
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

hehe ja uzywam antidral jakies 2 lata... i jest spoko ^^ ale ostatnio podzialo sie tak ze jedna pacha sie poci (nie duzo) a druga w ogole... :P da sie to jakos zrownac albo cos? bo mnie to smieszy troche ^^
__________________
Maturzystka 2008 :ee k:

5.05 - polski podst.
6.05 - angielski rozsz.
9.05 - geografia podst.
Asiqlec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:58   #374
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Asiqlec Pokaż wiadomość
hehe ja uzywam antidral jakies 2 lata... i jest spoko ^^ ale ostatnio podzialo sie tak ze jedna pacha sie poci (nie duzo) a druga w ogole... :P da sie to jakos zrownac albo cos? bo mnie to smieszy troche ^^

tez tak mam czasami...moja siostra też miała...ja to zaobserwowałam po dłuższym nie stosowaniu antidralu ale teraz jest ok
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 22:07   #375
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
witak w klubie-też mam wysokie czoło i grzywke ostatnio nosze cały czas opaske więc mogę zakryć czoło i na disco nie mam mokrej grzywki ale za to boki włosów ehhhhhhh musze poprostu tak nie szaleć
<przybija pione> ja wlasnie bez gzrywki[nosze prosta] wygladam nieciekaweie tez tak myslalam,zeby an disco brac opaske,zeby grzywke miala zakryta.boki wlosow to normalne jest cieplo,tak organizm reaguje.trzeba sie dobrze bawic i zapomniec o tym nie ammy wyjscia
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 22:22   #376
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja jutro szaleje jak zawsze
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 20:32   #377
Monika_91
Przyczajenie
 
Avatar Monika_91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 10
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Asiqlec Pokaż wiadomość
hehe ja uzywam antidral jakies 2 lata... i jest spoko ^^ ale ostatnio podzialo sie tak ze jedna pacha sie poci (nie duzo) a druga w ogole... :P da sie to jakos zrownac albo cos? bo mnie to smieszy troche ^^

Z tego co slyszalam to jedna pacha moze sie bardziej pocic (u mnie prawa sie strasznie poci a lewa troche mniej- tez uzywam antidral lub etiaxil na zmiane ale to nic nie daje ehh rano i wieczorem mydlo przeciwpotowe ... jednie co mnie pociesza ze poce sie mniej niz jeszcze pol roku temu... moze przejdzie z wiekiem
Monika_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 20:36   #378
Monika_91
Przyczajenie
 
Avatar Monika_91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 10
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
znalazl am sposob na nadmierna potliwosc

antidral strasznie zniszczyl mi skore, choc nie ukrywam,ze jest bardzo skuteczny odstawilam go na rzecz...solanki
Zakupilam takowa w aptece, firmy nie podam by nie robic reklamy,ale przypuszczam,ze w aptece dostaniecie ja bez problemu. Myje sie nia pod pachami dwa razy dziennie, ostatnio zapomnialam uzyc dezodorantu i bylam suchutka. Polecam naprawde rewelacja, koszt ok 10-14 zl za butelke litrowa.Z ulotki wyczytalam,ze zalecana jest do moczenia stop i rak, o pachach nikt nie wspomnial, tylko ogolnie,ze reguluje nadpotliwosc
Pozdrawiam
Mam do Ciebie prosbe napisalabys dokladnie cala nazwe tego produktu ... tutaj mozesz zrobic reklame z gory dzieki
Monika_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 15:29   #379
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
antidral jest boski

mam problem...otóż denerwuje mnie że jak jestem na dyskotece i potańcze 10 minut to jestem morka :/ poci mi sie strasznie czoło i mam aż mokre włosy niekiedy...to mnie najbardziej denerwuje...plecy też mam troche mokre ale to konsekwencja używania antidralu pod pachy bo gdzieś te toksyny muszą wyjść heh macie jakiś pomysł żeby sie tak nie pocić na disco?
Nowa klubowiczka dolacza... To jest jakas masakra :/ Przez to wlasciwie nigdzie nie chodze na imprezy, bo odpicuje sie, umaluje a potem wygladam jak potwor. Jeszcze te rozszerzone naczynia i piekaca twarz :/ Myslalam, zeby dac antidral na czolo, ale to jest glupi pomysl strasznie. Nie wiem juz co robic
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 19:48   #380
KatarzynaM11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 46
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Podciągam temat
Może wynalazł ktoś jakiś preparat, albo mydła, płyny, czy cuś idealne na kąpiel przed wyjściem na dyskoteke? Bo niestety zawsze jak się bawię mam plecy całe mokre, niezbyt to wygląda;( z góry dzięki
KatarzynaM11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:25   #381
OLCIA.D
Raczkowanie
 
