Kosmetyki naturalne - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-26, 20:14   #4081
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
anulaga - widze, ze polecasz ten szmpon les argiles juz od kilku lat...cos stawiasz na rowni z nim jesli chodzi o oczyszczenie skalpu? Boje sie, ze ta glinka moglaby sie osadzac na wlosach
Wiekszosc kosmetykow do wlosow ktore polecasz u mnie sie sprawdzilo, np ostatnio bardzo chwale odzywke dr organic z olejkiem arganowym, chociaz zapach mnie meczy

Dziewczyny uzywalyscie moze maseczek czy odzywek czy szamponow Coslys? Wlasnie zamowilam i nie wiem czy dobrze zrobilam

Jesli chodzi o robienie wlasnych kosmetykow to ja sie ograniczam do peelingu solnego, na wiecej jestem za leniwa, choc jeszcze niedawno cos tam krecilam...
cieszę się, że moje typy sie u Ciebie sprawdzają
mogę Cię zapewnić, że po szamponie z glinką nie ma na włosach żadnego osadu.
les argiles bierz, naprawdę jest super.
silnie oczyszczający i też świetny jest szampon avalon organics cytrynowy - w pl można kupić na iwos.pl.
z coslys dobrze zrobiłaś
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 22:38   #4082
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cieszę się, że moje typy sie u Ciebie sprawdzają
mogę Cię zapewnić, że po szamponie z glinką nie ma na włosach żadnego osadu.
les argiles bierz, naprawdę jest super.
silnie oczyszczający i też świetny jest szampon avalon organics cytrynowy - w pl można kupić na iwos.pl.
z coslys dobrze zrobiłaś
Dziekuje, ze odpisalas
Z innych kosmetykow lubie tez maske organique, olejek sesa(zapach mnie zabija), mske pat&rub chociaz ostatnio mi przestala sluzyc ;( na razie odpoczywamy od siebie.
Musze sie skusic w koncu na ten szampon, moje poszukiwania nie zaprowadzily mnie do niczego co moglabym nazwac choc niezawdnym. Z checia przetestuje.
Z coslys zamowilam szampon do wlosow tlustych, kokosowa odzywke i maske z mirabelka jak dobrze pamietam. Mam nadzieje, ze nie przejde sie na zapachach bo jestem ostatnio wybitnie wybrzydzajaca
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 07:57   #4083
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Dziekuje, ze odpisalas
Z innych kosmetykow lubie tez maske organique, olejek sesa(zapach mnie zabija), mske pat&rub chociaz ostatnio mi przestala sluzyc ;( na razie odpoczywamy od siebie.
Musze sie skusic w koncu na ten szampon, moje poszukiwania nie zaprowadzily mnie do niczego co moglabym nazwac choc niezawdnym. Z checia przetestuje.
Z coslys zamowilam szampon do wlosow tlustych, kokosowa odzywke i maske z mirabelka jak dobrze pamietam. Mam nadzieje, ze nie przejde sie na zapachach bo jestem ostatnio wybitnie wybrzydzajaca
z coslys miałam tylko kilka próbek, ale bardzo mi pasował szampon do tłustych własnie i odzywka kokosowa.
z les argiles kocham też mydło z glinką różową
ja też się przyzwyczajam do kosmetyków i jak używam zbyt długo tego samego to się cera i włosy przyzwyczajają przerwa to najlepsze wyjście.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 13:16   #4084
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kosmetyki naturalne

No to super uspokoilas mnie co do coslys.
Ja to mam tak, ze na poczatku ekomaniactwa testowalam strasznie duzo, az w koncu wyszukalam perelki do ktorych najchetniej wracam i troche znudzilo mi sie to cale testowanie bo ciezko bylo przebic moich ulubiencow, z tym, ze wlasnie lubie nimi zaglowac by nie zapomniec za co lubie konkretny kosmetyk.
Les argiles na pewno zamnowie ale w przyszlym tygodniu bo teraz zapomnialam, ze musze zaplacic jeszcze za pierzge.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 10:38   #4085
PaniWa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki naturalne

