Krepujacy problem pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 13:52   #1
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Question

Krepujacy problem pochwy


Witam,z góry przepraszam jeśli taki wątek już był ale nie mogłam znaleźć.

A więc mam 16 lat,i spooorą nadwagę...a mój problem polega na tym ,że z mojej pochwy nawet 10 minut po umyciu wydobywa się brzydki zapach...
rozumiem ze przez moją wagę mogę się pocić w pachwinach,ale ten zapach jest z pochwy...mogę dodać ze miesiączki,mam bardzo nie regularne,dbam o higienę i nie jestem już dziewicą...Krępuję się iść do ginekologa,przez to ze będę musiala się rozebrać,a z moją wagą wyglądam nieciekawie...dlatego szukam wyjścia wszedzie... w ostatecznosci jesli nie znajdę pomocy jednak bede musiala sie wybrać do ginekologa ale jeśli możecie mi jakoś doradzić,pomóc to byłabym bardzo wdzięczna

Serdecznie pozdrawiam. Aśka

Edytowane przez AsqQq
Czas edycji: 2009-09-19 o 13:53
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:19   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Idz do ginekologa, nie wstydzilas sie rozberac przed facetem a wstydzisz sie lekarza ???
takie nieleczone infekcjie-moze chlopak cie czyms zarazil ? moga doprwadzic do tragedii.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:19   #3
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Krepujacy problem pochwy

skoro jest brzydki zapach, to znaczy ze jest infekcja, a to znaczy ze musisz isc do ginekologa. poszukaj jeszcze na forum informacji o jakichs globulkach (niestety nie pamietam nazwy) i koniecznie zapisz sie na wizyte.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:22   #4
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Idz do ginekologa, nie wstydzilas sie rozberac przed facetem a wstydzisz sie lekarza ???
takie nieleczone infekcjie-moze chlopak cie czyms zarazil ? moga doprwadzic do tragedii.
przed obcym facetem to inaczej niż przed czlowiekiem ci bliskim.
To napewno nie infekcja od mezczyzny z ktorym uprawialam sex bo to już mialam zanim zaczelam uprawiac sex
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 15:42   #5
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
przed obcym facetem to inaczej niż przed czlowiekiem ci bliskim.
To napewno nie infekcja od mezczyzny z ktorym uprawialam sex bo to już mialam zanim zaczelam uprawiac sex
no pewnie, że to krępujące ale zastanów się co jest ważniejsze?
zdrowie czy parę minut zawstydzenia?
lekarz tez człowiek, na pewno nie raz miał za pacjentkę kobietkę która więcej waży głowa do góry!
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 15:49   #6
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
przed obcym facetem to inaczej niż przed czlowiekiem ci bliskim.
To napewno nie infekcja od mezczyzny z ktorym uprawialam sex bo to już mialam zanim zaczelam uprawiac sex
jesli to coś wiecej niz infekcja ( np. grzybica ) to moglas jeszcze zarazic tego chłopaka i oboje bedziecie musiec sie leczyc.

A nawet jesli to "tylko" infekcja to tak długie bagatelizowanie jej jest błędem. Infekcja może doprowadzić nawet do niepłodności.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"


Edytowane przez Heledore
Czas edycji: 2009-09-19 o 15:52
Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 16:37   #7
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Krepujacy problem pochwy

do seksu dojrzalas a do pojscia do lekarza nie? przeciez lekarz nie bedzie patrzyl czy jestes gruba czy chuda, badanie trwa chwile. do zadnego lekarza nie chodzisz z powodu otylosci? to bezsens. mysle ze powinnas isc i sie zapisac najzwyczajniej w swiecie. pani dobierze ci odpowiednie leki, bo my niestety tego nie zrobimy
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 18:25   #8
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Krępujesz się iść do lekarza a chłopaka się nie krępujesz, że może poczuć niemiły zapach od Ciebie podczas zbliżenia (skoro piszesz, że czujesz go od siebie już po 10 minutach, nie bagatelizunmtego!!!)???? dziwne bardzo jak dla mnie, przecież możesz iść do kobiet ginekologa. Co do tematu to są takie globułki vagical chyba, bez recepty na różnego rodzaju infekcje w pochwie, upławy, clotrimazol- na grzybice pochwy krem i globułki(w niektórych aptekach sprzadają bez recepty. Możesz spróbować ale do gina warto się wybrać to nic strasznego naprawdę a będziesz miec pewność co do swojego zdrowia i tego że nie zarazisz niczym partnera.

