Seks w wodzie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 16:29   #61
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
tak zrobię dziewczynki;* Jesteście kochane Już wyznaczam wizytę i wybierzemy się w najbliższym czasie :d Napiszę wam wtedy jakie dało to efekty)
I pamiętaj o tym co napisała jedna z dziewczyn - miłośc to wyzbycie się własnego egoizmu. Z tą troskliwością też trochę dziwnie skoro ma w nosie Twoje zdrowie i potrzeby ale Ty wiesz najlepeij. Jeśli jednak wizyta nie poskutkuje to zastanów się czyjego dobra chce ten człowiek i czy chce aby na pewno CAŁEJ CIebie i wszsytkiego co z takiego związku może wyjść...
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 16:30   #62
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

Bardzo, bardzo wam dziękuje za dobre rady na pewno mam nad czym myśleć i nie poddam się bez walki zaczynam akcje :"ASIO GUMKI"
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:57   #63
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
przyłączam się do dziewczyn, zrezygnuj z prezerwatyw

uniesień w morzu też Ci nie polecam, można się nabawić infekcji

ale za to pod prysznicem... czemu nie?
Woda jest fajnym urozmaiceniem dla seksu i choć w wannie, nawet dużej, czułam się mało komfortowo, to chwile pod prysznicem wspominam z wypiekami na twarzy. Zobaczysz sama
udanego wyjazdu życzę
ojj tak tak testowane ostatnio A z seksu w morzu radzę zrezygnować.
Co do gumek... hmmm łykając tabletki regularnie jest małe prawdopodobieństwo zajścia, co ma być to i tak będzie, nawet, jakbyś do tabsów i prezerwatywy dorzuciła jeszcze spiralę i stosunek przerywany, to też będzie jakieś tam prawdopodobieństwo zajścia.
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 08:13   #64
ptty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Seks w wodzie

a co z antykoncepcją , jezeli nie przyjmuje się hormonów?
ptty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 09:00   #65
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
tak zrobię dziewczynki;* Jesteście kochane Już wyznaczam wizytę i wybierzemy się w najbliższym czasie :d Napiszę wam wtedy jakie dało to efekty)

Koniecznie napisz, jak sie sprawa rozwiązała. I trzymaj się ciepło!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 12:49   #66
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

Pojawił się problem, powiedział, że nigdzie nie pójdzie ;( .................szlag by to trafił.

Chyba jakieś fatum nade mną krąży... pech za pechem. Chyba się upije lol2 kto ze mną?
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:41   #67
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Pojawił się problem, powiedział, że nigdzie nie pójdzie ;( .................szlag by to trafił.

Chyba jakieś fatum nade mną krąży... pech za pechem. Chyba się upije lol2 kto ze mną?
A jak to umotywował?

Nie chcę tu głośić teorii spiskowych, ale czy on się przejmuje stanem twojego zdrowia?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 14:12   #68
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Pojawił się problem, powiedział, że nigdzie nie pójdzie ;( .................szlag by to trafił.

Chyba jakieś fatum nade mną krąży... pech za pechem. Chyba się upije lol2 kto ze mną?
Kochana, a spróbuj kategorycznie powiedziec, ze odstawiasz tabletki, pokaż, ze nie potrzebujesz jego łaski. Jak zobaczy, ze nie bedizesz go błagała o seks to może zmieni nastaiwenie. nie truj się na miłośc Boską
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:13   #69
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Pojawił się problem, powiedział, że nigdzie nie pójdzie ;( .................szlag by to trafił.

Chyba jakieś fatum nade mną krąży... pech za pechem. Chyba się upije lol2 kto ze mną?
poza tym ot nie pech, bo on to orbi specjalnie, nie nazywaj tego fatum i pechem bo swoją uległościa mu na to pozwalasz - postaw się. Zwiazek to relacje dwóch ROWNORZĘDNYCH osób, a nie tej rządzącej i tej uległej.
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:02   #70
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Pojawił się problem, powiedział, że nigdzie nie pójdzie ;( .................szlag by to trafił.

Chyba jakieś fatum nade mną krąży... pech za pechem. Chyba się upije lol2 kto ze mną?
now lasnie to nie pech tylko problem w tym,ze to nie Ty decydujesz o swoim organizmie.
Moze i jest troskliwy ale to chyba taka troskliwosc dominatora nad swoja niewolnica?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:26   #71
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez ptty Pokaż wiadomość
a co z antykoncepcją , jezeli nie przyjmuje się hormonów?
1. prezerwatywa
2. prezerwatywa + globulka
3. spirala
4. szklanka w ody zamiast

pominęłam coś?

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Pojawił się problem, powiedział, że nigdzie nie pójdzie ;( .................szlag by to trafił.

