Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 22:03   #3991
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

ojejjj... ja bym tego tak nie zostawiła, zrób jak mówi najadka - może da się to zaleczyć - odczulić jakoś?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 10:39   #3992
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez aaannika Pokaż wiadomość
Na początek - dobry wieczór wszystkim

Kolejna uzależniona dołącza do Was, po dość długim czasie, kiedy czytałam kolejne odsłony tego wątku incognito...

Staż MACowy chyba dość długi, od 2008 roku. Początkowo interesowały mnie tylko podkłady i cienie do oczu - zgromadziłam dwie 15ki i parę limitowanek. Mam też kilka róży i szminki - te głównie z Back2Mac. Pędzel - z MACa jeden - ale za to jaki, 217. Oczywistości w rodzaju paintpotów, tuszy do rzęs, korektorów i błyszczyków nie liczę.

A powód mojego ujawnienia się? Chciałam się pożalić, a któż lepiej niż Wy mnie zrozumie? Nabawiłam się alergii kontaktowej na cienie MACa

Najpierw nie mogłam nakładać moich ukochanych fioletów, a teraz już chyba tylko rozświetlacze mi pozostały. Wszystkie inne kolory powodują kilkudniowe swędzenie powiek

Niech mnie ktoś przytuuuuli!
Przytulam i tak jak piszą dziewczyny- wybierz się do lekarza głowa do góry
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 16:37   #3993
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez aaannika Pokaż wiadomość
A powód mojego ujawnienia się? Chciałam się pożalić, a któż lepiej niż Wy mnie zrozumie? Nabawiłam się alergii kontaktowej na cienie MACa

Najpierw nie mogłam nakładać moich ukochanych fioletów, a teraz już chyba tylko rozświetlacze mi pozostały. Wszystkie inne kolory powodują kilkudniowe swędzenie powiek

Niech mnie ktoś przytuuuuli!
Ale klops:/ Mam nadzieje, ze uda sie to zwalczyc
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 17:14   #3994
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

czy nie wiecie czy kolekcja By Request tylko w USA jest dostępna?
że u nas nie będzie to wiem, ale nie mogę znaleźć kiedy np. w UK ma być?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 17:57   #3995
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy nie wiecie czy kolekcja By Request tylko w USA jest dostępna?
że u nas nie będzie to wiem, ale nie mogę znaleźć kiedy np. w UK ma być?
Availability: Lipsticks on August 6th, Lipglasses on August 8th, Eyeshadows on August 13th — online only at maccosmetics.com; press release indicates international as “fall 2012″ but I do not have any additional information
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 18:07   #3996
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny - Wy tu jesteście ekspertkami, więc do Was się zwracam Otóż, chcę sobie kupić kilka cieni MAC (zaznaczam, że nie miałam do tej pory żadnego, ostatnio tylko kupiłam Club i bardzo mi się podoba). Jakie kolory będą pasowały do brązowych oczu i średnio-jasnej karnacji?? Wybór jest tak duży, że nie mam pojęcia na które się zdecydować. Macie jakieś faworyty?
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 18:25   #3997
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - Wy tu jesteście ekspertkami, więc do Was się zwracam Otóż, chcę sobie kupić kilka cieni MAC (zaznaczam, że nie miałam do tej pory żadnego, ostatnio tylko kupiłam Club i bardzo mi się podoba). Jakie kolory będą pasowały do brązowych oczu i średnio-jasnej karnacji?? Wybór jest tak duży, że nie mam pojęcia na które się zdecydować. Macie jakieś faworyty?
Moim ukochanym cieniem z MAC jest absolutnie Naked Lunch Piękny, szampański kolor, pasuje każdemu Używam go codziennie i nie wiem co pocznę jak mi się skończy..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 23:27   #3998
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moim ukochanym cieniem z MAC jest absolutnie Naked Lunch Piękny, szampański kolor, pasuje każdemu Używam go codziennie i nie wiem co pocznę jak mi się skończy..
Kupisz kolejny a potem następny itd, itp
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 07:41   #3999
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Availability: Lipsticks on August 6th, Lipglasses on August 8th, Eyeshadows on August 13th — online only at maccosmetics.com; press release indicates international as “fall 2012″ but I do not have any additional information
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 09:47   #4000
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez aaannika Pokaż wiadomość
Na początek - dobry wieczór wszystkim

Kolejna uzależniona dołącza do Was, po dość długim czasie, kiedy czytałam kolejne odsłony tego wątku incognito...

