Mamy majowe 2017 cz. IV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-26, 11:18   #4081
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Czy tylko ja mam pustke w głowie odnośnie wystroju gdzie będzie łóżeczko? normalnie doła załapałam że nie jestem w stanie nic wymyślić. Łóżeczko będzie parę kroków od nas, pod skosem bo nie mamy gdzie indziej go dać. I myślałam nad jakimiś naklejkami na ścianę ale nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Chce lampkę nocną i też lipa.. niby nic takiego ale chciałabym żeby już coś było wybrane a tu taki problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 11:30   #4082
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Dzień dobry z niedzieli
Przychodzę się pochwalić, że znaleźliśmy mieszkanie, jutro podpisujemy umowę przedwstępną, proszę o mocne kciuki. I abyśmy dostali kredyt W ogóle trafiliśmy na starszego pana i jest jedna przeszkoda (nie-przeszkoda) ale wszystko zależy pewnie od banku, bo pan nie ma konta w banku i nie chce mieć, chce pieniądze dostać bez zakładania konta a że my będziemy kupować mieszkanie w całości z kredytu to jutro muszę się u naszego doradcy dowiedzieć jak zrobić zapis w umowie żeby było jak pan chce. Dlatego pan nam trzyma mieszkanie do jutra, jak się dowiemy po południu jedziemy z umową strasznie się cieszę i powiem Wam, że nie ukrywam, że mieszkanie mi się niesamowicie podoba i nawet TŻ powiedział, że sam mógłby tam zamieszkać Dlatego proszę o Was o mocne kciuki!

Poza tym wczoraj byliśmy na panieńsko-kawalerskim u naszej świadkowej i to już nie na moje siły takie imprezy. Było ok 50 osób, impreza była na sali weselnej takiej fajnej małej, stoły uginały się od ilości jedzenia, dwa dania gorące. W szoku byłam posiedzieliśmy do 00:30, to gdzieś koło 1 byliśmy w domu. Padłam jak mucha, spałam do 11:30, czuje się jak bym nieźle popiła, TŻ mówi, że biała jak ściana jestem. Zjadłam na śniadanie babeczkę bo wczoraj upiekłam czekoladowe i pije inkę. Nie wiem czy mi się opłaca jeść śniadanie teraz czy nie od razu obiad xD
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 11:35   #4083
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Dzień dobry z niedzieli
Przychodzę się pochwalić, że znaleźliśmy mieszkanie, jutro podpisujemy umowę przedwstępną, proszę o mocne kciuki. I abyśmy dostali kredyt W ogóle trafiliśmy na starszego pana i jest jedna przeszkoda (nie-przeszkoda) ale wszystko zależy pewnie od banku, bo pan nie ma konta w banku i nie chce mieć, chce pieniądze dostać bez zakładania konta a że my będziemy kupować mieszkanie w całości z kredytu to jutro muszę się u naszego doradcy dowiedzieć jak zrobić zapis w umowie żeby było jak pan chce. Dlatego pan nam trzyma mieszkanie do jutra, jak się dowiemy po południu jedziemy z umową strasznie się cieszę i powiem Wam, że nie ukrywam, że mieszkanie mi się niesamowicie podoba i nawet TŻ powiedział, że sam mógłby tam zamieszkać Dlatego proszę o Was o mocne kciuki!

