chce miec miesnie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-03, 19:11   #1
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103

chce miec miesnie!!


od roku probuje zmienic swoja sylwetke ale nic z tego i prosze o jakies porady. waze 62 kg przy 172 cm wzrostu ale to jest sam tluszcz. nie mam zadnych miesni. widzialam ze ludzie pisza zeby cwiczyc cardio i trening silowy. wolalabym cwiczyc w domu i co wtedy z tym silowym? mam kupic handle i wziac je w rece i po prostu nimi machac? moglby mi to ktos jakos wytlumaczyc i pomoc? moze to glupie pytanie ale naprawde chcialabym cos ze soba zrobic bo niby nie waze duzo no ale wygladac ohydnie kiedy zdejme ubranie. moze jeszcze dodam ze chcialabym wyszczuplic nogi (uda sa okropne), podniesc posladki i zrzucic z brzucha
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:43   #2
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: chce miec miesnie!!

Cytat:
Napisane przez Nefie Pokaż wiadomość
od roku probuje zmienic swoja sylwetke ale nic z tego i prosze o jakies porady. waze 62 kg przy 172 cm wzrostu ale to jest sam tluszcz. nie mam zadnych miesni. widzialam ze ludzie pisza zeby cwiczyc cardio i trening silowy. wolalabym cwiczyc w domu i co wtedy z tym silowym? mam kupic handle i wziac je w rece i po prostu nimi machac? moglby mi to ktos jakos wytlumaczyc i pomoc? moze to glupie pytanie ale naprawde chcialabym cos ze soba zrobic bo niby nie waze duzo no ale wygladac ohydnie kiedy zdejme ubranie. moze jeszcze dodam ze chcialabym wyszczuplic nogi (uda sa okropne), podniesc posladki i zrzucic z brzucha
pogrubione - serio?

kup sobie hantle żeliwne z możliwością regulowania obciążenia, następnie wgoogluj "trening całego cała z hantlami" albo "full body workout" - i voila jak nie będziesz umiała zrobic jakiegoś ćwiczenia masz milion instrukcji i filmików online. Regularne ćwiczenia ze zwiększanym co jakiś czas obciążeniem + dobra dieta bogata w białko i za jakiś rok będziesz miała trochę mięśni.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 08:20   #3
Bree85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: chce miec miesnie!!

Jeżeli chcesz mieć mięśnie to musisz mieć dobrze ułożony plan treningowy i pamiętać, że 80 proc. sukcesu zależy od diety. Nawet najlepsze i regularne ćwiczenia nie przyniosą wymiernego efektu, jeżeli nie pójdzie za tym dieta dobrze zbilansowana dieta. To nie jest takie proste do ułożenia, dlatego warto skonsultować się z dietetykiem, albo skorzystać z pomocy takiego programu jak <reklama> , gdzie jest opcja porad darmowego trenera personalnego. Sama korzystam, bo przynajmniej wiem, że idę w dobrym kierunku

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-01-05 o 14:50 Powód: Reklama
Bree85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 09:18   #4
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: chce miec miesnie!!

Poszukaj w internecie sprawdzonych planów treningowych. Same hantle nie wystarczą do zbudowania ładnej sylwetki. Potrzebna jest np sztanga do przysiadów, maszyna do łydek, ławeczka do robienia klatki piersiowej itd.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 10:33   #5
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: chce miec miesnie!!

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Poszukaj w internecie sprawdzonych planów treningowych. Same hantle nie wystarczą do zbudowania ładnej sylwetki. Potrzebna jest np sztanga do przysiadów, maszyna do łydek, ławeczka do robienia klatki piersiowej itd.
pewnie, że sztanga i ławeczka bardzo ułatwią sprawę, ale autorka pytała o trening w domowych warunkach o ile hantle są z możliwością regulowania obciążenia to naprawdę da się zrobić porządny trening całego ciała z samymi hantlami i z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 10:04   #6
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: chce miec miesnie!!

wielkie dzięki
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 18:44   #7
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: chce miec miesnie!!

Hantle możesz kupić, ale nie musisz.
Tak jak napisała Aggis - na początek trening z ciężarem własnego ciała w zupełności wystarczy.
Nie wiem ile razy w tyg. chcesz/możesz ćwiczyć.
Jeśli mogę coś prostego zaproponować:


Poniedziałek - cardio


Wtorek
Pompki klasyczne
Podciąganie poziome do krawędzi blatu podchwyt
Przysiad / Głęboki przysiad
Spięcia brzucha w leżeniu
Pike push-up
Podciąganie poziome wąski nachwyt
Unoszenie bioder w leżeniu na plecach
Plank


Środa - Cardio


Czwartek - Joga/rozciąganie


Piątek
Pompki szerokie
Podciąganie poziome szeroki nachwyt
Wykroki
Mountain Climbers
Dipy
Superman
Wspięcia na palce jednej nogi
Skręty tułowia z unoszeniem nóg
Heel touches


Sobota - cardio


Niedziela
Pompki klasyczne
Podciąganie poziome podchwyt
Przysiad / Głęboki przysiad
Spięcia brzucha w leżeniu
Pike push-up
Podciąganie poziome wąski nachwyt
Unoszenie bioder w leżeniu na plecach
Plank


W sumie możesz ćwiczyć 3x w tyg. bez tych cardio.
Po miesiącu lub dwóch można coś pozmieniać jak już troszkę nabierzesz siły


P.S. nie wiem jaka jest Twoja kondycja. Czy już coś wcześniej ćwiczyłaś.
Jeśli nie, to ćwicz 3x w tyg. dodaj rozciąganie. Reszte daj organizmowi na regenerację i odpoczynek.










__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2016-01-06 o 18:49
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 20:35   #8
Marcella_87
Przyczajenie
 
Avatar Marcella_87
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5
Dot.: chce miec miesnie!!

siłka, dieta... te sprawy
Marcella_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 06:56   #9
koenelia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: chce miec miesnie!!

Może na samym początku skonsultuj się z trenerem? Nie musisz od razu wynajmować trenera wyłącznie dla siebie. Często na siłowniach jest możliwość kontaktu z wyspecjalizowaną osobą, która pełni dyżur. W ramach konsultacji dowiesz się co ćwiczyć i w jaki sposób. Trener podpowie Ci za pomocą jakich urządzeń, ile kilogramowymi hantlami oraz poinformuje Cię o ilości powtórzeń. Później wiedzę zdobytą od niego będziesz mogła wykorzystać w praktyce i będziesz mogła ćwiczyć w mieszkaniu. Warto zacząć od rozmowy z profesjonalistą jeśli chce się osiągnąć widoczne efekty.
koenelia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-08 07:56:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.