* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 00:58   #2401
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka, ja sobie założyłam, że jadam wszystko do 5% tłuszczu, o ile to coś nie występuje w zjadliwszej, chudszej wersji. Twarogi wybieram najczęściej 3 - 5 %, bo tych przemielonych w wersji 0% nie widziałam. Mięso, szynka, ryby - nie potrafię ocenić ile mają procent tłuszczu więc tutaj odpuszczam takie rygorystyczne trzymanie się widełek, ale przy reszcie produktów czytam wszystkie etykiety i wybieram chudsze, odpuszczam te produkty, ktore mają powyżej 5% tłuszczu.

Kupiłam buty. Czarne, typu peep toe. Teraz się martwię jak ja w nich chodzić będę. Wysokie na 11 cm! Nigdy nie chodziłam w takich szpilkach. Muszę poćwiczyć. Mam nadzieję, że się nie zabiję bo narazie to chodzi mi się jak na szczudłach.
A Monka, jaki fajny spray do oliwy sobie ostatnio w Duce kupiłam! Ekstra. Bardzo przydatna rzecz, hihi.

Edytcia, u nas wyprzedaże już ruszyły pełną parą Ja mam bardzo fajnie, bo w zeszłym roku otworzyła nam się Galeria Jurajska i ona jest dość dobrze wyposażona jak na Częstochowę i okolice i nie ma takich tłumów jak w Katowicach czy Krakowie dlatego jest w czym wybierać Nawet moja bratowa wpada żeby coś kupić, jak nie znajdzie u siebie, hihi. Mówi, że u siebie wypatrzy a u mnie kupi

Śnieżynka, fajna ta dieta, fajna, aczkolwiek też mam jakieś przestoje, które doprowadzają mnie do pasji. Coprawda właśnie dziś konczy mi się okres, ale jak narazie nic nie wskazuje na to, żeby coś spadło od 2 tygodni. Nie wiem czy to znów coś we mnie nie tak, bo diety trzymam się w zasadzie całkowicie i bezgrzesznie Jeśli chodzi o wypróżnienia to otręby są w tej kwestii rewelacyjne Choć dopiero stosunkowo niedawno się to unormowało.
Teściowa mi dziś powiedziała, że się fajnie wyszczuplilam, ale mam teorię, że może chciała się poprostu przymilić, hihi

A co do tego frencha (manicure) to wiedziałam co to jest. Chodziło mi raczej o jakieś patenty na wykonanie profesjonalnego frencha, takiego równiutkiego żeby mucha nie siadła ;-)
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:07   #2402
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

GOSIA do 4 % ma byc dzis sprawdzilam na necie . Ja kupuje szynke z indyka ta hermetycznie pakowana i tam pisze. Wczoraj kupila, zr swini zjadlam 3 plasterki i mnie oswiecilo ze wieprzowiny nie mozna oddalam ja dzis kolezance zeby sobie zjedli Buty masz to poka i odrazu ci mowie bierz cos na przebranie bo nie wyrobisz i chodz po domu w nich codziennie . nO CHYBA ZE BEDZIESZ TYLKO I WYLACZNIE SIEDZIEC ALE I tak beda cie giry bolaly ( sorry ale pisze 1 reka bo malego karmie). J a swoim musialam przebrac szpile i to juz po 2 h , ale nie mmialam czasu zeby sie do nich przyzwyczajic bo tz mi wtedy je przywiozl, a i tak na szpile wymienilam , ale w nich smigalam ostro i zero bolu. Ja dzis wszamalam 3 jajka i kefir i ide wszamac szynke z indyka bo mi miesa brak Ja ci powiem ze ta dieta nie jest zla od kad na niej jeste to bardzo duzo i czesto ryby jem , a ta 2 faza i warzywka to juz wogole zdrwo i witaminowo tylko owocow mi brak, uwielbiam wszystkie. Jak spadnie mi 8 kg to biore sie za owoce , ale bez zasad dukana , bede wcinac kiedy chce. i tak w sumie to moge byc nontoper na fazie 2 , cykle 5 dniowe. I jak bedzie czas 1 fazy te 5 dni to bedzie w 100% dukan a ta 2 faza dukan plus owoce - jak juzschudne te 8 kg, a potem mi 5 kg zostanie. kapisi?