A czy ktoś z Was moje drogie próbował firmy Sylveco lub Parrs Products?
Znalazłam w tym sklepie http://oct-opus.net/pol_m_Naturalne-kosmetyki-162.html sporo produktów tych marek(mają też mój ulubiony miód akacjowy - choć strasznie drogi, polecam serdecznie.
Ale wracając - czy ktoś używał ww kosmetyków? Chciałam spróbować balsamu do włosów, bo ostatnio sporo wycierpiały(pogoda...) - ale czy "naturalne" faktycznie = lepsze?
PaniWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:44   #4086
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czy korzystała któraś z Was z kosmetyków AnneMarie Börlind?
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 18:56   #4087
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Czy korzystała któraś z Was z kosmetyków AnneMarie Börlind?
Ja uzywalam pare kosmetykow, mialam takie pomaranczowe dwufazowe serum - bez szalu, szampon nawilzajacy (!) - wysuszal mi wlosy i odzywke/maseczke do wlosow - taka sobie, to byl jedyny kosmetyk z ktorego bylam w miare zadowolona ale nie polecam niczego(zwlaszcza, ze ceny sa konkretne). Sklady sa mocno srednie.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 21:10   #4088
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

a czy kosmetyki Liz Earle naleza do tych ok skladowo? Przyklad toniku:

Aqua (water), Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, Tocopherol (vitamin E), Cucumis sativus (cucumber) fruit extract, Anthemis nobilis (chamomile) flower extract, Calendula officinalis (calendula) flower extract, Humulus lupulus (hops) extract, Panthenol, Phenoxyethanol, Allantoin, Parfum (fragrance), Tocopheryl acetate, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Linalool, Limonene, Ethylhexylglycerin, Citronellol, Sodium hydroxide, Polyaminopropyl biguanide, Geraniol, Coumarin, Potassium sorbate, Citric acid.

odzywka do wlosow:

Aqua (water), Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Cetearyl alcohol, Behentrimonium chloride, Glyceryl stearate, Vitellaria paradoxa (shea butter), Calodendrum capense (yangu) seed oil, Pyrus malus (apple) fruit extract, Citrus aurantium dulcis (orange) fruit extract, Tocopherol (vitamin E),
Crambe maritima (blue seakale) extract, Panthenol, Limonene, Parfum (fragrance), Butylene glycol, Isopropyl alcohol, Phenoxyethanol, Cetrimonium chloride, Linalool, Benzoic acid, Phytantriol, Dehydroacetic acid, Benzyl salicylate, Ethylhexylglycerin, Sodium hydroxide, Citric acid.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:06   #4089
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a czy kosmetyki Liz Earle naleza do tych ok skladowo? Przyklad toniku:

Aqua (water), Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, Tocopherol (vitamin E), Cucumis sativus (cucumber) fruit extract, Anthemis nobilis (chamomile) flower extract, Calendula officinalis (calendula) flower extract, Humulus lupulus (hops) extract, Panthenol, Phenoxyethanol, Allantoin, Parfum (fragrance), Tocopheryl acetate, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Linalool, Limonene, Ethylhexylglycerin, Citronellol, Sodium hydroxide, Polyaminopropyl biguanide, Geraniol, Coumarin, Potassium sorbate, Citric acid.

odzywka do wlosow:

Aqua (water), Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Cetearyl alcohol, Behentrimonium chloride, Glyceryl stearate, Vitellaria paradoxa (shea butter), Calodendrum capense (yangu) seed oil, Pyrus malus (apple) fruit extract, Citrus aurantium dulcis (orange) fruit extract, Tocopherol (vitamin E),
Crambe maritima (blue seakale) extract, Panthenol, Limonene, Parfum (fragrance), Butylene glycol, Isopropyl alcohol, Phenoxyethanol, Cetrimonium chloride, Linalool, Benzoic acid, Phytantriol, Dehydroacetic acid, Benzyl salicylate, Ethylhexylglycerin, Sodium hydroxide, Citric acid.
Najgorszego składu nie ma, ale tłustym drukiem zaznaczyłam składniki, które nie są obojętne dla organizmu ludzkiego. Są kosmetyki, które mają znacznie lepszy skład, jeśli chodzi o produkty ekologiczne i naturalne.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:39   #4090
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Najgorszego składu nie ma, ale tłustym drukiem zaznaczyłam składniki, które nie są obojętne dla organizmu ludzkiego. Są kosmetyki, które mają znacznie lepszy skład, jeśli chodzi o produkty ekologiczne i naturalne.
dziekuje
Pytam bo zaciekawilo mnie to, sa bardzo chwalone jako naturalne. Nie kupuje w takim razie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 21:04   #4091
naturalna1980
Przyczajenie
 