Poza tym wczoraj byliśmy na panieńsko-kawalerskim u naszej świadkowej i to już nie na moje siły takie imprezy. Było ok 50 osób, impreza była na sali weselnej takiej fajnej małej, stoły uginały się od ilości jedzenia, dwa dania gorące. W szoku byłam posiedzieliśmy do 00:30, to gdzieś koło 1 byliśmy w domu. Padłam jak mucha, spałam do 11:30, czuje się jak bym nieźle popiła, TŻ mówi, że biała jak ściana jestem. Zjadłam na śniadanie babeczkę bo wczoraj upiekłam czekoladowe i pije inkę. Nie wiem czy mi się opłaca jeść śniadanie teraz czy nie od razu obiad xD
Ania, szybko działacie!
Czy dobrze rozumiem, że to mieszkanie dla rodziców? Czy oni o tym wiedzą - tj. czy będą chcieli tam zamieszkać?
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 11:55   #4084
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ania, szybko działacie!
Czy dobrze rozumiem, że to mieszkanie dla rodziców? Czy oni o tym wiedzą - tj. czy będą chcieli tam zamieszkać?
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli.
To mieszkanie dla rodziców. Działamy szybko żeby jeszcze koniec marca/początek kwietnia już dostać klucze i żeby wszystko przed porodem załatwić.
Moi rodzice chyba właśnie tego chcieli ale głupio im było powiedzieć to wprost... Chcą być sami i będą. Co prawda mieszkanie nie jest w lokalizacji w jakiej chciałam ale nie jest znowu daleko. Wczoraj pojechaliśmy oglądać to mieszkanie wszyscy czworo. Decyzja że to to mieszkanie zapadła jednogłośnie. Mój TŻ ma do nich żal, nie odzywa się prawie wcale do nich ale ze mną przynajmniej rozmawiają normalnie. Cieszą się, że taki pomysł rzuciliśmy z tym mieszkaniem. Szkoda tylko że tyle musiałam przeżyć w związku z tym :/
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 11:56   #4085
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Kiwaczka - też na razie nie mam koncepcji odnośnie pokoju dla małego, ale liczę, że mnie olśni jak ustawimy już meble nie martw się - pewnie hormony sprawiają, że takie pierdoły nas martwią

Ania - super wiadomość - jaka reakcja rodziców?
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 11:59   #4086
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

No i jak się wyprowadzą to nasza księżniczka będzie miała swój pokój

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Kiwaczka - też na razie nie mam koncepcji odnośnie pokoju dla małego, ale liczę, że mnie olśni jak ustawimy już meble nie martw się - pewnie hormony sprawiają, że takie pierdoły nas martwią

Ania - super wiadomość - jaka reakcja rodziców?
Jak pisałam Emilce, zachwyceni. Ale ja sama jestem zachwycona tym mieszkaniem kawalerka ale 37,5m2. Pokój ponad 20m2 (u nas żaden tyle metrów nie ma), ogromna kuchnia gdzie wejdzie stół z krzesłami (ja u siebie mogę pomarzyć na moim wagoniku o szerokości 2m), a w łazience mają i prysznic i wannę Burżujstwo
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:19   #4087
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam pustke w głowie odnośnie wystroju gdzie będzie łóżeczko? normalnie doła załapałam że nie jestem w stanie nic wymyślić. Łóżeczko będzie parę kroków od nas, pod skosem bo nie mamy gdzie indziej go dać. I myślałam nad jakimiś naklejkami na ścianę ale nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Chce lampkę nocną i też lipa.. niby nic takiego ale chciałabym żeby już coś było wybrane a tu taki problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam problemu, bo u nas będzie tylko kącik z łóżeczkiem w naszej sypialni. Nic nie planuję na ścianach, ozdobą będą cotton ballsy i mobil, więc w zasadzie planuję tylko wybrać łóżeczko i tekstylia do łóżeczka - zdecydowałam się na minky i tę kolekcję (planuję rożek, kocyk, sówkę).


Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
To mieszkanie dla rodziców. Działamy szybko żeby jeszcze koniec marca/początek kwietnia już dostać klucze i żeby wszystko przed porodem załatwić.
Moi rodzice chyba właśnie tego chcieli ale głupio im było powiedzieć to wprost... Chcą być sami i będą. Co prawda mieszkanie nie jest w lokalizacji w jakiej chciałam ale nie jest znowu daleko. Wczoraj pojechaliśmy oglądać to mieszkanie wszyscy czworo. Decyzja że to to mieszkanie zapadła jednogłośnie. Mój TŻ ma do nich żal, nie odzywa się prawie wcale do nich ale ze mną przynajmniej rozmawiają normalnie. Cieszą się, że taki pomysł rzuciliśmy z tym mieszkaniem. Szkoda tylko że tyle musiałam przeżyć w związku z tym :/
Najważniejsze, że decyzja jest jednogłośna, rodzicom się podoba i wszyscy będziecie mieć już wkrótce "spokój". A metraż to prawie jak u mnie dwa pokoje (ja mam 42 metry ). Mieszkałam kiedyś w takiej kawalerce 37 m2 i było luksusowo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1682-home_default.jpg (13,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1682-thickbox_default.jpg (91,0 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez emi_lka
Czas edycji: 2017-02-26 o 12:31
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 12:57   #4088
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Śliczne to Minky

