Wypadające włosy cz. V - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-26, 14:53   #1321
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Oj wiesz co, ja szamponu używałam jakieś 6 lat temu, więc już ciężko mi sobie coś przypomnieć cokolwiek A ampułki łączyłam z drożdżami w tym roku (w sensie drożdże piłam, a ampułki wcierałam), a efekty widziałam jakoś po 3 opakowaniu ampułek bodajże. Tzn zużyłam 3, a jakieś kolejne jakieś kolejne 2 miesiące potem były zauważalne antenki.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 18:48   #1322
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Kamila_Sowa Pokaż wiadomość
Spam
REKLAMIARZ Czy musisz się reklamować w każdym wlosowym wątku?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-10 o 21:22 Powód: Spam w cytacie.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 15:55   #1323
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Kochane, czy Wasze włosy też zaczęły odczuwać jesień.. ? Geeralnie z wypadaniem nie mam problemu, ale wrzesień-październik-listopad to zawsze ciężkie miesiące dla skalpu.. Zaczynam od jutra kurację herbatką pokrzywową, od tygodnia biorę CP i... staram się nie myśleć o wypadaniu
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 12:39   #1324
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Hej. Mogę się przyłączyć?
Od ponad roku walczę z wypadającymi włosami. Szereg badań wykluczyło chorobę a mimo wszystko włosy lecą. Od miesiąca postępuję zgodnie z zaleceniami Trychologa a efektów brak. Nie mam już siły...Dlatego zawitałam do Was. Grupowe wsparcie zawsze się przyda
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 12:45   #1325
ManiaczkaPiekna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 22
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mi tez w tą jesień lecą jak szalone. Używam wcierki z bursztynu, ale słabo pomaga...i teraz szukam nowych sposobów. Może tutaj coś znajdę....
ManiaczkaPiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 15:48   #1326
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wypadające włosy cz. V

O, właśnie... wcierki jantarowej też zaczęłam używać kilka dni temu.... Czekamy....
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 18:20   #1327
szampejn
Raczkowanie
 
Avatar szampejn
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 246
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mi Jantar nie pomógł w wypadaniu włosów, jedynie zaczęły mi rosnąć nowe. Niestety jesień odbija się również na moich włosach i też poszukuję jakiejś wcierki, która zahamuje moje włosy przed wypadaniem.
szampejn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 01:14   #1328
Sweetbeauty
Przyczajenie
 
Avatar Sweetbeauty
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Hej dziewczyny Jestem tutaj od niedawna, dlatego jeszcze nieśmiało poruszam się po tej stronie. Też od jakiegoś czasu borykam się z wypadaniem włosów. Chociaż nie do końca właściwie...włosów dużo nie wypada mi tak naprawdę. Nie ma mowy o takich rzeczach o jakich wy piszecie, czyli: zapchany odpływ w wannie, ogromne kłębki w szczotkach/grzebieniach, masa włosów w pokoju, na poduszce, wszędzie. Mam po prostu wrażenie, że włos wypadł mi w danym miejscu a nie wyrósł tam nowy, czyli nie chcą rosnąć i się zagęszczać. W związku z tym dużo osób zauważyło u mnie przerzedzoną czuprynę. Też wypróbowałam już "kilka" rzeczy, jakieś jantary, joanna rzepa czy nieco bardziej "apteczne" produkty.
Zaznaczę także, że wcześniej malowałam włosy na blond ( od 1 sierpnia 2014 wracam do naturalnego koloru) i stosowałam kurację Izotekiem. Podejrzewam, że te fakty mogły mieć wpływ na mój problem.
Aktualnie stosuję:
1) Pharmaceris H Stimpurin Specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów + odżywka z tej serii (ok. 3 razy w tyg., włosy myje codziennie)
2) Piloxidil 2% od 1 września 2015 roku
3) Skrzypovit 2 tabletki dziennie
4) z wyżej wymienionym szamponem używam zamiennie Babydream szampon dla dzieci
5) olejuję włosy (migdałowy, makadamia, awokado) ale nie nakładam olei na skórę głowy
Pomyślałam, że napiszę wam tutaj co ja stosuję w tym momencie.
Zastanawiam się nad wprowadzeniem do swojej kuracji spiruliny a mianowicie maseczka na skórę głowy a także w tabletkach od wewnątrz. Czytałam, że ma ona w sobie dużo aminokwasów, witamin i i innych dobrych związków, czyli cud miód. Ja chociażby stosuję spirulinę jako maseczkę na twarz i bardzo sobie chwalę, więc wpadłam na pomysł czy może wykorzystać ją przy problemie włosowym. Czy ktoś stosował ten sposób?
Życzę otuchy wszystkim z włosowymi problemami
Sweetbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 09:26   #1329
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez szampejn Pokaż wiadomość
Mi Jantar nie pomógł w wypadaniu włosów, jedynie zaczęły mi rosnąć nowe. Niestety jesień odbija się również na moich włosach i też poszukuję jakiejś wcierki, która zahamuje moje włosy przed wypadaniem.
To i tak super!