Edytowane przez kkaarroollaa
Czas edycji: 2009-09-19 o 18:26
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 18:34   #9
dzidziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Ja też tak miałam że mi sie zapach vaginy nie podobał ;/ Ale nie dolegała mi żadna infekcja poprostu gdy przestałam używać płynu do higieny intywnej wszystko jest ok Może w nadmiernej ilości go używalam nie wiem?
Więc mozę i ty stosujesz i od tego ten zapach?
__________________
06.09.2014
dzidziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 18:38   #10
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Krepujacy problem pochwy

ehh,właśnie nie dojrzałam do sexu i to był błąd ale nie ważne. Skoro twierdzicie ze nie ma co się wstydzić i ze to ważne i nie takie straszne to postaram się jak najszybciej wybrać do ginekologa...dziękuję. )
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:20   #11
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
przed obcym facetem to inaczej niż przed czlowiekiem ci bliskim.
To napewno nie infekcja od mezczyzny z ktorym uprawialam sex bo to już mialam zanim zaczelam uprawiac sex

Przed obcym chyba właśnie lepiej. W końcu nic Cię z nim nie łączy, a jak skrytykuje możesz iść następnym razem do innego. Idź do ginekologa, nie krępuj się, ja mam cellulit i rozstępy, bo mi biodra okrutnie urosły w szybkim czasie, a ja do ćwiczeń ostatnia jestem i też zawsze się trochę wstydzę, ale do ginekologa chodzę regularnie i żaden mnie jeszcze nie wyśmiał (a uwierz mi, że u kilku byłam). Dla lekarza nie ma znaczenia czy masz piękne, zgrabne, gładkie nogi czy grube "kaktusy" (oczywiście nie twierdzę, że masz grube "kaktusy", tylko daję przykład) lub łydki Ci się brzydko "płaszczą" na tym takim na nogi. Naprawdę. To tak jakbyś nie chciała iść z zapaleniem gardła do lekarza, bo masz krzywe zęby. :P

Może być kobieta. ; )
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:35   #12
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Przed obcym chyba właśnie lepiej. W końcu nic Cię z nim nie łączy, a jak skrytykuje możesz iść następnym razem do innego. Idź do ginekologa, nie krępuj się, ja mam cellulit i rozstępy, bo mi biodra okrutnie urosły w szybkim czasie, a ja do ćwiczeń ostatnia jestem i też zawsze się trochę wstydzę, ale do ginekologa chodzę regularnie i żaden mnie jeszcze nie wyśmiał (a uwierz mi, że u kilku byłam). Dla lekarza nie ma znaczenia czy masz piękne, zgrabne, gładkie nogi czy grube "kaktusy" (oczywiście nie twierdzę, że masz grube "kaktusy", tylko daję przykład) lub łydki Ci się brzydko "płaszczą" na tym takim na nogi. Naprawdę. To tak jakbyś nie chciała iść z zapaleniem gardła do lekarza, bo masz krzywe zęby. :P

Może być kobieta. ; )





;D Dziękuję za dużo dużo słów...jutro poszukam polskiego ginekologa i zapisuje sie na pierwszy wolny termin ) ohh xd i mam grube kaktusy hehe
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:42   #13
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
;D Dziękuję za dużo dużo słów...jutro poszukam polskiego ginekologa i zapisuje sie na pierwszy wolny termin ) ohh xd i mam grube kaktusy hehe

No, mądra dziewczynka.

Jak kaktusy, to ogól (tudzież ogol, nie wiem jak się powinno pisać). A co do grubych... Jak znam życie i mnóstwo dziewczyn- pewnie przesadzasz. A i jeśli masz (jak ja) cellulit to polecam peeling z kawy sypanej. Fajna sprawa i się ciałko gładsze wydaje. ; )
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:46   #14
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
No, mądra dziewczynka.

Jak kaktusy, to ogól (tudzież ogol, nie wiem jak się powinno pisać). A co do grubych... Jak znam życie i mnóstwo dziewczyn- pewnie przesadzasz. A i jeśli masz (jak ja) cellulit to polecam peeling z kawy sypanej. Fajna sprawa i się ciałko gładsze wydaje. ; )

uwierz mi na słowo ze nie przesadzam nie powiem ile waże bo to dla mnie drazliwy temat ale w mojej wadze są 3 liczby... @_@ ale już niedlugo ;D jadę zalożyc klamrę,lub balonika i zaczne chudnąc i przypominac czlowieka ;DD

gole,gole nogi ;D
celulit to mam wszedzie...kawy w londynie by nie starczylo jakbym miala sobie robic hahah xdd ^^ pozdrawiam!
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:06   #15
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
uwierz mi na słowo ze nie przesadzam nie powiem ile waże bo to dla mnie drazliwy temat ale w mojej wadze są 3 liczby... @_@ ale już niedlugo ;D jadę zalożyc klamrę,lub balonika i zaczne chudnąc i przypominac czlowieka ;DD

gole,gole nogi ;D
celulit to mam wszedzie...kawy w londynie by nie starczylo jakbym miala sobie robic hahah xdd ^^ pozdrawiam!

