Propozycje poprawek w regulaminie forum - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-25, 20:29   #31
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Moja nadgorliwość nie pozwala mi nie wypowiedzieć się w tej kwestii, więc... calm down, bo zakopytkuję i nie będzie już tak wesoło

Cytat:
Napisane przez svenja
Ide na party
A co jest? Ktoś z naszego KWA ma okrąglutką liczbę w liczniku postów?
Też idę
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 20:48   #32
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

[QUOTE=svenja]Nie schlebiaj sobie, Nutko

Nutko, wychodzi jednak na to, ze nie z moimi postami masz problem, lecz ze swoimi. Poczytaj sobie co u gory pisalas, to tak a propos sytuacji ekstremalnych. Mam wrazenie, ze zaczynasz wypierac sie tego, co powiedzialas.

Wiesz Ty jesteś tak nastawiona negatywnie do mnie że to aż smieszne...naprawdę sadzisz że musze sobie schlebiać??? ..na pewno nie Twoim Sveniu spojrzeniem na mnie i na moje wypowiedzi w każdym wątku. Gdy sie uprzesz rozdrabniasz każdy moj post na osobne zdania i udowaniasz ich bezsens,nawet jeżeli są dziewczyny które piszą że maja podobne..Po co ?? W jakim celu?? Na tym polega konstruktywna ,wedlug ciebie wymiana poglądów i dojście do wspólnych i jednoczesnie najlepszych rozwiazań??? czy na prawdę sprawia Ci przyjemność taka rozmowa za każdym razem?? Czy raz nie mozna na spokojnie i bez udowadniania że jestem wymądrzającą sie idiotką

Sveniu przestań cytować każde moje slowo i je komentować tylko spróbujmy razem dojść do tego co dla Wizażu najlepsze
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:19   #33
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

no nie... 2 dorosłe moderatorki :-> a cały czas między nimi jakieś niezgody...
hmm.. to kto tu teraz porzadku bedzie pilnował??
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:21   #34
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Jelonek


A co jest? Ktoś z naszego KWA ma okrąglutką liczbę w liczniku postów?
Też idę
ja mam! ja mam! niedawno 400 stuknęło!!! hehe!!! zapraszam na imprezę!! hehe
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 22:01   #35
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Moja nadgorliwość nie pozwala mi nie wypowiedzieć się w tej kwestii, więc... calm down, bo zakopytkuję i nie będzie już tak wesolo
A kogoz to chcesz zakopytkowac Jelonku chyba nie Svenje Mozesz mnie, ale pragne wyrazic moje zdanie w tej kwestii.

Mowisz, ze nie pozwolisz zrobic z wizazu Kafeterii... a co chcesz z wizazu zrobic? Dyscyplina tu czasami gorsza jak w wojsku, czasami odnosze wrazenie, ze komuna wrocila "Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana...."
Sytuacje obecna doskonale przedstawila Juliettt w swoim poscie:

Az strach zakladac nowy watek, czy "ostrzej" sie wypowiadac, bo zewszad przybywaja roznej masci moderatorzy (ktorych ostatnio coraz wiecej i wiecej), grozac, ze ten watek zlikwiduja, ten przeniosa, ten zamkna, to juz bylo, o tym sie nie mowi, to wypada, tego nie wypada........

Pod ta wypowiedzia podpisalaby sie niejedna wizazanka, tylko sie boja powiedziec prawde, zebys je nie zatasaczkowala

Do Svenji: Nie bede sie mieszac w wymiane zdan ale przeczytaj twoj pierwszy post:
"Droga redakcjo W zwiazku z dynamicznym rozwojem portalu narodzil sie w trakcie mojej rozmowy z Vanilla pomysl na regularne wprowadzanie poprawek do regulaminu..."
I o to wlasnie chodzilo Nutce od poczatku, o to "regularne wprowadzanie poprawek" czyli nie cos stalego, na czym mozna by sie bazowac
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/