Wypadanie zauważyłam na początku października. Od tej pory używam łagodnych szamponów Barwa (pokrzywowy, tatarako-chmielowy) i Jantarka (poszła już cała buteleczka). Zjadłam: 2 opakowania Calcium Panthotenicum, 1 opak. Biotebalu. Od tygodnia zażywam: Priorin Extra.

Zaczelam tez myc wlosy szaamponem Priorin Extra. Opinie sa rozne, naprawde nie wiem czego oczekiwac ale jestem dobrej mysli. Zdam relacje po 5 aplikacjach. Aah, oczywiscie Jantar drugi zakupiony, dalej wcieram go.


Po miesiacu tej niewielkiej pielegnacji, moge uznac: wypadanie z 10/10 zmniejszylo sie do 8.5/10. Będzie edit

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2015-11-11 o 09:29
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 10:40   #1330
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To i tak super!

Wypadanie zauważyłam na początku października. Od tej pory używam łagodnych szamponów Barwa (pokrzywowy, tatarako-chmielowy) i Jantarka (poszła już cała buteleczka). Zjadłam: 2 opakowania Calcium Panthotenicum, 1 opak. Biotebalu. Od tygodnia zażywam: Priorin Extra.

Zaczelam tez myc wlosy szaamponem Priorin Extra. Opinie sa rozne, naprawde nie wiem czego oczekiwac ale jestem dobrej mysli. Zdam relacje po 5 aplikacjach. Aah, oczywiscie Jantar drugi zakupiony, dalej wcieram go.


Po miesiacu tej niewielkiej pielegnacji, moge uznac: wypadanie z 10/10 zmniejszylo sie do 8.5/10. Będzie edit
Polecam olej z korzenia łopaianu firmy NANI, a jak super mocno wypadaja to moj hicior nad hiciory http://www.asport.pl/images/ekamedica/lopian250.jpg
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 11:43   #1331
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Hej Od paru tygodni odnotowuję większe wypadanie włosów. Co prawda wydaje mi się, ze dalej jest to tyle ile wypadać powinno. Mimo tego od dzisiaj zaczynam wcierać kozieradkę
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 09:53   #1332
Sonjak
Przyczajenie
 
Avatar Sonjak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: DŚ
Wiadomości: 20
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Hej, może którejś z Was przydadzą się te informacje.

Jakiś czas temu pisałam o tym, że okropnie wypadają mi włosy, miałam wręcz prześwity (do tego później pojawił się trądzik). Okazało się, że mam o wiele za wysoki poziom testosteronu wolnego. Innych "męskich objawów" nie miałam. Dostałam antykoncepcje mocno obniżającą ten hormon i po 2-3 miesiącach widzę poprawę. Włosów wypada mi mniej niż przed problemem z test. i trądziku zero. Więc jeśli wypadają Wam włosy garściami zróbcie dla własnego spokoju testy. Ja za późno zareagowałam i straciłam mnóstwo włosów.
Po odłożeniu tabletek- w zależności od organizmu- może testosteron znów wzrosnąć, ale moja gin powiedziała, że te tabletki są mocne i dłuższy czas brania powoduje, że testosteron na stałe może spaść.
Sonjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:46   #1333
beti3182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Smile LOXON 2% plus SILICA super szybki EFEKT gestych włosów

LOXON STOSUJE JUZ 3 TYG I jestem mega zadowolona miałam problem z rzadkimi włosami wspomagam sie jeszcze tebletkamiSILICA WŁOSY MI WCALE NIE WYPADAJA a to co mi sie dzieje na głowie hmmmm burza krotkich włosów : jupi:loxon uzywam tylko raz na wieczór 5 psikniec i tabletka silica raz dzienniewiec nie jest to uciazliwe i meczace

Edytowane przez beti3182
Czas edycji: 2016-01-29 o 12:39
beti3182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 10:16   #1334
dpmouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Włosy wypadające - jak zapobiec temu?

