Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 22:29   #4591
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

U mnie w osiedlowych D i S się poprawiło - i z makijażem, i z traktowaniem klienta. Owszem, podchodzą, pytają, ale nie są już tak bardzo nachalne.
Chociaż pytanie "A jakich perfum pani do tej pory używała?" wprowadza mnie nadal w lekką konsternację

Ale w S wzięłam z półki perfumy żeby sprawdzić kod, a że bez okularów byłam a on kiepsko wytłoczony, to poprosiłam konsultantkę żeby go przeczytała. A pani:
- Ale jaki kod?
- Kod produkcji na spodzie kartonika.
- A to ja pójdę i zapytam koleżankę.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 17:37   #4592
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
U mnie w osiedlowych D i S się poprawiło - i z makijażem, i z traktowaniem klienta. Owszem, podchodzą, pytają, ale nie są już tak bardzo nachalne.
Chociaż pytanie "A jakich perfum pani do tej pory używała?" wprowadza mnie nadal w lekką konsternację

Ale w S wzięłam z półki perfumy żeby sprawdzić kod, a że bez okularów byłam a on kiepsko wytłoczony, to poprosiłam konsultantkę żeby go przeczytała. A pani:
- Ale jaki kod?
- Kod produkcji na spodzie kartonika.
- A to ja pójdę i zapytam koleżankę.
Ło jeny i jak tu walnąć całą listę dotychczasowych pozycji
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 18:35   #4593
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Zauważyłam ostatnio, że konsultantki są nieco ograniczone, tzn. jeśli czegoś nie ma u nich w perfumerii, to nic o tym nie wiedzą. Pytałam niedawno w naszym Douglasie o coś podobnego do White Heat edp - pani nie znała wcale takiego zapachu - u nich go nie było ...
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 20:26   #4594
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Zauważyłam ostatnio, że konsultantki są nieco ograniczone, tzn. jeśli czegoś nie ma u nich w perfumerii, to nic o tym nie wiedzą. Pytałam niedawno w naszym Douglasie o coś podobnego do White Heat edp - pani nie znała wcale takiego zapachu - u nich go nie było ...
Zgadzam się, jakiś czas temu pytałam konsultantkę w zielonogórskim Douglasie o tester The Vert Bvlgari, pani, podobnie jak jej koleżanka, nie wiedziała o czym mówię i twierdziła, że czegoś takiego z oferty Bvlgari nie mieli.

Edytowane przez BlueberryMilkshake
Czas edycji: 2015-12-23 o 22:03
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 10:32   #4595
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

To ja dodam od siebie, że ostatnio będąc za granicą wstąpiłam do eleganckiego domu handlowego (takiego, gdzie stoiska z perfumami itp są na wolnej przestrzeni) i szperam sobie przy stoisku Serge Lutens.
Podeszła pani i pyta "a miała Pani wcześniej konktakt z zapachami SL?"
- "Dużo o nich słyszałam, natomiast żadnego zapachu nie mam, chcę się rozejrzeć i coś wybrać"
- " To Pani nie musi psikać, wystarczy powąchać korek, to już czuć zapach"


Wyglądałam na niegodną testowania czy może oszczędzają na testerach?
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 21:49   #4596
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;55335311]To ja dodam od siebie, że ostatnio będąc za granicą wstąpiłam do eleganckiego domu handlowego (takiego, gdzie stoiska z perfumami itp są na wolnej przestrzeni) i szperam sobie przy stoisku Serge Lutens.
Podeszła pani i pyta "a miała Pani wcześniej konktakt z zapachami SL?"
- "Dużo o nich słyszałam, natomiast żadnego zapachu nie mam, chcę się rozejrzeć i coś wybrać"
- " To Pani nie musi psikać, wystarczy powąchać korek, to już czuć zapach"


Wyglądałam na niegodną testowania czy może oszczędzają na testerach?[/QUOTE]

W Rossmannie (głupie porównanie ) jest tak samo. Testery są Bijonsów i spółki . Reszta nietykalna. Nie wolno psikać z flakonów, kiedyś zostałam zrugana- stał flakon CK (bez napisu tester), psiknęłam na blotter pani konsultantka powiedziała że można jedynie wąchać z korka.
Nieziemski bukiet plastiku
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 22:39   #4597
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
W Rossmannie (głupie porównanie ) jest tak samo. Testery są Bijonsów i spółki . Reszta nietykalna. Nie wolno psikać z flakonów, kiedyś zostałam zrugana- stał flakon CK (bez napisu tester), psiknęłam na blotter pani konsultantka powiedziała że można jedynie wąchać z korka.
Nieziemski bukiet plastiku
Bo oni mają chyba problem z tym, że jak nie ma testerów, to klientki biorą i otwierają zafoliowane kartoniki i wyciągają flakony... Tzn., właściwie to nie wiem czy problem, sama kiedyś widziałam jak klientka opowiadała konsultantce o swoich preferencjach zapachowych, konsultantka wzięła słoneczniki Arden, rozfoliowała, popsikała "blotter" i karton położyła z tyłu półki... Trochę mnie to zbiło z tropu, czekałam na moment, aż ten testowany flakon włoży z powrotem do pudełka i na wystawę, ale na szczęście się nie doczekałam