Sniezynka dzieki dzieki, jak cos to sie mozemy na czas wkacji zamienic ja ci dam moich chlopakow a twoje dziewuszki wezme , lubia zakupy? babskie zakupki?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 06:41   #2403
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

nie mam kiedy czytać i pisac
więc tylko "przelotem"

dostałam wczoraj mandat ale się wnerwiłam

Grzes kaszle jak gruźlik i dziś idę z nim do lekarza
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:12   #2404
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Morgen

Gosiula nie czytaj tyle tylko cos pisaj

Monka Olivia lubi zakupy, ale ona wszystko by chciala. Nie ma chyba rzeczy, ktora by sie jej nie podobala. Ostatnio caly czas tylko: Hannah Montana, Dora, Hello Kitty- wszystko by chciala Kupilam jej na ur. hulajnoge z Dora wlasnie, mam nadzieje, ze bedzie sie cieszyc
Chlopakow masz naprawde fajnych, Kartal juz taki wyrosniety a jaki przystojny

Magda- i co bylas juz u lekarza z Grzesiem ?? Co mu jest ??? Ta pogoda taka jest, raz cieplo, raz zimno, jak nie wiatr to slonce i tak w kolko... Za co ten mandat ?? Predkosc ??? Ile dostalas ??

Gosia- sa rozne metody malowania frencha... Czesc kobiet nakleja naklejki na koncowki, zeby byla rowna biala linia ( poczatkowo tez tak robilam ) ale z czasem ma sie wprawe, ze hej I nie naklada sie bialego lakieru na rozowy, tylko pierwszy jest zawsze bialy. Trenuj i coraz ladniej bedzie Ci wychodzic.

Zancia ide looknac do Twojej galerii, bo zapomnialam juz jak wygladacie

Edytcia z tym sklepem to mialam na mysli ten Allsaints ( czy jak to tam sie pisze ) tam maja ladne klamoty, tylko chyba drogie... Ja nie mam pojecia gdzie kupilas swoje mebelki

Jutro moja mama przyjezdza na 2 tyg. to na kompa juz w ogole nie bede miala czasu....

Ide wlaczyc zaraz pranie, wykapie sie i ide spac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:09   #2405
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

lekarz do Grzesia przyjdzie o 17 i będę wiedziała co jest
a mandat za prędkość - powinnam 50 a miałam jak mnie złapał 76 dostałam 100 i 4 pkt
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:37   #2406
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Śniezynka
Cytat:
Napisane przez edytcia
Sama zaczęłaś
Kwiatki na komodzie i łóżku to kwiatki-naklejki z firmy BRW (chyba 25zł kosztowały, a efekt super).
Hahaha

Efekt naprawde rewelacyjny

Tez podobaja mi sie klamoty z tego sklepu, ale albo mi sie wydaje albo jest drogi ???

Monka ja mam Twoj numer gg
Śnieżynka tym się sugerowałam, bo odpowiadałaś niejako na mój post i tam pisałam o firmie BRW. A sama pisząc nie pisałaś, że chodzi o allsains - dla mnie to też niestety za drogi sklep, ale fajnie, że monka wkleja czasem linki z jakimiś kieckami, bo można sobie popatrzeć
A meble zrobił tż.

Cytat:
Napisane przez monka
Edycia ty ja wlasnie przed chwila zlukalam , ze ty masz nazwe profilu Edytcia a nie edycia , ladny kwas nie?
Spoko

Gosia ja jak jadę to do Bonarki w Krakowie, o tam nie ma takich tłumów, jak z pozostałych centrach. Właśnie jeszcze się zastanawiam czy jechać teraz w niedzielę czy jeszcze za dwa tygodnie na przykład? Za dwa tyg. mogą być dalsze obniżki, ale zaś towaru może być mało...