Staż MACowy chyba dość długi, od 2008 roku. Początkowo interesowały mnie tylko podkłady i cienie do oczu - zgromadziłam dwie 15ki i parę limitowanek. Mam też kilka róży i szminki - te głównie z Back2Mac. Pędzel - z MACa jeden - ale za to jaki, 217. Oczywistości w rodzaju paintpotów, tuszy do rzęs, korektorów i błyszczyków nie liczę.

A powód mojego ujawnienia się? Chciałam się pożalić, a któż lepiej niż Wy mnie zrozumie? Nabawiłam się alergii kontaktowej na cienie MACa

Najpierw nie mogłam nakładać moich ukochanych fioletów, a teraz już chyba tylko rozświetlacze mi pozostały. Wszystkie inne kolory powodują kilkudniowe swędzenie powiek

Niech mnie ktoś przytuuuuli!
I ja przytulam ale moze tak jak dziewczyny radza idz do lekarza i moze on cos na to pomoze ja bym tego tak nie zostawila.. Walczylabym do ostatniego tchu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:04   #4001
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
niestety tak wyglada dobieranie koloru przez panie sprzedajace...
mysle, ze mozesz oddac
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
A skąd wiesz jak jest naprawdę ? Bywają klientki które są nc20 a kupują nc30 i dla nich ten nc20 tez jest nie trafiony, nie znamy szczegółów i nie jesteś w stanie zweryfikować czy kolor jest dobrze dobrany.
Co do doboru koloru to na pewno bywają problemy Są odcienie skóry twarzy, do których nie można dobrać podkładu MACa, wtedy prawdopodobnie wychodzi wtopa konsultantki/ta. Wiem to z własnego doświadczenia. W czerwcu w ZT poszłam kupić podkład. Kiedyś dobry był NC25, teraz jest za jasny. Pani dobrała mi NC35 (podobnież NC 30 jest bardziej pomarańczowy ). Niestety to była kompletna klapa NC35 był na mojej buzi w świetle dziennym totalnym pomarańczem, żeby dobrze wyglądać musiałabym go użyć w wersji minimum, jak krem tonujący i dobrze rozetrzeć. Po długich rozmowach wymieniłam na NC25 (ale taki bez kartonika), udało mi się to głównie dlatego, że jestem stałą klientką MACa w ZT.
Mój wniosek jest taki, że czasem i w MACu nie ma odpowiedniego koloru podkładu , choć faktycznie wybór jest tam ogromny. Jednak sprzedawca/konsultant nie może powiedzieć klientowi, że MAC nie ma w swojej ofercie produktu dla niego - stąd źle dobrane kolory podkładów. To jest moje zdanie / przypuszczenie.

Mój NC25 poleciał w świat. Ja w ramach testów poszłam ze sztyftem Bobbi Brown Warm Beige 3,5 , który jest idealnym kolorem dla mnie i szukałam (razem z panią konsultantką) - w MACu nie ma takiego odcienia - są za ciemne lub za jasne...
Chciałam kupić Pro Longwear lub jakiś inny podkład MACowy, który byłby bardziej kryjący od Bobbi Brown.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 23:20   #4002
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Milka moim zdaniem w Studio Fix to 35 jest bardziej pomarańczowa od 30

Co do sprzedaży to zależy od osoby, sprzedawalem w wielu firmach i wiem jak jest, ale jak coś było nie tak mówiłem tego u nas pani nie kupi, nie można robić z klienta wariata, bo da sie go oszukać dwa maksymalnie trzy razy, pózniej albo przestanie nam ufać albo co gorsza wogole przestanie być klientem, szkoda tylko ze tak mało sprzedawców i firm to rozumie.