Może taki flakon tylko wąchany z korka będzie można jeszcze sprzedać?
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 11:43   #4598
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość

Może taki flakon tylko wąchany z korka będzie można jeszcze sprzedać?
Tak, na półce z resztkami z 5% obniżką. Słabo się czasem robi na widok takich właśnie kosmetyków, rozpakowanych, upaćkanych, w połowie zużytych w cenie niewiele niższej od półkowej. Ale to chyba zależy od sklepu, bo tylko w jednym Rossie dość często widuję takie kwiatki.
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:23   #4599
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość
Bo oni mają chyba problem z tym, że jak nie ma testerów, to klientki biorą i otwierają zafoliowane kartoniki i wyciągają flakony... Tzn., właściwie to nie wiem czy problem, sama kiedyś widziałam jak klientka opowiadała konsultantce o swoich preferencjach zapachowych, konsultantka wzięła słoneczniki Arden, rozfoliowała, popsikała "blotter" i karton położyła z tyłu półki... Trochę mnie to zbiło z tropu, czekałam na moment, aż ten testowany flakon włoży z powrotem do pudełka i na wystawę, ale na szczęście się nie doczekałam
ja byłam świadkiem takiej sceny w Douglasie, już kiedyś to opisywałam nie było testera więc konsultantka wzięła z półki produkt, delikatnie rozfoliowała od spodu, popsikała blotterek żeby pokazać zapach jakiemuś panu a potem flakon schowała do kartonika i z powrotem na półkę
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:47   #4600
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Nieuctwo mnie denerwuje. Oraz ignorancja - klienta i sprzedawcy ostatnio w drogerii Natura ciekawą scenkę słyszałam - bo nie podglądałam i nie widziałam. Pani chciała kupić perfum Poem. Chyba francuskie. Chyba drogie. Poem to chyba marka. Oczywiście pani konsultantka nie wie nic o tym, że taki zapach istnieje, bo u nich tego nie ma serio, takie stanowisko jest dla gąsek? Nie można wiedzieć nic o produktach, których się nie sprzedaje? Z drugiej strony, czy klienta internet gryzie? Chyba tak, skoro potem takie kwiatki mamy...
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:10   #4601
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Nieuctwo mnie denerwuje. Oraz ignorancja - klienta i sprzedawcy ostatnio w drogerii Natura ciekawą scenkę słyszałam - bo nie podglądałam i nie widziałam. Pani chciała kupić perfum Poem. Chyba francuskie. Chyba drogie. Poem to chyba marka. Oczywiście pani konsultantka nie wie nic o tym, że taki zapach istnieje, bo u nich tego nie ma serio, takie stanowisko jest dla gąsek? Nie można wiedzieć nic o produktach, których się nie sprzedaje? Z drugiej strony, czy klienta internet gryzie? Chyba tak, skoro potem takie kwiatki mamy...
Ja tu nic bulwersującego nie widzę. Nie każdy musi mieć internet i na własną rękę się dowiadywać, zwłaszcza pani, która gdzieś tam usłyszała od kogoś nazwę i pewnie nie wie nawet jak się pisze, no to pójdzie do sklepu i spyta (jak nie mają w tym to w następnym). Sprzedawca też nie ma w obowiązku interesować się tematem ponad to, co ma w sklepie, zwłaszcza że może nie jest to jego pasja tylko dorabia parę godzin tygodniowo, albo jego (jej) konik to akurat szampony i odżywki.
A ja w takiej sytuacji po prostu podeszłabym do tej pani i powiedziała o jakie perfumy może chodzić. Po co się denerwować, jak można pomóc
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509

