Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 14:28   #721
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

ysia Mnie się wydaje że to klasyczny, bardzo kobiecy krój, który będzie długo modny. A wśród moich znajomych PM-ek króluje raczej Nabla Fleure lub Justin Alexander 8596; nie to że wybierają typ sukni ale te konkretne modele. To już gorzej.

klaudyna Bardzo ładnie u Ciebie wygląda kolor

Asiulek8 Znana z tego, że jest znana lub zapomina założyć majtki/ modelka erotyczna / gwiazda ambitnego serialu "Miłość na bogato". Niby całość kiczowata - ja i tak jestem pod wrażeniem, że suknia ślubna taka przyzwoita
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:30   #722
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
My poprawin tez nie robimy bo mało kto zostaje, a druga sprawa że goście TŻ mają 150 km do domu i wątpię żeby zostali do późna i brali wolne na poniedziałek. Słyszeliśmy już opinie że "nie ma poprawin bo oszczędzają ale wesele w najdroższej knajpie" i to od osób które na poprawiny nie chodzą...
Jestem przygotowana na wszystkie złośliwości, zwłaszcza że nikt wcześniej nie miał krótkiej sukni, kolorowych butów, kolorowej muchy, TŻ bez cudownej weselnej kamizelki, ja bez welonu, wesele bez flaków i barszczu a na dokłądkę podczas oczepin nikt nie wygra wódki bo prawdopodobnie nie będzie żadnych konkursów tylko takie ogólne zabawy dla wszystkich. Listę wieńczy fakt, że mamy 2 kamerzystów ale co miałam robić jak byli w pakiecie
będziecie prekursorami w rodzinie a tak poważnie to nie przejmować się tylko robić tak, aby ten dzień był dla Was niezapomniany

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość

Próbuję TŻowi wybić z głowy wiejski stół (bo właściwie to pewnie miejsca za bardzo nie będzie, będzie stolik z kawą i winem), uważam też to za niepotrzebną atrakcję... wystarczy ta płonąca szynka
Mój tez się upiera, ale nie zgodzę się za żadne skarby. Poszłam na ustępstwa w innych kwestiach,a poza tym będzie tyle jedzenia, że nikt tego nie przeje, a gdzie jeszcze jakieś wiejskie stoły

Edytowane przez 201605100
Czas edycji: 2014-02-20 o 14:33
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:33   #723
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Jak zafarbuję włosy, to raczej tydzień- dwa tygodnie przed ślubem.
A propos farbowania - czy któraś z dziewczyn ma ombre lub flamoyage? Strasznie mnie korci na taką koloryzację, ale boję się że kiepsko to będzie wyglądać w upięciu.

W klimacie ślubów gwiazd - trafiłam na zdjęcia ze ślubu Moniki Pietrasińskiej (sorry, kolega z pracy jest jej fanem ). Wielka pompa, przepych. Małżeństwo przetrwało bodajże rok.
Też mam takie odrostowe ombre ostatnio farbowałam w kwietniu, teraz mają względny spokój (dwa czy trzy razy użyłam szamponu koloryzującego, ale szkoda zachodu, zaraz mi się to zmyło). Ale przed ślubem chcę znowu się ufarbować, mój oryginalny niezbyt mi się podoba, jest taki szaromyszowy, wolę ten (mam nadzieję, że nie przestaną mi produkować tej farby )
wloski.jpg

Co do tego ślubu... yyy pierwszą moją myślą było "co to, q..., ma być?!"
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:38   #724
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Elrosa - ładny masz kolor, wygląda jak naturalny. Moje są raczej na górze takie nijakie, tzn. jasny brąz, albo normalny brąz, a końcówki prawie rude .

