samonta...?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-28, 11:19   #1
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Post

samonta...?:(


hej jestem osoba strasznie niesmiala i malowmowna. bardzo mi to przeszkadza. nie mam przyjaciol bardzo brakuje mi przyjaciolki zeby z nia pogadac szczerze i wogole...mam chlopaka ale to nie to samo malo czasu spedzam z kolezankmi moze dlatego ze wiecej czasu spedzam ze swoim TZ ?moze mniejszyc z nim "widzenia" i isc do ludzi?ale ja nawet nie mam o czym z kims rozmaiwac ?jak sie zaprzyjaznic?gdzie suzkac przyjazki?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 11:33   #2
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: samonta...?:(

Ja też nie ma teraz takiej przyjaciółki od serca ale odkąd mam TŻ to jakoś mi to nie przeszkadza :P z nim mówie o wszystkim i o niczym (no moze o ciuchach i kosmetykach nie - to fakt, ale radze sobie ) głowa do góry bedzie dobrze nie chodz smutna, uśmiechaj się wtedy łatwiej się zaprzyjaźnić a jak już sie uda wtedy można sie wyżalać do woli Myśl pozytywnie Powodzenia!
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:15   #3
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: samonta...?:(

ja tez nie mam przyjaciolki i tak jak i Tobie zastepuje mo ja tz...ale to czasem nie to samo...dziewczyna ma inny paglad na inne sprawy np na ogladanie sie za innymi dziewczynami mnie to np wkurza a dla niego to normalne...
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 11:54   #4
dorazmora
Raczkowanie
 
Avatar dorazmora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 88
Dot.: samonta...?:(

Moja przejaciólka wyjechała za granicę i teraz tylko czasem kontaktujemy się na gg. O luźniejszych sprawach gadam z paroma babkami w pracy, a o tych trudniejszych tutaj, na forum. Nie jest źle........ i i jest jeszcze TZ z którym gadam o wszystkim. Nawet o oglądaniu się za babami. I to w formie "dyskutowanej", nie wykrzyczanej....he he
dorazmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 11:58   #5
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: samonta...?:(

Nie radzilabym szukac przyjazni na sile - wystacza kolezanki.
I wlasnie ja tak mam - kilka kumpeli fajnych tutaj i PL. A o moich bolaczakch dolkach to nawijam do mojego TZ i do mamy.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:37   #6
Firjal
Raczkowanie
 
Avatar Firjal
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 393
GG do Firjal
Dot.: samonta...?:(

Też nie mam przyjaciółki, spędzam czas z TŻ, ale juz sie do tego przyzwyczaiłam.Wszystkie moje znajomości po liceum umarły, ludzie z uczelni mieszkają dalego ode mnie...ale nie narzekam...myśle optymistycznie.A poza tym już tyle razy sie na ludziach zawiodłam ("przyjaciółka") że podchodze do tych spraw bardziej z dystansem.
__________________
Kacper : 26.11.2013 g:13:20

Kciuki za Anię
Firjal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 14:44   #7
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: samonta...?:(

widze ze sama bez przyjaciolki nie jestem...ale z TŻ nie jest tak jak baba z baba nie mozna z nim pogadac o ciuchach kosmetykach, chodzenie godzinami po sklepach go nudzi i zawsze mi marudzi...a o kim pogadac o innych chlopakach; i dlatego mi troche takiej bliskiej przyjaciolki brak...mam kilka kolezanek ale to nie to samo powiem cos jednej a juz na drugi dzien wszyscy wiedza o tym tez tak maice?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.