Klamrę? Balonik? A nie ma jakiejś mniej drastycznej metody? Typu dieta i ćwiczenia? Mogłabyś np. zupełnie wyrzucić z diety pieczywo. I biegać i chodzić na basen... Albo pójść do dietetyka, do lekarza... Ale balonik?!

Ah, koleżanka z Londynu, jak pięknie. ; )
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:20   #16
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Lepiej idź jak najszybciej do ginekologa.
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 01:10   #17
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Klamrę? Balonik? A nie ma jakiejś mniej drastycznej metody? Typu dieta i ćwiczenia? Mogłabyś np. zupełnie wyrzucić z diety pieczywo. I biegać i chodzić na basen... Albo pójść do dietetyka, do lekarza... Ale balonik?!

Ah, koleżanka z Londynu, jak pięknie. ; )


probowalam już wszystkiego ... za slaba jestem...a jak schudne np.9 kg co mi sie ostatnio udalo to nagle zaczynam jesc tyle ze tyje 2x te 9 kg... okropne to jest... walczylm z tym ale klamra lub balonik to jedyne wyjscie


;p tez z londynu jestes??
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 09:11   #18
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
uwierz mi na słowo ze nie przesadzam nie powiem ile waże bo to dla mnie drazliwy temat ale w mojej wadze są 3 liczby... @_@ ale już niedlugo ;D jadę zalożyc klamrę,lub balonika i zaczne chudnąc i przypominac czlowieka ;DD

gole,gole nogi ;D
celulit to mam wszedzie...kawy w londynie by nie starczylo jakbym miala sobie robic hahah xdd ^^ pozdrawiam!
Lenistwo. ALe ta klamra czy balonik sprawy za Ciebie nie załatwią.
Do zabiegu/operacji też trzeba się przygotowac i podejrzewam,że będziesz musiała schudnąc.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:10   #19
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Lenistwo. ALe ta klamra czy balonik sprawy za Ciebie nie załatwią.
Do zabiegu/operacji też trzeba się przygotowac i podejrzewam,że będziesz musiała schudnąc.

Trzeba się przygotować psychicznie,idzie się do psychologa i dużo dużo o tym rozmawia,potem psycholog konsultuje się z lekarzem który będzie robił mi balonika,ewentualnie klamrę. I po zabiegu,zmieni się całkiem mój trym życia...zacznie się basen zeby skóra nie wisiała,inny jadłospis i wszystko w sumie tylko pschycholog musi stwierdzic ze jestem na to gotowa psychicznie.
aa i nie nazywaj mnie leniem,bo nie masz pojęcia o mnie,i o tym co robiłam i co się działo )
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:27   #20
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
Trzeba się przygotować psychicznie,idzie się do psychologa i dużo dużo o tym rozmawia,potem psycholog konsultuje się z lekarzem który będzie robił mi balonika,ewentualnie klamrę. I po zabiegu,zmieni się całkiem mój trym życia...zacznie się basen zeby skóra nie wisiała,inny jadłospis i wszystko w sumie tylko pschycholog musi stwierdzic ze jestem na to gotowa psychicznie.
aa i nie nazywaj mnie leniem,bo nie masz pojęcia o mnie,i o tym co robiłam i co się działo )
Ok, pewnie wiesz o tym dużo więcej niż ja chociaz dla mnie to lenistwo. Mówisz,że probowałaś ale później jadłaś 2x więcej. Wydaje mi się,że balonik lub klamra jest dla ludzi leniwych, naprawde nie chcących nic ze sobą zrobic.

Ale to tylko moje zdanie, pewnie się mylę i myślę tak dlatego,że ja jem mało i nie mieści mi się w głowie,że mozna doprowadzic się do stanu,że trzeba zmiejszac żołądek lub włożyc balonik.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:58   #21
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ok, pewnie wiesz o tym dużo więcej niż ja chociaz dla mnie to lenistwo. Mówisz,że probowałaś ale później jadłaś 2x więcej. Wydaje mi się,że balonik lub klamra jest dla ludzi leniwych, naprawde nie chcących nic ze sobą zrobic.

