Mamusie Majowe 2015!!! cz.4 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-19, 13:57   #4951
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez baelka Pokaż wiadomość
Cześć laski!



My kupiliśmy czarny z zielonym i uważam że prezentuje się bardzo dobrze, uniwersalny jest- jak kiedyś nam się córeczka jeszcze urodzi to będzie miała już swój wóz



Mój miał tak samo, bardziej się ekscytował niż ja



Kupiliśmy dzisiaj łóżeczko, daliśmy 350 zł, wg. mnie cena w porządku. Do tego wzięliśmy przewijak i wanienkę. Powoli kompletujemy, sporo jeszcze zostało, ale idziemy do przodu- rozkładamy wydatki w czasie

Pisałyście o prowadzeniu samochodu, mam prawko od 6 lat, na początku z dwa razy zarysowałam zderzak (raz kwietnik mi się napatoczył, drugi raz barierka) Ile ja się wtedy nastresowałam, o to jeszcze nie mój samochód był. Ale od tego czasu jest w porządku, tylko te parkowanie... Rzadko jeżdżę, chociaż ostatnio zapuściłam się do centrum handlowego w niedzielne popołudnie i trochę żałowałam No ale dobrze piszecie- trzeba dużo jeździć i nie bać się

Byłam dzisiaj na wizycie- cukier wzorcowy, ciśnienie też, za to jeden wynik się zapodział w laboratorium Mocz w porządku, za to morfologia spadła na łeb na szyję, dorobiłam się anemii, muszę brać witaminy. Waga mi szaleje- jak na przedostatniej wizycie w 3 tygodnie 300 gram przytyłam, to teraz w 3 tygodnie przybyło mi 3 kg, hmm Ale lekarka nic nie mówiła, wagę mam w normie. Widać taka moja uroda. Brzuch robi się coraz większy, normalnie w ciągu 1-2 tygodni zrobił się taki okrąglutki i nie da się go ukryć Wczoraj 26 tydzień zaczęłam, to już poważna sprawa
za wizytę i za 26 tc ( ja też wczoraj rozpoczęłam)

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
i tu masz rację, niestety zawsze chce się mieć więcej taka natura ludzka..

a co do ruchów to śmiesznie na poczatku zastanawiałam się czy to to czy po prostu niestrawność hehe ale teraz już czuć, że to on wierzga wczoraj nawet tż udało się raz poczuć, nie są to silne ruchy ale wieczorem się uaktywnia
super że czujesz maleństwo, to nie zapomniane uczucie

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny smutno mi i che mi się ryczeć..

Była bratowa, ta co niedługo po mnie rodzi i mam dość tego gadania i jej przesądów..

Tacy ludzie to potrafią skutecznie zepsuć radość z przygotowań i wyprawki..
"ale nic nie kupuj czasem..bo wiesz..lepiej nie zapeszać..znam taką jedną, która kupowała i urodziła i potem..nom" .."teraz jest tak,że możesz mamę wysłać i ci wszystko kupi na malucha, nie musisz wczesniej, nie ma co"..

za☠☠☠iście..kur..no po prostu fuck fuck fuck..
dobrze,że nie mówię nic o tym, co kupuję i co planuję kupić,bo by dopiero komentarze były i teksty po całej rodzinie..
Z gołą duppa mam jechać do szpitala i liczyć na mamę,że przyjedzie z torbą i całą wyprawkę mi kupi i łóżeczko i wóżek i...w ogóle to mnie trafia..grrr
znam to, olej ją i jej gadanie, niech spada... nie martw się

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
spałam do 10, ale brzuch mnie cos z rana bolał, jakby na kolke, wziełam nospe, uszczelniłam rolete i heja, padłam dalej i przed 14 się obudziłam
ale żeś poszalała z tym spaniem, zazdroszczę ja codziennie o 7.00 na nogach