Dalej będę stał przy swoim ze jakieś 10-15% wybiera pokłady nie adekwatne do swojej skory, najczęściej za ciemne albo za żółte i niegdy nie wiadomo czy podklad był dobrze dobrany czy tylko przyzwyczajenia są złe.

Często w perfumeriach pytam kosultantki czego ze swojej firmy albo z firmy o której rozmawiamy by mi nie poleciła, nie pytam o najlepsze tylko najgorsze, jak mi odpowie ze takiej rzeczy nie ma i wszystko maja naj i oh ah, to nawet z nią nie dyskutuje bo jest spalona, nie wierze jej i nic nie kupię z jej polecenia
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2012-08-12 o 23:25
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 08:12   #4003
aaannika
Przyczajenie
 
Avatar aaannika
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dzięki za wsparcie

Niestety - ani próby z tymczasowym odstawianiem na tydzień-dwa, ani zmywanie makijażu tuż po imprezie/wyjściu nie pomogło. Musiałam smarować powieki maściami łagodzącymi. Zyrtec biorę codziennie, gdyż jestem alergiczką wziewną Każdy lekarz powie, że należy odstawić alergen po prostu.

Na szczęście, odpukać, dotyczy to tylko cieni do ócz. Reszta twarzy jest smarowana i paćkana MACami do woli, i żadnych rewolucji, odpukać, nie ma.

A cienie, no cóż, innych marek mogę stosować, toteż muszę po prostu skomponować sobie nowe palety - pomału przerzucam się na Sleeka i wracam do Inglotów. Mój portfel tylko mi za to podziękuje...
aaannika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 08:54   #4004
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny a czy mozecie polecic mi pedzelek do nakładania cenia w zewnetrzym kąciku oka. Jakis moze lekko skosny i nie za duzy? Do tej pory uzywalam 239, ale moze którys jest lepszy?

i czy ktoras z was uzywala pigmenty z ELECTRIC COOL?
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 09:20   #4005
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Milka moim zdaniem w Studio Fix to 35 jest bardziej pomarańczowa od 30

Co do sprzedaży to zależy od osoby, sprzedawalem w wielu firmach i wiem jak jest, ale jak coś było nie tak mówiłem tego u nas pani nie kupi, nie można robić z klienta wariata, bo da sie go oszukać dwa maksymalnie trzy razy, pózniej albo przestanie nam ufać albo co gorsza wogole przestanie być klientem, szkoda tylko ze tak mało sprzedawców i firm to rozumie.

Dalej będę stał przy swoim ze jakieś 10-15% wybiera pokłady nie adekwatne do swojej skory, najczęściej za ciemne albo za żółte i niegdy nie wiadomo czy podklad był dobrze dobrany czy tylko przyzwyczajenia są złe.

Często w perfumeriach pytam kosultantki czego ze swojej firmy albo z firmy o której rozmawiamy by mi nie poleciła, nie pytam o najlepsze tylko najgorsze, jak mi odpowie ze takiej rzeczy nie ma i wszystko maja naj i oh ah, to nawet z nią nie dyskutuje bo jest spalona, nie wierze jej i nic nie kupię z jej polecenia
Masz bardzo profesjonalne podejście do klienta i do sprzedaży w ogóle Ja to bardzo cenię (sama mam podobne, bo sprzedaję specjalistyczny software i hardware, i wiem, że źle dobrany produkt do potrzeb klienta to klapa; zadowolony klienta zaś zawsze wraca).

Pewnie to zależy od osoby

Na pewno też wiele "złego" robią niedobre przyzwyczajenia - do niewłaściwych dla siebie kolorów.