Ania wy będziecie spłacać kredyt za to mieszkanie i będziecie właścicielami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:59   #4089
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Hej hej
Poszliśmy wczoraj z tz spac po 2. Zrobiliśmy sobie wieczor/noc z filmami na koniec obejrzeliśmy horror i miałam głupie sny :p
Wstaliśmy o 11:30 tradycyjnie jajecznica na śniadanie i zaraz idziemy na spacer

Ojj mnie tez spojenie boli przy obracaniu sie na drugi bok w nocy ale juz bliżej niz dalej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:20   #4090
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7131997 1]Hej hej
Poszliśmy wczoraj z tz spac po 2. Zrobiliśmy sobie wieczor/noc z filmami na koniec obejrzeliśmy horror i miałam głupie sny :p
Wstaliśmy o 11:30 tradycyjnie jajecznica na śniadanie i zaraz idziemy na spacer

Ojj mnie tez spojenie boli przy obracaniu sie na drugi bok w nocy ale juz bliżej niz dalej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jakie filmy? Poluję na inspiracje
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:43   #4091
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Ania świetna wiadomość!
i jak dobrze że rodzicom odpowiada, że nie wybrzydzają, nie robią problemów.

A my po wizycie pana fachowca od łazienki umówione, pomierzone. Teraz musimy wybrać umywalkę. A i jaki miły pan bo zgodził się w kwietniu zrobić mimo że terminy miał na koniec maja
Cieszę się bo widzę, że tż zrobił liste sobie co w domu jest do zrobienia. Wcześniej tylko mówił że jeszcze czas a tego jest tyyyyle. Trzeba odmalować dół, listwy wymienić, w ogródku mnóstwo roboty no mogłabym tak dalej wymieniać. A ja chciałabym już pokoik urządzać

Kiwaczka ja mam jakąś wizję tego pokoiku ale jest bardzo mały i boję się że go zagracimy, także jeszcze jesteśmy na etapie obmyślania.
Liczymy że z czasem się rozjaśni nam, u Ciebie też tak będzie
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 13:44   #4092
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Jakie filmy? Poluję na inspiracje

W sumie oglądaliśmy to co było w TV najpierw Django, potem nawet nie wiem co a na koniec sinister :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:46   #4093
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Aniu: Trzymam kciuki, żeby Wam się wszystko udało załatwić do końca

Emilka: Piękne minky U nas będą podobnie kolorystyczne dodatki.

Jakby kogoś interesował Szumiś to będzie w cenie 99 zł w Rossmanie od marca.

Za to w Auchan dzisiaj dorwałam trójpak body mega fajne jakościowo i za 25 zł, TŻ w tygodniu dokupi jeszcze jeden trójpaczek bo, aż żal nie brać.
Sobie dorwałam za to rosyjskie kosmetyki do włosów i będę testować
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:50   #4094
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Ja oglądałam wczoraj Uśpionych z 1996 roku z Bradem Pittem, Kevinem Baconem, Robertem De Niro. Jesli ktoś nie widział to polecam Ja w ogóle mam sentyment do filmów z lat 90.

W planach mam do obejrzenia Jackie z Natalie Portman i chciałabym sobie obejrzeć Czarnego łabędzia z nią. Widzialam raz ale nic prawie nie pamiętam
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:14   #4095
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Dzień dobry z niedzieli
Przychodzę się pochwalić, że znaleźliśmy mieszkanie, jutro podpisujemy umowę przedwstępną, proszę o mocne kciuki. I abyśmy dostali kredyt W ogóle trafiliśmy na starszego pana i jest jedna przeszkoda (nie-przeszkoda) ale wszystko zależy pewnie od banku, bo pan nie ma konta w banku i nie chce mieć, chce pieniądze dostać bez zakładania konta a że my będziemy kupować mieszkanie w całości z kredytu to jutro muszę się u naszego doradcy dowiedzieć jak zrobić zapis w umowie żeby było jak pan chce. Dlatego pan nam trzyma mieszkanie do jutra, jak się dowiemy po południu jedziemy z umową strasznie się cieszę i powiem Wam, że nie ukrywam, że mieszkanie mi się niesamowicie podoba i nawet TŻ powiedział, że sam mógłby tam zamieszkać Dlatego proszę o Was o mocne kciuki!

