pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 17:02   #1
e8f478c5521e4d0acb9a32bafc57ede8400b10ad_62181c1517ef3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1

pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !


bardzo chciałabym zmienić się z wyglądu.
wstawiam moje zdjęcie, ale dodam że noszę jeszcze okulary w pełnych, brązowych oprawkach (nie mogę nosić soczewek).
nie znoszę moich kręconych włosów, które są przesuszone , puszą się, nigdy nie chcą się ułożyć i ciągle muszę na nie uważać (np. żeby nie odgniotły się przez poduszkę po prostu mam ich dosyć.
i siebie też.

co mogłabym zmienić ? chciałabym aby były to wielkie zmiany.
a) co z fryzurą ? (wstawiajcie jakieś linki, będę wdzięczna). BYLE NIE PROSTE WŁOSY, bo prostownica strasznie niszczy włosy, wiem bo używałam przez 3 miesiące...
b) co z makijażem ?
c) CO Z CIUCHAMI?
d) co ogólnie jeszcze poprawić , zmienić itp. ?

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------



to moje zdjęcie .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-02-24 o 08:27 Powód: usunięcie zdjęcia na prośbę autorki
e8f478c5521e4d0acb9a32bafc57ede8400b10ad_62181c1517ef3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:22   #2
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

dziewczyny na pewno coś Ci doradzą, ja tylko od siebie, muszę :
Przeczytałam Twój opis i pomyślałam noo szopa na głowie, okulary, laska chce wszystko zmienić, nie może już na siebie patrzeć, ciekawe jak wyjdzie metamorfoza, czy tu da się coś w ogóle zrobić...
Klikam na linka żeby zobaczyć tą "brzydulę" i....szok. Kurde jesteś śliczna!!! A wiedz, że nie należę do osób które każdemu to piszą. W mojej subiektywnej ocenie daję Ci 8/10 (9 sporadycznie spotykam a 10 to ideał ).
Pewnie, możesz coś pokombinować, pozmieniać, wiem o co chodzi bo każdy tego czasem potrzebuje. Ale nie z nastawieniem "jezu muszę coś zrobić, jest tragedia" tylko "co by tu wykombinować żeby było JESZCZE lepiej, inaczej, ciekawiej" !!!
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:59   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Zajrzyj na wątek dla posiadaczek naturalnie kręconych włosów.
Moim zdaniem bardzo ładna z Ciebie dziewczyna i jeśli tylko zmienisz sposób ubierania się na bardziej kobiecy i zrobisz delikatny makijaż to różnica będzie kolosalna i metamorfoza niesamowita. ;-)
Co do makijażu- do takich porad potrzebne wyraźne większe zdjęcie twarzy.
Podobnie do sugestii dotyczących kolorystyki odzieży. Z tak dużej odległości trudno ocenić jakim typem kolorystycznym jesteś.
Poza tym trudno ocenić typ sylwetki jeśli ciało masz w pozycji siedzącej a nie stojącej.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:14   #4
MagSu
Raczkowanie
 
Avatar MagSu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 136
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Kochana! Przede wszystkim zmień sposób myślenia- to będzie kolosalna metamorfoza. Nie mogę się nadziwić, że naprawdę bardzo ładne dziewczyny 'mają siebie dosyć'. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, że masz taki skręt loków .
Tak jak wspomniała MissChievousTess zajrzyj na wątek dla zakręconych i nie narzekaj! Niczego Ci nie brakuje!
__________________
"Czy uważasz, że możesz, czy też uważasz że nie możesz- w obu przypadkach masz rację." H.Ford
MagSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 19:14   #5
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

jestes przesliczna. zmienilabym jedynie diametralnie styl ubioru. za to buzie masz super, sliczna figura i piekne, naturalnie krecone wlosy.
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:04   #6
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

proponuje przefarbować włosy na jakiś rudo-miedziany kolor, podkreślać oczy i pokazywać nogi w pięknych, kobiecych sukienkach
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 23:57   #7
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Tez uwazam ze ladnie by ci bylo w czyms rudo-miedzianym. Wlosy masz sliczne i niejedna ci ich zazdrosci. Pewnie dla ciebie to kiepski argument, bo wiadomo, ze ta co ma krecone wolalaby proste i na odwrot ale uwierz, ze sa twoim mega atutem.
Bardziej mnie razi twoj styl na tym zdjeciu, bo widac, ze jestes szczuplutka. Jak sie ubierasz na co dzien? Tu wygladasz jak bys szla na trening.
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 18:38   #8
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Ja bym włosy pofarbowała henną,żeby ich nie niszczyć i nie przesuszać,a uzyskac rudawy kolor.
Prócz tego,tak jak mówią dziewczyny - MOCNE podkreślenie oka,tusz,kreska z kredki i eyelinera,ale z drugiej strony nie tak,jakbyś szła codziennie na impreze
http://www.powabna.com/UserFiles/Ima...ye%20liner.jpg
mówię o takim czymś na codzień.