Chyba jakieś fatum nade mną krąży... pech za pechem. Chyba się upije lol2 kto ze mną?
No niestety, tego zachowaniem troskliwym, opiekuńczym nie można nazwać. Niestety Kochana Cosel, ale to świadczy o egoizmie. Jesteś w pełni upoważniona do odstawienia zastrzyków bez wiedzy TŻ bo on się tym nie interesuje, tylko wymaga.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 22:36   #72
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Pojawił się problem, powiedział, że nigdzie nie pójdzie ;( .................szlag by to trafił.

Chyba jakieś fatum nade mną krąży... pech za pechem. Chyba się upije lol2 kto ze mną?
to mu powiedz, że dopóki z Tobą nie pójdzie to 0 sexu i już...
nie pozwól się tak traktować!
tez jestem ciekawa jak to uzasadnil...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 06:28   #73
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

Powiedział moje Drogie, że jemu nie potrzebny lekarz, że mu jednym uchem wleci drugim wyleci. Powiedział również, że skoro hormony mi szkodzą, żebym zaczęła stosować plastry. Oznajmił, że podejścia nie zmieni, koniec kropka. Gdybym na to przystała on i tak nie doceni jakie to dla mnie poświęcenie...
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 07:42   #74
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Seks w wodzie

A plastry to niby nie hormony? Chyba komuś jednak przyda się solidna edukacja... A może i Ty mu powiesz, ze podejscia nie zmienisz koniec i kropka?
Fakt, trudno o kompromis jak ktos się uprze jak osioł, ale jestescie dorośli i czas żeby przestał zachowywać się jak dzieciak. Bo co to za argument, ze jednym uchem wleci drugim wyleci? No brak słów...
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 08:20   #75
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Powiedział moje Drogie, że jemu nie potrzebny lekarz, że mu jednym uchem wleci drugim wyleci. Powiedział również, że skoro hormony mi szkodzą, żebym zaczęła stosować plastry. Oznajmił, że podejścia nie zmieni, koniec kropka. Gdybym na to przystała on i tak nie doceni jakie to dla mnie poświęcenie...
Aha, czyli jasnie pan wygłośił swoją opinie a Ty oczywiście się podporządkujesz.

Dziewczyno, co on jakiś Bóg Seksu jest że tak Ci zalezy?


Aha, dla twojej i jego wiedzy - plasty sa nasączone hormonami.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 08:47   #76
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks w wodzie

Jestem w niezmiennym ciężkim szoku.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 09:08   #77
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jestem w niezmiennym ciężkim szoku.
Podobnie jak ja. Ma dość mocny charakter jeśli hcodzi o bronienie własnych praw i osobowości w związku ale i w życiu i nie wyobrażam sobie jak możan być tak zaślepionym, choć jestem bardzo zakochana
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 09:15   #78
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Seks w wodzie

cosel, błagam, dla swojego zdrowia fizycznego i psychicznego... tak nie może być Powiedz mu że odstawiasz tabletki i koniec kropka. Nie będzie chciał seksu - to trudno, może wtedy coś do niego trafi.
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 09:15   #79
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jestem w niezmiennym ciężkim szoku.
Ja też...
ja po prostu nie rozumiem jak można dać się tak traktować!
Odstaw te hormony, bo szkoda się truć...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 09:55   #80
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Ja też...
ja po prostu nie rozumiem jak można dać się tak traktować!
Odstaw te hormony, bo szkoda się truć...
Jak tylko zaczęło się u mnie okresowe kłucie wątroy (co nie jest niczym dziwnym, bo biorę dużo leków, a jeszcze brałam przeciwbólowe po cieżkim złamaniu) to powiedziałam: odstawiam tabsy, musimy pomyśleć nad inną antykoncepcją. I pomyśleliśmy, zakłądam spiralkę, to już pewne. Pewnie, mogłam powiedzieć: chłopie - nieródkom spiral nie zakładają, więc gumeczki kochany. Ale on ma uczulenie na lateks i oboje nie lubimy, więc... kurcze, można wspólnie coś uradzić. ale wspólnie, a nie... ręce opadają.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:31   #81
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Powiedział moje Drogie, że jemu nie potrzebny lekarz, że mu jednym uchem wleci drugim wyleci. Powiedział również, że skoro hormony mi szkodzą, żebym zaczęła stosować plastry. Oznajmił, że podejścia nie zmieni, koniec kropka. Gdybym na to przystała on i tak nie doceni jakie to dla mnie poświęcenie...
Przykro mi to stwierdzić, ale Twój facet to egoistyczny palant. Myśli tylko o sobie, czy Ty tego nie widzisz!!??
To dorosły facet, za chwilę kończy studia, więc nawet w przypadku ciąży nie powinno być nieszczęścia dla niego, jeżeli Cię naprawdę kocha i planuje z Tobą przyszłość.
Ja też biorę tabletki, prezerwatyw nie stosujemy, i w ciąży nie jestem. Gdybym chciała je odstawić, nawet bym się TŻta o zdanie nie pytała, bo to moja sprawa. On MUSI taki wybór uszanować. W dodatku u Ciebie w grę wchodzi chora wątroba. Nad czym Ty się zastanawiasz w ogóle? Żebyś potem nie żałowała.