Brzuch też mnie jakoś od paru dni pobolewa...
__________________
I wyciągnęło do mnie malutką rączkę
I siłę mi dało niespotykaną
I miłość największą
bezinteresowną...
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:09   #4952
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
bo wiesz jak ktoś nie miał problemów z zajściem w ciąże, to się pierdołami zajmuje i gadaniem ludzkim i przesądami.. ja dośc strachu i nerwów się najadłam przez lata starań i każdego dnia teraz w ciązy..i ktoś przyjdzie,nagada ci i cie dobije jeszcze..
rozumiem, ale naprawdę nie warto się przejmować, nie wiem czy pamiętasz jak na Nadzieję naskoczyli, że wątek majówek za wcześnie założyła i tez jej wciskali, że się coś stanie, ludzie gadają nie zdając sobie sprawy że robią tym przykrość i krzywdę
a może ona zazdrosna, że nie kupowała nic?
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:13   #4953
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
aha powiedzcie usg na wizytach wam robią przez brzuch? bo mi ciągle dowcipnie i to już jest mało komfortowe ale mój gin chyba nie ma sprzętu do robienia na brzuch .. :/
Tak, tylko pierwsze USG miałam dopochwowe

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
A ja nie mam ikeły i jeszcze w niej nie byłam I dlatego nie chodze na randki z mężem, zwyczajnie nie mam gdzie
My godzinę autem jedziemy, więc to wielkie wydarzenie jest

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny smutno mi i che mi się ryczeć..

Była bratowa, ta co niedługo po mnie rodzi i mam dość tego gadania i jej przesądów..

Tacy ludzie to potrafią skutecznie zepsuć radość z przygotowań i wyprawki..
"ale nic nie kupuj czasem..bo wiesz..lepiej nie zapeszać..znam taką jedną, która kupowała i urodziła i potem..nom" .."teraz jest tak,że możesz mamę wysłać i ci wszystko kupi na malucha, nie musisz wczesniej, nie ma co"..

za☠☠☠iście..kur..no po prostu fuck fuck fuck..
dobrze,że nie mówię nic o tym, co kupuję i co planuję kupić,bo by dopiero komentarze były i teksty po całej rodzinie..
Z gołą duppa mam jechać do szpitala i liczyć na mamę,że przyjedzie z torbą i całą wyprawkę mi kupi i łóżeczko i wóżek i...w ogóle to mnie trafia..grrr
weź, nie słuchaj idiotki
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:13   #4954
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Założyłam nowy wątek, bo sie rozgadałyście a jakoś nikt się nie kwapi zeby założyc kolejna cześć...

Kasi nie ma...a ona miała zakładać....KASIU, wybacz, założysz następną część

PS. zaraz wszystko bede usupełniać póki co na szybko zarezerwowałam 3 posty
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:19   #4955
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
rozumiem, ale naprawdę nie warto się przejmować, nie wiem czy pamiętasz jak na Nadzieję naskoczyli, że wątek majówek za wcześnie założyła i tez jej wciskali, że się coś stanie, ludzie gadają nie zdając sobie sprawy że robią tym przykrość i krzywdę
a może ona zazdrosna, że nie kupowała nic?
ona nawet nie wie,że coś kupowałam..ona od zawsze taka przesądna, że aż denerwuje człowieka tylko..
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:23   #4956
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

mamuśki ja idę się szykować do lekarza ale się stresuję
trzymajcie kciuki
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:24   #4957
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Maju nie przejmuj się takimi osobami i rób po prostu swoje.... trzeba czasem być "gruboskórnym" i mieć w gadanie innych.
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 14:24   #4958
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
mamuśki ja idę się szykować do lekarza ale się stresuję
trzymajcie kciuki
trzymamy mocniutko i czekamy na dobre wieści !!!
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:25   #4959
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

kciuki za wizyty
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:25   #4960
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Ooo, kończymy dziada.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:26   #4961
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Ja już po.
Ale jak się Młoda urodzi, to od września planuje iśc na podologię, bo w tym roku mi nie wyszło.

robię zupę czosnkową TŻ sobie zażyczył.

Zazdroszczę Mi jeszcze rok licencjata został, ale nie jestem zadowolona niestety z uczelni. Gdybym miała wybór drugi raz, zrobiłam najpierw studium dwuletnie żeby nabrać praktyki a dopiero później studia. No ale teraz to już trudno.

maja
absolutnie takim gadaniem się nie przejmuj! To jest twoje życie, twoje zakupy, twój sposób zorganizowania wydatków i Twoja z tego radość. Następnym razem powiedz żeby oszczędziła ci tego typu złotych porad.
My chętnie wysłuchamy co masz zamiar kupić i obczaimy linki

Lily
powodzenia!