Edytowane przez gidran
Czas edycji: 2016-02-12 o 13:12
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 14:39   #4602
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja również nie rozumiem. Nie wszyscy traktują perfumy poważnie, ot kosmetyk pierwszy lepszy, byle pachniało.
Natomiast panie z Natury, Rossmanna... Są paniami od wszystkiego, nie tylko od zapachów. Czego oczekiwać, skoro specjalistki w Douglasie nie potrafią opisać perfum?! (ostatnia sytuacja- oglądam Tresora MR. Zapach znam , ale pozwoliłam konsultantce się obsłużyć. Pani mówi: no... słodkie i mocne. Takie kobiece ) - naprawdę cenne wskazówki.
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 14:50   #4603
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Ja tu nic bulwersującego nie widzę. Nie każdy musi mieć internet i na własną rękę się dowiadywać, zwłaszcza pani, która gdzieś tam usłyszała od kogoś nazwę i pewnie nie wie nawet jak się pisze, no to pójdzie do sklepu i spyta (jak nie mają w tym to w następnym). Sprzedawca też nie ma w obowiązku interesować się tematem ponad to, co ma w sklepie, zwłaszcza że może nie jest to jego pasja tylko dorabia parę godzin tygodniowo, albo jego (jej) konik to akurat szampony i odżywki.
A ja w takiej sytuacji po prostu podeszłabym do tej pani i powiedziała o jakie perfumy może chodzić. Po co się denerwować, jak można pomóc
Chciałam przez chwilę pomóc, ale serio - wyszukiwarka nie gryzie. Znaleźć można informacje o wszystkim. To nie takie skomplikowane wpisać poem perfumy. A konsultantki są często tak przemądrzałe, że naprawdę, powinny mieć wiedzę żeby się tak chwalić.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 00:22   #4604
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja uważam, że pani w Rossmanie czy Naturze może nie musi znać na pamięć wszystkich nut zapachowych, ale powinna przynajmniej wiedzieć, jakie perfumy jakich marek są u nich dostępne. Klient może sprawdzić w internecie ale nie musi, może ta pani usłyszała o tych perfumach pół godziny temu od koleżanki, może ktoś poprosił ją o sprawdzenie przez telefon i nie zdążyła sprawdzić, może (jeśli to starsza osoba) nie korzysta z internetu...Konsultantka jednak powinna przynajmniej orientować się w nazwach.

Ale z tym otwieraniem zafoliowanych perfum to mnie zastrzeliłyście...Nie widziałam jeszcze czegoś takiego, ale przecież one tego potem nie sprzedadzą...bo chyba same nie zafoliują? No chyba, że potem skasują ten flakon jako tester i do tego przeznaczą...
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 09:03   #4605
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja wczoraj byłam w Douglasie to mniei tak zaatakowali. Ni można było spokojnie pooglądać sobie perfum bo od razu ktoś podchodzi i oferuje wąchanie zapachów.

U mnie z asertywnością średnio tak więc się na to zgadzałam

Swoją drogą to super promocja jest obecnie w calzedonii. Dają perfumy do zakupów do 150 zł.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 11:16   #4606
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

A mnie zirytowała ostatnio ekspedientka, a nie klienci w douglasie. Szukając nowego zapachu dla siebie poprosiłam ją o to, czy mogłaby mi coś doradzić. Poleciła mi ze dwa trzy zapachy, a o każdym z nich opowiadała cytatami żywcem wyjętymi z katalogów perfum - brzmiało to tak nienaturalnie, że aż komicznie.

Co w stylu: "Prawdziwy wzlot czułości, Chance Eau Tendre jest zapachem optymistki, która wierzy w szczęście i potrafi je chronić. Jak miły sercu dreszcz czułości zapach przypomina, że szczęście jest wokół nas" - wyobraźcie sobie jak to komicznie brzmi, kiedy ktoś zaczyna cytować takie zdania na żywo w prfumerii

Chociaż akurat za polecenie Chance Eau Tendre jestem jej bardzo wdzięczna bo są piękne
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 11:20   #4607
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez msabu Pokaż wiadomość
Co w stylu: "Prawdziwy wzlot czułości, Chance Eau Tendre jest zapachem optymistki, która wierzy w szczęście i potrafi je chronić. Jak miły sercu dreszcz czułości zapach przypomina, że szczęście jest wokół nas" - wyobraźcie sobie jak to komicznie brzmi, kiedy ktoś zaczyna cytować takie zdania na żywo w prfumerii
osmarkalam sie :-D
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:16   #4608
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Drogie koleżanki, niniejszym informuję, że perfumy Alien Oud Majestueux nie istnieją, Alieny są różne ale takiego nie ma i nie było - jest to informacja uzyskana kilka dni temu w Douglasie od Pani, która widząc jak stoję przed półką z Muglerami podbiegła i przedstawiła się jako specjalistka od Muglera, wie, była niedawno na szkoleniu i nie ma takich perfum na 100%
Nie istnieją również perfumy Hypnotic Poison w wersji edp - to z kolei wiadomośc od innej pani również z Douglasa.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:22   #4609
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Drogie koleżanki, niniejszym informuję, że perfumy Alien Oud Majestueux nie istnieją, Alieny są różne ale takiego nie ma i nie było - jest to informacja uzyskana kilka dni temu w Douglasie od Pani, która widząc jak stoję przed półką z Muglerami podbiegła i przedstawiła się jako specjalistka od Muglera, wie, była niedawno na szkoleniu i nie ma takich perfum na 100%
Nie istnieją również perfumy Hypnotic Poison w wersji edp - to z kolei wiadomośc od innej pani również z Douglasa.
No nie-moje życie już nigdy nie będzie takie jak przedtem

