Przyjazny szpital- tam warto rodzić! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 12:22   #1
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207

Przyjazny szpital- tam warto rodzić!


W związku z tym, że większość z nas ma jakieś doświadczenia związane z porodem, chciałabym, byśmy stworzyły dla przyszłych mam przewodnik po szpitalach, w których warto rodzić. Pochwalmy, gdzie jest miła atmosfera, pomocny personel, etc.
Tu możemy pytać o konkretną placówkę.
Poszukaj opinii o Twoim szpitalu również:
Złota Lista na Babyboom
Opinie na Gazecie
Opinie na Rodzić po ludzku
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu

Edytowane przez Mariqa
Czas edycji: 2006-02-25 o 09:45
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 12:36   #2
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Kraków
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 12:45   #3
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Wrocław
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 13:10   #4
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Warszawa
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 09:45   #5
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Up, zapraszam do podawania swoich typów
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 11:02   #6
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Chciałabym wszystkim Paniom z Bielska Białej i okolic polecić szpital Wojewódzki. Rodziłam 1 raz, 15.02. i musze powiedzieć, że jestem naprawde bardzo zadowolona. Zarówno połóżne, jak i lekarze i cała obsługa bardzo życzliwa i przychylna i pomocna. Poród mimo bólu wspomiman wspaniale, mój mąż mógł być ze mna cały czas, nic nie płaciliśmy za poród rodzinny. mogłam korzystać ze wszystkich pomocy, choć nie musiałam bo miałam tak szybką akcie porodową, ze tylko dla zlagodzenia bólu położono mnie do wanny. Wcześniej myslałam, ze z wanny można korzystać tylko powczesniejszym uprzedzeniu personelu i lekarki, tymczasem spotkała mnie miła niepsodziakna i tak poleżałam sobie w wodzie jakieś 0.5h. Dzidzie miałam po porodzie cały czas przy sobie, gdy nie dawałam sobie rady, połozne pomagały przy przewijaniu itp. były na kazde zawołanie. Byłam nacinana, ale wszystko pięknie sie wygoiło, bo lekarka dobrze mnie zszyła (mimo, że kończyła dyzur o 7 rano a mnie szyła o 6.30 ). Podczas porodu nikt mnie nie zmuszal do leżenia, położne i lekarka pomagały znalećź najlepszą pozycję : na kucaka, stojąco, na łóżku), ostatecznie rodziłam na łóżku. Wszystkie panie były dla mnie bardzo miłe i uprzejme, naprawde czułam , ze jestem w dobrych rękach i nie bałam się. I za to chciałabym podziękować, niestety nie pamietam nazwisk połoznych, jedynie wiem, ze poród przyjmowała doktor Ozimina.
Jak najbardziej polecam szpital wojewódzki!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 13:40   #7
Marisa
Raczkowanie
 
Avatar Marisa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Polecam szpital im.Świętej Rodziny w Warszawie przy ul. Madalińskiego.Byłam bardzo zadowolona.
__________________
Marisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 14:15   #8
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

ja rodziłam na ul. karowej w warszawie, bylo naprawde ok.
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:09   #9
Niebieska_bb
Raczkowanie
 
Avatar Niebieska_bb
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 59
GG do Niebieska_bb
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Ja rodziłam w szpitalu ogólnym na wyspiańskiego i jestem bwrdzo zadowolona było to 14 miesięcy temu a pamiętam jakby to było wczoraj
Lekarze i pielęgniarki super ja rodziłam 12 godzin ale jak mi wyciagli moją córke to o wszystkim zapomniałam(o bólu) . Przynosili mi na początku tylko córkę na karmienie a potem była za mną na sali a jak byłam zmęczona to jak mówiłam to mi ją zabierali a w nocy wogóle jej nie miałam chyba że chciałam.
A moją ciąże prowadził Piotr Lasatowicz- POLECAM
Niebieska_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 15:11   #10
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

A ja polecam szpital im.Raszei w Poznaniu.Rodzilam tam 2-gie dziecko i w porownaniu z pierwszym porodem to-niebo a ziemia.Prowadzil mnie dr Pieta,ale caly personel jest tam cudowny.Chociaz niektore sale wygladaly wowczas okropnie to wcale nikomu to nie przeszkadzalo.Atmosfera iscie domowa a personel zawsze usmiechniety i bardzo pomocny!!!Ja bylam po cesarce.Jest tam mozliwosc porodu w wodzie i rodzinnego.Naprawde polecam.Po mnie rodzila tam moja siostra i byla rowniez zachwycona.Ona spedzila tam prawie poltora miesiaca.Gdybym miala rodzic jeszcze raz w Poznaniu to zdecydowanie w tym szpitalu.
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:29   #11
Nata1302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Lightbulb W maju będę rodzić. Czy szpit. im. Orłowskiego w W-wie to dobry wybór ???