Ja też dziś zaczęłam 26 tydzień
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 14:29   #4962
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Lily powodzenia! !!
Maja szkoda słów:/ wspolczuje
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:30   #4963
Malwinka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Witam się dzisiaj

Też oglądałam straszne. W którymś z poprzednich nastolatka nagle zaczęła rodzić chyba w 26 tygodniu i jeszcze matka lekarz nie widziała że jest w ciąży....

kolejny odc na Player jutro.
Malwinka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:33   #4964
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
mamuśki ja idę się szykować do lekarza ale się stresuję
trzymajcie kciuki
.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:36   #4965
Malwinka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
też dobre
z kolacją przy świecach to trochę przegięcie

ale właśnie mówili w radiu, że dziś jest najbardziej depresyjny dzień w roku

aha powiedzcie usg na wizytach wam robią przez brzuch? bo mi ciągle dowcipnie i to już jest mało komfortowe ale mój gin chyba nie ma sprzętu do robienia na brzuch .. :/
To przezpochwe badanie ja zawsze proszę bo jestem po zabiegu i chcę wiedzieć jaki jest stan mojej szyjki.
Myślę że choć nieprzyjemne nie ma się co przed takim badaniem bronić.
Malwinka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:38   #4966
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Mi jeszcze rok licencjata został, ale nie jestem zadowolona niestety z uczelni. Gdybym miała wybór drugi raz, zrobiłam najpierw studium dwuletnie żeby nabrać praktyki a dopiero później studia. No ale teraz to już trudno.

maja
absolutnie takim gadaniem się nie przejmuj! To jest twoje życie, twoje zakupy, twój sposób zorganizowania wydatków i Twoja z tego radość. Następnym razem powiedz żeby oszczędziła ci tego typu złotych porad.
My chętnie wysłuchamy co masz zamiar kupić i obczaimy linki

Lily
powodzenia!

Ja też dziś zaczęłam 26 tydzień
No ja mam dwuletnie plus roczne wizażu i stylizacji paznokci.
U mnie na uczelniach ten kierunek jest koszmarny, więcej wyniosłam ze studium niż bym ze studiów miała.
Nasze profesorki mówiły, że studia mamy robić jeśli chcemy dalej kogoś uczyć. A tak to niepotrzebne, bo teraz po zmianach studium ma ten sam program co studia.
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 14:48   #4967
Malwinka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
kochana my nie żyjemy w średniowieczu ja uważam, że jak się ma coś stać to się stanie bez względu na to kiedy pójdziesz po łózeczko.. no błagam nie przejmuj się !
dokładnie jak mówi Lilly. .. nie martw się takimi rzeczami nie warto, bo zawsze się coś komuś nie spodoba. Musimy ufać swojemu instynktowi którym natura bas obdarzyła. To Twoje Dziecko i Twoją Ciąża. Wypełnij ten Piękny Świat po swojemu. Ja też mam większość rzeczy. Taki charakter.... planuje. .. przytyłam i zakazuje Ci się tymi bzdura mi przejmować

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

O ja zamiast przytulam. ...wyszło przytyłam. .
Dziewczyny ja Was przepraszam jeszcze z cytowaniem mam problem. ..taki dinozaur forumowy jestem

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Aha jeszcze podzielę się z Wami fajna książka Zawitkowskiego "Mamo Tato co Ty na to " czytam i polecam.
Malwinka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:02   #4968
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Lily, kciuki za wizyty
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:13   #4969
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Crumble i jak psinka? byliście u weta???

Myszonka- wow, superrr tort idąc tropem dziewczyn- mamy te same teściowe??? będą spięcia u nas-ale trudno, niech synuś tłumaczy mamusi że my chcemy tak i tyle

Iluzja chyba szpital z hotelem pomyliłaś

Lily cieszymy się że czujesz dzidziusia
usg dopochwowe to szyjka i przepływy a dzidziuś przez brzuch

Cytat:
Napisane przez baelka Pokaż wiadomość
Cześć laski!



