Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-10, 08:18   #151
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: krem przeciko cieniom pod oczami - z dolnej półki

Może Żel ze świetlikiem Flos Lek? Kosztuje ok. 5 zł. Rzeczywiście likwiduje cienie pod oczami. Zresztą w ogóle dobrze wpływa na kondycję skóry wokół oczu.
Za 5 zł chyba warto spróbować.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 09:49   #152
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Re: krem przeciko cieniom pod oczami - z dolnej półki

a ja polecam rozświetlający krem pod oczy Soraya z Kuracji Dotleniającej - jestem z niego bardzo zadowolona http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5478
kosztuje coś ok 9zł.
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 09:55   #153
ewkakonewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 90
Re: krem przeciko cieniom pod oczami - z dolnej półki

...ja też podobnie jak Ami proponuję floslek... mam akurat krem pod oczy dla skóry wrażliwej, który, jak pisze producent: "polecany jest do skóry mało elastycznej, skłonnej do tworzenia zmarszczek i tzw. cieni i worków pod dolną powieką". Mam go od kilku dni wiec nie wiem jak to jest z tymi cieniami, czy są mniej widoczne - jeszcze za krótko używam by coś na ten temat powiedzieć. jedyne co faktycznie jest zauważalne (i namacalne to ładnie napięta i nawilzona skóra wokół oczu. Aha i można bez problemu nakładac na niego podkład - nie wałkuje sie. Koszt: 9 zł. (tubka 30 ml) wiec chyba nie najgorzej.pozdr
ewkakonewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 10:53   #154
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: krem przeciko cieniom pod oczami - z dolnej półki

i ja polecam produkty pod oczy z Flos Leku, tak zele jak i kremiki, osobiście preferuję kremowe konsystencje ale żele chyba lepiej napinają skórę- są niedrogie i bardzo udane. Więcej poczytasz sobie na KW http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=44

Pozdrawiam
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 21:27   #155
eow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 5
może ktoś zna jakiś dobry sposób na cienie pod oczami?

mam często cienie pod oczami, nawet jak się wysypiam, i nie wiem z czego to sie właściwie robi. kupowałam żel pod oczy iwostin lub żel ze świetlika w aptece, ale niewiele pomaga (choć żel iwostin całkiem fajnie nawilża i łagodzi podrażnienia). czy ktoś może pomóc?
eow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 21:40   #156
kornela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: może ktoś zna jakiś dobry sposób na cienie pod oczami?

hejj ja tez mam cienie pod oczami i uzywam najpier podkladu w kolorze mojej skory a potem na to daje korektor w takim samym odcieniu, to wystarczy zeby nie bylo widac cieni pod oczami
kornela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 21:47   #157
eow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 5
Re: może ktoś zna jakiś dobry sposób na cienie pod oczami?

próbowałam tak robić ale zaczęły mnie piec oczy. ostatnio czesto mam podrażnione oczy, chyba od komputera, i musiałam zrezygnować z zakrywania cieni korektorem. ale może powinnam kupić jakiś specjalny korektor pod oczy? taki łagodny, żeby zakrył cienie i nie podrażniał. poszukam czegoś. dzięki za inspirację
eow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-03, 18:49   #158
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116
WORKI POD OCZAMI

Ostatnio zarywałam dużo nocy (tu dyskoteka, wyjście do kina, czy po prostu wyjazd z przyjaciółmi na weekend)i pod moimi oczami pojawiły się "worki". Nie są może duże ale na pewno widoczne. Co mogę zrobić aby zniknęły. Staram się dużo spać ale to nie pomaga. Proszę o radę.
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-03, 19:05   #159
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: WORKI POD OCZAMI

Polecałabym Ci krem, który załagodziłby zmęczenie, a skórę wokół oczu skutecznie i intesywnie nawilżył oraz napiął. Świetnym, delikatnym kremem jest Hydraphase Yeux La Roche Posay, który może być pielęgnacyjnie stosowany nawet u młodych cer. Jest bardzo wydajny, kosztuje bodajże 35 złotych. Ponadto jest hypoalergiczny.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-18, 17:37   #160
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Cienie pod oczami

Cienie pod oczami mam odkąd pamiętam,chyba od "urodzenia". Znacie jakieś dobre kremy, które je zlikwidują całkowicie?? Pomóżcie!!
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-18, 17:58   #161
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Re: Cienie pod oczami

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1017992494
tutaj jest coś o kremie...a jesli to będzie mało to wpisz do wyszukiwarki"podkrążone oczy" lub "sińce pod oczani" itd.napewno będzie dużo na ten temat
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-18, 18:55   #162
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93
Re: Cienie pod oczami

witam tez mam ten problem,jakis czas temu odkrylam zel arnikowy flos leku(kosztuje jakies 7zl i jest w 50ml tubie i systematyczne stosowanie cos daje,cienie sie rozjasniaja,a szybszy,choc krotkotrwaly,efekt daje polozenie zaparzonych torebek rumianku na oczka przez jakies 10min to wsyztsko,co wiadomo mi na temat skutecznego rozjasninia cieni, pozdrowionka
__________________
Nic bardziej zwierzęcego
niż czyste sumienie
na Trzeciej Planecie od Słońca
W.Szymborska
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 11:46   #163
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Re: Cienie pod oczami