Witam,
Na wstępie napiszę że jestem facetem, otóż to mam b.długie włosy, problem polega na tym że one mi wypadają, jak je rozczesuję są bardzo cienkie i osłabione, właśnie szukam jakiegoś specyfiku żeby mi one nie wypadały, szukałem na forum czegoś znalazłem jakiś preparat LOXON 2% czy warto go kupić?
Jeszcze jakaś nowość się pojawiła LOXON Szampon wzmacniający ale nie wiem czy to będzie dobre, za DX2 podziękuję nie używałem go naczytałem się komentarzy że to naciąganie.
A te produkty z firmy dermena są dobre i by coś pomogły?
http://www.dermena.pl/dermena_category/hair-care/
Ewentualnie takie coś ale to wtedy musiałbym zakupić cztery produkty z tej całej serii:
http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/f...nawiaj%C4%85ca
Proszę o odpowiedz.
dpmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 21:29   #1335
Happy_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Musisz zadbać przede wszystkim o zdrowe odżywianie i suplementację
Z kosmetyków używam szamponu i odżywki L'biotica - seria Repair
Happy_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:32   #1336
serdeczna345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Proszę o pomoc!!!!

Witam. Mam 14 lat i od prawie roku czasu mam ogromny problem z wypadaniew włosów. Do tego dochodzi przetluszczanie się włosów(ale to mniejszy problem). Jestem załamana z powodu wlosow, które wypadaja w niesamowicie wielkich ilościach. Moje włosy są juz naprawdę przyrządzone, przedzialek staje się coraz szerszy. Jest mi naprawdę przykro patrząc na koleżanki w mojej klasie, które mają piękne włosy, a ja niestety takich nie mam. Dołączam, że byłam już u dermatologa i robiłam wszelkie badania jakie możliwe( wszystkie wyszły bardzo dobrze). Pani dermatolog powiedziała ze to od dojrzewania i musze to przeżyć, bo z czasem samo minie. Z taką samą opinia spotkałam się u innego dermatologa. Kazali mi wzmacniać włosy różnymi szamponrm, wcierkami, witaminami. Mam pytanie czy może mi ktoś polecić jakieś dobre kosmetyki, specyfiki, które mogłyby zahamować te wypadanie, choć trochę i aby włosy zaczęły odrastać, ewentualnie proszę jeszcze o jakieś rady. Proszę o pomoc!!! Ciężko mi z tym żyć.
serdeczna345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:42   #1337
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Koniecznie wybierz się do endokrynologa.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 15:50   #1338
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Masz 14 lat,dorastasz. Burza hormonów jest dlatego masz takie objawy. Endokrynolog raczej dużo nue pomoże bo organizm musi sam się unormowac. ..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 21:17   #1339
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Masz 14 lat,dorastasz. Burza hormonów jest dlatego masz takie objawy. Endokrynolog raczej dużo nue pomoże bo organizm musi sam się unormowac. ..
Myślisz, że jak lekarz zobaczy 14 letnią istotę to pomyśli, że zakończyła okres dorastania?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 21:44   #1340
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Myślisz, że jak lekarz zobaczy 14 letnią istotę to pomyśli, że zakończyła okres dorastania?
A kto tak niby twierdzi ?
Tylko chodzi mi o to,ze co jej endo pomoże ?anty nie da na unomrowanie hormonów.
W takim wieku większość miało takie objawy jak Ona.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 00:52   #1341
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
A kto tak niby twierdzi ?
Tylko chodzi mi o to,ze co jej endo pomoże ?anty nie da na unomrowanie hormonów.
W takim wieku większość miało takie objawy jak Ona.
Z całym szacunkiem farmazony pleciesz. Pomyliłaś endokrynologa z ginekologiem...I jeszcze jedno większość to nie jest miarodajna liczba na tyle by omijać lekarza i sugerowac sie poradami anonimka z netu.

Edytowane przez 201605090958
Czas edycji: 2016-03-31 o 00:53
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 08:40   #1342
MajkaKa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 16
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mi pomógł szampon xxx Przeciw Wypadaniu Włósów. Spróbuj, może u Ciebie też się sprawdzi

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-11 o 22:20 Powód: Reklama.
MajkaKa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 16:58   #1343
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
A kto tak niby twierdzi ?
Tylko chodzi mi o to,ze co jej endo pomoże ?anty nie da na unomrowanie hormonów.
W takim wieku większość miało takie objawy jak Ona.
Dziwi mnie, ze nie podchodzisz powaznie do tego problemu, skoro sama dobrze wiesz, czym sa powazne problemy z wlosami i chyba rozumiesz z czym moze wiazac sie ich zaniedbanie.
Okres dojrzewania to jedno, ale nikt nie powinien mowic, ze lysienie w wieku 14 lat to cos normalnego.

serdeczna345, idz do endokrynologa i nie daj sie zbyc, + zrob badanie na poziom ferrytyny.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 10:53   #1344
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dzieczyny, ile cm w obwodzie kucyka to wg Was mało i znak, że trzeba się zatroszczyć o zagęstnienie włosów? Moja mama mi czesto mówi, że od codziennego mycia mi się przerzedziły, ale moim zdaniem nie ma tragedii. Ile Wy macie w obwodzie?
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 11:12   #1345
HeadHunter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Szczęść Boże drogim Paniom

Nie sądziłem, że kiedyś zawitam na kobiecym forum, ale moja sytuacja mnie do tego zmusiła, bo kto najlepiej się zna na wypadaniu włosów jak nie kobiety?