Edytowane przez BeataWi
Czas edycji: 2005-11-26 o 07:27
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 02:23   #36
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez BeataWi
I o to wlasnie chodzilo Nutce od poczatku, o to "regularne wprowadzanie poprawek" czyli nie cos stalego, na czym mozna by sie bazowac
Aha. To czemu od razu po prostu sie ze mna nie zgodzila tylko z gory zalozyla, ze jestem w bledzie? Na posta Nutki nie odpowiem, bo szkoda czasu, konczy sie zawsze tak samo. Pozdrawiam.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 07:21   #37
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez svenja
Aha. To czemu od razu po prostu sie ze mna nie zgodzila tylko z gory zalozyla, ze jestem w bledzie? Na posta Nutki nie odpowiem, bo szkoda czasu, konczy sie zawsze tak samo. Pozdrawiam.
Sveniu Kochana od początku piszę jasno i wyraźnie o "co mine chodzi" Wszyscy to zrozumieli tylko TY nie bardzo
Regulamin ustala Admin czyli AgaZ ,Zlo i oni mają w tym względzie najwiecej do powiedzenia .Regulamin powinien być tworem stabilnym,nie mozna wprowadzac do niego "regularnych poprawek" bo to mija się z celem. A juz na pewno nie mogą mieć wplyw na regulamin 4tyś zarejestrowanych wizażanek... Ja to napisałam,nie krytykowałam Ciebie i nie nie zgadzałam się z Tobą ,na litość boską..Logika przemawia za tym że w miarę potrzeb pewne sprawy bedą modyfikowane ...
Więc prosze postaraj sie spojrzeć na mnie i moje wypowiedzi troszkę zyczliwiej, bo jest mi juz wstyd czasami jak nasza "rozmowa" przebiega bez sensu..i smiesznie dla obserwujacych nas
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 09:42   #38
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez BeataWi
A kogoz to chcesz zakopytkowac Jelonku chyba nie Svenje Mozesz mnie, ale pragne wyrazic moje zdanie w tej kwestii.
To był żart Beato, który miał na celu rozładowanie napięć między Nutką a Svenją. Chciałam żeby spojrzały na ten spór z boku, z przymrużeniem oka, ale cóż, jak się chce to zawsze można się do czegoś przyczepić.

Cytat:
Mowisz, ze nie pozwolisz zrobic z wizazu Kafeterii... a co chcesz z wizazu zrobic? Dyscyplina tu czasami gorsza jak w wojsku, czasami odnosze wrazenie, ze komuna wrocila "Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana...."
Nic nie chcę z wizażu zrobić, nie jestem administratorem tego forum.
Jeżeli masz uwagi odnośnie mojego moderowania to na PW zapraszam.

Cytat:
Pod ta wypowiedzia podpisalaby sie niejedna wizazanka, tylko sie boja powiedziec prawde, zebys je nie zatasaczkowala
Przesadziłaś
Jeżeli uważasz, że banowanie spamerów czy też użytkowniczek, które przywiało z innych portali i do regulaminu się dostosować nie potrafią, jest zatasaczkowaniem biednych owieczek, to dalsza dyskusja nie ma sensu. Zapewniam Cię, że banów nie rozdajemy z adminem za to, że ktoś nie zgodził się z naszym zdaniem czy też wyraził źle o moderowaniu. Przeczytaj sobie wątki o Targowisku i jeszcze raz spójrz na rozdane tam bany. Ja ich nie wlepiałam, cierpliwie znosiłam obelgi. Ciekawe która z Was by tyle wytrzymała... Sprawą zajął się Zło, bynajmniej nie na moją prośbę

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2005-11-26 o 11:20 Powód: Pomyliłam nicki :D
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 10:13   #39
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Jelonek
To był żart Nutko, który miał na celu rozładowanie napięć między Tobą a Svenją. Chciałam żebyście spojrzały na ten spór z boku, ale cóż...
Jelonku, to nie była Nutka a Beata
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 10:16   #40
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Nie mam zamiaru wskazywac palcem, ktory moderator tak, a ktory nie, bo to niegrzeczne.
Oczywiscie rozumiem, ze moderatorzy maja na wizazu okreslone zadanie i sa za pewne sprawy odpowiedzialni. Szanuje to.