Mam problem. Nie wiem który szpital ostatecznie wybrać a już w maju oczekuję synka. Mój lekarz prowadzący namawia mnie do porodu w szpit. Bielańskim (w W-wie) , ale mam o nim opinie, że nie jest taki OK. Natomiast koleżanka poleca mi szpit.im. Orłowskiego na Czerniakowskiej (W-wa).Który wybrać ?!. To mój pierwszy poród.

Pozdrawiam gorąco. Nata.
Nata1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 08:30   #12
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: W maju będę rodzić. Czy szpit. im. Orłowskiego w W-wie to dobry wybór ???

Cytat:
Napisane przez Nata1302
Mój lekarz prowadzący namawia mnie do porodu w szpit. Bielańskim (w W-wie) , ale mam o nim opinie, że nie jest taki OK. Natomiast koleżanka poleca mi szpit.im. Orłowskiego na Czerniakowskiej (W-wa).Który wybrać ?!. To mój pierwszy poród.
Skorzystaj z informacji w linkach powyższej, tam znajdziesz opinie o wspomnianych szpitalach
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 17:05   #13
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: W maju będę rodzić. Czy szpit. im. Orłowskiego w W-wie to dobry wybór ???

Ja rodziłam w Krakowie w szpitalu im. Rydygiera. BARDZO polecam ten szpital, ponieważ opieka jest rewelacyjna, położne traktują Cię bardzo dobrze, ciepło, wspierają i naprawdę dodają otuchy. Po porodzie pielęgniarki od noworodków udzielają informacji i pomocy przy karmieniu. Jeśli się chce o coś zapytać lub czegoś dowiedzieć, nie zbywają, ogólnie cały personel jest godny polecenia.
Gorąco polecam!!!
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho


Edytowane przez kostka.kr
Czas edycji: 2006-05-13 o 21:43 Powód: subskrypcja
kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 20:31   #14
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: W maju będę rodzić. Czy szpit. im. Orłowskiego w W-wie to dobry wybór ???

Łódź
Kto ma rozeznanie w łodzkich szpitalach, zastanawiam sie pomiedzy Rydygierem a Kopernikiem, kameralne odziały... słyszałam że w Rydygierze poród rodzinny jest płatny a w Koperniku nie... gdyby ktos miał coś do powiedzenie w kwestii porodówek w tych szpitalach to bardzo proszę.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 23:40   #15
Speranza
Zadomowienie
 
Avatar Speranza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 273
Dot.: W maju będę rodzić. Czy szpit. im. Orłowskiego w W-wie to dobry wybór ???

szpital w Pleszewie, woj wielkopolskie, 30 km od Kalisza na trasie Kalisz-Poznań (ranking 19 w Polsce chyba był) i nie tylko porodówka. Szpital jest cały odremontowany, przyjemnie się tam leży, personel pomocny i na rane przyłóż Polecam !!
Speranza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 09:50   #16
ajusia
Raczkowanie
 
Avatar ajusia
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 300
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Czy któraś z was mausie rodziła w Tychach w wojewódzkim, ja wybieram się tam za 5 miesięcy i chciałabym znać jakieś opinie.
ajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:53   #17
Emi279
Raczkowanie
 
Avatar Emi279
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Góry- w zasięgu 4 ciekawych szczytów :)
Wiadomości: 201
GG do Emi279
Thumbs down Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

ODRADZAM Szpital Rejonowy w Żywcu- jest tam obskurnie, pracownicy niemili; nie masz znajomości i nie zapłacisz ekstra to możesz sobie cierpieć, a Twoje dziecko będzie wygłodzone ( jeżeli ty nie będziesz miała pokarmu ).
Jedyne przychylne osoby to sprzątaczki, które pomogą i Tobie i twemu dziecku ....
Emi279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 19:55   #18
saska3
Raczkowanie
 
Avatar saska3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 59
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Z czystym sercem mogę polecić szpital przy ulicy Karowej w Warszawie. Leżałam w nim prawie dwa miesiące i miałam tam też robione cięcie cesarskie. Miła i kompetentna obsługa, wyremontowane sale i wygodne łóżka na pilota.Zajmują się dobrze dziećmi i mamusiami. Pozdrawiam
__________________
Dobro i Zło mają to samo oblicze, wszystko zależy jedynie od momentu, w którym staną na drodze człowieka.