Co do udziwnień na weselach, to u nas raczej nic spektakularnego bądź innego nie będzie. No może mamy nietypowe zaproszenia, już dostały miano zaproszeń na kinderbal. No i jak mówię koleżankom o pomarańczowych butach, pada tylko "odważnie", albo że "nietypowo". I będzie skrzyneczka na koperty, to też raczej nowość bo nikt o tym jeszcze nie słyszał

A propo tej skrzyneczki chciałam konkretnie tę klatkę, ona otwiera się od góry i jest spora. Ale TŻ powiedział, żebym to sobie z głowy wybiła

Wrzucam wam filmik może nie widziałyście jeszcze. Szefowa zrobiła nam pilne spotkanie i kazała oglądać FILM
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016

Edytowane przez asiulek8
Czas edycji: 2014-02-20 o 14:42
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:39   #725
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
ysia Mnie się wydaje że to klasyczny, bardzo kobiecy krój, który będzie długo modny. A wśród moich znajomych PM-ek króluje raczej Nabla Fleure lub Justin Alexander 8596; nie to że wybierają typ sukni ale te konkretne modele. To już gorzej.
Wcale się nie dziwie, bo to piękne suknie! Mi chodzi bardziej o to że mój fason jak do tej pory znalazłam na Kim Kardashian ( 3 miesiące małżeństwa) i teraz Pietrasińska (rok) ! Ja nie wiem czy to jest dobra wróżba
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:39   #726
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

klaudyna ładnie to wygląda. jakby tak miało być
Ysia zgadzam się z cornflower. pomyśl, że z drugą suknią możesz zaszaleć!
elrosa śliczny masz kolor!
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:42   #727
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
Ysia zgadzam się z cornflower. pomyśl, że z drugą suknią możesz zaszaleć!
Druga suknia już wybrana i jest dość skromna w odróżnieniu od cywilnego nie będzie welonu, z biżuterii tylko małe kolczyki. Odwórciłam ślubne trendy - sukni na wypasie do kościelnego i skromnej do cywilnego

Jedzie ktoś do piekła, to ja się zabiorę?
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 14:42   #728
amputee
Raczkowanie
 
Avatar amputee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 85
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
co do przenoszenia przez próg, to my raczej z tego zrezygnujemy. Wprawdzie do września nie będę już PMką XL, a L czy M ale jednak wciąż nie będę chucherkiem ważącym 50kg
Ewentualnie poćwiczymy w domu wcześniej, czy TŻ by dał radę mnie przenieść bez obciachu
też się odchudzam (-4 kg w 1 m-c), ale ciągle nie mogę sobie poradzić z "firankami" na ramionach
wydaje mi się, że jeśli różnica pomiędzy wzrostem/wagą twoją i TŻ-ta nie jest zatrważająca, to wystarczy odrobina ćwiczeń w przenoszeniu w domu, te 3-4 kroki to chyba nic takiego (oby tylko nie skończyło się to tak, jak na naszej "próbie" - TŻ uderzył głową o stół, a ja spadłam na podłogę )

dzięki dziewczyny za info ad poradni
__________________
17.04.2009 "ale skąd my się znamy..?"
7.05.2009 ->
22.05.2013 "tak!"
26.07.2014
amputee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:47   #729
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Druga suknia już wybrana i jest dość skromna
osz Ty! faktycznie odwracasz trendy
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:51   #730
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

U nas nie będzie problemu z przeniesieniem, ja jestem tym "chucherkiem". Tż mnie jedną ręką może podnieść jak się postara.

ysia ten fason sukienek jest piękny, a ty przełamiesz ten przesąd który właśnie sobie wymyśliłaś Chciałam taką na studniówkę pojechałabym po bandzie hahaha
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:51   #731
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Elrosa - ładny masz kolor, wygląda jak naturalny. Moje są raczej na górze takie nijakie, tzn. jasny brąz, albo normalny brąz, a końcówki prawie rude .