Avatar naturalna1980
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki naturalne

a ja wam polecę kosmetyki dla dzieci kupuje w rosmannie szampon do włosów i płyn do mycia dla dzieci no i rewelacja muszę przyznać ,wcześniej kupowałam szampon szauma do włosów ,ale ostatnia ich seria z olejem arganowym to po prostu porażka ,łupież i swędzenie skóry a żel pod prysznic z joanny to samo swędzenie skóry ...mam już za sobą .Ostatnio wynalazłam sklep xxxx tam mają niezłą promocję na kosmetyki naturalne ,lubię love2mix ,choć są jeszcze inne marki ceny z rabatem są fajne to sobie przetestuje niedługo więcej

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-08-27 o 12:37 Powód: reklama
naturalna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 21:07   #4092
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez naturalna1980 Pokaż wiadomość
a ja wam polecę kosmetyki dla dzieci kupuje w rosmannie szampon do włosów i płyn do mycia dla dzieci no i rewelacja muszę przyznać ,wcześniej kupowałam szampon szauma do włosów ,ale ostatnia ich seria z olejem arganowym to po prostu porażka ,łupież i swędzenie skóry a żel pod prysznic z joanny to samo swędzenie skóry ...mam już za sobą .Ostatnio wynalazłam sklep xxxxtam mają niezłą promocję na kosmetyki naturalne ,lubię love2mix ,choć są jeszcze inne marki ceny z rabatem są fajne to sobie przetestuje niedługo więcej

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Spam
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-08-27 o 12:37 Powód: reklama w cytacie
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 21:17   #4093
naturalna1980
Przyczajenie
 
Avatar naturalna1980
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki naturalne

dlaczego spam?wyraziłam tylko opinie na temat produktu ,przecież napisałam ,ze używam kosmetyków dla dzieci,co w tym złego ?a że jest podana takze nazwa sklepu ...ktoś na forum szukal kosmetyków natura syberica czy jakos tak i może w tym sklepie coś znajdzie ,bo ceny sa w miare fajne itp ...od razu spam
naturalna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 21:24   #4094
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez naturalna1980 Pokaż wiadomość
dlaczego spam?wyraziłam tylko opinie na temat produktu ,przecież napisałam ,ze używam kosmetyków dla dzieci,co w tym złego ?a że jest podana takze nazwa sklepu ...ktoś na forum szukal kosmetyków natura syberica czy jakos tak i może w tym sklepie coś znajdzie ,bo ceny sa w miare fajne itp ...od razu spam

Pierwszy post na forum i juz reklamujesz sklep - spam
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 21:29   #4095
naturalna1980
Przyczajenie
 
Avatar naturalna1980
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czy ktoraś z Was może polecić jakieś naturalne kosmetyki ,które testowała i które mają naturalne składniki ?Od pewnego czasu kupuję już tylko kosmetyki dla dzieci ,bo inne jak czytam etykiety są tak naszpikowane chemią ...

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

naturalna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 19:22   #4096
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez naturalna1980 Pokaż wiadomość
Czy ktoraś z Was może polecić jakieś naturalne kosmetyki ,które testowała i które mają naturalne składniki ?Od pewnego czasu kupuję już tylko kosmetyki dla dzieci ,bo inne jak czytam etykiety są tak naszpikowane chemią ...

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------


To zależy czy szukasz kosmetyków do kupienia stacjonarnie, czy przez internet. No i w jakim przedziale cenowym. Wybór jest ogromny.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Czy korzystała któraś z Was z kosmetyków AnneMarie Börlind?
Miałam kilka. Na pewno polecam dwufazową pielęgnację różaną. Cudeńko! Miałam też ten pomarańczowy koncentrat dwufazowy, ale mnie uczulał. Ten różany to nowsza wersja i jest zupełnie inny i przepięknie pachnie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a czy kosmetyki Liz Earle naleza do tych ok skladowo? Przyklad toniku:

Aqua (water), Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, Tocopherol (vitamin E), Cucumis sativus (cucumber) fruit extract, Anthemis nobilis (chamomile) flower extract, Calendula officinalis (calendula) flower extract, Humulus lupulus (hops) extract, Panthenol, Phenoxyethanol, Allantoin, Parfum (fragrance), Tocopheryl acetate, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Linalool, Limonene, Ethylhexylglycerin, Citronellol, Sodium hydroxide, Polyaminopropyl biguanide, Geraniol, Coumarin, Potassium sorbate, Citric acid.