Doridee odezwij się!
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 16:16   #2407
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

o jarusku, jaki dzis dzien do dupy, tak mi sie spac chce ze ja ***us , czekam az malego nakarme o 17.30 i ide w kime, mam nadzieje zezrobi sobie drzemke przed ostatnim karmienim i kapiela, bo nie wyrobe do 20.

Drogi drogi ten sklep, ale ja kupuje jak sa promocje bo szkoda haju, szmaty sie az tak strasznie nie zmieniaja. Kolejna przecena w grudnu , zaczie sie od 30 % potem 50% i 70% . Ja juz s okupila, wiec czekam na grudzien . Tak to tylko zdoskoku cos bede dokupowac , poluje na jeansy , ale dupe mam wielka i narazie chodze w tych co mam, Weszlam narazie w 2 pary starych , ale sa duze .

Moj maly tez dzis cos kima, mam nadzieje ze to przez cisnienie, tak jak mi sie chce, a nie ze cos mu jest.

Magda ha ha ty piracie drogowy .

A pisalam wam jak ja bujaam z mama na zakupy, na " autostradzie" ostro zapierniczam, i widze policjant macha a ja o o to ladnie. Jechalysmy na zakupy , wiec pomyslalam, trzeba bedzie zawracac bo ja nic mandacik bedzie. Zjechalam a on domnie podchodzi i mowi ze mnie nie zatrzmywal , ale zebym zjechala na drugi pas i zwolnila bo wypadek byl i tam cos robia haha .


Sniezynka no cos ty jakie 2 tyg? nie przesadzaj, chwile mozesz znajdziesz, jak mama np pojdzie na spacer z dzewczynkami czy cos. Bedzie to ci pomorze, obiad ugotuje czy cos , chyba bezczynnie nie usiedzi , jak to mama

Edycia a jak spoko to spoko.

Idziecie do kina na toy story 3 ? bede bujac z malym, to bedzie nasze 2 wyjscie do kina.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 20:08   #2408
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda Ty piracie drogowy, swoją drogą to spko, że tylko 100 a co do punktów to chyba sporo, co? Jak Grześ? Co lekarz powiedział?

Monka dostałam wiadomość z tej kliniki i koszt takiego badania to 105f. Sporo zważywszy, że chcieliśmy przebadać się wszyscy. Narazie przebadam Oskara a my moze poczekamy az do Pl pojedziemy Tak się zastanawiam czy Gp może dać nam skierowanie na takie badanie.
Ja też pospałam po południu bo jakaś taka zamroczona chodziłam, skorzystałam z okazji jak Tzt z Oskarem w "Harrego Pottera -lego" na PS3 cisneli. ystałam z okazji jak Tzt z Oskarem w "Harrego Pottera -lego" na PS3 cisneli.

Śnieżynka i co już oblukałaś fotki? Nawet są świeże
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:50   #2409
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia z tymi punktami to mi sie wydaje ze nie duzo, bo w pl chyba mozna miec 21 , w angli jest kicha, bo jest mniej i na dluzej. Tz kiedys dostal 5 punktow i one sa wazne przez 5 lat. Jakis taki przelicznik, maja , twoj tz pewnie wie, ja mam krotka pamiec i moglam cos namieszac, jak mi tz mowil. Ja jeszcze nie szukalam tych badan u nas, zapomnialam. Cena za usluge standardowa jak to w angli, poprostu drogo . Ja za usg w 13 tyg placilam 100f bo przeoczylam swoj termin. Bylo by 200f z pobraniem krwi. Ale to juz olalam bo panstwowo zrobili mi na zespol downa poprzez pobranie krwi itd.

