hascoderm pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 21:05   #1
evamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5

hascoderm pytanie


witam, mialam zadac to pytanie na forum dermatologia ale widze ze zamkniete, dlatego mam nadzieje ze nie bedzie Wam przeszkadzac ze zwracam sie tutaj o pomoc... dermatolog przepisala mi owy specyfik, poczytalam o nim i jestem zdziwiona ze nalezy przy jego stosowaniu uzywac takze filtr przeciwsloneczny... nie wiem czy mam wykupywac recepte bo nieco sie przerazilam jakie moga byc efekty gdy naklada sie go bez ochrony, a pani doktor nic nie wspomniala o filtrach i negatywnych skutkach... przyjmijmy ze bede smarowac sie hascodermem tylko na noc czy powinnam uzywac takze filtru w ciagu dnia? nastepna wizyte mam stosunkowo pozno a skora az sie prosi o pomoc... dziekuje za odpowiedzi... pozdrawiam
evamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:35   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: hascoderm pytanie

nawet, gdy nie używasz środków fotouczulającaych nalezy chronić skórę przed promienimi UV- dobry krem na dzień powinien mieć chociaż spf15 (im więcej tym lepiej) więc nie bardzo rozumiem Twoje przerażenie z powodu ochrony przeciwsłonecznej.
stsowanie hascodermu na noc niczego nie zmienia. hascoderm nie jest szczególnie fotouwrażliwiającym, ale rozsądnie bedzie stosować kremy z dobrymi filtrami do końca życia niezaleznie od innych smarowideł....
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 22:38   #3
evamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: hascoderm pytanie

dziekuje za odpowiedz... stosuje fluid z filtrem ale podobno jest to niewystarczajace gdy uzywa sie kremow z kwasami... pani doktor przepisala mi polski zamiennik tego drozszego lekarstwa na moja prosbe, dlatego perspektywa zakupu skutecznego srodka przeciwslonecznego nie jest mi na reke z powodu mojej obecnej sytuacji finansowej... no coz chyba odloze w czasie ta kuracje... pozdrawiam
evamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.