Chore zatoki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-07, 19:14   #61
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Chore zatoki

Sinupret
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 09:07   #62
Felis pardina
Raczkowanie
 
Avatar Felis pardina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 262
Dot.: Chore zatoki

Wizazanki blagam o pomoc!

Wydaje mi sie, ze mam ostre zapalenie zatok plus calodniowe wymioty! Stan trwa 2 dzien. Zaczal sie wieczorem w srode. Jestem zapisana dzis do lekarza rodzinnego.

Pierwszy atak mialam w maju. Poradzilam sobie dzieki Ibuprom zatoki i po 3 dniach przeszedl bol. Od pazdziernika mam ataki trwajace 3 dni i powtarzajace sie co 2-3 tygodnie. Leki przeciwbolowe nie pomagaja. Nawet na recepte. Ten atak jest juz tak silny, ze jestem przerazona.

Objawy od 2 dni:

Silny bol czola, nosa, lewego oka. Dzis doszlo prawe oko. Zapchany nos i duzo przezroczystej wydzieliny ( nie mam ani zielonej ani zoltej), nieprzyjemny zapach, chwilowe zaburzenia rownowagi. Wystarczy, ze porusze glowa i mam juz odruch wymiotny.Wczoraj wymiotowalam z 10 razy. Ciagle tylko pilam wode.W nocy mialam goraczke. Jestem wyczerpana. Dzis zapowiada sie to samo. Rano lepiej, po godzinie 12 coraz gorzej.

Pytanie:

Na pewno wezme antybiotyk. Czy Fromilid wystarczy? Czy jeszcze poprosic o jakies krople do nosa?.

Czy moge poprosic o skierowanie na RTG zatok? RTG wykryje chore zatoki? U mnie w przychodni bedzie ciezko o takie skierowanie. Z tym wynikiem mam udac sie do laryngologa czy neurologa? Na te wizyte pojde juz prywatnie. Jak to cholernie boli. Czytam wasze posty i chyba nikt nie wspomnial o wymiotach. I wiem, ze lekarz zna sie najlepiej. No ale tak wychodzi, ze moja lekarka rodzinna niestety nie zna sie zbyt dobrze. Przepisze mi standardowe leki i do widzenia. W ostatecznosci doprosze sie o skierowanie na jakies przeswietlenie. Pewnie za pare miesiecy. Nie stac mnie za wszystko placic prywatnie. Prosze napiszcie cos
Felis pardina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 10:07:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.