Co do udziwnień na weselach, to u nas raczej nic spektakularnego bądź innego nie będzie. No może mamy nietypowe zaproszenia, już dostały miano zaproszeń na kinderbal. No i jak mówię koleżankom o pomarańczowych butach, pada tylko "odważnie", albo że "nietypowo". I będzie skrzyneczka na koperty, to też raczej nowość bo nikt o tym jeszcze nie słyszał

A propo tej skrzyneczki chciałam konkretnie tę klatkę, ona otwiera się od góry i jest spora. Ale TŻ powiedział, żebym to sobie z głowy wybiła

Wrzucam wam filmik może nie widziałyście jeszcze. Szefowa zrobiła nam pilne spotkanie i kazała oglądać FILM
Mark Gungor robi świetne seminaria dla małżeństw i nie tylko. Naprawdę polecam!
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 14:53   #732
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Elrosa Świetny kolor, bardzo Ci pasuje

ysiaA Kim nie miała na sobie rybki? Ja tam myślę, że nie ma sensu przejmować się tymi paniami, nie ma pechowych sukien.

Jaką masz sukienkę na ślub kościelny? Byc może przegapiłam

asiulek Świetny pomysł z tą klatką. Ale czemu Twój TŻ jest na nie?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:00   #733
ewelinka16169
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka16169
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Hej hej dziewczyny. Odnośnie waszych wpisów:
- u mnie będzie stól wiejski bo mój tata sobie bez niego nie wyobraża wesela pierwsze co się zapytał jak zarezerwowaliśmy salę czy będzie stół wiejski i bimber:P a że organizujemy wesele w październiku to właściciel sali stwierdził, że w tym miesiącu już niby poza sezonem może nam stół wiejski dać gratis.

- odnośnie picia alkoholu- ja jak i mój przyszły będziemy alkohol pić ale mamy cichy plan zrobić swoje butelki ze słabszą mixturą bo niestety u nas jest zwyczaj, że każdy chce pić z młodymi a chcąc się napić z wszystkimi nie wyrobimy. W ogóle jak sobie myślę, że moglibyśmy robić bezalkoholową imprezę to chyba co najmniej połowa z tego względu by się nie pojawiła na niej.

Właśnie próbuje urobić mojego przyszłego na pierwszy taniec typu " składanka różnych utworów" które bardziej musielibyśmy odegrać niż odtańczyć. Ja wolę coś takiego niż taniec gdzie na pewno się pomylę i wszyscy się będą na mnie patrzeć. Nie jestem niestety mistrzem tańca a gdybyśmy zrobili taki zabawny taniec to przynajmniej goście by mieli dobrą zabawę
__________________
2014- się będzie działo....
ewelinka16169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:01   #734
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
ysiaA Kim nie miała na sobie rybki? Ja tam myślę, że nie ma sensu przejmować się tymi paniami, nie ma pechowych sukien.

Jaką masz sukienkę na ślub kościelny? Byc może przegapiłam
Na kościelny:


Kim :


__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:01   #735
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku na 9 dni przed ślubem
Wszystkie załatwienia dobiegają końca.
Niestety nie mam dla Was zdjęć z przymiarki, bo mi się telefon krzaczy i jakieś problemy z pamięcią ma

W każdym razie mogę dla Was już zrobić pewne podsumowanie.
Strasznie dużo osób wam nie potwierdziło. Powiedz czy obdzwanialiście jeszcze czy zliczyliście te osoby, które wam potwierdziły?

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Co do naszych przygotowań - mamy garnitur (niestety nie ma jego zdjęć w internecie; ciemnogranatowy smokingowy i bardzo elegancki - dość podobny do tego ), spinki do mankietów oraz pasek. W sobotę mamy degustację tortów

Póki co próbuje podjąć decyzję zw. z butami dla mnie (ale jest to trudne). Będę wdzięczna za Wasze opinie
1. Srebrne z kwiatkiem
2. Białe sandałki
3. Białe klasyczne buciki
4.Taneczne
Personalnie, to nie przeszkadzają mi odkryte palce, wręcz nawet je lubię.
Gratki za garnitur!
Co do butków to najbardziej podobają mi się nr 2 i 4

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo... tak jak ysia planuję farbowanie około tygodnia przed ślubem
I ja też
Na ślub mojej siostry malowałyśmy sobie głowy o 2 w nocy przed ślubem bo nie było czasu wcześniej