odzywka do wlosow:

Aqua (water), Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Cetearyl alcohol, Behentrimonium chloride, Glyceryl stearate, Vitellaria paradoxa (shea butter), Calodendrum capense (yangu) seed oil, Pyrus malus (apple) fruit extract, Citrus aurantium dulcis (orange) fruit extract, Tocopherol (vitamin E),
Crambe maritima (blue seakale) extract, Panthenol, Limonene, Parfum (fragrance), Butylene glycol, Isopropyl alcohol, Phenoxyethanol, Cetrimonium chloride, Linalool, Benzoic acid, Phytantriol, Dehydroacetic acid, Benzyl salicylate, Ethylhexylglycerin, Sodium hydroxide, Citric acid.
Całkiem niezłe
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 13:29   #4097
mamba1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Kosmetyki naturalne

Poszukajcie dziewczyny naturalnych kosmetyków w swojej kuchni, ja np. odkryłam moc oliwy z oliwek, kupiłam porządną oliwe, znalazłam na allegro, ściągają ją prosto z tunezji, oliwą smaruje twarz na wieczór i ciało po kąpieli, czasami tez dodaje oliwę do balsamu czy kremu, super efekt, daje wam gwarancję. Maja też np. z bazylią zapach piękny, albo cytrynową - dodakowo wybiela.
Pod warunkiem, ze kupicie porządną oryginalną oliwę z oliwek, a nie hipermarketowy bubel.
mamba1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:09   #4098
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Amelio, taki fajny ten sklep a na legalną reklamę go nie stać?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 08:38   #4099
naturalna1980
Przyczajenie
 
Avatar naturalna1980
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
apteczne to akurat zazwyczaj drogawe są, ale z domowych ja robię sobie peeling do ciała (kawa + cukier +oliwa +żel pod prysznic, czasem kapka cymanonu), maseczkę oczyszczającą (polopiryna s, taka bez witaminy C i nierozpuszczalna, niemusująca - 5 tabletek rozpuszczam w odrobince wody, dodaję jogurtu naturalnego, można też mąki ziemniaczanej, żeby zagęścić i na twarz - świetnie oczyszcza i nie szkodzi naczynkom). z polopiryny mozna też zrobić tonik.niektóre dziewczyny robią tonik z dodatkiem octu naturalnego, owocowego. o tym pisała chyba Sylwiasta...
Bardzo dobry pomysł z tymi kosmetykami domowej roboty

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

<odp do usuniętego post>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-08-27 o 12:38 Powód: <odp do usuniętego post>
naturalna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 09:16   #4100
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, opanujcie się....
Wy naprawdę myślicie, że tutaj same idiotki zaglądają i zaraz lecą do podlinkowanych przez Was, mających na koncie po 4-5 postów, sklepów??
Toż to wali spamem na kilometr. Reklama na wizażu nie jest aż tak droga, żeby sklep nie mógł sobie na nią pozwolić.
A takimi działaniami tylko zniechęcacie do sklepu - mi właśnie przybyły na liście kolejne dwa sklepy, do których nigdy w życiu nie zajrzę. I to są właśnie te dwa sklepy, o których spamuje naturalna1980 i amelia2379.

Wykażcie proszę odrobinę szacunku dla inteligencji osób uczestniczących w tym wątku i nie obrażajcie ich takimi tanimi zagrywkami.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-08-24 o 09:20
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 09:26   #4101
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Naturalna, pomimo upomnienia przez Aszuelkę ponownie wklejasz link zachwalając sklep. Takie rzeczy kończą się z reguły banem na tym forum.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 10:21   #4102
naturalna1980
Przyczajenie
 
