Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 09:25   #2041
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez maedle Pokaż wiadomość
To ja moze sie tu podczepie z pytaniem do gosi bo jakos tak najbardziej obeznana z Cherry mi sie wydajesz
Mi wlasnie trzeba bardzo radykalnej zmiany, chce sciac wloski na bardzo krotko cos w te manke : Załącznik 2449852 + w styl Justyny Pochanke czy Pani Beacie dobrze idzie takie ciecie?
Zdecydowana jestem na 100% tylko nie wiem do kogo sie z tym udac
wiesz co widziałam 2 kobitki, które tak zrobiła tzn. coś na J.Pochankę i Sharon Stone... wydaje mi się, że dałaby radę
jeżeli do niej pójdziesz to weź to zdjęcie i wytłumacz co chcesz a ona i tak zada Ci "1000 pytań do..."
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:43   #2042
Supinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czesc Maedle

przeczytałam ze chesz miec fajna fryzurke. Moge polecic Tobie jednego fryzjera - nazywa sie Paweł i pracuje w Milek Design. Jak nie mialam dlugich wlosow to chodzilam do niego na strzyzenie. On sie specjalizuje w strzyżeniu krotkich wlosów - na 100 % bedziesz zadowolona. Moj maz jest przeciwnikiem krotkich wlosow u kobiet - ile ja sie nasluchalam ze chce obciac. I jak mnie zobaczyl po wizycie u Pawła to jemu sie bardzo spodobalo i zmienil zdanie ;-) Aha i jeszcze jedno - jak przyszlam do pracy w nowych wloskach to od razu moje kumpele sie do niego pozapisywaly - to chyba najlepsza rekomendacja ;-)
Supinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:38   #2043
tamaryszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez karanwe Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie koleżanki z wcześniejszej strony:

Czy ktoś korzystał z usług salonu Soell na Dzikiej i może go polecić ?
Na pewnej stronie jest o nim mnóstwo pozytywnych opinii, tak dużo, że aż wydaje się to podejrzane .

Będę wdzięczna za jakiekolwiek info.
Karanwe,
Jak wiesz jak też interesowałam się tym salonem Soell ze względu na masę pozytywnych wpisów. Więc śledziłam tę stronę i teraz już jestem na bank pewna, że to jedna wielka ściema, bo wszystkie negatywne opinie jakie się tam pokazywały (ludzi którzy dali się na to nabrać) , zaraz na następny dzień były usuwane.
tamaryszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:47   #2044
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, noszę się z zamiarem wizyty u pani Beaty w Cherry... Cięcie nic specjalnego, po prostu podcięcie końcówek, cieniowanie i poprawienie grzywki natomiast zależy mi na ładnym odcieniu karmelowego blondu coś w stylu Aniston, może ciut ciemniejsze z jasniejszymi refleksami... Czy pani Beata jest dobra w koloryzacji?
edit: podajcie mi proszę jakiś kontakt do tego salonu, moze byc na PW
__________________



Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2010-03-18 o 08:29
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:35   #2045
maedle
Rozeznanie
 
Avatar maedle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 795
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Supinka Pokaż wiadomość
Czesc Maedle