Cytat:
Napisane przez amputee Pokaż wiadomość
piękne na stronie owszem pisze, że jest opłata, ale za mnie to załatwia salon i podejrzewam, że koszt tego farbowania jest wliczony w cenę, za jaką kupię je w salonie.

ale jak to jest z tymi PORADNIAMI RODZINNYMI? nauki tam są obowiązkowe? bo ja już się pogubiłam.
To fajnie masz Ja nawet jak przyniosę do salonu to będę musiała zapłacić
Co do poradni to już dziewczyny odpowiedziały

Uciekam na siłkę, papa!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:24   #736
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku na 9 dni przed ślubem
[...]
Chciałam Wam powiedzieć, że jeśli zastanawiacie się, czy zapraszać kogoś, czy nie, bo już za dużo gości, to NIE ZASTANAWIAJCIE się.
U nas było zaproszonych chyba 213, a potwierdziło swoje przybycie 146.
[...]
Przygotujcie się, że spotkają Was takie zachowania ze strony bliskich Wam osób, że włosy Wam dęba staną.
[...]
Przygotujcie się na historie z palca wyssane. Mnie osobiście nie interesuje, czemu ktoś nie przychodzi, nie wyciągam tego na siłę.
[...]
Osobiście mnie to po prostu śmieszy i pytam się PO CO? Mogliby chociaż wspólną wersję ustalić

Nie zastanawiajcie się nadmiernie nad zaproszeniami, my zamawialiśmy takie za 1zł z kopertą, a wiele osób dzwoniąc, żeby potwierdzić, lub już przy zaproszeniu nie mogło się nachwalić, jakie są ładne i eleganckie.

Pofarbujcie włosy tak z 2 tyg przed. Ja swoje farbowałam na ciemny blond w zeszłą środę i tradycyjnie odrost (tak jak zawsze, bez względu na kolor jaki farbuję) wyszedł mi rudopomarańczowy Dopiero teraz kolor dochodzi do siebie i jest git malina
OMG, 9 dni, to prawie już Podziwiam Cię za organizację, podejście i w sumie spokój w Twoim wyjąkowym stanie Dzidziuś wydaje się być wyrozumiały dla mamusi i chętny do współpracy od samego początku- to dobrze wróży na przyszłość
Co do gości, do mnie już dochodzą różne niezgodne wersje wstępnego odmawiania
Zaproszenie u nas też nie bedzie wyjątkowe, ani drogie- na pewno ładniejsze co do tej pory krążyło po rodzinie przy okajzi wesel
Dzięki za radę odnośnie farbowania- też o tych 2 tyg. gdzieś słyszałam, choć pewnie u mnie skończy się na tygodniu przed, bo kolor mi się zwykł stosunkowo szybko wypłukiwać
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Leże dzisiaj cały dzień w łóżku, nie poszłam do pracy bo dostałam @ i od 5 rano zaczęło się jęczenie. Dopiero teraz do siebie dochodzę. Jakby mi się trafiła @ w dzień ślubu chyba bym wyszła z siebie
Ja się bólu nie boję, są na to piguły ale boję się zamienić w bridezille przed I spuchnięcia na twarzy w dniu ślubu (ale na to ponoć są jakieś ziółka do picia więc może tragedii nie będzie)
Ślub cywilny z tego powodu przełożyłam w ostatniej chwili- tydzień przed przyśpieszyłam go o 5 dni Mój narzeczony wówczas, znając moje hormony, zgodził się bez namysłu
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Jak teraz tak patrzę to będziemy mieli strasznie nudne wesele, ani stołu wiejskiego, ani barmana, ani tańca brzucha, nawet poprawin
jak Ci się "poszczęści" to jakiś wujek może w pewnym momencie wykonać taniec brzucha zupełnie GRATIS

u nas też poprawin, barmana i stołu wiejskiego brak
tak jak u Ines3037200 DJ zamiast zespołu
jak u justynkie - ani kamizelki, ani barszczu i flaków (i rosołu! tragedia ) nie będzie
i jak u niektórych dziewczyn nie przewidujemy oczepin
nie warto jechać
aaaa, i kamerzysty na weselu nie będzie, więc tany tany nie zostaną uwiecznione dla potomności- zła ewaden, zła (może kogoś na samą ceremonię znajdę, może)
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:55   #737
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość


1. Srebrne z kwiatkiem
2. Białe sandałki
3. Białe klasyczne buciki
4.Taneczne
Personalnie, to nie przeszkadzają mi odkryte palce, wręcz nawet je lubię.
4 są boskie jak dla mnie
Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Ja mam 'naturalne ombre" nie farbuje włosów od czerwca 2012 ale tak mi cudnie ten kolor schodzi , że często słyszałam pytanie gdzie robiłam to ombre . Co do upięcia to mi została właśnie kitka jasna a gorę mam taką popelaty blond , ostanio przegladalam zdjęcia z pracy i mam jedno bokiem zrobione gdzie mi się to podoba Też jak byłam ostanio u fryzjera -dziewczyna pokazywała mi upięcie PM z takim ombre i wyglądało to u niej bosko.
W załączeniu moje zdjęcie:P
Bardzo ładny masz kolor włosów
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:24   #738
iza1336
Raczkowanie
 
Avatar iza1336
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Chrostowo/Jedwabne
Wiadomości: 334
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

ENZUNIO to imponujące jak to wszystko wypisałaś! Pięknie! Motylki w brzuchu są?

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
Kupić:
Literki na tort (prawdopodobnie zostanie na literkach plexi z lustrzana powłoką)
Literki ze styroduru do dekoracji przed młodymi
Brokat
Gdzie będziesz zamawiać? Podeślesz linka na privie?
__________________
26.06.2011
26.08.2013
27.09.2014
iza1336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:27   #739
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Co myślicie o takiej fryzurce?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg upiecia_wlosow_koki_20130326_1225121635.jpg (17,8 KB, 20 załadowań)
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 16:28   #740
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Co myślicie o takiej fryzurce?
Bardzo ładna, podoba mi się.
Jak się czujesz?
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:31   #741
iza1336
Raczkowanie
 
Avatar iza1336
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Chrostowo/Jedwabne
Wiadomości: 334
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Z głupich pytań, myślałyście już może o ułożeniu stołów? znalazłam wczoraj fajną stronę do planowania usadzenia (goscieprzystole.pl) i cały wieczór spędziłam szukając ustawienia idealnego. Jest o tyle trudno, że miejsce do ustawienia stołów jest długie i stosunkowo wąskie, więc ustawienia w T albo M, o których myślałam wcześniej, odpadają (PM siedzą w nich na środku i mielibyśmy straaasznie długą drogę na parkiet ). Wymyśliłam coś takiego (jest na 78 osób, na razie tylu gości nam się zapowiada)

Myślicie, że to dobry pomysł? Chyba jeszcze nigdy nie widziałam tak ustawionych stołów, zawsze były jakoś ze sobą połączone (no, oprócz jednego, na którym rodzina pana młodego siedziała w przeciwległym kącie sali, i jakoś mi się to nie podobało).
Ja uważam, że tak. Byłam na takim weselu, gdzie było podobne ustawienie i wyglądało to super, a przy tym było bardzo funkcjonalne Po za tym dzięki za super stronkę

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Ja też z pytaniem. Podoba mi się suknia, bardzo podobna do sukni znajomej. I się zastanawiam czy brać, czy nie? Jak myślicie?
BRAĆ! Jeśli czujesz, że to właśnie ta właściwa!
__________________
26.06.2011
26.08.2013
27.09.2014
iza1336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:32   #742
puchaczmalinowy
Rozeznanie
 
Avatar puchaczmalinowy
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 501
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Uroczyście oświadczam, że szkodzicie moim oczom bo normalnie tyle czytania to nie są one w stanie przetrwać po 8h pracy przed monitorem! Do ślubu pójdę z denkami ala Stępień!!!
Zatem nie nadrobiłam, ale postaram się ogarnąć to wszystko później