Otóż jestem długowłosym facetem i hoduję moje włosy od ponad dwóch lat. Ich długość to już połowa moich pleców i jak na razie nie zamierzam ich ścinać... w zasadzie to nigdy już ich nie zetnę, no chyba, że już będę się nimi podcierał to wtedy jakoś je skrócę... no i czy same mi wcześniej nie wypadną, bo to mnie najbardziej niepokoi.

Generalnie włosy w największej ilości wypadają mi w trakcie mycia, ale dziś to przesada. To co ujrzałem dosłownie mnie przytłoczyło...

Szczerze mówiąc to ja nie widzę powodu aby mi te włosy z głowy leciały, bo w ogóle nie piję (nawet jak jest okazja), nigdy nie paliłem i nie zamierzam, uprawiam sport aerobowy, jem mało mięsa, wędlin nie jem w ogóle, piję tylko wodę (moja dieta najczęściej składa się z nabiału, jaj, warzyw, kasz, ziemniaków, czasem znajdę czas na jakiś owoc). Włosów nigdy nie spinam i zawsze chodzę w rozpuszczonych. Jedyny grzech jaki popełniam to słodycze, bo lubię, ale najczęściej jest to gorzka czekolada, a także jakieś cuksy np michałki.

Gdzieś tu w załączniku zapodam ze trzy zdjęcia moich włosów które wypadły mi w trakcie mycia.

Aha no i bym zapomniał. Wcześniej włosy myłem Timotei Pure 2w1. Teraz myję "Syoss". Ze względu, że "Syoss" mi się kończy to z ciekawości kupiłem szampon jakiego jeszcze nie używałem "BeBeauty" z jakimiś proteinami.

Miłego dnia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00349.jpg (80,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00350.jpg (108,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00351.jpg (62,7 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez HeadHunter
Czas edycji: 2016-04-06 o 11:25
HeadHunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 20:47   #1346
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mi wlosy wypadaly, gdy restrykcyjnie sie odchudzalam i niestety nie dostarczalam organizmowi wystarczajacej ilosci kalorii itd. No i stres tez wpływal na ich kondycje :/ jak w miare ogarnelam te tematy to zaczelam uzywac jantaru i ampulek placenty i teraz mam grube mocne włosy wczensiej mialam mysi ogonek. zaluje ze wydalam sporo kasy na loxony, suplementy i inne cuda wianki, majac w drogerii pod reka tak tanie i skuteczne produkty :P
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 21:14   #1347
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Wypadające włosy cz. V

jakiej placenty używasz dostępnej w drogerii? ja próbowałam kiedyś tych mil-mil (jakoś tak), ale nie były dostępne stacjonarnie
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 10:38   #1348
MajkaKa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 16
Dot.: Wypadające włosy cz. V

ja również zmagam się z problem wypadających włosów, stres, stres, stres, daje o sobie znać w postaci wypadających włosów, powiem szczerze bylam przerażona że wyłysieje i postanowiłam już chwycić się ostatniej deski ratunku kupilam xxx i działa, włosy przestały wypadać, widzę różnice a dodatkowo rosną nowe włoski, xxx uratował moje ostatnie jeszcze trzymające się włosy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-11 o 22:19 Powód: Reklama.
MajkaKa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 13:01   #1349
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez karolina_jurcz Pokaż wiadomość
Mi wlosy wypadaly, gdy restrykcyjnie sie odchudzalam i niestety nie dostarczalam organizmowi wystarczajacej ilosci kalorii itd. No i stres tez wpływal na ich kondycje :/ jak w miare ogarnelam te tematy to zaczelam uzywac jantaru i ampulek placenty i teraz mam grube mocne włosy wczensiej mialam mysi ogonek. zaluje ze wydalam sporo kasy na loxony, suplementy i inne cuda wianki, majac w drogerii pod reka tak tanie i skuteczne produkty :P
Ja zaczęłam stosować placentę na zagęszczenie włosów, mam nadzieje że da rade.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 13:11   #1350
PaulaSlawko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Czy nie zauważyłyście że więcej włosów wypada po spożyciu większej ilości "cukrów"? Czy tylko ja jestem takim przypadkiem?
PaulaSlawko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-20 13:09:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.