My kupiliśmy czarny z zielonym i uważam że prezentuje się bardzo dobrze, uniwersalny jest- jak kiedyś nam się córeczka jeszcze urodzi to będzie miała już swój wóz



Mój miał tak samo, bardziej się ekscytował niż ja



Kupiliśmy dzisiaj łóżeczko, daliśmy 350 zł, wg. mnie cena w porządku. Do tego wzięliśmy przewijak i wanienkę. Powoli kompletujemy, sporo jeszcze zostało, ale idziemy do przodu- rozkładamy wydatki w czasie

Pisałyście o prowadzeniu samochodu, mam prawko od 6 lat, na początku z dwa razy zarysowałam zderzak (raz kwietnik mi się napatoczył, drugi raz barierka) Ile ja się wtedy nastresowałam, o to jeszcze nie mój samochód był. Ale od tego czasu jest w porządku, tylko te parkowanie... Rzadko jeżdżę, chociaż ostatnio zapuściłam się do centrum handlowego w niedzielne popołudnie i trochę żałowałam No ale dobrze piszecie- trzeba dużo jeździć i nie bać się

Byłam dzisiaj na wizycie- cukier wzorcowy, ciśnienie też, za to jeden wynik się zapodział w laboratorium Mocz w porządku, za to morfologia spadła na łeb na szyję, dorobiłam się anemii, muszę brać witaminy. Waga mi szaleje- jak na przedostatniej wizycie w 3 tygodnie 300 gram przytyłam, to teraz w 3 tygodnie przybyło mi 3 kg, hmm Ale lekarka nic nie mówiła, wagę mam w normie. Widać taka moja uroda. Brzuch robi się coraz większy, normalnie w ciągu 1-2 tygodni zrobił się taki okrąglutki i nie da się go ukryć Wczoraj 26 tydzień zaczęłam, to już poważna sprawa

ponoć od ok 20 tc tyje się troszkę więcej-ale to zapewne kwestia indywidualna.

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
gdybym nie miala ograniczen finansowych pewnie wzielabym lateks
ale ja dostane w spadku i materacyk- nie wiem jaki nawet jeszcze

dla mnie tez to były na początku takie smieszne odczucia i dziwne
teraz są coraz wyraźniejsze, brzucho czasem już faluje jak się kicia kręci rozczula mnie wtedy strasznie
mama wczoraj położyła mi rękę na brzuchu i mówi: Halo, proszę troszkę się poruszać, babcia przyjechała


Prawie druga godzina chyba czas ubrać majtki
Daj spokój, po co Ci majtki



Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
mamuśki ja idę się szykować do lekarza ale się stresuję
trzymajcie kciuki
trzymam

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Ja dziś od 6.40 na nogach. Najpierw oddałam krew i jakieś 172 zeta na poczet badań do endokrynologa- TSH, ft3, ft4, wapń, magnez, TRAB i anty TPO, i oczywiście a za tydzień ginekolog 150-250 zł <zależy czy 3d> i endo 100 zł. Chciałam zapiać się na kasę do dobrej ebdo to mi powiedzieli, że na ten rok już nie ma miejsca a jest styczeń
Popatrzeliśmy znów wózki i albo Bebetto Holland, Luca albo Tako Moonlight Omega-ale raczej Bebetto.
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 15:14   #4970
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
Ja na usg planuję iść koniec stycznia -początek lutego, ale to prywatnie i na 4d, żeby zobaczyć buźkę. Bo na nfz to mam tylko takie zwykłe, lekarz mruk i nic nie widać, a będzie dopiero pod koniec lutego. A teraz myślę że ładnie będzie widać dzieciaczka

I co do moich humorków w ciąży to książkę można napisać - potrafię płakać prawie bez powodu, tż to czasem na mnie patrzy jak na kosmitkę a ja jeszcze zaryczana krzyczę że mógłby mi coś pomóc czy przytulić chociaż bo mi się samo płaczę bo przecież ja wcale nie chce. Komedia i on chyba nie do końca to rozumie, myśli że ja tak specjalnie coś narzekam i marudzę, a to wszystko przecież cionża, prawda
hahahaha padłam jesteś za☠☠☠ista

Dziewczyny ja niedawno wstałam po popołudniowej drzemce, tak mnie zmogło po tej glukozie, że masakra
Czuję się już ok, mój synu już kopie bardzo wyrazie i bardzo często, jestem zakochana

i wyniki mam :
na czczo -4,05 (norma od 3,9 do 5,5)
po 1h - 4,36 ( do 11,1)
po 2h - 5,73 ( do 7,80)

chyba ok

i wiecie co ? spadł mi cukier teraz hahahah jadym do sklepu po słodkie bo nie wytrzymie
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:21   #4971
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
i teraz mam łzy w oczach bo ktoś mi nagada a ja się martwię i stresuję co dzięn a ktoś jeszcze ci powie,żeby nic nie kupować bo dziecku się coś stanie..no kurrr..
Nie przejmuj się kochana