przeczytałam ze chesz miec fajna fryzurke. Moge polecic Tobie jednego fryzjera - nazywa sie Paweł i pracuje w Milek Design. Jak nie mialam dlugich wlosow to chodzilam do niego na strzyzenie. On sie specjalizuje w strzyżeniu krotkich wlosów - na 100 % bedziesz zadowolona. Moj maz jest przeciwnikiem krotkich wlosow u kobiet - ile ja sie nasluchalam ze chce obciac. I jak mnie zobaczyl po wizycie u Pawła to jemu sie bardzo spodobalo i zmienil zdanie ;-) Aha i jeszcze jedno - jak przyszlam do pracy w nowych wloskach to od razu moje kumpele sie do niego pozapisywaly - to chyba najlepsza rekomendacja ;-)
Dzieki Bo Pawala z Milek tez bardzo rozwazam
A powiedz mi ile on bierze za strzyzenie? Bo nigdy nie umiem rozgryzc tej ceny krotkie/srednie/ dlugie i jak jest u niego z terminami? W Pl bede tylko krotki czas i zastanawiam sie czy np juz teraz nie zadzwonic i sie nie zapisac ?
maedle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 03:32   #2046
karanwe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez tamaryszka Pokaż wiadomość
Karanwe,
Jak wiesz jak też interesowałam się tym salonem Soell ze względu na masę pozytywnych wpisów. Więc śledziłam tę stronę i teraz już jestem na bank pewna, że to jedna wielka ściema, bo wszystkie negatywne opinie jakie się tam pokazywały (ludzi którzy dali się na to nabrać) , zaraz na następny dzień były usuwane.
Dzięki Tamaryszka. Trochę mnie zasmucilaś. Spojrzałam na stronę i jest jedna negatywna opinia sprzed tygodnia plus jeszcze chyba dwie negatywne na całej stronie. Już sama nie wiem, nastawiłam sie żeby tam pójść...
karanwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:46   #2047
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dwa dni temu moja najgorsza wizyta u fryzjera Poszłam tylko na podcięcie końcówek, o jakieś 2-3 cm. Poniżej na zdjęciach można zobaczyć z czym wyszłam Byłam u fryzjera, który przewija się na tym wątku, właściciel salonu w centrum Warszawy. Zostawił mnie na fotelu potarganą, nie zdążyłam nawet obejrzeć tej fryzury i dopiero w domu się zorientowałam. Czy jest sens iść z reklamacją? Zapisałam się już do Milek Design na przyszły czwartek, tam byłam już u 3 fryzjerek - zawsze zadowolona, ale nie wiem, czy czekać tydzień? Kucyk ciężko zrobić, bo mam wystrzępione (a mówiłam, że chcę tak, żeby dał się zrobić)... Nie wiem, czy przyjmie reklamację dwa dni po strzyżeniu, no i przede wszystkim boję się, że będę mieć jeszcze gorzej, a włosy zostaną skrócone, więc będzie je jeszcze trudniej poprawić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (33,0 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2263.jpg (151,8 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (17,6 KB, 136 załadowań)

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-08-20 o 11:51 Powód: pomyłka w dodawaniu zdjęć
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 13:44   #2048
Supinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,

wiec z tego co pamietam to za strzyzenie płaciłam mniej niz 100 pln. Z tego co widze na ich stronie to za strzyzenie wlosow krotkich licza sobie 80 zeta. Z jednej strony to sporo ale jesli popatrzysz na to w ten sposob ze ;-) po takim strzyzeniu nie bedziesz musiala po m-cu leciec na kolejne strzyzenie bo wlosy sie super ukladaja -to warto !!!. Aha i jeszcze jedno Paweł swietnie obcina ale w układaniem ( modelowaniem ) to roznie- nie zawsze bylo super ;-)
Ale i tak polecam. Terminy - hmm do niego trzeba troche poczekac- chyba ze bedziesz miala szczescie i przyjmie Ciebie za kilka dni ;-)
Jeśli chesz to podaj maila -wysle moja fotke i sama ocenisz ;-)
Supinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 17:50   #2049
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ojej..... przejrzlam ostatnie 10stron i umieram.
chce zrobic sobie pasemka czy cus takiego. w kazdym razie cos bardzo delikatnego takiego bym nie musiala pozniej chodzic co miesiac do fryzjera i wydawac 20o zl.
zastanawiam sie nad tym p. Pawlem ale czy warto wydac za to cos o co mi chodzi 300zl? mam wlosy do ramion, bardzo cienkie, sredni blond, czasem z pasemkami rozjasnionymi przez slonce. pozniej dam fote ;P
co mi radzicie do takowych wlosow? to bedzie pierwsza moja koloryzacja wiec nie mam zadnej koncepcji, jednak chcialabym cos zmienic.
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 18:31   #2050
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Supinka Pokaż wiadomość
po takim strzyzeniu nie bedziesz musiala po m-cu leciec na kolejne strzyzenie bo wlosy sie super ukladaja -to warto !!!.
To chyba zależy od tego jak szybko rosną włosy
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:02   #2051
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam dziś jednak na poprawce fryzury: fryzjer co prawda stwierdził, że tak właśnie miało być i włosy, które mam po jednej stronie dłuższe muszę po prostu brać na plecy (niewykonalne, nie trzymałyby się) i wtedy byłoby ok. Ale wyrównał mi bez problemu, podciął też te wystające kosmyki. Także teraz już będzie dobrze. A wniosek z tej historii jeden: jeśli jest się zadowolonym z jakiegoś fryzjera, lepiej nie eksperymentować z innymi
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 19:42   #2052
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Talking Dobry fryzjer w Warszawie