Avatar naturalna1980
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki naturalne

przecież nikt wam nie karze tam kupować,nawet zaglądać,ja podałam link dla zainteresowanych ,którzy uzywają naturalnych kosmetyków i najzwyczajniej przepłacaja za nie .Sama zajrzałam do paru sklepów podlinkowanych tutaj i nic mi się przez to nie stało .Ja nie oglądam żadnych reklam ,banerów ,bo nie cierpie reklam właśnie w taki sposób.Nie zamierzam już podawać żadnych linków ,bo zamiast jedna z drugą zajrzeć do sklepu ,albo po prostu nie zaglądać to woli o spamach pisać i inteligencji na forum .Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, opanujcie się....
Wy naprawdę myślicie, że tutaj same idiotki zaglądają i zaraz lecą do podlinkowanych przez Was, mających na koncie po 4-5 postów, sklepów??
Toż to wali spamem na kilometr. Reklama na wizażu nie jest aż tak droga, żeby sklep nie mógł sobie na nią pozwolić.
A takimi działaniami tylko zniechęcacie do sklepu - mi właśnie przybyły na liście kolejne dwa sklepy, do których nigdy w życiu nie zajrzę. I to są właśnie te dwa sklepy, o których spamuje naturalna1980 i amelia2379.

Wykażcie proszę odrobinę szacunku dla inteligencji osób uczestniczących w tym wątku i nie obrażajcie ich takimi tanimi zagrywkami.
naturalna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 10:34   #4103
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez naturalna1980 Pokaż wiadomość
przecież nikt wam nie karze tam kupować,nawet zaglądać,ja podałam link dla zainteresowanych ,którzy uzywają naturalnych kosmetyków i najzwyczajniej przepłacaja za nie .Sama zajrzałam do paru sklepów podlinkowanych tutaj i nic mi się przez to nie stało .Ja nie oglądam żadnych reklam ,banerów ,bo nie cierpie reklam właśnie w taki sposób.Nie zamierzam już podawać żadnych linków ,bo zamiast jedna z drugą zajrzeć do sklepu ,albo po prostu nie zaglądać to woli o spamach pisać i inteligencji na forum .Pozdrawiam
używam wyłącznie naturalnych kosmetyków od 5 lat i możesz mi wierzyć, że nie przepłacałam za nie podanie przez Ciebie linku nie zrewolucjonizowało mojej naturalnej pielęgnacji i stanu portfela.
nie dorabiaj do spamowania ideologii.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 13:19   #4104
PaniWa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki naturalne

5 lat i TYLKO naturalne kosmetyki? Wiadomo, że przez ten czas raczej ciężko zauważyć, ale czy na początku i teraz - jest jakaś różnica. Czy miałaś może wahania, gdy cera odmawiała posłuszeństwa i robiła na złość mimo naturalnych kosmetyków? Sama zastanawiam się nad przejściem na właśnie taki rodzaj, jednak boję się, że po tylu latach "tych złych" moja skóra może źle zareagować...
PaniWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 16:59   #4105
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez PaniWa Pokaż wiadomość
5 lat i TYLKO naturalne kosmetyki? Wiadomo, że przez ten czas raczej ciężko zauważyć, ale czy na początku i teraz - jest jakaś różnica. Czy miałaś może wahania, gdy cera odmawiała posłuszeństwa i robiła na złość mimo naturalnych kosmetyków? Sama zastanawiam się nad przejściem na właśnie taki rodzaj, jednak boję się, że po tylu latach "tych złych" moja skóra może źle zareagować...
Każda zmiana pielęgnacji może nieść ze sobą zagrożenia buntu zmiana na pielęgnację naturalną tez. Ale drastyczne reakcje niezmiernie rzadko się zdarzają.
Oczywiście, że nie wszystkie kosmetyki mi pasują. I oczywiście miałam wpadki i totalne porażki. Kosmetyki naturalne to nie to samo co hipoalergiczne więc także mogą uczulać, podrażniać, zapychać. Trzeba je dobrać do potrzeb i wymagań swojej skóry.
I wiesz, to nie jest tak, że kosmetyk nienaturalny=szkodliwy a kosmetyk naturalny=sukces gwarantowany. To jest po prostu kwestia mojego świadomego wyboru, uznałam, że tyle chemii wokół, że nie ma sensu jeszcze się nią smarować
Ja mogę tylko polecić i namawiać nie wyobrażam sobie powrotu do drogeryjnych kosmetyków. Naturalne zdecydowanie lepiej mi służą. Skóra i włosy są w dużo lepszej formie. Ale od czasu przejścia na naturalną pielęgnację mam też małego bzika na punkcie kosmetyków, więc jest to też zasługa zwiększonej staranności pielęgnacyjnej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:10   #4106
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez PaniWa Pokaż wiadomość
5 lat i TYLKO naturalne kosmetyki? Wiadomo, że przez ten czas raczej ciężko zauważyć, ale czy na początku i teraz - jest jakaś różnica. Czy miałaś może wahania, gdy cera odmawiała posłuszeństwa i robiła na złość mimo naturalnych kosmetyków? Sama zastanawiam się nad przejściem na właśnie taki rodzaj, jednak boję się, że po tylu latach "tych złych" moja skóra może źle zareagować...
Ja przechodziłam stopniowo kilka lat temu na kosmetyki naturalne, czyli zużywałam to, co mam, a potem kupowałam już produkt, gdzie przestudiowałam listę składników. Generalnie mam mniej kłopotów z cerą (poza wahaniami hormonalnymi, których nie da się uniknąć, ani zlikwidować wyłącznie kremami). Nie mam też problemów z suchą skórą ciała. Przedtem miałam permanentnie przesuszone nogi (łuska na łydkach), to zasługa parafiny i pochodnych ropy naftowej, które nie nawilżają, tylko przesuszają. Z przejścia na kosmetyki naturalne jestem bardzo zadowolona. Z czasem zorientujesz się, że tu też są lepsze i gorsze, tańsze i droższe (które poleca nawet sama Anna Wintour w amrykańskim Vogue, jak np. marka tata harper).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 10:51   #4107
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Moni beto, sklep jest mi bardzo dobrze znany, m.in z tego forum, jednakże takimi posunięciami strzelacie sobie tylko w stopę. Nie róbcie takich rzeczy ludzie kochani, bo działają one tylko na niekorzyść Waszych interesów, odstraszają potencjalnych, ale i stałych klientów.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 10:53   #4108
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
To jest komedia, watek spamowy sie tu robi. Poszlo zgliszenie.
mam identyczne odczucia niestety.