Mnie też moja mama raczy opowieściami jak to jej szefowa poszła rodzić i się dziecko martwe urodziło

Wszystko będzie dobrze i urodzisz zdrowiutkie bobo!!!!
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:26   #4972
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Założyłam nowy wątek, bo sie rozgadałyście a jakoś nikt się nie kwapi zeby założyc kolejna cześć...

Kasi nie ma...a ona miała zakładać....KASIU, wybacz, założysz następną część

PS. zaraz wszystko bede usupełniać póki co na szybko zarezerwowałam 3 posty
no pięknie
30 postów do końca, wszystko mam pod kontrolą a ta się wyrywa jak guma z gaci
Chyba strzelę wizażowego focha, a co! czasem trzeba
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Crumble i jak psinka? byliście u weta???

Daj spokój, po co Ci majtki
Dołączam do pytania, Crumble jak psinka?

No o tej porze roku nie wypada chodzić bez majtek latem mi się zdarza
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2015-01-19 o 15:29
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:38   #4973
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez baelka Pokaż wiadomość
Cześć laski!



My kupiliśmy czarny z zielonym i uważam że prezentuje się bardzo dobrze, uniwersalny jest- jak kiedyś nam się córeczka jeszcze urodzi to będzie miała już swój wóz



Byłam dzisiaj na wizycie- cukier wzorcowy, ciśnienie też, za to jeden wynik się zapodział w laboratorium Mocz w porządku, za to morfologia spadła na łeb na szyję, dorobiłam się anemii, muszę brać witaminy. Waga mi szaleje- jak na przedostatniej wizycie w 3 tygodnie 300 gram przytyłam, to teraz w 3 tygodnie przybyło mi 3 kg, hmm Ale lekarka nic nie mówiła, wagę mam w normie. Widać taka moja uroda. Brzuch robi się coraz większy, normalnie w ciągu 1-2 tygodni zrobił się taki okrąglutki i nie da się go ukryć Wczoraj 26 tydzień zaczęłam, to już poważna sprawa
My mamy szaro-czerwony wózek Był dla synka, dla córci też się nada za 26t
Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
A ja właśnie już teraz nie mam parcia na USG - odkąd czuję maluszka Myślałam, że będę chciała iść na USG w 26 tyg - a proszę, już teraz jestem Czekam więc grzecznie na kolejne obowiązkowe w 28-32 tyg. Pewnie pójdziemy w 30, żeby buziaka było dobrze widać. Ale odkąd mnie maluch kopie jestem spokojna.
Mnie martwi moja szyjka, mam nadzieję, że z nią wszystko gra No i chciałabym się upewnić co do płci
Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
hmm w ogóle nie masz? to co robisz na wizycie? plotkujecie sobie? żartuję, ja mam na każdej wizycie no ale właśnie nie przez brzuch i wkurza mnie to
Hehe u mnie jak u Cramble- omawianie wyników, ciśnienie, ważenie, badanie, ewentualna papierologia i do widzenia

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny zazdroszczę Wam, że macie czas żeby posiedzieć w spokoju przejrzeć wizaż i odpisać - u mnie na przejrzeniu się kończy - córa zabiera mi telefon i ogląda filmiki na YouTube :/ tzn muzyczne z dziećmi. Nawet nie cytuje bo zaraz pewnie wstanie i znowu nic nie napiszę :/

Remont trwał tydzień i z efektów jesteśmy zadowoleni, w końcu kuchnia i przedpokój ładnie wyglądają

Materacyk polecam lateksowy - widziałam, że kasienka o nim pisała i podzielam jej zdanie

Planuję w tym tygodniu przynieść ubranka po córce i je przejrzeć

A ogólnie to spojenie zaczyna mnie boleć trochę :/ ale czuję się dobrze. Nie wychodzę za bardzo z domu, bo trochę przestraszylam się tego Zusu i kontroli u Was :/
Kurcze i mnie to spojenie jakoś pobolewa Takie dziwne uczucie jakieś.. myślałam, że to od infekcji, ale już sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Mnie placi zus bezposrednio (w miedzy czasie stracilam prace) a oni maja az 60 dni na wyplate swiadczenia
To se jeszcze poczekam

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
imię mieliśmy wybrane a teraz nie jestem pewna i chyba będziemy szukać innego :/
A zdradzisz, jaki to był typ imienia?