Paulo Coelho
saska3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:47   #19
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

szpital przy ul.Waryńskiego w Mikołowie który jest patronem akcji rodzić po ludzku

szpital po kapitalnym remoncie w dodatku bardzo fachowa i miła opieka
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 08:44   #20
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Ja rodziłam w szpitalu im. J.Biziela w Bydgoszczy i jestem bardzo zadowolona . Co prawda nie ma tam luksusów jak w szpitalu na Kapach, ale jest czysto i schludnie. Najważniejsza jest dla mnie opieka, a ta jest bardzo dobra w szpitalu. Miałam super położną, która pomagała mi niesamowicie i dobrego lekarza . Na sali przez dwa dni też dobrze się nami opiekowali. Personel był na każde zawołanie i naprwde starali się zawsze jakoś pomóc. Jestem na tak .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:21   #21
vincencik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 245
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Gorąco polecam Klinikę na Polnej w Poznaniu - najlepszy sprzęt, fachowa opieka, przytulne, jednoosbowe porodowki.
__________________
One Ring To Rule Them All...
vincencik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 16:50   #22
Karolina30
Przyczajenie
 
Avatar Karolina30
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Co do Polnej nie była bym taka pewna tej przyjazności. Owszem sam poród przebiegł doskonale ale opieka poporodowa tragiczna.
Właściwie została pozostawiona sama sobie. Nikt nie pokazał jak karmić...jak przewinąć...pielęgniarki na nocnym dyżurze imprezowały a na wezwania reagowały dość nerwowo (w końcu przeszkadzano im w zabawie).
Przed obchodem oddziałowa kazała nam przewijac pościel na lewą strone aby była....czysta!!!
a na pierwszy obiad matkom karmiącym podano ziemniaki z ostrym sosem i ogórki kiszone!!!
Przez te 3 dni modliłam sie aby jak najszybciej wrócić do domu.

Czy tam urodze drugie dziecko? Tak. Ale tym razem będę madrzejsza i nie pozwole sobą pomiatać, nie pozwolę sie upokorzyc bo tak własnie sie tam czułam.
Karolina30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:28   #23
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Ja rodziłam w szpitalu w Sulechowie (woj. lubuskie) Świetny personel położniczy !! Sale kolorowe, nie trzeba mieć w szpitalu ani ciuszków dla dzidzi, ani pampersów. Lekarze dobrzy fachowcy. Ordynator bardzo miły. Jedyne co mi się nie podobało to pielęgniarki z oddziału noworodkowego. Nie mogłam za bardzo opiekować się swoją córeczką, bo byłam po cesarce i fatalnie się czułam, do tego pierwsze dziecko, więc zgięta w pół bałam się kąpać dziecko, którego nigdy wczesniej nie kąpałam. Wstrętne baby-z pewnością czekały na łapówkę.brrr
Jednak tym mamom, które rodzą naturalnie nic nie grozi z ich strony
Zapomniałam, że można rodzić w wodzie i przy porodzie może być tatuś, nawet przy cesarce.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 19:45   #24
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Cytat:
Napisane przez Karolina30
Co do Polnej nie była bym taka pewna tej przyjazności. Owszem sam poród przebiegł doskonale ale opieka poporodowa tragiczna.
Właściwie została pozostawiona sama sobie. Nikt nie pokazał jak karmić...jak przewinąć...pielęgniarki na nocnym dyżurze imprezowały a na wezwania reagowały dość nerwowo (w końcu przeszkadzano im w zabawie).
Przed obchodem oddziałowa kazała nam przewijac pościel na lewą strone aby była....czysta!!!
a na pierwszy obiad matkom karmiącym podano ziemniaki z ostrym sosem i ogórki kiszone!!!
Przez te 3 dni modliłam sie aby jak najszybciej wrócić do domu.

Czy tam urodze drugie dziecko? Tak. Ale tym razem będę madrzejsza i nie pozwole sobą pomiatać, nie pozwolę sie upokorzyc bo tak własnie sie tam czułam.

Tak,wlasnie wczesniej chcialam napisac negatywna opinie na temat tego "KOMBAJNU" na Polnej ale nie rodzilam tam wiec sie nie wypowiadalam.Slyszalam wiele negatywnych opinii na temat tego szpitala i dlatego zdecydowalam sie rodzic gdzie indziej.
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:50   #25
vincencik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 245
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Urodziłam na Polnej dwójkę dzieci - owszem nikt mnie za bardzo nie niańczył po porodzie ale moje prośby o pomoc zawsze były szybko spełniane, nie miałam wrażenia, że położne są znudzone czy zbyt zajęte...W obu przypadkach przychodziła do matek na sale siostra i robila bardzo obszerne wykłady z karmienia - dala swój nr telefonu i kazała do siebie dzwonić w razie problemów.
Ale niestety - opieka na Polnej różni się na każdym oddziale - na jedny super na innym tragedia - to zalezy od szczęscia gdzie traficie...Dla mnie najważniejsza była kwestia bezpieczeństwa dziecka i wyposazenia w najlepszy sprzęt. Okazało się, że mimo zdrowej ciązy i udanego porodu mojemu synkowi właśnie fachowa aparatura i najlepsza opieka na odziale neonatologicznym baaardzo pmogły. To był dla mnie priorytet przy drugim porodzie...
__________________
One Ring To Rule Them All...
vincencik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:41   #26
anusia20-21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Polecam bogucice w Katowicach.Szpital im.Rydygiera.
Słyszałam różne opinie jednak ja jestem bardzo zadowolona.
Personel pomocny i wszystko w jak najlepszym porzadku.
Nawet wpuścili mi męża do porodu omijajac przepisy