Dzięki dziewczyny. Miałam już ten żel i niepodziałał Teraz mam jakiś krem z Erisa,używam go już jakiś czas i niewidze żadnej poprawy!!
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 12:00   #164
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Cienie pod oczami

hej ja juz od dawna stosuje krem avonu Solutions "Lighten Up" wiem ze tu na wizazu nei ma zbyt dobrych recenzji ale zauwazylam ze sa tu recenzowane stare wersje tego kremu, hmm najwidoczniej bardzo sie zmienil bo ja jestem bardzoz adowolona tylko wiadomo taki krem trzeba stosowac regularnie i przez pewien czas, wiadomo ze po 5 dniach efektu nie bedzie tak czy inaczej ja polecam


tu jest zdjecie ze strony glownej avonu w wersji angielskiej

http://shop.avon.com/avonshop/assets...1010619_LG.gif
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 22:27   #165
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: Cienie pod oczami

km, A czy mozna uzywac tego kremu jak się ma 15 latek? Bo ja akurat tyle mam a też mam cienie pod oczami
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 22:34   #166
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Cienie pod oczami

Rossie napisał(a):
> km, A czy mozna uzywac tego kremu jak się ma 15 latek? Bo ja akurat tyle mam a też mam cienie pod oczami

hmm no to mlodziutka jestes jeszcze, i raczej nie jestem pewna czy taki krem moze byc dobry dla ciebie, bo wiesz pewnei by pomogl ale po co forsowac tak mloda skore mocnymi kremami... a myslalas zeby isc z tym do dermatologa? a badalas sie na tarczyce?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 08:37   #167
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: Cienie pod oczami

Nie badałam tarczycy, ja wogole mam okropnie szybką przemiane materii i teraz jeszcze niedokrwistosc, chuda jestem itd, moze to przez jakies braki witamin
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 08:53   #168
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Cienie pod oczami

ja chudzielcem nie jestem, ale problemy z tarczycą mam (jestem wlasnie po operacji)i mam tez cienie pod oczami. Nie znam się czy to zawsze idzie ze sobą w parze, czy powody moga byc tez inne (a myslę że mogą ...)i ........... poddalam się. Uzywam kremów pod oczy takich gdzie na ulotce obiecuja rozjaśnianie, ale podchodze do tego z rezerwą. Takie kremy mogą rozjaśnic sińce z niewyspania, przepracowania, ale nie takie których przyczyna tkwi w organiźmie. Flos Lek z arniki mam, używam i dobry jest na opuchnięcia, smaruje głównie rano bo szybko działa. Zas na noc krem bardziej odzywczy.
Pozostają korektory ........
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 09:14   #169
kukri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 49
Re: Cienie pod oczami

Moze rumianek rzeczywiscie likwiduje cienie, ale polozony na oczy
rozjasnia rzesy. Chyba lepiej polozyc torebki herbaty.
kukri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-20, 09:15   #170
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Cienie pod oczami

Ja mam sińce pod oczami od zawsze. Wielokrotnie mnie badano i nic nie wykryto. Myslę, że w moim przypadku to po prostu kwestia cieniutkiej skóry pod oczami (wiele osob ma ja znacznie grubsza niz ja) i nie ma tam tkanki tluszczowej i dlatego skóra pod oczami wygląda sinawo. Szukając przyczyny "sińców" pod oczami możecie porównać swoją skórę pod oczami z kimś, kto ich nie ma. Moze to jest w przyczyna w Waszym przypadku??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 14:35   #171
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
cienie pod oczami - czy to prawda, że..

Czy to prawda, że na cienie pod oczami najlepsze są kremy z witaminą K? Że witamina ta wzmacnia komórki, przez co cienie są mniej widoczne? Mam na myśli cienie codzienne -taka (pseudo)uroda twarzy, a nie te ze zmęczenia czy po nieprzespanej nocy.
Jeśli to naprawdę działa, to które kremy zawierają tę witaminę...?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 15:19   #172
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Zamrszczki i wory

Mam 15 lat, cerę mieszaną, że skłonnością do tworzenia się cieni pod oczami i okropnych zmarszczek, czy też może bruzdek mimicznych biegnących od skrzydełek nosa do kącików ust. Bardzo mi się nie podobają i chciałabym się ich pozbyć. Co mogłabym zrobić, by zlikwidować cienie i, przede wszystkim, zmarszczki?... Dodam jeszcze, że mam cerę wrażliwą, bardzo jasną, trudno-opalającą i bladą, stosuję linię Nivea Visage Young (bez peelingu), maseczkę z glinki zielonej Argiletz, krem Alantan Plus (na zaczerwienienia, podrażnienia), a pod oczy krem Soraya "Kuracja dotleniająca".. Latem stosuję silny filtr (SPF 100), do solarium nie chodzę, opalam się bardzo mało, zawsze z filtrem 100. Używam samoopalacza Garniera. Na dzień czasem używam podkładu La Roche-Posay i pudru Lentheric. Proszę, poradźcie mi, jak pozbyć się bruzdek i worów...
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 16:49   #173
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Zamrszczki i wory