Bylam pierwszy raz u Filipa Galasa a wlasciwie u Magdy. Ten salon polecila mi kolezanka. Mam krotkie geste wlosy i poszlam i na kolor i strzyzenie.
nic specjalnego reasumujac . kolor w porzadku, choc nie dokladnie taki jak chcialam. ale mozna wytrzymac. mam nadzieje ze troche sie zmyje i rozjasni. Strzyzenie hmm...zobaczymy po tygodniu, ale to samo co mialam wczesniej , tyle ze zdjeta objetosc bo mam mega duzo wlosow gestych. Podsumowanie calej wizyty jedynie okay, bez fajerwerkow. Salon bardzo przyjemny. Magda bardzo mila.
Ale panie od mycia wlosow (nie wspomne o papierowych recznikach= wiem ze to higieniczniej , ale jakos tak nie pasowaly do calosci celebritowego miejsca) okropne. takie nadasane. agresywnie myla mi wlosy. lala wrzatek prawie na wlosy. i jeszce pytala dlaczego mi to przeszkadza. Wizyta 250 pln.
Szczerze to bardziej polecam Pawla z Cece jesli chodzi o kolor i Kordiana tez z Cece jesli chodzi o strzezenie.
lepsze jest wrogiem dobrego. Choc Pawel z Milek , ....
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 01:58   #2053
karanwe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A co sądzicie o Pani Kasi - właścicielce z Milek Design?
Są do niej długie terminy?

BTW czy ktoś zna jakiegoś fryzjera który się specjalizuje albo po prostu dobrze sobie radzi z kręconymi (dodatkowo gęstymi i puszącymi się)włosami? Parę osób juz o to pytało ale nie było za bardzo odzewu...
karanwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 08:53   #2054
effate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez tamaryszka Pokaż wiadomość
Karanwe,
Jak wiesz jak też interesowałam się tym salonem Soell ze względu na masę pozytywnych wpisów. Więc śledziłam tę stronę i teraz już jestem na bank pewna, że to jedna wielka ściema, bo wszystkie negatywne opinie jakie się tam pokazywały (ludzi którzy dali się na to nabrać) , zaraz na następny dzień były usuwane.
Byłam jakiś czas temu w tym salonie skuszona właśnie masą pozytywnych wpisów. Załamka, jak wychodziłam to wyglądałam gorzej niż jak przyszłam a do tego zapłaciłam ok 85 zł więc bardzo dużo jak na taki poziom strzyżenia. Nie pamiętam u kogo się strzygłam, na pewno nie była to żadna z tych osób które były na tym forum wymieniane z imienia. Podejrzewam że pozytywne wpisy są robione przez pracowników salonu.
Co mnie najbardziej zdziwiło: sposób cieniowania; fryzjerka wzięła 3/4 moich włosów, podniosła do góry i ciachnęła je nożyczkami i to było na tyle. Nie muszę chyba pisać że włosy nie mają żadnej linii i układają się beznadziejnie . Teraz czekam aż włosy mi trochę odrosną . Zachęcona, tym razem, wpisami na tym forum zapisałam się do Milek Design do właścicielki. Mam nadzieje że nie skończy się podobnie .
effate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 01:33   #2055
karanwe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dzieki za ostrzezenie, effate. w takim razie juz do Soell sie raczej nie wybiore.
ja tez mam ochote zapisac sie do wlascicielki Milek Design tylko troche mnie cena przeraza za samo strzyzenie... Nie bylo problemu zeby sie do niej dostac ? Zdaj relacje jak bedziesz po wizycie.
karanwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:30   #2056
olexandraaa m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam czy mogłby ktoś podać namiary (numer telefonu) do p.Beaty z cherry???
olexandraaa m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 16:39   #2057
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez olexandraaa m Pokaż wiadomość
Witam czy mogłby ktoś podać namiary (numer telefonu) do p.Beaty z cherry???
były podawane już....
512 831 070