A może on jest nieudacznikiem i się boi, że w razie ciąży nie utrzyma Ciebie i dziecka?

Sorry za brutalny post, ale faceci panicznie bojący się ciąży zawsze byli dla mnie mocno podejrzani i nie nadający się do poważnego związku...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:40   #82
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Przykro mi to stwierdzić, ale Twój facet to egoistyczny palant. Myśli tylko o sobie, czy Ty tego nie widzisz!!??
To dorosły facet, za chwilę kończy studia, więc nawet w przypadku ciąży nie powinno być nieszczęścia dla niego, jeżeli Cię naprawdę kocha i planuje z Tobą przyszłość.
Ja też biorę tabletki, prezerwatyw nie stosujemy, i w ciąży nie jestem. Gdybym chciała je odstawić, nawet bym się TŻta o zdanie nie pytała, bo to moja sprawa. On MUSI taki wybór uszanować. W dodatku u Ciebie w grę wchodzi chora wątroba. Nad czym Ty się zastanawiasz w ogóle? Żebyś potem nie żałowała.

A może on jest nieudacznikiem i się boi, że w razie ciąży nie utrzyma Ciebie i dziecka?

Sorry za brutalny post, ale faceci panicznie bojący się ciąży zawsze byli dla mnie mocno podejrzani i nie nadający się do poważnego związku...
Brutalny, nie brutalny, ale w pełni prawdziwy niestety.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:47   #83
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Sorry za brutalny post, ale faceci panicznie bojący się ciąży zawsze byli dla mnie mocno podejrzani i nie nadający się do poważnego związku...
Tez tak uważam. jeśli myśl o ewentualnej nieplanowanej ciązy przyprawia ich o myśli samobójcze, to niech się chłop zabija. Mi takiego nie szkoda.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:12   #84
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Seks w wodzie

Jak już ktoś tu powiedział jemu potrzebna jest edukacja.
Skoro jak twierdzisz on jest chorobliwie odpowiedzialny to bazując na tym stwierdzeniu wymagajmy od niego takiego właśnie zachowania. Nie chce iść do lekarza ok. Więc znajdź w necie informacje o tym czym są hormony i jakie są skutki ich stosowania. Wydaje mi się, że ten Pan potrzebuje pełnej świadomości. Przedstaw mu czy pokaż jak to dokładnie wygląda - z czym wiąże się branie tabletek (jest wiele wątków na samym Wizażu na ten temat). Jeśli mimo szczegółowego przedstawienia sprawy i informacji o tym jak negatywnie może wpływać na Ciebie branie tabletek on będzie trwał przy swoim zdaniu to wątpliwe jest to, że jest odpowiedzialny. Odpowiedzialność to nie tylko to, że skoro nie chce mieć dzieci to dba o to by ich nie było ale również troska o Twoje zdrowie. Życzę powodzenia w rozmowie i niesienia kaganka oświaty .
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:03   #85
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Seks w wodzie

Co do autorki wątku: albo tablety, albo prezerwatywy. Takie podwójne zabezpieczenie nie ma sensu w sytuacji gdy bierzesz już tabletki. Co do seksu w wodzie to ja osobiście go nie lubię, ale może wam się spodoba.

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Powiedział moje Drogie, że jemu nie potrzebny lekarz, że mu jednym uchem wleci drugim wyleci. Powiedział również, że skoro hormony mi szkodzą, żebym zaczęła stosować plastry. Oznajmił, że podejścia nie zmieni, koniec kropka. Gdybym na to przystała on i tak nie doceni jakie to dla mnie poświęcenie...
Przeczytałam też pozostałe twoje wypowiedzi i zgadzam się z tym, co zostało już napisane. Czy twój troskliwy ukochany w ogóle bierze pod uwagę twój stan zdrowia? To trochę tak jakby kazał ci palić wiedząc, że dostaniesz raka bo on tak chce. Jeśli hormony niszczą twoją wątrobę to powinnaś z nich zrezygnować i szukać innych metod - gumki + globulki, same gumki, gumki + kalendarzyk... Plastry to także antykoncepcja hormonalna, może on tego nie wie?

Jego chorobliwy strach przed ciążą też jest niezbyt normalny. Ja na twoim miejscu bałabym się uprawiać z nim seks, on chyba nie dorósł jeszcze do tego.