Ja też się kiedyś dowiedziałam od pani douglasowej, że Versace Crystal Noir nie występuje jako edp i że Addict edt jest tylko ciut słabszą wersją edp, bo zapach jest bardzo podobny
To co ja za flakony miałam
A, i niedawno podeszła pani w perfumerii i spytała czy potrzebuję pomocy-pozwoliłam sobie pomóc i spytałam o jakiegoś fajnego, lekko słodkiego swieżaka-pani poleciła mi LVEB
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2016-02-16 o 13:27
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 15:56   #4610
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Drogie koleżanki, niniejszym informuję, że perfumy Alien Oud Majestueux nie istnieją, Alieny są różne ale takiego nie ma i nie było - jest to informacja uzyskana kilka dni temu w Douglasie od Pani, która widząc jak stoję przed półką z Muglerami podbiegła i przedstawiła się jako specjalistka od Muglera, wie, była niedawno na szkoleniu i nie ma takich perfum na 100%
Nie istnieją również perfumy Hypnotic Poison w wersji edp - to z kolei wiadomośc od innej pani również z Douglasa.
Tyle czasu w słodkiej nieświadomości specjalistka...
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 16:54   #4611
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 17:03   #4612
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Jeszcze mam trochę do ponarzekania
Olewają mnie konsultantki. Szczególnie w Sephorze. Myślą pewnie, że gówniara wchodzi z koleżanką się wypsiukać Flowerbombem tudzież inną Euphorią. (Zresztą w Aparcie też mnie olewają)
Wiadomo, nie jestem wystrojona nowobogacka co to przyszła kupić Mademoiselle w największej dostępnej pojemności , ale czasem pomoc się przyda.
Od razu mówię- nie, nie będę się konsultantek prosić. Myślałam, że moje spojrzenie zagubionego cielaka ( ) wystarczy.
Po mnie weszło kilka osób ku którym panie szybko się skierowały. Mnie pominięto
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 17:13   #4613
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
Jeszcze mam trochę do ponarzekania
Olewają mnie konsultantki. Szczególnie w Sephorze. Myślą pewnie, że gówniara wchodzi z koleżanką się wypsiukać Flowerbombem tudzież inną Euphorią. (Zresztą w Aparcie też mnie olewają)
Wiadomo, nie jestem wystrojona nowobogacka co to przyszła kupić Mademoiselle w największej dostępnej pojemności , ale czasem pomoc się przyda.
Od razu mówię- nie, nie będę się konsultantek prosić. Myślałam, że moje spojrzenie zagubionego cielaka ( ) wystarczy.
Po mnie weszło kilka osób ku którym panie szybko się skierowały. Mnie pominięto
Mam to samo Sephora jest absolutnie niezrównana w dziedzinie olewactwa. W Douglasie czuję się znacznie lepiej, nie puszczają tam również syforowej sieczki muzycznej, od której uszy mi pękają I przynajmniej kawa jest tam przeważnie świeższa i lepiej zamknięta niż w Sephorze.
Niechże mnie natomiast ktoś oświeci, dlaczego w Hebe nigdy nie ma blotterów i trzeba robić loteryjkę, co by tu tym razem wypróbować??? Przecież nie da się testować kilku zapachów naraz na skórze. Jeśli blotterki są, to tylko w dużych lub atrakcyjnych turystycznie miastach, jak Zakopane, u mnie, w Tarnowie, notorycznie ich brakuje...
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 17:56   #4614
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Mam to samo Sephora jest absolutnie niezrównana w dziedzinie olewactwa. W Douglasie czuję się znacznie lepiej, nie puszczają tam również syforowej sieczki muzycznej, od której uszy mi pękają I przynajmniej kawa jest tam przeważnie świeższa i lepiej zamknięta niż w Sephorze.
Niechże mnie natomiast ktoś oświeci, dlaczego w Hebe nigdy nie ma blotterów i trzeba robić loteryjkę, co by tu tym razem wypróbować??? Przecież nie da się testować kilku zapachów naraz na skórze. Jeśli blotterki są, to tylko w dużych lub atrakcyjnych turystycznie miastach, jak Zakopane, u mnie, w Tarnowie, notorycznie ich brakuje...
To ja mam przeciwnie.
Ledwie przekroczę próg a już lecą - może myślą, że im testery powynoszę
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:21   #4615
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
Jeszcze mam trochę do ponarzekania
Olewają mnie konsultantki. Szczególnie w Sephorze. Myślą pewnie, że gówniara wchodzi z koleżanką się wypsiukać Flowerbombem tudzież inną Euphorią. (Zresztą w Aparcie też mnie olewają)
Wiadomo, nie jestem wystrojona nowobogacka co to przyszła kupić Mademoiselle w największej dostępnej pojemności , ale czasem pomoc się przyda.
Od razu mówię- nie, nie będę się konsultantek prosić. Myślałam, że moje spojrzenie zagubionego cielaka ( ) wystarczy.
Po mnie weszło kilka osób ku którym panie szybko się skierowały. Mnie pominięto
Ale Ci zazdroszczę na mnie od razu też się rzucają, nie mogę w spokoju nawet sięgnąć po blotterki
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 21:50   #4616
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