Pozdrawiam
anusia20-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:28   #27
Anka?
Przyczajenie
 
Avatar Anka?
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

A czy ktoś może się wypowiedzieć o pani doktor Ferenc z Raszei? I w ogóle o wwrunkach w tym spzitalu. Słyszałam, żę ostatnio dużo się tam poprawiło i warto tam rodzić. A może ktoś cos wie o lutyckiej? Też słyszałam dużo pochlebnych opinii. Mam jeszcze dużo czasu, bo termin dopiero na styczeń, ale chciałabym wiedzieć co sądzicie o tych szpitalach. Z góry dziękuję za odpowiedź
Anka? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 07:41   #28
blondii
Przyczajenie
 
Avatar blondii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z DOMU-BRZEG
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Polecam szpital w Opolu.
Ja rodziłam dwa razy w SZPITALU GINEKOLOGICZNO -POŁOŻNICZYM I NOWORODKÓW wOPOLU(ul. Reymonta 8)
Miałam fachową opiekę, czułam sie bardzo komfortowo.położna prawie cały czas była ze mną, pomagała mi przejść przez poród bardzo spokojnie i bez boleśnie.Przekazywała cenne rady, proponowała przeróżne ćwiczenia aby zmniejszyć ból skórczów. Miałam swoją salę(całkiem bezpłatnie)
Pierwsze dziecko urodziłam 16.12.2003, a drugie 02.05.2005.Nawet później zapewnili mi opiekę lekarską/pediatryczną dla dzieci.Przeprowadzali USG i wszystkie inne kontrole aby sprawdzać czy dzieci prawidłowo sie rozwijają.
GORĄCO POLECAM TEN SZPITAL.
__________________
BLONDII
blondii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:59   #29
joannap18
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 168
Dot.: Przyjazny szpital- tam warto rodzić!

Cytat:
Napisane przez Anka?
A czy ktoś może się wypowiedzieć o pani doktor Ferenc z Raszei? I w ogóle o wwrunkach w tym spzitalu. Słyszałam, żę ostatnio dużo się tam poprawiło i warto tam rodzić. A może ktoś cos wie o lutyckiej? Też słyszałam dużo pochlebnych opinii. Mam jeszcze dużo czasu, bo termin dopiero na styczeń, ale chciałabym wiedzieć co sądzicie o tych szpitalach. Z góry dziękuję za odpowiedź
Witam! Poczytaj sobie na stronie z linku na początku strony rodzić po ludzku. Tam znajdziesz opinie i o Raszei i o Lutyckiej. Ja rodziłam w Środzie Wlkp., tak więc trudno mi mówić o innych szpitalach. Pozdrawiam!
joannap18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 17:44   #30
pianiwo
Przyczajenie
 
Avatar pianiwo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 19
GG do pianiwo
Smile Lębork !!!!

No cóż nie będę oryginalna jeżeli powiem, że w Lęborku warto rodzić w ....... jedynym szpitalu jaki się tam znajduje. Jest to szpital, który zdobył nagrodę i wyróżnienie "przyjazny matce i dziecku" i znajduje sie bardzo wysoko w rankingu szpitali polskich pod względem opieki przed porodem w czasie i po porodzie.
Ja wiedziałam doskonale, iż właśnie tam chcę rodzić: miła opieka, trafna porada, diagnoza, pomoc dosłaownie w każdej (czasem nawet błachej lub głupiej) sprawie, częsta wymiana pościeli, telefony indywidualne (nie trzeba ganiać gdy ktoś do ciebie dzwoni), no i przede wszystkim miły personel zawsze do dyspozycji młodej mamy.
W skali od 0 do 10 (gdzie 0 to najgorzej) - określam ten szpital na 10+
__________________
Iwona

http://www.rodzinka.com.pl
--------------
"Dzień bez uśmiechu jest dniem straconym"
pianiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 14:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.