* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 12:09   #811
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka no co ty juz ale czad u la la

Amelka TRZYMAMY KCIUKI i pamietaj PRZYJ

Dobrze pisalam zabral mi kolo lapka , kurka nie zdarzylam zegrac fotek i dokumentów .

Bylam z dzidkiem u lekarza i nicnam nie przepisala pluca czyste ma mu samo przejsc . Ma taki lekko mokry kaszel, jak myslicie syrop z cebuli bedzie dobry? Jak sie go robi, cebule sieka, zalewa woda i daje cukier i wsio? i gdzies gdzie jest cieplo?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:15   #812
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja ostatnio doczytalam, ze Kartal ma gliste ???? Dlaczego ja nic nie wiem, chyba w Polsce bylam... jak sie dowiedzialas ???? Jejku napisz wszystko, bo chcialabym wiedziec.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:50   #813
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka a no nie wiem czemu nie wiesz Poszlam zrobic badania i wyszlo ze ma jaja glisty, wzielismy vermox w pl , tutaj przyjechalam , zadzwonilam do lekarza, dali mi recepte na kolejne dawki vermoxu. Wczoraj wzielismy ostatnia i ... i co nie wiem co teraz. Jakies badania kontrole, ale czy wyjdzie ze cos jest to ja tego nie wiem. Co pol , albo raz w roku bediemy sie odrobaczac, bo nigdy nic nie wiadomo tym bardziej ze od wrzesnia smiga do przedszkola.

Pytalam sie dzisiaj o jego migdaly to mi babczka mowi ze tutaj operacji usuwania sie nie robi , tylko w ekstremalnych przypadkach , musze isc pogadac z lekarzem. Jak nie to wpadniemy z tz-tem do pl jak maly 3 lata skonczy i prywatnie zrobimy, czekam bo moze jeszcze cos sie polepszy. Choc laryngolog w pl powiedzial ze ewidentnie nadaja sie do usuniecia.

Ale mialam dzis pojechany sen . Horror normalnie. Jakiswampir ugryzl zwierze i sie zmutowalo . Chodzilo i zabijalo ludz. Akcja ewakuacja miast hehe , a my zamiast uciekac ze znajomymi to klucilismy sie kto gdzie siedzi w aucie. Potem jakis sen zeschizowany o pociagu. Zemna chyba cos jest nie tak ze mam takie psychodeliczne sny gdzie zmutowane zwierzaki zabijaja albo pociagi z psycholami i dziecmi ala widmo
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:39   #814
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hejka !!!!Ja nadal tutajMnialam lekkie plamienie(z krwia)wczoraj i dzisiaj ,skurcze nieregularne,a teraz ciszaLekarz powiedzial ze do 72godz powinnam urodzicmi sie cos niewydaje
Wczoraj bylam na wizycie i powiedzialam mu czy niemogl by to przyspieszyc,wiec posprawdzal wszystko na usg czy jest wszystko ok i powiedzial ze sprobujemy(paluszkami),al e ze to nie na 100%podziala ze 5na 6 bab rodzi do 72 godzin.Troche bylo to nieprzyjemne ,ale nie tak straszne,ale cos mi sie wydaje ze NA NICNiby rozwarcie mam ale maly siedzi dalej i sie nie spieszy-a tak bym juz chciala,ale trudno kiedy wyjdzie to wyjdzie!!!!

Monka dziwne te sny masz ciekawe z kad to sie bierze?????Pokukaj na necie moze cos wyszukasz.

Edycia fajny ten domek-taki inny.

Uciekam bo Sara mi tu buczy za kompem!!!!Jak cos mnie wezmie to napisze.Pa
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:54   #815
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka salon jeszcze nie otwarty, a już masz klientki dobra wróżba na przyszłość

monka syrop z cebuli to tylko cebula i cukier. Cebule szatkujesz i warstwami do np. słoika dajesz i przesypujesz cukrem, bez wody.
Z tym migdałem to też bym się zdecydowała na usunięcie w Pl.
A sny to masz pojechane nieziemsko może za dużo jesz przed snem?

djamelka to trzymam za szybkie rozwiązanie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:29   #816
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Amelka odpoczywaj i czekaj , dzien dwa czy kilka ale juz kroczek od dzidzi wow ale mi ta twoja ciaza ekspresowo zleciala strasznie. Kto sie dzieciakami zajmie jak bedziesz w szpitalu? ktos pomoze twojemu tz-towi? mama siostra?

Edycia nie raczej nie przez jedzenie mam tak zawsze lubie jak mi sie cos sni, wiesz bardziej sie dziwie jak mi sie nic nie przysni Nie robilam jeszcze syropu bo chyba lepiej z nim, zakaslala raz dwa i wsio , zobacymy co w nocy, daje mu panadol i moze styknie i do nosa sobie psika.