daj znać jak będziesz po wizycie
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:37   #2058
Karolciavp
Raczkowanie
 
Avatar Karolciavp
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny nie wiecie moze czy salon fryzierski Perfekt na Chmielnej jeszcze istnieje?? Dzwoniłam tam, a takiego nr już nie ma. Wysłałam znajomą, zeby sprawdziła czy istnieje jeszcze ten zakład (akurat była w poblizu) i mówi ze nic tam nie ma co sie dzieje ;(
__________________
zapuszczam włoski rośnijcie
Karolciavp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:47   #2059
effate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez karanwe Pokaż wiadomość
dzieki za ostrzezenie, effate. w takim razie juz do Soell sie raczej nie wybiore.
ja tez mam ochote zapisac sie do wlascicielki Milek Design tylko troche mnie cena przeraza za samo strzyzenie... Nie bylo problemu zeby sie do niej dostac ? Zdaj relacje jak bedziesz po wizycie.
Chciałam dostać się na godziny wieczorne więc trochę muszę poczekać - prawie dwa tygodnie. Ale dla mnie to nawet lepiej trochę mi włosy zdążą jeszcze odrosnąć. Po wszystkim zdam relację.
effate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 18:51   #2060
mave
Przyczajenie
 
Avatar mave
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny!

Śledzę od jakiegoś czasu ten wątek na wizażu i zachęcona pozytywnymi opiniami zapisałam się do p. Kingi do Strefy Cięcia na Elektoralnej. Jestem z tych osób co bardziej boją się fryzjera niż dentysty , dlatego starałam się dokładnie go przestudiować. No i pisze, żeby Wam dziewczyny bardzo podziękować. Wyszłam naprawdę bardzo zadowolona - byłam dzisiaj. Fryzurka nabrała lekkości, ładnie ułożona, bez żadnych "udziwnień" - prosta, klasyczna i uważam, że mi pasuje. Pani Kinga bardzo sympatyczna, potrafi doradzić niezdecydowanym. Byłam z siostrą i ona też wyszła zadowolona. Także jeszcze raz dzięki za polecenie! Dołączam się do niego!
mave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:42   #2061
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja ostatnio wyszłam średnio zadowolona od Kingi, ale nie wykluczam, że jeszcze do niej wrócę.. planuję ją "zdradzić" z Milek Design, chyba z młodszą stylistką Martyną ale jeszcze się nie umówiłam
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:19   #2062
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja się umówiłam do pani Beaty z Cherry na sobotę. Mam nadzieję, że będę zadowolona. Odezwę się po
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 07:52   #2063
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Ja się umówiłam do pani Beaty z Cherry na sobotę. Mam nadzieję, że będę zadowolona. Odezwę się po
Czekam z niecierpliwością :P
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 08:17   #2064
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Komentarz do moje wizyty w salonie Filipa Galasa - i Magdy. Po tygodniu musze z przykroscia stwierdzic ze wlosy nijak sie nie ukladaja. Musze naprawde sie napracowac zeby jakos wygladaly, a ze mam krotkie wlosy to nie da sie ich spiac ani zwiazac. Poza kolorem, ktory i tak nie jest tym ktory chciałam, reszta nie nadaje sie na powtorke w tym salonie.
I tak sie zastanawiam gdzie sa dobrzy fryzjerzy z fachem w rekach ? Strzyzenie trwalo godzine, nie mam polowy wlosow a i tak raczej plakac sie chce...ja juz nie wiem..samemu strzyc ?
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:22   #2065
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: szukam, metamorfoza Warszawa, pomóżcie