Poza tym wczoraj byliśmy na panieńsko-kawalerskim u naszej świadkowej i to już nie na moje siły takie imprezy. Było ok 50 osób, impreza była na sali weselnej takiej fajnej małej, stoły uginały się od ilości jedzenia, dwa dania gorące. W szoku byłam posiedzieliśmy do 00:30, to gdzieś koło 1 byliśmy w domu. Padłam jak mucha, spałam do 11:30, czuje się jak bym nieźle popiła, TŻ mówi, że biała jak ściana jestem. Zjadłam na śniadanie babeczkę bo wczoraj upiekłam czekoladowe i pije inkę. Nie wiem czy mi się opłaca jeść śniadanie teraz czy nie od razu obiad xD
Trzymamy kciukasy najmocniej 😀😀😘
[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7132098 1]W sumie oglądaliśmy to co było w TV najpierw Django, potem nawet nie wiem co a na koniec sinister

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Matko boska .. Na samą nazwę sinister reaguje jakimś strachem. 😨 ile razy bym tego nie oglądała tyle razy się boję grr. Druga część widziałaś?
To jak z the ring u mnie. Też mnie zawsze będzie straszyć ten film. 😂



Dziewczyny, zanim spakujecie rożek albo naszykujecie nosidełko żeby wrócić z dzieckiem ze szpitala .. Myjecie, pierzecie? tak się zastanawiam. Niby nowe ale co z tego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:23   #4096
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Hej. Wstaję z martwych. Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Matko boska .. Na samą nazwę sinister reaguje jakimś strachem. 😨 ile razy bym tego nie oglądała tyle razy się boję grr. Druga część widziałaś?
To jak z the ring u mnie. Też mnie zawsze będzie straszyć ten film. 😂
Druga część Sinistera niestety słabiutka, w ogóle niestraszna i wg mnie całkiem bezsensowna... Ale pierwsza miała mega klimat!
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:28   #4097
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Black nie pisz głupot. Proste, że pamiętamy

Sinister jedynka super. Ogólnie bardzo dużo horrorów oglądamy z tz. Wczoraj coś w stylu Baby Jagi

Jutro mam wizytę i zobaczę co słychać u małego, który próbuje dzisiaj wyjść bokiem...

A w piekarniku piecze się ciasto na kopiec kreta na który tak bardzo miałam ochotę ❤️❤️❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:30   #4098
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

U mnie lodowka zawalona galaretkami z owocami 😂 a tatus nam dzis zrobi lasagne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:33   #4099
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Marta dzięki za cynka o szumisiu! ja mam na niego chrapkę

Black
pomiętomy :P
chciałabym na fb dołączyć, jakie kroki poczynić ?
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 14:35   #4100
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Aniu trzymam kciuki za mieszkanie dobrze, ze u Ciebie sie sytuacja wyklarowała u nadal nikt nic nie wie.
Mohnka ja będę prała wszystko


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:46   #4101
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Trzymamy kciukasy najmocniej 😀😀😘

Matko boska .. Na samą nazwę sinister reaguje jakimś strachem. 😨 ile razy bym tego nie oglądała tyle razy się boję grr. Druga część widziałaś?
To jak z the ring u mnie. Też mnie zawsze będzie straszyć ten film. 😂



Dziewczyny, zanim spakujecie rożek albo naszykujecie nosidełko żeby wrócić z dzieckiem ze szpitala .. Myjecie, pierzecie? tak się zastanawiam. Niby nowe ale co z tego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rożek wypiore bo jest miękki, a nosidełko to nie wiem o jakim mówisz, to do auta? To w ogóle zdejmowane jest? Ja nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:50   #4102
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Śliczne to Minky

Ania wy będziecie spłacać kredyt za to mieszkanie i będziecie właścicielami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, nasz kredyt i mieszkanie też nasze, innej opcji nie widzę.

Dziękuję Wam dziewczyny za kciuki, na pewno się przydadzą

Nic mi się nie poprawia. Chyba wczoraj przegięłam z lataniem bo nie mogę dojść do siebie odkąd wstałam. Byliśmy u brata na 2h i wróciliśmy, ledwo się wczłapałam na 4 piętro...
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 15:10   #4103
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Te problemy ze spojeniem to masakra. Wypytam jutro doktor czy muszę iść do jakiego innego lekarza z tym bo problemy z chodzeniem są duże jak i u niektórych z was.

