Ząb mądrości! Jaki dentysta w Łodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 07:55   #1
urszulkakoszulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33

Ząb mądrości! Jaki dentysta w Łodzi?


Cześć dziewczyny. Moją ogromną fobią jest stomatolog. Po prostu od małego dziecka kiedy miałam iść do dentysty płakałam i kopałam mamę, żeby mnie tam nie zabierała. Zawsze dentysta był niemiły, sucho odpowiadał na jakiekolwiek pytanie, najlepiej to położyć się, otworzyć usta i leżeć nieruchomo, bo jak się poruszyłam to mówił „nie ruszaj się, bo ci źle wyrwę zęba i będziesz musiała znowu przyjść”. Masakra. A teraz okropnie boli mnie ząb mądrości. Wyrósł mi kilka miesięcy temu i było ok, a teraz spuchło mi dziąsło i nie mogę w ogóle jeść. Żywię się jedzeniem w słoiczkach dla dzieci i nie mogę w ogóle spać. Smaruję dentoseptem, ale w ogóle nic nie schodzi. Okropnie boję się pójść do dentysty, poza tym trzy lata temu przeprowadziłam się z Mysłowic do Łodzi na studia i nigdy tu nie byłam u stomatologa. Możecie mi kogoś polecić, tylko naprawdę kogoś kto nie będzie na mnie warczał za każdym razem kiedy się poruszę?
urszulkakoszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 09:54   #2
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Ząb mądrości! Jaki dentysta w Łodzi?

dr Krzysztof Bąkała
http://www.stomadent.lodz.pl/

Usuwałam o niego ząb mądrości, przemiły, wesoły człowiek, absolutnie nie warczy - super podejście do pacjenta
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:43   #3
urszulkakoszulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: Ząb mądrości! Jaki dentysta w Łodzi?

Tak, wiem gdzie to jest. Znalazłam już ich stronę i zaraz zadzwonię zapisać się na wizytę. Naprawdę mam się nie bać? Już mi słabo…
urszulkakoszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:34   #4
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Ząb mądrości! Jaki dentysta w Łodzi?

Cytat:
Napisane przez urszulkakoszulka Pokaż wiadomość
Tak, wiem gdzie to jest. Znalazłam już ich stronę i zaraz zadzwonię zapisać się na wizytę. Naprawdę mam się nie bać? Już mi słabo…
I co, żyjesz? Napisz jak było
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 13:25   #5
urszulkakoszulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: Ząb mądrości! Jaki dentysta w Łodzi?

Wiadomo, kobiety to tylko potrafią panikować Nie było tak źle, bałam się przed wizytą, ale faktycznie tam jest tak miło, że szybko zapomniałam o strachu. Ząb był do naprawy, ale szybko się nim zajęli Dzięki wielkie za pomoc!
urszulkakoszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 14:13   #6
krajcarza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Ząb mądrości! Jaki dentysta w Łodzi?

Mam teraz leczoną trójkę i wszystko wskazuje na to, że uda się uratować zęba. Jeżdżę na xxx W moim poprzedni gabinecie to chcieli mi od razu wyrywać zęba, bo niby był już nie do wyleczenia...przejechałem parę ulic dalej do innego lekarza i się okazuje, że jednak można leczyć...ech. Dziwne trochę, ale nieważne. Kontakt do gabinetu jest stronie xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-02 o 15:21 Powód: reklama
krajcarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 08:11   #7
Pocahomtas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ząb mądrości! Jaki dentysta w Łodzi?

Niestety niektórzy, choć są dobrymi specjalistami, totalnie nie mają podejścia do ludzi i bardzo na tym tracą a pacjentów uprzedzają do wizyt i później cierpimy. Ja miałam w podstawówce bardzo niemiłą dentystkę, za czasów kiedy jeszcze były one w szkołach i zawsze płakałam kiedy nawet sprawdzała mi zęby i mówiłam,że przyjdę z mamą że teraz nie chcę żeby mi cokolwiek robiła a ona się złościła zamiast jakoś zagadać do dziecka. Teraz chodzę do bardzo sympatycznej dentystki, która zawsze zagada, zapyta się jak minął dzień, jakie mam plany na kolejny, opowie mi o tym co robi co jeszcze by się przydało do zrobienia, opowiada mi o stanie mojego ubytku doradzając czy potrzebne mi znieczulenie czy też nie itd. Zupełnie nie czuję się jakbym była u dentystki z tym,że niestety dla Ciebie przyjmuje xxx w Krakowie, ale jeśli kiedyś miałabyś sposobność tam być i chciałabyś skorzystać z wizyty to polecam, zajrzyj sobie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-19 o 21:37
Pocahomtas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-07 09:11:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.