Mysle, ze w swojej poprzedniej wypowiedzi wyrazilam sie jasno. Nie podobami sie to, ze postawa moderatorow jest zbyt "nachalna" i czasami za bardzo przejmuja sie swoja rola.
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 10:24   #41
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Nutka
Sveniu Kochana od początku piszę jasno i wyraźnie o "co mine chodzi" Wszyscy to zrozumieli tylko TY nie bardzo
Regulamin ustala Admin czyli AgaZ ,Zlo i oni mają w tym względzie najwiecej do powiedzenia .Regulamin powinien być tworem stabilnym,nie mozna wprowadzac do niego "regularnych poprawek" bo to mija się z celem. A juz na pewno nie mogą mieć wplyw na regulamin 4tyś zarejestrowanych wizażanek... Ja to napisałam,nie krytykowałam Ciebie i nie nie zgadzałam się z Tobą ,na litość boską..Logika przemawia za tym że w miarę potrzeb pewne sprawy bedą modyfikowane ...
Więc prosze postaraj sie spojrzeć na mnie i moje wypowiedzi troszkę zyczliwiej, bo jest mi juz wstyd czasami jak nasza "rozmowa" przebiega bez sensu..i smiesznie dla obserwujacych nas
No cóż, ja też jakoś nie zrozumiałam bo tamten post nie był napisany w jasny sposób. Dla mnie wynikało z niego, jakoby Svenja podała już jakieś konkrety, z którymi Ty się nie zgadzasz.

Skoro "Logika przemawia za tym że w miarę potrzeb pewne sprawy bedą modyfikowane "... no to chyba właśnie o to chodziło od początku?... Sama już nie wiem czy ja rozumiem co czytam

Whatever...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 10:24   #42
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Jelonku, to nie była Nutka a Beata
Najmocniej przepraszam Nutko! Już lecę poprawić ten błąd Najpewniej przez to, że to Nutka spiera się ze Svenją
Dzięki za zwrócenie uwagi Monyczkooo, znów nadmiar czasu (żart, ad. jednego wątku, gdyby ktoś go nie czytał ).
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 10:28   #43
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Nie mam zamiaru wskazywac palcem, ktory moderator tak, a ktory nie, bo to niegrzeczne.
I całe szczęście, bo chcę w spokoju wypić poranną kawkę
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 11:18   #44
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

A ja herbatke
Nie, no Jelonku....bez przesady, jesli chodzi o watek o aborcji, to kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie.
Ty powiedzialas, ze dosyc watkow o aborcji. Ja powiedzialam, ze im wiecej tym lepiej.......ale przeciez swiat sie nie zawalil
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 11:23   #45
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

A jezeli juz sie tak rozkrecilam, to ponarzekam jeszcze , Moze to nie na temat, ale mam nadzieje, ze mnie Ci wredni moderatorzy :-P nie zbanuja ha ha

Nie wiem do kogo sie z tym zwrocic> strasznie denerwuje mnie to, ze coraz czesciej wyskakuje informacja o tym, ze "serwer jest w tej chwili zajety".

Wizaz sie rozrazsta w blyskawicznym tempie, Wizazanek coraz wiecej, wiec fajnie by bylo gdyby ktos pomyslal o rozbudowaniu (nie wiem dokladnie, jak to sie zwie-wybaczcie) tego serwera, bo troche tu ciasno.....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 11:32   #46
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez lexie
No cóż, ja też jakoś nie zrozumiałam bo tamten post nie był napisany w jasny sposób. Dla mnie wynikało z niego, jakoby Svenja podała już jakieś konkrety, z którymi Ty się nie zgadzasz.