W Sephorze stopień uwagi konsultantek jest ściśle związany z moim strojem. Zazwyczaj gdy np. przyjdę za wcześnie na ważne spotkanie czy zostało mi np. 30 minut do autobusu to wchodzę sobie do sklepu poszperać. Jestem wtedy zazwyczaj ubrania bardziej "wyjściowo" czyli jakiś makijaż, żakiet, spódnica itp. Wtedy oczywiście panie są niezmiernie miłe i uczynne, chociaż wtedy nigdy niczego nie kupuję (bo nie mam czasu ). Za to jak w weekend idę gdzieś w celu zrobienia zakupów i jestem na to nastawiona, ubrana oczywiście na luzie (płaskie buty, dżinsy, ogólnie coś wygodnego) to zawsze mnie olewają. W sumie i dobrze, bo wolę sama testować
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 20:19   #4617
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja dziś, pytając o poszczególne Alieny, usłyszałam: "a to jest Alien Non" (na kartoniku było napisane "non-refillable").

Edytowane przez panthher
Czas edycji: 2016-02-22 o 20:22
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 21:40   #4618
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Ja dziś, pytając o poszczególne Alieny, usłyszałam: "a to jest Alien Non" (na kartoniku było napisane "non-refillable").
Uuu, ale dziewczę się nie popisalo, mogła płynąć dalej: "A to Alien Natural Spray, jest też wersja na rynek francuski Vaporisateur Naturel - gorąco polecam"
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 22:56   #4619
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Uuu, ale dziewczę się nie popisalo, mogła płynąć dalej: "A to Alien Natural Spray, jest też wersja na rynek francuski Vaporisateur Naturel - gorąco polecam"
Vaporisateur Naturel by nie przeszło, bo pani powiedziała, że nie jest mocna w nazwach.
A, krótko po tym usłyszałam jeszcze, że Mugler nie wypuścił wody toaletowej z tego zapachu. Po czym parę sekund później, psikając na papierek, usłyszałam, że to woda toaletowa. O, nagle wypuścił.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 22:56   #4620
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
Jeszcze mam trochę do ponarzekania
Olewają mnie konsultantki. Szczególnie w Sephorze. [...] Mnie pominięto
Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Mam to samo Sephora jest absolutnie niezrównana w dziedzinie olewactwa.
Szczęściary! Tutejszych nawet hipsterski paltocik i zielona siata z Auchan nie odstraszają

Co do wyjmowania flakonów z zafoliowanego kartoniku, to kilka lat temu w D spotykałam się z tym nagminnie. Od jakiegoś czasu, gdy nie ma testera, to panie konsultantki idą na zaplecze i przynoszą tester lub próbkę.
W Rossmannie wyciąganie z kartonów też się zakończyło i nawet stoi pan ochroniarz przy regale z perfumami.
Za to w Naturze proceder trwa w najlepsze, ale otwierane flaszki sprzedawane są taniej.
No i tam mało nie padłam, gdy pani przypisana do promocji z firmy zewnętrznej zaczęła pokazywać tusze Lash Sensational klientce: rozkręcała jeden po drugim - w efekcie otworzyła wszystkie stojące na półce - i pokazywała który był najmniej otwierany Ale dzięki temu wiem, że już nigdy w życiu nie kupię tuszu, który nie jest w fabrycznej folii
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-18 23:15:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.