Styl?Jesteś i ładna i chyba zgrabna (nie widac dobrze),ale poleciłabym jakieś obcisłe sukienki,albo rozkloszowane w stylu retro. Tym bardziej,że mówisz,że masz mocne oprawki,wiec postaw na taki styl jak Mad Men
Dopasowane lub rozkloszowane spódnice,długość do kolan,a jak nie czujesz się pewnie to nawet do połowy łydki (ale wtedy koniecznie obcasy!),obcisła bluzeczka z dekoltem,stanik eksponujący biust9jakiś push up,chyba,że masz spory,bo nie widać),albo sukienki tegoż typu co spódnice.Wlosy możesz od święta zwiazać w niechlujka-koczek na czubku glowy.Przy twoich własach moze wyglądać ciekawie.

i obcasy,obcasy,obcasy.
Daje glowę,że zaszokujesz ludzi

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

http://0.tqn.com/d/beauty/1/0/y/J/1/curly-hair-4.jpg
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:33   #9
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja bym włosy pofarbowała henną,żeby ich nie niszczyć i nie przesuszać,a uzyskac rudawy kolor.
Prócz tego,tak jak mówią dziewczyny - MOCNE podkreślenie oka,tusz,kreska z kredki i eyelinera,ale z drugiej strony nie tak,jakbyś szła codziennie na impreze
http://www.powabna.com/UserFiles/Ima...ye%20liner.jpg
mówię o takim czymś na codzień.

Styl?Jesteś i ładna i chyba zgrabna (nie widac dobrze),ale poleciłabym jakieś obcisłe sukienki,albo rozkloszowane w stylu retro. Tym bardziej,że mówisz,że masz mocne oprawki,wiec postaw na taki styl jak Mad Men
Dopasowane lub rozkloszowane spódnice,długość do kolan,a jak nie czujesz się pewnie to nawet do połowy łydki (ale wtedy koniecznie obcasy!),obcisła bluzeczka z dekoltem,stanik eksponujący biust9jakiś push up,chyba,że masz spory,bo nie widać),albo sukienki tegoż typu co spódnice.Wlosy możesz od święta zwiazać w niechlujka-koczek na czubku glowy.Przy twoich własach moze wyglądać ciekawie.

i obcasy,obcasy,obcasy.
Daje glowę,że zaszokujesz ludzi

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

http://0.tqn.com/d/beauty/1/0/y/J/1/curly-hair-4.jpg
Niestety dziewczyna chodzi do szkoły, więc obcasy, dekolty raczej odpadaja na co dzień W LO bardzo tego pilnują.
Ale zawsze można nosic tuniki do legginsów idt
Jezeli włosy Ci przeszkadzają możesz je wyprostowac keratynowo. Łącze sie w bólu gdyz moje włosy są do Twoich podobne i uporanie się z nimi prostownicą zajmuję kupę czasu
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 14:06   #10
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;3827468 8]Niestety dziewczyna chodzi do szkoły, więc obcasy, dekolty raczej odpadaja na co dzień W LO bardzo tego pilnują.
Ale zawsze można nosic tuniki do legginsów idt
Jezeli włosy Ci przeszkadzają możesz je wyprostowac keratynowo. Łącze sie w bólu gdyz moje włosy są do Twoich podobne i uporanie się z nimi prostownicą zajmuję kupę czasu [/QUOTE]
Nie znam Lo,w którym ktokolwiek zwracałby uwagę na te rzeczy To nie podstawówka z mundurkami. Poza tym ja nie mówię o epatowaniu seksualnością w stylu dziewcząt z dworca,ale o subtelnym podkreśleniu własnych walorów. Dekolt + spódnica do kolan i myślę,że nikt się nie czepi.A obcasy są eleganckie.Nie muszą być wyzywające.Nie mówię o szpilkach 11 cm,ale o zwykłym,do 7 cm nawet.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 21:16   #11
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