Moj maly ksiaze spi ja czekam az wstanie zeby mu szamanko dac
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 10:46   #2410
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

w czwartek był doktor u Grzesia - krtań i oskrzela - nic nowego
wkurza mnie to już

a ja dziś w pracy
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:41   #2411
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nie no -dziewczyny nie pchajcie się ,każda zdąży napisać .

magda- mam nadzieję , że Grześ już zdrowy.
Z kim zostawiasz go jak idziesz do pracy?

Moja gwiazda miała ostatnio zielony katar ,ale to nie przeszkadzało jej siedzieć w lodowatym jeziorze. I tfu ,tfu nic jej nie jest.
Mam nadzieję ,że najgorsze choróbska mamy za sobą .Od kwietnia bez antybiotyku -sukces.
Alle to dlatego ,ze postawiłam na swoim i nie dałam ,za to nauczyłam sie stawiac jej bańki.
W nastepną sobote ruszamy nad morze ,wiec troche jodu też sie przyda.

Tak jak mówiłam moje duze dziecko skończyło super podstawówkę ,przyjęty jest do gminnego gimnazjum ( poza naszym rejonem-bedzie dojeżdżał,ale tak chciał).

Wczoraj ścięłam włosy na krotko ,potrzebowałam zmiany i poprawy humoru po nieudanym debiucie Tauronu na giełdzie.Troche zainwestowałam ,mam nadzieje ,zę sytuacja sie poprawi.
Gorzej ,ze założyłam -jeśli zarobie kupuje sobie rower ,który trochę kosztuje a podoba mi sie niesamowicie.
http://www.kross.pl/rower/63-Royal_Park.html

Nina teraz ma dwa kroki do przedszkola ( przedtem miała 4) to odprowadzam ja i dopiero wyciagam samochód z garażu .A tak brałabym rower i sruuuuuu do roboty.

Dzisiaj rano szukałam kluczy od garażu i nie znalazłam .
Wzięłam klucze Oskara .I w trawie kawałek od garażu lezał mój klucz .
A miałam iśc do grażu z drugiej strony ,tylko zgadałm sie ze znajomą i poszłam tak jak zawsze.
Na szczęście, bo ktoś ,kto by go znalazł mógłby sie domyślic ,ze to garażowy ,a potem juz nietrudno dopasować do właściwego a troche sprzętu jednak tam mam.

Nina dzis w nowym przedszkolu ,pewnie wszystko bedzie dobrze ,bo dużo dzieci z jej grupy tez tram będzie prze ten miesiąc.

I to by było na tyle.
A nie ,dostałam jakieś awizo z sądu ,znowu pewnie jakaś sprawa ,to się chyba nigdy nie skończy.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 19:50   #2412
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

gosiula fajna pogoda Wam się szykuje nad morzem, ojj zazdroszczę
Rower boski
Pokaż fryzurkę.

Aha a słyszałam, że z tym tauronem to warto poczekać.

Zosia też od przedwczoraj z zielonym katarem, ale już jej schodzi Nie podaję nic.
W niedzielę wybieramy się do Krakowa, Zosia ma obiecane Toy Story 3 I tż na "ochotnika" idzie z nią do kina


Reszta babek - co u Was?

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2010-07-01 o 20:46
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:41   #2413
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

ja mam własnie chwile luzu - bo przez powodz to nie wyrabiamy w pracy - pracujemy nawet w soboty, a jak jestem juz w domu - rzadko o czasie - to tez nie wyrabiam

Grześ i Iza zdrowi
ja mam coś z okiem - dziś wstałam z zaropiałym i przekrwionym
a i Grzes zaczął tydzien temu wstawać a w sobotę zaczął raczkowac do przodu
bylismy na weselu z dziecmi wiec wiadomo ale Iza się wybawiła i w sobotę stwierdziła - ja bym została jeszcze ale mama i tata juz chcieli iść
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:41   #2414
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej hej!