Moj maly ma jakies braki dorwal butelke dla dziecka i kazal sobie soczku nalac i zlopie ile wlezie, wyczail krzeselko do karmienia i siedzi w nim jeszcze sie kazal zapiac , zaraz go klade i spokoj
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 22:52   #817
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

DjAmelka ,trzymam kciukasy za szybki i bezbolesny poród

Monka, cudze ciąże szybko mijają a cudze dzieci blyskawicznie rosną
Kartal to mały słodziak Kingusia tak po kąpieli jeszcze jakiś czas temu wołała, jak ją owijałam ręcznikiem "Jestem dzidziiusiem, jestem dzidziusiem " i trzeba ją było jak dzidziusia nieść w ręczniku z łazienki i pozniej ubierać, hehe.

Śnieżynka, ćwicz, ćwicz to w tym fachu podstawa.
Chętnie zobaczyłabym fotki Twoich pazurków Zwłaszcza tych nożnych zresztą wszystkich.
Fajnie, że masz już klientki
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 23:07   #818
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia no taaaaaa jasne slodziak taki w tym momencie jest, ze zaraz zwariuje , do tej pory nie spi, az mi cisnienie podniosl . Musze sie zebrac i wrocic do samodzielnego spania bo oszaleje . Juz mi prawie usypial a brat z roboty wrocil i mi zadzwonil w drzwi i heja banana maly sie rozbudzil i chyba mnie cala wiocha slyszala bo puscilam wiazanke z tuningowana na jednego i drugiego Jutro kupuje barierke do normalnego wyra i zaczynam go szkolic potem go przeniose do drugiego pokoju i nowego wyra, mam nadzieje ze to jakos zniesie . Juz nie cwicze bo padam a moj spazdziochowany tz w pracy, ta jasne lezy dupa do gory i tv oglada . O dzidzius spi . Rezynguje chyba z popoludniowej drzemki bo za pozno chodzi spac , zas z drugiej strony padnie mi sam o 16-17 .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:27   #819
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka dobrze, że z Kartalem lepiej. Ja Zosię kładę jeszcze na drzemkę, bo by mi padła do wieczora. Wstaje rano ok. 6tej, zazwyczaj o 10.30 już śpi na nowo przez ok. 1,5godz. a wieczorem po wieczorynce ok. 19.30 kąpiel i lulu. Przynajmniej mam wieczór spokojny bez niej
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:25   #820
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka a o której Kartal ma drzemki? Ala nie śpi w dzień już od baaardzo dawna, z rok albo i dłużej Odkąd przestała jeździć w wózku, przestała spać. O spaniu w łóżku nigdy nie było mowy Oczywiscie mówie o drzemkach.
A rano o której wstaje? Moze spróbuj kłaść go ok 11.00 - 12.00 a wieczorem ok 20.00??
Ala wstaje różnie, ale zazwyczaj między 7.00 a 9.00, ale zasypia zawsze dopiero po 21.00 Ale chyba jej to wystarcza

Djamelka też trzymam kciuki

Śniezynko super, ze masz klientki, to najważniejsze Trzening czyni mistrza

Pytacie o Andrzeja. Myślę, ze jest lepiej, organizujemy sobie tak czas aby częściej pobyć razem, albo ja wychodze i zostawiam ich samych. Teraz też Andrzej jest w przedszkolu z Alą. Ja idę rano a on o 11.00 mnie zmienia.
Jutro jak pogoda dopisze to wybieramy sie na rejsik żaglówką a 30 maja jedziemy nad morze - do Łeby, na tydzień
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:01   #821
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia u nas to samo, jak malego nie poloze to mi sam padnie na siedzaco i nie wiem juz co robic. Raz tak mysle raz tak. Twoja szybciej wstaje i szybciej ma drzemke Jakby mi maly o 6 wstawal to bym sie pociela , chocby przez sen , nie wyrobila bym spiac 4 h dziennie .

Doridee probowalam malego wczesniej lasc ale dupa, on sie nameczy bardziej niz to warte. choc dzis mi padl po 12 , ale w aucie , wiec wiadomo. Wstaje mi 8-9 albo po, to zalezy, czasem przed 8

Kupilam sobie rolki i dzidkowi wrotki z pociagem (thomas), troche zszokowany, no zobaczymy czy mu sie spodoba, narazie meczy gre z pociem i wagonami. Mam barierke teraz musze sciagnac ta stara z wyrka. Kupilam mu lampke z pociagiem , ktora jest tez latarka , zobaczymy moze dzis wieczór pojdzie gladko i padnie szybciej

Czuje sie jakby mnie ktos wyrzygal , taki gniot ktory tylko lerzy i sie roklada , nic mi sie nie chce .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 19:12   #822
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee fajnie, że jedziecie nad morze razem. I pora też super, ja lubię polskie morze gdy jeszcze nie ma pełni sezonu.

monka a czemu Ty tak późno chodzisz spać? Dzięki tż-towi?