Powinniście poważnie porozmawiać i to wcale nie o gumkach tylko o jego podejściu. Nie musisz go od razu zostawiać po prostu wytłumacz mu, że swoim egoizmem wyrządza ci krzywdę być może na całe życie.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:07   #86
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Powiedział moje Drogie, że jemu nie potrzebny lekarz, że mu jednym uchem wleci drugim wyleci. Powiedział również, że skoro hormony mi szkodzą, żebym zaczęła stosować plastry. Oznajmił, że podejścia nie zmieni, koniec kropka. Gdybym na to przystała on i tak nie doceni jakie to dla mnie poświęcenie...
rany, nad czym się zastanawiasz? zostaw egoistę i palanta natychmiast. Koleś ma w nosie Twoje zdrowie, czyli nie jesteś dla niego najważniejsza. Nie warto dla takiego gościa szarpać swoich nerwów i tracić zdrowia. Na bambus niech spada!
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:17   #87
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Seks w wodzie

I jaka to niby "odpowiedzialność", że nie chce dziecka i gada, że zabiłby się, gdybyś zaszła w ciążę. Przykre są te jego teksty. W związku odpowiedzialność jest podwójna: za siebie i partnera, a nie tylko za siebie.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:25   #88
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Seks w wodzie

he dobre a moze on nie chcę wiazać życia z nią bo jest młoda dobra on konczy studia(sory ale dupa z niego a nie wykształcony student) po drugie nie wiadomo ile masz lat ale jeśli sama sobie szkodzisz to jesteś dziecko dla mnie. Jak mój facet wie że mnie coś boli i się męczę też się denerwuje (bo ja nie biore zadnych tabletek wogóle nawet na przeziebienie a o antybiotykach nie ma mowy wogóle) jedynie po operacji musiałam ale przychodziło mi to z trudem i praktycznie wmuszali je we mnie żeby moich łeż nie widzieć z bólu. i szanuje to woli zrobić mi okład ciepły czy tam na przeziębienie mleko z czosnkiem. A twój facet poprostu mysli że jest bogiem a ty jego niewolnicą zrób to zrób tamto bo ja się boję..

dobre.. w innych rzeczach też mu tak ulegasz ????? jak przyjdzie do waszego slubu to będzie nie rób tak bo nie lubię nie zakłądaj takiej sukienki bo nie lubię... nie będę pisać zebyś go zostawiła bo wiem ze miłość jest ważna ale odstaw seks zapamiętaj ze nie jest to sprawa priorytetowa w szczególności gdy sie nie dogadujecie.

dlaczego on ci każe niszczyć siebie nawet jest natyle niedojrzały ze nie chcę iść z tobą do lekarza ale co fakt to fakt prawda w oczy kole.... radzę przestać brać hormony w jakiejkolwiek postaci.. nie spać z nim a jak on o to poprosi to wtedy kochanie albo zgadzasz sie tylko z prezerwatywą bo moje zdrowie jest ważne albo wogóle nie ma seksu.
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:30   #89
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

No ale on wychodzi z założenia, że plastry omijają wątrobe. Słuchajcie kochane przecież mi się wydaję, że w dzisiejszych czasach prawdziwy facet powienien wiedzieć jak robić by dzieci nie mieć kiedy się ich nie chce (i nie mówię o metodzie hormony+prezerwatywy) i mieć je kiedy się chce. Wczoraj doszło do zbliżenia i oczywiście poprosiłam, żebyśmy spróbowali bez, żeby zobaczył jak jest przyjemnie itp, ale oczywiście nie. Skończyło się na tym,że ubrał się i poszedł a ja rzuciłam mu na odchodne śliczne słówko na W... Pękają mi nerwy. Ja nie chciałabym, żeby wizaż stał się dla mnie miejscem gdze piorę brudy, ale nawet nie mam się komu wygdać...Rozmawiałam o tym z mamą i nawet ona mi odradziłą stosowanie dwóch metod anty.
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:34   #90
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

Ale tak jest prawie we wszystkim, ostatnio nawet jak zamawiałam buty z dziewczynami z wizazu i jemu się nie spodobały to mnie chciał zdołować mówił, że są brzydkie, ble i w ogóle. Później się uśmiechnął i powiedział:"Powiem Ci ze 3 razy, że są obrzydliwe jak je założysz i już więcej ich nie zobacze, bo zwątpisz" nie lubi czerwonych paznokci, więc oczywiście nie malowałam długo (chociaż kilka dni temu właśnie tak sobie pomalowałam pazurki), nie lubi turkusowego koloru, więc przestałam nosić ulubioną bluzkę.

Edytowane przez cosel
Czas edycji: 2008-05-29 o 14:36 Powód: błąd
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.