Wątek chyba niedługo całkiem wymrze...

gosiula nad morzem, a reszta gdzie?

My mamy ospę, znaczy się Zosia ma. Wczoraj ją wysypało i dziś jeszcze kilka przybyło. Najgorsze jest to, że najwięcej wykwitów ma na skórze głowy i na siuśce. Na głowie to ciężko znaleźć wszystkie, a po siuśce się chce drapać ciągle...

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Olivii!!!
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:57   #2415
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

reszta tzn ja bynajmniej w pracy

przyłaczam się do życzeń dla Oliwki
i jesli komuś zapomniałam z dzieciaczków to poprawiam sie - wszystkiego naj czterolatki
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:58   #2416
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

akurat -nad morzem.
jeszcze w pracy ,jade w sobotę .
A rower i tak sobie kupiłam.

Rosną nasze pociechy , niedawno sie rodziły ,a tu juz 4 lata.

Dużo zdrowia i uśmiechu życzymy Olivii.

Mam problem z Niną ,tzn. znowu jest faza ,ze mnie nigdzie nie puszcza ,a teraz jeszcze to nowe przedszkole.Codziennie rano jest histeria.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 19:33   #2417
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
reszta tzn ja bynajmniej w pracy
A tak, bo ja przecież nie robię nic i w domu siedzę

gosiula jakoś mi się zdawało, że miałaś już w tym tygodniu jechać.
Zosia ostatnio też może dwa razy tak miała, że ni stąd ni zowąd przyleciała taka roztrzęsiona i mówiła, że bała się, że gdzieś poszłam i ją zostawiłam. Dziwne, bo nie mam w zwyczaju mówić tak, że ją zostawię czy coś.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 08:33   #2418
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nina od 2-3 dni miała bo.ace nóżki ,ale myślałam,ze jej przejdzie.
Wczoraj szła do domu praktycznie nie zginając kolan .A w nocy płakała ,zę ją kolanka bolą .
Mam nadzieję ,ze to tylko wzrostowe bóle .
Musze kupić jakąś maśc dla dzieci i jej dobrze nasmarować .
Jutro mamy raniutko wyjeżdżać ,a ja nie wiem czy dziecko zdrowe ,czy nie.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:43   #2419
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hej

spóźnione życzenia dla Oliwii


U nas za 1,5 tyg. koniec roku szkolnego. Ciekawa jestem tego zakończenia bo pewnie będzie inaczej niż to jest w Pl, zobaczymy.
My ciągle czekamy na wyniki badania odnośnie pasożytów, minął już chyba miesiąc A jak wczoraj dzwoniłam do przychodni aby czegoś się dowiedzieć to usłyszałam, że nicstraznego się nie dzieję i doktor zadzwoni do mnie we wtorek, bo wtedy będzie miał czas na telefoniczną rozmowę! ze mną hehe
Muszę się Wam pochwalić że przedwczoraj zaliczyłam test teoretyczny na prawo jazdy, jestem zadowolona że udało mi się za pierwszym razem.
Pytania i odp. na ekranie miałm w j. ang a w słuchawkach polskiego lektora. Troche te nasze tłumacznie odbiega ale sens jest zachowany

Widziałam dziś na NK fotki DjAmelki normalnie bombastik fantastik tak z niej laska kto by pomyslał, żeona wogólejest mamusią 3 dzieci

Edytcia dużo zdrówka dla Zosi i pamiętaj any jej teraz czasem nie przewiało, wiem że jest lato ale trzeba na zimne dmuchać. Oskar teżlatem miał ospę (też miał straszny wysypna głowie, między innymi dlatego też ściełammu loczki ;( ) pamiętam że aby mu ulżyć kompałam go w płatkach owsianych.Siostra mi tak doradziła, w usa właśnie tak zalecają.
Wiem co to znaczy siedzieć w domu ale o tym nic nie robieniu to mogłabym polemizować pranie, gotowanie, sprzątanie itp.itd samo się nie robi a dodac do tego opieke nad dzieckiem (dziećmi) to już wogóle półtora etatu