Proszę, odpowiedzcie coś...
Natalia-Kosana napisał(a):
> Mam 15 lat, cerę mieszaną, że skłonnością do tworzenia się cieni pod oczami i okropnych zmarszczek, czy też może bruzdek mimicznych biegnących od skrzydełek nosa do kącików ust. Bardzo mi się nie podobają i chciałabym się ich pozbyć. Co mogłabym zrobić, by zlikwidować cienie i, przede wszystkim, zmarszczki?... Dodam jeszcze, że mam cerę wrażliwą, bardzo jasną, trudno-opalającą i bladą, stosuję linię Nivea Visage Young (bez peelingu), maseczkę z glinki zielonej Argiletz, krem Alantan Plus (na zaczerwienienia, podrażnienia), a pod oczy krem Soraya "Kuracja dotleniająca".. Latem stosuję silny filtr (SPF 100), do solarium nie chodzę, opalam się bardzo mało, zawsze z filtrem 100. Używam samoopalacza Garniera. Na dzień czasem używam podkładu La Roche-Posay i pudru Lentheric. Proszę, poradźcie mi, jak pozbyć się bruzdek i worów...
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 17:00   #174
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Zamrszczki i wory

Wygląda mi na to, że masz za słabo nawilżoną skórę. Zainwestuj w coś porządnie nawilżającego, może kup maseczkę vichy nawilżającą? Ma świetne recenzje.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 20:54   #175
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: cienie pod oczami - czy to prawda, że..

No niby tak - dużo się o tym mówi, są specjalistyczne kremy - np Cernor. Ale gdzieś ostatnio przeczytałam że wit K się przez skórę nie wchłania...
Nie wiem co o tym myśleć - ja sama uzywałam kremu z wit K Erisa, i bardzo mi służył, pomógł mi jak miałam lekki wstrząs mózgu, rozciety łuk brwiowy i potężnego siniaka wokół całego oka. Smarowałam pilnie i ładnie się wchłaniało...
Nie stosowałam Cernoru, choć od dawna się do niego przymierzam.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 20:57   #176
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: cienie pod oczami - czy to prawda, że..

zdradze wam sztuczke ,bardzo dobrze sprawdza sie na cienie pod oczami kremy (obojętnie jakie)na hemoroidy
wiem ,brzmi średnio ale dizała,oczywiscie nie wolno stosowac codziennie bo mozna uszkodzic oko ,ale w wyjątkowych sytuacjach owszem tak, kremy te maja za zadanie obkurczac naczynia ,co zreszta robia
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 21:15   #177
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: cienie pod oczami - czy to prawda, że..

Słyszałam o tych maściach na hemoroidy... ale i tak mnie to nie przekonuje. Wolę zainwestować już raczej w dobry korektor...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 21:28   #178
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: cienie pod oczami - czy to prawda, że..

masci działaja ale ja boje sie eksperymentowac szczególnie z oczami ,zdecydowanie wole korektor plus dobry kremik.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-11, 13:10   #179
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: cienie pod oczami - czy to prawda, że..

Nie, no kremy na hemoroidy odpadają! ;] Ja muszę mieć coś, co długo i bezpiecznie działa..
Cernor, cernor.. To podobno w aptece na zamówienie się robi..?
Smoczyco, a ten krem to to?:
'Eris, Pharmaceris N, Krem na rozszerzone naczynka krwionośne z 1% wit. K'
To na cienie pod oczami będzie dobre? Podziała? Czy ma takie zastosowanie uwzględnione na opakowaniu?
..ja się nie znam, ale czy cienie pod oczami to to samo co rozszerzone naczynka..?
Buziaczki i pozdrowionka!!!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-11, 13:41   #180
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: cienie pod oczami - czy to prawda, że..

Droga Namiastko Cernor to taki specjalistyczny krem na sińce, jest gotowy w tubce, do kupienia w aptekach - myślę że nie jest go łatwo znaleźć, raczej trzeba szukać w dużych aptekach - ja u siebie widziałam mozna też kupić w sklepie internetowym:
http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...303e23ac3ab301
U nas na forum pisała o tym kremie chyba Beatka... nie pamiętam, ale jakby wrzucić w wyszukiwarkę toby się może znalazło
Co do tego kremu Erisa z wit K - miałam kiedyś, długo używałam i bardzo ceniłam mojej skórze służył i to bardzo! teraz seria pharmaceris uległa pewnej modyfikacji i krem się teraz nieco inaczej nazywa ale nadal jest. Nie wiem tylko czy dałabys radę stosować go pod oczy - on ma dość tłustawą konsystencję, może podrażniać spojówki.

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.