Skoro "Logika przemawia za tym że w miarę potrzeb pewne sprawy bedą modyfikowane "... no to chyba właśnie o to chodziło od początku?... Sama już nie wiem czy ja rozumiem co czytam

Whatever...
No, wlasnie, whatever Czytac jeszcze potrafie, regularnie pielegnuje w sobie te umiejetnosc
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 11:56   #47
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Juliettt
A jezeli juz sie tak rozkrecilam, to ponarzekam jeszcze , Moze to nie na temat, ale mam nadzieje, ze mnie Ci wredni moderatorzy :-P nie zbanuja ha ha

Nie wiem do kogo sie z tym zwrocic> strasznie denerwuje mnie to, ze coraz czesciej wyskakuje informacja o tym, ze "serwer jest w tej chwili zajety".

Wizaz sie rozrazsta w blyskawicznym tempie, Wizazanek coraz wiecej, wiec fajnie by bylo gdyby ktos pomyslal o rozbudowaniu (nie wiem dokladnie, jak to sie zwie-wybaczcie) tego serwera, bo troche tu ciasno.....
Był całkiem niedawno taki wątek na redakcyjnym. Wpisz "serwer bazodanowy" w wyszukiwarkę.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 12:47   #48
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Ok.....juz wszystko wiem, skoro Złoś obiecał,to poprawa pewnie bedzie....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 13:45   #49
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Ok.....juz wszystko wiem, skoro Złoś obiecał,to poprawa pewnie bedzie....
Złoś obiecał, że się postara. Z drugiej strony serwery mają jedną wielką wadę - kosztują kupę kasy... Dlatego teraz kombinuję jak tu przykrótką kołderkę naciągnąć
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 16:09   #50
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Dzięki za zwrócenie uwagi Monyczkooo, znów nadmiar czasu (żart, ad. jednego wątku, gdyby ktoś go nie czytał ).
ha! własnie, ze dzisiaj czasu za wiele nie mam ciągle się nie wyrabiam ale "skarżenie" weszło mi w krew, więc nie mogłam się powstrrzymać aby Cię nie poprawić
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 16:18   #51
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Złoś obiecał, że się postara. Z drugiej strony serwery mają jedną wielką wadę - kosztują kupę kasy... Dlatego teraz kombinuję jak tu przykrótką kołderkę naciągnąć
To musicie sie postarac o jakas duuuuuzzzzaaaa reklame, a jak nie to bedziemy musialy sie skladac LOL
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 16:19   #52
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Zapewniam Cię, że banów nie rozdajemy z adminem za to, że ktoś nie zgodził się z naszym zdaniem czy też wyraził źle o moderowaniu.
Ja chyba jestem dobrym tego przykładem. Niedawno kilka razy rozpętałam małe burze na wizażu, wyrzucając z siebie wszystkie żale jakie miałam do Jelonka i Zło. I żyję, BANa póki co też nie otrzymałam. I nie dostałam go wcale przez to, że jestem "starą" czy tam "nową" wizażanką lub dlatego, że jestem "bardziej" lub "mniej" lubiana, a dlatego, że zrobiłam to w miarę kulturalny sposób. Więc myślę, że wszelkie opinie, iż można zarobić BANa za nic są grubo przesadzone. Zresztą ostatnio Awia też założyła wątek z "kiepskim moderowaniem" w tytule i podobnie jak ja, nie ma pod swoim nickiem napsane "BAN stały".
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 16:27   #53
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Juliettt
a jak nie to bedziemy musialy sie skladac LOL
a to wcale nie jest głupi pomysł widziałam na kilku stronkach taką prośbę "INFORMACJA DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW
Do dalszego rozwoju i działania strony potrzebujemy Twojego wsparcia
Wpłać dowolną kwotę na podane konto ...... lub wyślij SMSa o treści ... pod numer ... . koszt SMSa 3,66. "