również od razu pomyślałam o rudym. Rudy do kręconych włosów wygląda super szczególnie jeśli masz tak jasną karnację jak to wygląda na zdjęciu.
Łączę się w bólu co do odgniatania włosów przed poduszkę (chociaż sama mam proste)
Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 21:35   #12
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Moja ulubiona fryzura z kręconych włosów to niedbały koczek na czubku głowy - taki jak w 2 pierwszych załączonych zdjęciach. Dwa kolejne są z prostych włosów, ale tego typu koki z opaską nawet lepiej wyglądają na lokach. Kolor - zgadzam się z przedmówczyniami - jakiś delikatnie rudy
Jeśli chodzi o ubiór, to trudno mi powiedzieć, bo trzeba by było wiedzieć w czym dobrze się czujesz, ale myślę że dobry kierunek to stawianie na dodatki!
2DDAA53253569C5B3CA0F3B1291.jpg

0622-05_vanessa-hudgens-high-bun-hairstyle_li.jpg

Amanda-Seyfried-hairstyle-6.jpg

bun.jpg
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:13   #13
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
dziewczyny na pewno coś Ci doradzą, ja tylko od siebie, muszę :
Przeczytałam Twój opis i pomyślałam noo szopa na głowie, okulary, laska chce wszystko zmienić, nie może już na siebie patrzeć, ciekawe jak wyjdzie metamorfoza, czy tu da się coś w ogóle zrobić...
Klikam na linka żeby zobaczyć tą "brzydulę" i....szok. Kurde jesteś śliczna!!! A wiedz, że nie należę do osób które każdemu to piszą. W mojej subiektywnej ocenie daję Ci 8/10 (9 sporadycznie spotykam a 10 to ideał ).
Ja pomyślałam to samo.Jesteś śliczna!
Na makijażach się nie znam,jeśli chodzi o ubrania to szukaj inspiracji w necie
Jeśli przeszkadza Ci siano to po prostu czytaj o tym jak je nawilżyć (anwen.pl) ;>
Moim zdaniem nie trzeba nic w Tobie zmieniać Tylko nawilżyć włosy ,kocham loki <3
didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:31   #14
Kawa_W_Trampku_xD
Przyczajenie
 
Avatar Kawa_W_Trampku_xD
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 11
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

przede wszystkim - wg mnie jesteś stworzona do dziewczęcych kreacji, sukienek, spódnic, delikatnych kreacji

śliczna
Kawa_W_Trampku_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 17:27   #15
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Piękna dziewczyna z Ciebie.. ojj ja bym najchętniej nic nie zmieniała pozdrawiam!
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 13:05   #16
zaaczaarowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Łoooo włosy to Ty masz boskie wiem wiem bardzo ciężkie w pielęgnacji, ale jak się o nie zadba to wyglądają bosko po pierwsze kup sobie specyfiki do pielęgnacji kręconych włosów, dwa moja koleżanka ma identyczne włosy i ona używa jakiegoś olejku wygładzającego (ale jednocześnie loki się nie prostują) ja się na tym nie znam dokładnie, ale poszukaj na forum na pewno dziewczyny piszą o pielęgnacji jak ja to mówię "sprężynek" ja bym je pofarbowała na taki ciepły brąz a co do makijażu potrzebowałabym zdjęcie na którym lepiej widać twarz
ubiór tak jak dziewczyny piszą bardziej kobiecy, sukieneczki takie zwiewne, jakiś mały obcasik itp. A tak poza tym jesteś bardzo ładną dziewczyną
zaaczaarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:05   #17
Myllove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 14
Dot.: pomóżcie mi przejść dużą metamorfozę !

Uwierz mi włosy masz piękne, powinnaś upinać je do tyłu, czesać w różne koki, to najlepszy sposób myślę, że wtedy polubisz swoje włosy jeśli chodzi o ubiór możesz ubierać się bardziej dziewczęco niż sportowo, sukienki, koszule, bluzki, spódnice, rurki, dzięki temu podkreślisz swoją figurę jeśli chodzi o makijaż nie maluj kredką linii wodnej, i nie obrysowuj oka, postaw na delikatne cienie, rozświetlające, możesz używać delikatnego różu, bronzera, to pięknie modeluje i podkreśla buzię jesteś bardzo ładna, jeśli zależy Ci na tej metamorfozie radzę też uwierzyć w siebie, a dzięki pomocy makijażu i ubrań na pewno poczujesz się pewnie
Myllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.