Avatar OLCIA.D
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 87
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

no to ja mam jeszcze gorzej....bo pomijając mokre pachy, włosy na dicho, czoło itp....to moje plecy są zawsze mokre....nawet jak tylko spaceruje po słoneczku...przez to nie moge nosić bawełnianych koszuek bo to wszystko okropnie widać...
musze nosić tylko takie ze sztucznego materiału
a antidral też kiedyś używałam..i chyba do niego wruce i bede smarować nim pachy plecy czoło i nogi: eek:: eek:
OLCIA.D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 20:33   #382
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Też się pocę, pod prawą pachą więcej pod lewą mniej Wypróbowałam pełno dezodorantów i antyperspirantów i bez efektów. Chyba kupię ten Antidral i zobaczę co z tego będzie. Chociaż szczerze mówiąc boję się trochę, bo nie wiem czy mam nadpotliwość, buzują mi hormony (mam 18 lat) czy coś jeszcze. Pocą mi się ręce, nogi i pachy, więc wyglądałoby to na nadpotliwość. Ale ostatnie wakacje spędziłam w Grecji i tam cały czas byłam sucha! Nie wiem czy to po prostu inne ciepło, czy co, ale po powrocie do Polski niestety się skończyło
Na razie kupuję bluzki na ramiączka, na których nie widać plam potu. Tylko jak jest zimno zakładam koszulki z rękawami, bo na nie jeszcze zawsze jakiś sweterek i zazwyczaj nic nie ma
Chyba przed kupnem Antidralu wypróbuję Rexonę for teens...
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 22:51   #383
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Też się pocę, pod prawą pachą więcej pod lewą mniej Wypróbowałam pełno dezodorantów i antyperspirantów i bez efektów. Chyba kupię ten Antidral i zobaczę co z tego będzie. Chociaż szczerze mówiąc boję się trochę, bo nie wiem czy mam nadpotliwość, buzują mi hormony (mam 18 lat) czy coś jeszcze. Pocą mi się ręce, nogi i pachy, więc wyglądałoby to na nadpotliwość. Ale ostatnie wakacje spędziłam w Grecji i tam cały czas byłam sucha! Nie wiem czy to po prostu inne ciepło, czy co, ale po powrocie do Polski niestety się skończyło
Na razie kupuję bluzki na ramiączka, na których nie widać plam potu. Tylko jak jest zimno zakładam koszulki z rękawami, bo na nie jeszcze zawsze jakiś sweterek i zazwyczaj nic nie ma
Chyba przed kupnem Antidralu wypróbuję Rexonę for teens...
O, tak Rexona jak dla mnie jest najlepsza, a z potem mam duże problemy.

A po ile jest Antidral?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:43   #384
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

12 - 13 zł jak patrzyłam w Internecie i z tego co wcześniej dziewczyny mówiły.

A ta Rexona wystarczy bez Antidralu? Jest na tyle dobra? Opinie w KWC są różne i boje się że większość pochodzi od osób bez tak wyraźnego problemu pocenia się.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:14   #385
KataRinkaxD
Przyczajenie
 
Avatar KataRinkaxD
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzepin
Wiadomości: 6
GG do KataRinkaxD
Dot.: Re: pocenie się

A czy ten lek: Etiaxil - jest na receptę..?
KataRinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:59   #386
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez KataRinkaxD Pokaż wiadomość
A czy ten lek: Etiaxil - jest na receptę..?
Nie, jest bez recepty.
Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
12 - 13 zł jak patrzyłam w Internecie i z tego co wcześniej dziewczyny mówiły.

A ta Rexona wystarczy bez Antidralu? Jest na tyle dobra? Opinie w KWC są różne i boje się że większość pochodzi od osób bez tak wyraźnego problemu pocenia się.
Dzięki.

Hmm, ja mam dość spory problem i starcza, ale problem nie znika całkowicie (u mnie mokre plamy pojawiają się rzadziej, ale są), ale dobrze neutralizuje zapach. Możesz spróbować, to tylko kilka złotych.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 16:14   #387
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

To w takim razie spróbuję
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:03   #388
Brynia
Raczkowanie
 
Avatar Brynia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 68
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

A czy jest jakieś ograniczenie wiekowe w tym Antidralu?
Bo zastanawiam się nad kupnem...

Jestem jeszcze niestety w okresie dojrzewania,
ale kompletnie żadne antypenspiranty na mnie nie działają
Brynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 22:00   #389
OLCIA.D
Raczkowanie
 
Avatar OLCIA.D
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 87
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez Brynia Pokaż wiadomość
A czy jest jakieś ograniczenie wiekowe w tym Antidralu?
Bo zastanawiam się nad kupnem...

Jestem jeszcze niestety w okresie dojrzewania,
ale kompletnie żadne antypenspiranty na mnie nie działają
ja stosowałam antidral jak byłam w gimnazjum i nic się nie działo.....teraz mam 22 lata i kupiłam sobie kilka dni temu nową buteleczkę i paszki suchutkie po 3 zastosowaniach
OLCIA.D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 22:55   #390
Alessa80
Raczkowanie
 
Avatar Alessa80
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 154
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Antidral jest świetny. Nowe życie Tylko... hm, jak się go przestanie na jakiś czas używać, to przypadłość wróci? Bo zaczyna mi wypalać skórę xD
__________________
kto pije i pali, ten nie ma robali
Alessa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.