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny smutno mi i che mi się ryczeć..

Była bratowa, ta co niedługo po mnie rodzi i mam dość tego gadania i jej przesądów..
Jasne.... zaczekać do porodu a potem kupować na hurrra co się nawinie, bo nie będzie czasu, żeby się zastanowić Olej babę

Kasienka
przez Ciebie prześladuje mnie teraz ta piosenka Nie mogę przestać jej słuchać
__________________


Edytowane przez scotasia
Czas edycji: 2015-01-19 o 15:39
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:45   #4974
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Czekam na księdza
Nie lubię czekać ...
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:46   #4975
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

KAsia, poważnie? no pięknie...a ja wpadłam o 14 widze ze od rana naprodukowały tyle postów i mówie no pieknie Kasi nie ma a te już kończą Przepraszam!! i obiecuje że wiecej już sie nie bede wyrywać chociazbyś mnie prosiła!
Nie gniewaj sie
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:46   #4976
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
no pięknie
30 postów do końca, wszystko mam pod kontrolą a ta się wyrywa jak guma z gaci
Chyba strzelę wizażowego focha, a co! czasem trzeba

Dołączam do pytania, Crumble jak psinka?

No o tej porze roku nie wypada chodzić bez majtek latem mi się zdarza
hahahaha Kasienka, następna część jest Twoja, nie ma to tamto!

byłam u nieszczęsnego zębogrzeba/zębologa. ale dała mi znieczulenie połowy twarzy + ucha nie czuję!


Ejj albo ja jakaś zryta jestem albo nie czaję. Mamy takiego bardzo dobrego kumpla. facet jest na prawdę super, wszystko załatwi, przy dziecku pomaga, zakupy zrobi, posprząta. to naprawdę ogarnięty. 4 lata temu wzięli ślub.. rok później jego żonka zaszła w ciążę. i się zaczęło że jej nie pomaga (od początku była na L4), nic nie robi itp. a najbardziej nie pasowało jej to, że mieszkali w dużym domu po jego rodzicach - (dom cały czas zapisany na jego rodziców, co jej przeszkadzało, bo po co remonty itp). i co? w tamtym roku, jakoś zaraz po naszym ślubie wyprowadziła się, wynajęła kawalerkę, zabrała dziecko.. żeby nie było, ze on się na to zgodził - najpierw pojechała na kilka dni do rodziców, jak on musiał wyjechać z pracy na 2 dni. i od tamtej pory dziecko ma co 2 weekend, jak święta to tamta wydziwia. i ostatnio powiedział jej, że chce rozwodu bo widzi ze i tak z tego nic nie będzie. a ona na to że mu nie da mądre to?
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:47   #4977
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość

Kasienka
przez Ciebie prześladuje mnie teraz ta piosenka Nie mogę przestać jej słuchać
hihihi
piąteczka Scotie
ja nie mogę tylko słuchać, ślina mi ciągle kapie na lapka jak oglądam teledysk... i ten le france aaaaaaaaaaaaach
ciągle mam ją w głowie i nucę pod nosem
nawet młodej się podoba bo wierzga jak jej słucham


Kurczę musze wyjsc tak koło 17.30 a tak mi sie nie chce na to zimno z tym kaszlem wyłazić
Muszę przed wizytą odebrać wyniki a tam do 18.
Co ja bede robic te godzine
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:49   #4978
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hihihi
piąteczka Scotie
ja nie mogę tylko słuchać, ślina mi ciągle kapie na lapka jak oglądam teledysk... i ten le france aaaaaaaaaaaaach
ciągle mam ją w głowie i nucę pod nosem
nawet młodej się podoba bo wierzga jak jej słucham