Zaczęliśmy tournee z zaproszeniami - na razie wszystkim się podobają
__________________
28.06.2014 żona swego męża

You made me feel like a million bucks
You do… I was made for you

"Na zawsze" składa się z wielu "teraz".
puchaczmalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:33   #743
iza1336
Raczkowanie
 
Avatar iza1336
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Chrostowo/Jedwabne
Wiadomości: 334
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Mama zapytała mnie sms czy robię imprezę studniówkową a ja chora jak diabli Po pracy będę leżała i umierała...

Wysłane z telefonu
My na swojej "studniówce" będziemy bawić się na weselu u kumpla

Zdrowiej
__________________
26.06.2011
26.08.2013
27.09.2014
iza1336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:34   #744
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez iza1336 Pokaż wiadomość
ENZUNIO to imponujące jak to wszystko wypisałaś! Pięknie! Motylki w brzuchu są?

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------



Gdzie będziesz zamawiać? Podeślesz linka na privie?
Trochę odgapiłam tą listę

Nie ma motylków, w ogóle nie czuję że TO się zbliża
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:43   #745
iza1336
Raczkowanie
 
Avatar iza1336
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Chrostowo/Jedwabne
Wiadomości: 334
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
Tylko nie za szybkich :P, bo wiesz.. stres, nerwy itp.
hehehe spokojnie, dam sobie takie tempo, żeby było wszystko ok!

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
My z mojej parafii mamy 20km na sale
Ja na salę mam 25 km, dlatego zdecydowaliśmy się, że ślub będzie w malutkim kościele nie daleko od sali. Również z myślą o połowie gości przyjezdnych.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku na 9 dni przed ślubem
Wszystkie załatwienia dobiegają końca.
Niestety nie mam dla Was zdjęć z przymiarki, bo mi się telefon krzaczy i jakieś problemy z pamięcią ma

W każdym razie mogę dla Was już zrobić pewne podsumowanie.
Kochana dziękujemy za dobre rady! Teraz czekamy na długaśną relację!! Jak się czujesz?
__________________
26.06.2011
26.08.2013
27.09.2014
iza1336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:44   #746
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna, podoba mi się.
Jak się czujesz?
Jest trochę lepiej
Jutro jadę na kontrolę do szpitala. Dostanę wyniki badań. Boje się jak cholera... Właściwie od jutrzejszego dnia zależy nasz ślub ;/
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:52   #747
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
A gdzie robiliście nauki? Bo ja też w ten weekend robiłam
Ja też w ten weekend robiłam, gdzie Ty?
Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
No ale my mamy gości w hotelu i nie chcemy ich ciągnąć przez nieznane tereny tym bardziej, że niektórzy przylatują samolotami, niektórzy pociągami i są bez auta, więc nie martw sie bo ja mam specyficzna sytuację

Wysłane z telefonu
A, to rozumiem
Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku na 9 dni przed ślubem
Wszystkie załatwienia dobiegają końca.
Ale super!
Fajne porady napisałaś
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:13   #748
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku na 9 dni przed ślubem
Wszystkie załatwienia dobiegają końca.
Trzymam kciuki za ostatnie przygotowania! I nie mogę doczekać się Twojej recenzji
A zachowania bliskich które opisałaś to po prostu żal komentować...
Ale nie ma co brać do głowy, zawsze się chyba tacy trafią...
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:18   #749
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

ysia Niestety zdjęcie się nie załączyło.

kroooliczek Trzymam kciuki za Ciebie - oby wieści były jak najlepsze A fryzurka świetna, podoba mi się to że jest elegancka, pasuje do niemal każdego kształtu twarzy.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:30   #750
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Mamy brykę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 103241401_1_644x461_citroenc4g-zabytkowe-auto-do-slubu-skoczow.jpg (25,2 KB, 22 załadowań)
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 07:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.