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Czuje sie jakby mnie ktos wyrzygal , taki gniot ktory tylko lerzy i sie roklada , nic mi sie nie chce .
Ehh... poezja


Tż usypia Zosię.

Oglądacie "Tancerze"? Całkiem fajny serial.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 23:07   #823
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee ajjjjj zapomnialam , zajefajny spontan , czekamy na fotki z morza. Z kims jedziecie czy tylko wasza trojca?

Edycia hehe juz mi lepiej . Nie ogladam nie wiem mam czasu, dzidek oglada weczorem tv ma maraton wieczorynek, zaczynamy od tajemniczego i konczymy na pan robotke. Swietne tam rzeczy robi . Czasem na teletubisiach Ale od dzis o 20 ladujemy w wyrku , czytam 3 bajeczki i wychodze . Musze jakies nowe pokuowac na necia czyli tak licze 15-30 min czytania i wsio ja znikam. Fajnie masz ze ci tz usypia Zosie , moj pracuje pewnie woric po 2 bo dzis sobota , wiec ruch

Polozylam dzis dzidka spac o 20.10 i do 21.10 byl placz, jek, pisk, a ja cisnienie mialam ponad ponad ..... Ciezko bylo. Upominal sie strasznie zeby u mnie w wyrku spac. Nie zalozylam mu tej barierki bo nie moge sciagnac tej lozeczkowej, nie mam kluczanie wiem gdzie jest . Ajjj. Ale juz sie nie daje . Trzeba te 7 miesiecy odrobic i maly musi wrocic do samodzielnego spania, Zal mi go, zla jestem, wkurzona jestem, zal mi go i zal mi go i zla jestem ale dam rade. Damy rade. Lampką sie troszke zajac , bawil sie latarko, ale nie wiem czy to dobrze bo czasem swiecil sobie w oczy, a to zle, zas jak chcialam dac ja dalej to byl pisk . Mam nadzieje ze nie bedzie pamietal tych chwil , tej nauki zasypiania, mojego cisnienia i wkurzenia .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:12   #824
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka z okazji urodzin zdrówka, szczęścia, miłości i wszystkiego czego tylko zapragniesz

A my lecimy już nad jeziorko
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:47   #825
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee dzieki . Fajnie jeziorko , czekamy na fotki

Amelka i co ? juz po czy jezcze nic .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 17:12   #826
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monko Nasza Kochana, w dniu Twojego święta życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń, zrealizowania wszystkich planów, dużo zdrówka, szczęścia i pociechy z Kartalka
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:10   #827
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia dzieki , a pieniadze to gdzie? przydadza sie oszz ty ,a i jeszcze, zebym schudła ile wlezie i w koncu zmadrzała i sie nie wyglupiała, no i jeszcze zawsze ochoty na loooooody , tak dla ochlody , i zeby mi sie chcialo zawsze tak jak mi sie niechce no i córeczke albo dwie i synka ktory sam w koncu spi Tego zycze sobie, przez ciebie . Dzieki jestes kofana hahahaha

Nie polozylam dzis ksieciunia spac zobaczymy, probowalam go polozyc o 11-12 ale nie nada potem pojechalismy do tesco i jak wrocilam byla juz 15. Zobaczymy o ktorej dzis padnie, chyba go nie poloze bo beda goscie i bedzie dzidka kolezanka (2 latka) takze beda szalec, no chyba ze bedzie nie dozniesienia to akcja ewakuacja do wyrka .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-05-17 o 18:11
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:36   #828
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Moniczko kochana z okazji Twojego swieta zycze Ci spelnienia marzen, zeby w koncu waga nie swirowala, zycze Ci calej masy pieniedzy, znalezienia wymarzonej pracy, pociechy z Kartala i TZeta Zycze Ci rowniez cudownych kolejnych 9 m- cy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:53   #829
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monko nasza wapniała!
Abyś zawsze się wysypiała!
Aby kasa się sypała i zakupy umożliwiała!
Byś po tureckich wczasach w ciąży paradowała i mimo córeczki pod sercem dalej pięknie wyglądała!
Tż niech się Tobą opiekuje i często niespodzianki szykuje!
A gdy kończy się dzień długi, miej w spiżarce paździoch jeden i drugi!
Objadaj się nimi przed kinem nocnym,
a życie łóżkowe będzie owocnym!
Tego życzyć chcę Ci ja
i rodzinka moja!

edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 01:23   #830
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Gosia dzieki , a pieniadze to gdzie? przydadza sie oszz ty ,a i jeszcze, zebym schudła ile wlezie i w koncu zmadrzała i sie nie wyglupiała, no i jeszcze zawsze ochoty na loooooody , tak dla ochlody , i zeby mi sie chcialo zawsze tak jak mi sie niechce no i córeczke albo dwie i synka ktory sam w koncu spi Tego zycze sobie, przez ciebie . Dzieki jestes kofana hahahaha

Nie polozylam dzis ksieciunia spac zobaczymy, probowalam go polozyc o 11-12 ale nie nada potem pojechalismy do tesco i jak wrocilam byla juz 15. Zobaczymy o ktorej dzis padnie, chyba go nie poloze bo beda goscie i bedzie dzidka kolezanka (2 latka) takze beda szalec, no chyba ze bedzie nie dozniesienia to akcja ewakuacja do wyrka .

Moneczko, dokładnie tego Ci z całego serduszka życzę
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 06:25   #831
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Stoooooooo lat, Stooooooooo lat
i spełnienia wszyyystkichhh marzeń
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:16   #832
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja także dołączam się do życzeń
WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE TYLKO ZAMARZYSZ


---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Amelka i jak jeszcze razem? czy już nie?
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:28   #833
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzieki dziewczyny

Edycia hehe dzzieki, oj przydalo by mi sie wyspac , a tu dupa nie nada. Z ta ciaza w Turci to przesadzilas , chyba bym padla dziecko by mi sie ugotowalo na twardo , takze odpada hehe. Fajne zyczonka

Ale mam burdel w domu i chyba tak juz dzis bedzie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:22   #834
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka to dlatego napisałam, żeby PO wczasach była w ciąży

Mam zdjęcia do ściągnięcia na kompa i mi się nie chce
Byliśmy wczoraj na górze żar, pogoda była rewelacyjna, udał się nam wypad.

Doridee a Wy jak po wypadzie nad jeziorko?

djamelka jak tam, jesteś jeszcze ciężarówką?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:38   #835
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hello

Monka jak tam po urodzinach, chwal sie prezentami

Nasz wypad na jeziorko sie udał, mimo że pogoda taka sobie, zero słońca i dosyć chłodno. Aparatu nie braliśmy bo trzeba było psiuna pilnować Ale jakiś czas temu wrzuciłam trochę wiosennych fotek, nie wiem czy lukałyście
A później byliśmy na urodzinach u mojej mamy, boże jak ja kocham jej torty
Ala właśnie wcina drugi wielki kawał, a mi ślinka leci
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:30   #836
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- zdjęcie Ali z żabą - mistrzostwo świata.
Zauważyłam ,ze też macie trampki befado .Ja jestem z nich bardzo zadowolona i chyba kupię jeszcze jedną parę w innym wzorku( o ile dostanę ).
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 14:00   #837
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej dziewczyny

Ja na chwilke, bo mam sprawe

W niedziele moj TZet biegnie polmaraton i chcialam mu zrobic z siostra niespodzianke i zrobic jakis fajny plakat albo cos jak juz dobiegnie do mety, tylko co tam napisac ???? Poradzcie cos pleaseeeeeee
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 14:30   #838
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia hehe aj sorry jeszcze na bani bylam jak to czytalam

Doridee o ja nie widzialam fotek, dawaj torata

Sniezynka zero weny, musze isc posprzatac bo bajzel , dopiero wstalam i dzidka polozylam hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-05-18 o 14:31
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:18   #839
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee, ty zła kobieto, ale mi smaka na torta zrobiłaś. W ogóle ciacho za mną chodzi, ale panowie dbają o linię i sobie nie życzą. Świat na głowie stanął.
Te prześliczny i przekochany piesek to wasz??

Dziewczyny, jak się zgłasza aukcję na allegro? Próbuję sobie kupić jakiś odjechany używany rower. I jedna aukcja zakończona przed czasem, z bezczelną notatką, że jest 41 obserwujących i żeby nie czekać do końca, a cena 300 zł go satysfakcjonuje. Chyba dogadał się z kimś poza aukcją. Jak wróciłam z pracy to już było po zawodach. Piekny różowy był. Druga aukcja mi się zakończyła w trakcie oglądania. Ten z kolei był żółty w kwiatki. Przeczytałam regulamin i aukcję można zakończyć w ściśle określonych okolicznościach.
Mam nerwy na tyc ludzi niesamowite

Djamelka przepadła, chyba jest akcja
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:01   #840
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość

W niedziele moj TZet biegnie polmaraton i chcialam mu zrobic z siostra niespodzianke i zrobic jakis fajny plakat albo cos jak juz dobiegnie do mety, tylko co tam napisac ???? Poradzcie cos pleaseeeeeee
Oj sniezynko co sie niecierpliwisz, zaraz pewnie ktoras z dziewczyn wymysli cos ciekawego
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.