Właśnie słyszałam opinie, że NC30 jest bardziej pomarańczowy od NC35, Ty mi ja potwierdziłeś.

Dobry patent, z tym pytaniem o najgorszą rzecz w ofercie firmy, chyba zacznę stosować, jeśli pozwolisz To też ciekawe badanie Podoba mi się ten pomysł
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:09   #4006
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Upolowalam u dojczow pędzle Illustrated Dopiero w 3 macu z rzędu kupiłam, szły jak ciepłe bułeczki, przede mną kobieta 2 zestawy brała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-13 11.00.02.jpg (125,6 KB, 46 załadowań)
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:40   #4007
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Upolowalam u dojczow pędzle Illustrated Dopiero w 3 macu z rzędu kupiłam, szły jak ciepłe bułeczki, przede mną kobieta 2 zestawy brała.
Moje z Amikowa przylecialy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:44   #4008
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny a czy Studio Fix NC40 jest pomarańczowy? Bo ja mam dość ciemną karnację, ale nie chcę na pewno być pomarańczowa..
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:17   #4009
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Milka, spróbuj ze studio fix NC41 to bardzo fajny kolor, ma dziwna numeracje bo jest jaśniejszy niz NC40 moze nawet jaśniejszy niz NC35, i nie włazi tak mocno w żółty, pomarańczowy tez nie jest. Taki ładny z niego bezyk trochę zółty. Wez próbkę przy zakupach
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2012-08-13 o 12:42
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 12:40   #4010
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez aaannika Pokaż wiadomość
A powód mojego ujawnienia się? Chciałam się pożalić, a któż lepiej niż Wy mnie zrozumie? Nabawiłam się alergii kontaktowej na cienie MACa

Najpierw nie mogłam nakładać moich ukochanych fioletów, a teraz już chyba tylko rozświetlacze mi pozostały. Wszystkie inne kolory powodują kilkudniowe swędzenie powiek

Niech mnie ktoś przytuuuuli!
Ja też Cię biedulko przytulam i szczerze współczuję.
Nie wyobrażam sobie żeby, któryś z moich doocznych Maczków mnie uczulił
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:31   #4011
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Upolowalam u dojczow pędzle Illustrated Dopiero w 3 macu z rzędu kupiłam, szły jak ciepłe bułeczki, przede mną kobieta 2 zestawy brała.
o mamo, ale piękne zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Milka, spróbuj ze studio fix NC41 to bardzo fajny kolor, ma dziwna numeracje bo jest jaśniejszy niz NC40 moze nawet jaśniejszy niz NC35, i nie włazi tak mocno w żółty, pomarańczowy tez nie jest. Taki ładny z niego bezyk trochę zółty. Wez próbkę przy zakupach
dziękuję. Jak tylko będę robić zakupy wezmę próbkę może odnajdę to, czego szukam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:02   #4012
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Co do doboru koloru to na pewno bywają problemy Są odcienie skóry twarzy, do których nie można dobrać podkładu MACa, wtedy prawdopodobnie wychodzi wtopa konsultantki/ta. Wiem to z własnego doświadczenia. W czerwcu w ZT poszłam kupić podkład. Kiedyś dobry był NC25, teraz jest za jasny. Pani dobrała mi NC35 (podobnież NC 30 jest bardziej pomarańczowy ). Niestety to była kompletna klapa NC35 był na mojej buzi w świetle dziennym totalnym pomarańczem, żeby dobrze wyglądać musiałabym go użyć w wersji minimum, jak krem tonujący i dobrze rozetrzeć. Po długich rozmowach wymieniłam na NC25 (ale taki bez kartonika), udało mi się to głównie dlatego, że jestem stałą klientką MACa w ZT.
Mój wniosek jest taki, że czasem i w MACu nie ma odpowiedniego koloru podkładu , choć faktycznie wybór jest tam ogromny. Jednak sprzedawca/konsultant nie może powiedzieć klientowi, że MAC nie ma w swojej ofercie produktu dla niego - stąd źle dobrane kolory podkładów. To jest moje zdanie / przypuszczenie.

