Problemy z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 15:58   #1
komplexuls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11

Problemy z cerą


Hej!
Mam problem, który dotyczy skóry mojej twarzy.Zazwyczaj gdy wyskakują mi pryszcze to znam powód np. gdy jem czekoladę to wiem że od niej lub gdy za dużo produktów mlecznych.Teraz natomiast stosuje krem BB z garniera i mam wrażenie że to po nim ale dokładnie nie wiem. Prosze o pomoc, wyskakują mi ciągle jakieś czerwone kropki które zamieniają się w normalne pryszcze które można wycisnąć, jestem załamana mam dużo blizn i jak tak dalej pójdzie to moja cera będzie okropna.Czy ktoś stosował ten krem i też tak miał?Co polecacie do stosowania żeby pozbyć się pryszczy? I kluczowe pytanie jaki zamiennik moge stosować żeby nie mieć wyprysków ale jednak używać czegoś żeby zakryć to co już wyskoczyło?
komplexuls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 19:31   #2
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Problemy z cerą

Cytat:
Napisane przez komplexuls Pokaż wiadomość
Hej!
Mam problem, który dotyczy skóry mojej twarzy.Zazwyczaj gdy wyskakują mi pryszcze to znam powód np. gdy jem czekoladę to wiem że od niej lub gdy za dużo produktów mlecznych.Teraz natomiast stosuje krem BB z garniera i mam wrażenie że to po nim ale dokładnie nie wiem. Prosze o pomoc, wyskakują mi ciągle jakieś czerwone kropki które zamieniają się w normalne pryszcze które można wycisnąć, jestem załamana mam dużo blizn i jak tak dalej pójdzie to moja cera będzie okropna.Czy ktoś stosował ten krem i też tak miał?Co polecacie do stosowania żeby pozbyć się pryszczy? I kluczowe pytanie jaki zamiennik moge stosować żeby nie mieć wyprysków ale jednak używać czegoś żeby zakryć to co już wyskoczyło?
Z tego co wiem dużo osób jest zadowolonych z kremu BB z eveline, tego matującego. Na wypryski jest wiele rzeczy odsyłam do wątków:
klik wątek główny o trądziku
klik domowe sposoby na trądzik
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 20:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.