Ale to tylko moje zdanie, pewnie się mylę i myślę tak dlatego,że ja jem mało i nie mieści mi się w głowie,że mozna doprowadzic się do stanu,że trzeba zmiejszac żołądek lub włożyc balonik.
Pewnie się zdziwisz ale za to wszystko tak naprawdę odpowiada mózg i rozumowanie wielu spraw...sama oczywiscie nie dam sobie z tym rady i bedzie cieżko ale przed i w trakcie zajmie sie psycholog mną... mam nadzieje ze jakos wspolnie dojdziemy do tego zebym wyglądała jak człowiek ) naprawde duzo o tym czytałam i rozmawialam z lekarzami...ale ciągle się zastanawiam czy nie dałabym jednak rady sama...chociaz probowalam już tyle czasu...mi tez nie podoba sie opcja rozcinania mnie,czy wsadzanie mi przez buzie wielką rurkę az do żołądka

mam jeszcze trochę czasu na namysły więc miejmy nadzieje ze podejme wlasciwa decyzje.
ah i masz szczescie ze nie masz problemów z otyłoscią...to prawdziwa udręka..
pozdrawiam
!
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:05   #22
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
probowalam już wszystkiego ... za slaba jestem...a jak schudne np.9 kg co mi sie ostatnio udalo to nagle zaczynam jesc tyle ze tyje 2x te 9 kg... okropne to jest... walczylm z tym ale klamra lub balonik to jedyne wyjscie


;p tez z londynu jestes??

Nie, nie, ale Londyn mi się kojarzy z taką chińską ulicą, z której kiedyś wujek mi przywoził pyszny chiński syrop. ; )
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:29   #23
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Krepujacy problem pochwy

To napewno nie infekcja od mezczyzny z ktorym uprawialam sex bo to już mialam zanim zaczelam uprawiac sex

No właśnie, nie wszystkie infekcje choroby biorą się od facetów :x mogą się wziąć od basenu, od toalety w szkole ...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:26   #24
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Nie, nie, ale Londyn mi się kojarzy z taką chińską ulicą, z której kiedyś wujek mi przywoził pyszny chiński syrop. ; )


aaa ;D nie ma to jak miłe wspomnienia...ehh
ja niestety musze mieszkac w lodnynie uughh

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
To napewno nie infekcja od mezczyzny z ktorym uprawialam sex bo to już mialam zanim zaczelam uprawiac sex

No właśnie, nie wszystkie infekcje choroby biorą się od facetów :x mogą się wziąć od basenu, od toalety w szkole ...


Pewnie choroby to ludzka sprawa ;D kazdy może coś złapać ... mimo to,rozmawianie o ty troche niektorych krepuje
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:26   #25
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Ajć... idz do lekarza, to lekarz a nie ktos kto bedzie oceniał jak "tam" wyglądasz!!!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:45   #26
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Krepujacy problem pochwy

idz do ginekologa- przestan sie wstydzic. Infekcje moglas złapać nawet w kibelku publicznym.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:19   #27
psiri
Raczkowanie
 
Avatar psiri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 166
Dot.: Krepujacy problem pochwy

W temacie już dziewczyny wszystko powiedziały. Ja tylko dodam, że trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia w szybkim zbijaniu

Cytat:
Napisane przez AsqQq Pokaż wiadomość
Trzeba się przygotować psychicznie,idzie się do psychologa i dużo dużo o tym rozmawia,potem psycholog konsultuje się z lekarzem który będzie robił mi balonika,ewentualnie klamrę. I po zabiegu,zmieni się całkiem mój trym życia...zacznie się basen zeby skóra nie wisiała,inny jadłospis i wszystko w sumie tylko pschycholog musi stwierdzic ze jestem na to gotowa psychicznie.
aa i nie nazywaj mnie leniem,bo nie masz pojęcia o mnie,i o tym co robiłam i co się działo )
psiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 07:14   #28
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Krepujacy problem pochwy

Też bałam się pierwszej wizyty Najbardziej tego, czy wybrać kobietę czy mężczyznę.
Wybrałam tę drugą opcję i nie żałuję.
Od razu na wstępie powiedziałam, ze jestem pierwszy raz i nieco się krępuę.
Facet był delikatny, wyrozumiały i MEGA przemiły xP
Co do Twojej obawy rozebrania się, najlepiej idź w spódniczce, wtedy nie musisz latać z gołym tyłkiem po całym gabinecie.
Aha i jeszcze jedno, pamiętaj, że ginekologa odwiedzają również starsze panie po 50 xP
Myślisz, że dla niej nie jest to krępujące? xP

Edytowane przez redo92
Czas edycji: 2009-09-22 o 07:15
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.