Mój NC25 poleciał w świat. Ja w ramach testów poszłam ze sztyftem Bobbi Brown Warm Beige 3,5 , który jest idealnym kolorem dla mnie i szukałam (razem z panią konsultantką) - w MACu nie ma takiego odcienia - są za ciemne lub za jasne...
Chciałam kupić Pro Longwear lub jakiś inny podkład MACowy, który byłby bardziej kryjący od Bobbi Brown.
Czy w takim razie jest możliwość próbki? Podobno z tego powoli rezygnują. Mam w planach zakup Face&Body. Jak każdemu, zależy mi na właściwym odcieniu. Chciałabym wobec tego poprosić o próbkę, nawet odpłatną. Jak to teraz u nich jest?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:30   #4013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Czy w takim razie jest możliwość próbki? Podobno z tego powoli rezygnują. Mam w planach zakup Face&Body. Jak każdemu, zależy mi na właściwym odcieniu. Chciałabym wobec tego poprosić o próbkę, nawet odpłatną. Jak to teraz u nich jest?
Podobno próbki podkładu jeszcze robią ... podobno, bo jak chciałam wziąc próbkę korektora, to Pani zdecydowanie mi odmówiła i zaproponowała, że w ramach testów nałoży mi go pod oczy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:22   #4014
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Czy w takim razie jest możliwość próbki? Podobno z tego powoli rezygnują. Mam w planach zakup Face&Body. Jak każdemu, zależy mi na właściwym odcieniu. Chciałabym wobec tego poprosić o próbkę, nawet odpłatną. Jak to teraz u nich jest?
Nie wiem, jak będę robić zakupy to się dowiem i dam znać (a na wszelki wypadek przyniosę swój pojemniczek ).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 17:46   #4015
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Taka mała ciekawostka -- 3:22
http://www.youtube.com/watch?v=2tffn...B59D7817DF7A4E

Jak byłam w kinie to nie zauważyłam
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 17:49   #4016
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dyskretny product placement
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 17:56   #4017
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Taka mała ciekawostka -- 3:22
http://www.youtube.com/watch?v=2tffn...B59D7817DF7A4E

Jak byłam w kinie to nie zauważyłam
Hehe aż się miło na sercu robi Ale ogólnie jakoś ostatnio zauważyłam, że albo jakiś film, albo teledysk - wszystkie babki trzymają w ręku MACa Dam za przykład teledysk Fergie - Clumsy Ma caaałe pudełeczko błyszczyków, cieni i trzyma też chyba puder w jednym momencie

1:25 - Puder
2:55 - Błyszczyki

http://www.youtube.com/watch?v=tf_gPZSDIxI
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:03   #4018
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Tutaj http://www.youtube.com/watch?v=sWUV71G5W8g w teledysku MAC przewija się równie często, w tamtym czasie Eve była twarzą kampanii Viva Glam stąd taka reklama
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:18   #4019
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, a Lipgelee zostały wycofane ?
Aa i jeszcze chciałam zapytać Bo już daaawno mnie to nurtuje... jak to jest z Temptalią ? Skąd ona ma tyle wszystkiego ? Ona ma chyba wszystkie kosmetyki świata Czy ktoś jej przesyła tylko do recenzji, no nie wiem ?

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2012-08-14 o 18:21
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 18:38   #4020
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aa i jeszcze chciałam zapytać Bo już daaawno mnie to nurtuje... jak to jest z Temptalią ? Skąd ona ma tyle wszystkiego ? Ona ma chyba wszystkie kosmetyki świata Czy ktoś jej przesyła tylko do recenzji, no nie wiem ?
Temptalia współpracuje z większością światowych marek, wiec przesyłają jej do testów przedpremierowo prawie wszystko.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.