Monka, Doridee co u Was?

pozdrawimy z upalnej wyspy
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 13:40   #2420
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wszystkiego naj dla czterolatków

ale cisza
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:10   #2421
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej laseczki

Najpierw spoznione zyczonka dla wszystkich naszych malych solenizantow: cmok:

U nas wszystko ok,dzieci narazie zdrowe,codziennie wypoczywamy nad jeziorkiem,mamy w planach wakacje ale co z tych planow wyniknie to sie dopiero okaze w sierpniu

My nadal nic z zaciazeniemmam prawdopodobnie problemy z hormonami a konkretnie z nadmiarem prolaktyny,ale to sie jeszcze okaze

W sobote wyprawaimy Daruni urodzinkitorcik z kucykiem juz zamowiony

Magda maluchy przesłodkiei coraz bardziej podobni do siebie

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2010-07-14 o 15:11
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:08   #2422
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wszystkiego najlepszego dla 4 latkow

Magda dziecioki sliczne ,a Grzes kiedy on tak urosl?

U nas jak zawsze wszystko na szybkich obrotach,bylismy juz na wakacjach 2 tygodnie tu we fr nad morzem,polska raczej odpada,moze na drugi roczek.
Kevin w sobote juz 4lata,dalej z niego taki swirek-lobuziaka-jak cos wymysli to niewiadomo czy sie smiac czy plakac!

Zancia,dzieki za te kaplementytwoj synek zmienil sie ale oczy ma dalej powalajace
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:26   #2423
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej

a tu pustki sama do siebie pisac nie będę
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 06:08   #2424
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

WOW Monika gratulacje
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 11:46   #2425
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika GRATULACJE!!! Super!
Bierzecie się jeszcze w tym sezonie na wakacje? My pojedziemy chyba jednak do Łeby i znów będziemy przejeżdżać przez wasze rejony.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:44   #2426
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia tak na wakacje mamy plany wyjazdu ale nieweimy jeszcze dokladnie kiedynapewno w sierpniu

Akurat skonczylam ogórki kisic musze sie troche położyć bo strasznie mi niedobrze p[o obiedzie
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:56   #2427
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja dziś kupiłam ogórków 5 kg - jutro będę z tym robić. Muszę babcię podpytać, bo jej zawsze kiszone wychodzą świetne

Pewnie, że jeźdźcie, bo za rok to nie wiadomo czy się wybierzecie całą ekipą.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:55   #2428
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No za rok to juz beda wczasy na swoim,kupilismy dzialke nad jeziorem tz chce tam postawic domek letniskowy wiec mamy swoje male co nieco ,dalismy za nia krocie a do jeziorka kilka metrow i piekny krajobraz leśny wkolo-jakies 8 km od domkupewnie Darii 5 urodzinki juz beda tam wyprawiane

Dobra spadam smazyc bób-mam na niego chęć juz od rana
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 07:26   #2429
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika no to super będziecie mieli odskocznię z tym domkiem - blisko, ale jednak już coś innego. Będziecie wynajmować?

Masz jakieś objawy ciążowe? Mdłości, smaki...itp?

Dzieci wiedzą już, że będzie kolejny w rodzeństwie?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:49   #2430
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Monika no to super będziecie mieli odskocznię z tym domkiem - blisko, ale jednak już coś innego. Będziecie wynajmować?

Masz jakieś objawy ciążowe? Mdłości, smaki...itp?

Dzieci wiedzą już, że będzie kolejny w rodzeństwie?

Nikt jeszcze niewie oprocz tztawe wtorek zrobilam test,mialam wtedy dostac @ ale nadal cichopozatym nic zzero objawowa nie bedziemy wynajmowac bo postawiamy tam domek sezonowyzreszta rodzinke mamy duza i juz kazdy sie cieszy
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.