Będę prała wszystkie kocyki, rożki i co się da wyprac.

Tz składa łóżeczko ❤️❤️❤️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 15:52   #4104
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Jakie kupujecie koszule do szpitala? Rozpinane po bokach czy z guzikami po środku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:02   #4105
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Ania -no to będą mieć luksusowo super mam nadzieję, że docenią teraz Wasze starania, bo bardzo im wyszliście naprzeciw

Black - pamiętamy, pamiętamy

Bambi - napisz do Black wiadomość - ona Cię pokieruje dalej

Byliśmy ze znajomymi na obiedzie - zaraz pęknę
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:17   #4106
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Jakie kupujecie koszule do szpitala? Rozpinane po bokach czy z guzikami po środku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dwie rozpoznane po bokach i jedna która już miałam przez środek.

Byłam w superpharmie i kupiłam już mini kosmetyki do szpitala.
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:22   #4107
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Hej dziewczyny! Pisze pierwszy raz z tarasu . Pogoda dopisuje. TZ pojechal pomalowac na starym mieszkaniu, a ja wstawilam jajka do piekarnika-nie mamy jeszcze kuchni, ale piekarnik podlaczylismy do pradu i stoi na ziemi . Pospalam popoludniu i odzylam, dochodze do wniosku, ze jestem przemeczona i dlatego mega marudna, bo ciagle placze...
Z TZ pogadalismy, jestesmy odmiennego zdania co do fotograf. On twierdzi, ze tego wymagala sytuacja i ze nie mial jak do mnie zadzwonic i zdecydowal sam i ze ona byla na slubie 10h a potem kilka dni jeszcze pracowala nad wszystkim i w tamtym momencie uznal, ze nalezy sie jej zaplata. Ja uwazam, ze przesadzil i mogl dac po prostu 200zl jak juz bardzo chcial. Przedyskutowalismy to na spokojnie, a to juz duzy postep-jeszcze rok temu nie gadalibysmy ze soba z 2 tygodnie po czym bysmy sie po prostu pogodzili. Powiedzialam, ze wieksze wydatki mamy ustalac wspolnie, co zreszta robimy zawsze. Zaraz pojedziemy do pracy zamowic kuchnie, bo w domu jeszcze nie mamy wifi. Co do rodzicow to jeszcze nie mialam ochoty na ta rozmowe i pogadam z nim na dniach, jak ochlone. Ale widze, ze sie stara, z rana juz prawie skonczyl szafe, puscil i powiesil pranie. Widac, ze jest wymeczony i schudl juz 3kg .

Ja sie uspokoilam i to sie najbardziej dla mnie liczy w tej chwili.

Powiedzial mi tez, ze czesto nadinterpretuje to, co on mowi i obracam to przeciwko niemu. Mowi, ze powiedzial, ze chcial innego grilla, ale przeciez podziekowal tacie za tego i bedziemy go uzywac, a ze chcial go dac do piwnicy bo w domu i tak jest w tej chwili sajgon i nic nie ma swojego miejsca.
Przytulil mnie i przeprosil.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:23   #4108
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Marta pokaż potem łóżeczko

Kiwaczka
ja kupię chyba rozpinane na środku bo te po bokach mi sie w ogóle nie podobają, wzory nie dla mnie.

Oki Decorail, dzięki
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:24   #4109
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Nie jest aniolkiem, ja tez nie , ale moj tata mowi, ze wyjatkowo do siebie pasujemy . Ja tylko musze popracowac nad asertywnoscia jak to Bunny zauwazyla.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:51   #4110
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Ania, kciuki zeby wszystko poszlo po Waszej mysli.

Mohnka ja piore wszystko, niewiadomo jaka chemia to jest zabezpieczane i w jakich warunkach przechowywane, ile rak to dotykalo..

Kiwaczka, ja mam po corci, mam dwie takie rozchylane na zakladke i dwie zapinane po bokach, ale maja duze dziurki i te guziki mi sie rozpinaja, bede musiala zmniejszyc te dziurki. Jakbym teraz miala kupowac to bym wziela zwykle na cienkich ramiaczkach.

Vikunia, to super, zeporozmawialisci i najwazniejsze, ze jestes spokojniejsza.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-05 21:42:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.