Kurczę musze wyjsc tak koło 17.30 a tak mi sie nie chce na to zimno z tym kaszlem wyłazić
Muszę przed wizytą odebrać wyniki a tam do 18.
Co ja bede robic te godzine
ma się rozumieć, że dziś szanowny tatuś nie zamierza zobaczyć córy?
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:56   #4979
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
KAsia, poważnie? no pięknie...a ja wpadłam o 14 widze ze od rana naprodukowały tyle postów i mówie no pieknie Kasi nie ma a te już kończą Przepraszam!! i obiecuje że wiecej już sie nie bede wyrywać chociazbyś mnie prosiła!
Nie gniewaj sie
Blackie jesteś niemożliwa
Nie gniewam się głupolu mały, no co Ty, żartowałam
Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
hahahaha Kasienka, następna część jest Twoja, nie ma to tamto!

byłam u nieszczęsnego zębogrzeba/zębologa. ale dała mi znieczulenie połowy twarzy + ucha nie czuję!


Ejj albo ja jakaś zryta jestem albo nie czaję. Mamy takiego bardzo dobrego kumpla. facet jest na prawdę super, wszystko załatwi, przy dziecku pomaga, zakupy zrobi, posprząta. to naprawdę ogarnięty. 4 lata temu wzięli ślub.. rok później jego żonka zaszła w ciążę. i się zaczęło że jej nie pomaga (od początku była na L4), nic nie robi itp. a najbardziej nie pasowało jej to, że mieszkali w dużym domu po jego rodzicach - (dom cały czas zapisany na jego rodziców, co jej przeszkadzało, bo po co remonty itp). i co? w tamtym roku, jakoś zaraz po naszym ślubie wyprowadziła się, wynajęła kawalerkę, zabrała dziecko.. żeby nie było, ze on się na to zgodził - najpierw pojechała na kilka dni do rodziców, jak on musiał wyjechać z pracy na 2 dni. i od tamtej pory dziecko ma co 2 weekend, jak święta to tamta wydziwia. i ostatnio powiedział jej, że chce rozwodu bo widzi ze i tak z tego nic nie będzie. a ona na to że mu nie da mądre to?
O ile mnie któraś nie uprzedzi hahaha może.... Łeeewelinta?

U zębologa dobrze ze ze znieczuleniem chyba co? ja strasznie wrazliwe mam zeby na borowanie i nie siadam bez znieczulenia nawet wszystko poleczone juz?

Babom widze tez sie w dupach przewraca


***
Santi- myślę, że nie... niemal od 2 tygodni zero znaku życia więc nie liczę na nic. Nie chciał zebym brała zwolnienie jeszcze ...to mu zrobię niespodziankę i właśnie że wezmę
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:59   #4980
baelka
Rozeznanie
 
Avatar baelka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 850
Dot.: Mamusie Majowe 2015!!! cz.4

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
ona nawet nie wie,że coś kupowałam..ona od zawsze taka przesądna, że aż denerwuje człowieka tylko..
Olewaj ją, innego wyjścia nie ma. Szkoda nerwów.

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
mamuśki ja idę się szykować do lekarza ale się stresuję
trzymajcie kciuki
Trzymam kciukasy! Za wszystkie dzisiejsze wizyty.

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
hahahaha padłam jesteś za☠☠☠ista

Dziewczyny ja niedawno wstałam po popołudniowej drzemce, tak mnie zmogło po tej glukozie, że masakra
Czuję się już ok, mój synu już kopie bardzo wyrazie i bardzo często, jestem zakochana

i wyniki mam :
na czczo -4,05 (norma od 3,9 do 5,5)
po 1h - 4,36 ( do 11,1)
po 2h - 5,73 ( do 7,80)

chyba ok

i wiecie co ? spadł mi cukier teraz hahahah jadym do sklepu po słodkie bo nie wytrzymie
Ok, też miałam po glukozie ochotę na słodkie

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się kochana

Mnie też moja mama raczy opowieściami jak to jej szefowa poszła rodzić i się dziecko martwe urodziło

Wszystko będzie dobrze i urodzisz zdrowiutkie bobo!!!!
Moja teściówka na Święta przy stole rzuciła hasłem że takie wcześniaki 1 kilogramowe są już do odratowania... Żebyście minę bratowej męża widziały ( ma termin na połowę marca mniej więcej).

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Czekam na księdza
Nie lubię czekać ...
Też nie lubię, na szczęście to już za nami. Mieliśmy wizytę wczoraj, na szczęście niecałe 2 godziny czekaliśmy tylko
baelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-19 18:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.