I mam też apel do młodych stażem wizażanek - czytajcie regulamin!!!!
W tym temacie polecam szczególnie lekturę pkt 16 ogólnego regulaminu forum (dot. zamieszczania linków przez nowych uczestników).
Takie zachowania są wyjątkowo niesmaczne i obrzydzają nam sklepy, które przecież mogą być naprawdę fajne...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 11:24   #4109
selika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja przechodziłam stopniowo kilka lat temu na kosmetyki naturalne, czyli zużywałam to, co mam, a potem kupowałam już produkt, gdzie przestudiowałam listę składników. Generalnie mam mniej kłopotów z cerą (poza wahaniami hormonalnymi, których nie da się uniknąć, ani zlikwidować wyłącznie kremami). Nie mam też problemów z suchą skórą ciała. Przedtem miałam permanentnie przesuszone nogi (łuska na łydkach), to zasługa parafiny i pochodnych ropy naftowej, które nie nawilżają, tylko przesuszają. Z przejścia na kosmetyki naturalne jestem bardzo zadowolona. Z czasem zorientujesz się, że tu też są lepsze i gorsze, tańsze i droższe (które poleca nawet sama Anna Wintour w amrykańskim Vogue, jak np. marka tata harper).
Ja również przechodziłam stopniowo, ale żadnych reakcji typu zbuntowana skóra nie zaobserwowałam. Wręcz przeciwnie, kiedyś miałam regularnie zaskórniki na brodzie, z których potem coś regularnie wyskakiwało. Odkąd używam kosmetyków naturalnych, zaskórników nie ma a jeśli nawet sporadycznie coś się zrobi, zwykle w okolicach okresu, to po chwili samo wychodzi bez problemu i nie robią się z tego pryszcze, które zostawiają przebarwienia. Dla moich włosów też nie ma lepszej kuracji niż masło shea lub olejek arganowy na pół godziny przed myciem. Jak dla mnie w ogóle nie ma porównania i nie wyobrażam sobie ponownego używania kosmetyków drogeryjnych, które zapychają skórę.
selika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 20:03   #4110
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cześć dziewczyny. Ja tez jestem miłośniczka naturalnej pielęgnacji i w związku z tym moje pytanie. Możecie polecić jakiś naturalny tonik do twarzy z kwasem salicylowym, najlepiej 2%. Najlepszy składem jaki do tej pory udało mi sie znaleźć to Paula's Choice, ale naturalnym go nazwać nie można.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.