może w razie potrzeby zrobić coś takiego na wizażu? myślę, że wiele z nas chętnie by się "dorzuciło" do forum. w końcu żadna z nas nie zbankrutowałaby wysyłając eska za 3 zł piszę o tym całkowicie poważnie
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:13   #54
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
a to wcale nie jest głupi pomysł widziałam na kilku stronkach taką prośbę "INFORMACJA DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW
Do dalszego rozwoju i działania strony potrzebujemy Twojego wsparcia
Wpłać dowolną kwotę na podane konto ...... lub wyślij SMSa o treści ... pod numer ... . koszt SMSa 3,66. "

może w razie potrzeby zrobić coś takiego na wizażu? myślę, że wiele z nas chętnie by się "dorzuciło" do forum. w końcu żadna z nas nie zbankrutowałaby wysyłając eska za 3 zł piszę o tym całkowicie poważnie
Ja to bym wysłała nawet ze dwa
Złosiek rzucaj kwotę, zaraz matematycznie obliczymy koszt 1 smsa, dzieląc ją przez liczbę wizażanek
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:23   #55
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Ja chyba jestem dobrym tego przykładem. Niedawno kilka razy rozpętałam małe burze na wizażu, wyrzucając z siebie wszystkie żale jakie miałam do Jelonka i Zło. I żyję, BANa póki co też nie otrzymałam. I nie dostałam go wcale przez to, że jestem "starą" czy tam "nową" wizażanką lub dlatego, że jestem "bardziej" lub "mniej" lubiana, a dlatego, że zrobiłam to w miarę kulturalny sposób.
Nabroiłaś, ale teraz kablujesz wzorowo, więc zgodnie z zasadami wizażowego KWA wszystkie krzywdy są Ci wybaczone
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:24   #56
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Ja to bym wysłała nawet ze dwa
Złosiek rzucaj kwotę, zaraz matematycznie obliczymy koszt 1 smsa, dzieląc ją przez liczbę wizażanek
już nie bądź taka rozrzutna a niech sam obliczy koszt SMSa, w końcu my prac domowych nie odrabiamy super mod a regulaminu nie przestrzega będe musiała Cię i Złoska nakablować do AgiZ! to jego zadanie, wiec niech sam sobie liczy
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:25   #57
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Nabroiłaś, ale teraz kablujesz wzorowo, więc zgodnie z zasadami wizażowego KWA wszystkie krzywdy są Ci wybaczone
że co, że ja niby kabluje? ja mam po rpstu za dużo wolnego czasu
ufff już myślałam, że mnie z KWA wyrzuciliście za te moje "wybryki"
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:31   #58
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
już nie bądź taka rozrzutna a niech sam obliczy koszt SMSa, w końcu my prac domowych nie odrabiamy super mod a regulaminu nie przestrzega to jego zadanie, wiec niech sam sobie liczy
Nie słyszałaś jeszcze opinii, że moderatorzy i admini tylko zwracają uwagę użytkownikom, iż łamią regulamin, a sami go nie przestrzegają?
Równi i równiejsi po prostu
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:41   #59
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Złoś obiecał, że się postara. Z drugiej strony serwery mają jedną wielką wadę - kosztują kupę kasy... Dlatego teraz kombinuję jak tu przykrótką kołderkę naciągnąć
Złosiu, poproś dziewczyny z forum "zrób to sam" to z pewnością Ci zrobią wełnianie bambosze, coby Ci stópki nie odmarzły przez tą przykrótką kołderkę
No i wiesz... oby do wiosny
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:50   #60
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Propozycje poprawek w regulaminie forum

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Nie słyszałaś jeszcze opinii, że moderatorzy i admini tylko zwracają uwagę użytkownikom, iż łamią regulamin, a sami go nie przestrzegają?
Równi i równiejsi po prostu
oh zapomniałam o tym
w takim razie ile wazelinki jeszcze potrzebuję aby być tą równiejszą? a moze już jestem za kablowanie?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.