Cytat:
Napisane przez pauletta84 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki, jestem tu nowa i mam nadzieję że pytam w odpowiednim miejscu. Przeglądałam już zmiany wyglądu po waszych radach i są świetne ale ja już próbowałam różnych fryzur i kolorów włosów itp. Ale nie jestem zadowolona do końca. Chciałabym jakąś drastyczną zmianę i to najlepiej pod okiem specjalistów. Szukałam ofert w Internecie ale niestety nie znalazłam nic ciekawego co dotyczy Warszawy i okolicL a kosztowałoby poniżej 2000zł. Dokładnie jestem pod wrażeniem tych metamorfoz: http://www.kobieta.byc.pl/articles.php?did=27&id=38 82 Szukam oferty gdzie ktoś zrobi to tak profesjonalnie jak tu. Będę wdzięczna za wszystkie pomocne linkiJ lub wiadomości na maila pauletta84@op.pl
Hej,

czy dostałaś jakieś odpowiedzi na Twoje pytanie? Też jestem zainteresowana całościową metamorfozą będę wdzięczna za jakąś informację! Pozdrawiam
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:07   #2066
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez eldrezzz Pokaż wiadomość
Ja osobiscie polecam sprawdzic Salon Urody Ewy Obarewicz na grochowskiej 131. Ostatnio poszla tam moja Partnerka, po wizycie w jednym z atelier dla burzujow w centrum. Wyszla zachywcona, dodatkowo portfel nie uszczuplil sie tak, jak myslalem. Nie jestem ekspertem w sprawach fryzjerskich, ale za balejaz i strzyżenie z modelowaniem zaplacila okolo 250 zl. zabiegio wykonywala Wlascicielka, pani Ewa, fryzjerka ktora swoj Salon prowadzi 20 lat napis na drzwiach), piosiada mnostwo certyfikatow, dyplomow, szkolen zagranicznych, etc (dyplomy na scianach). Atmosfera podobno super, bez tego wielkomeijskiego blichtru. Salon urzadzony, wedlug slow Partnerki, kameralnie i przytulnie.
W razie zainteresowania sluzymi namiarami.

Pozdrawiam
pachnie reklama
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:00   #2067
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
pachnie reklama
oooojjjjjjjjjjj baaaardzo
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:13   #2068
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja napisze moje wrażenia po wizycie u Pani Beaty w Cherry Kolorek mam świetny (mimo ze liczyłam na ciemniejszy) ale wyszedł bardzo ładny... Co do strzyżenia nie było pola do popisu ale też jestem zadowolona. Ogólnie wszystko ok i pewnie za ok 2 miesiące znów się tam wybiore
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 07:43   #2069
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
A ja napisze moje wrażenia po wizycie u Pani Beaty w Cherry Kolorek mam świetny (mimo ze liczyłam na ciemniejszy) ale wyszedł bardzo ładny... Co do strzyżenia nie było pola do popisu ale też jestem zadowolona. Ogólnie wszystko ok i pewnie za ok 2 miesiące znów się tam wybiore
a jaki kolor kładłaś?
ze strzyżenia tylko końcówki?
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 09:25   #2070
Nukabela
Raczkowanie
 
Avatar Nukabela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice stolicy
Wiadomości: 32
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Robiłam dekoloryzację w APH, ale tylko u Maryli i uważam, że robi to doskonale. Jest drogo, ale warto. NIGDY nie zniszczyli mi włosów, chociaż robię tam kolory różne (grany był i brąz i ciepły blond i rudy), trafiłam tam 4 lata temu i już nie zmienię. Przed APH korzystałam z Hesta, ale dobre fryzjerki odeszły i zrobiła się kicha. Zaznaczam, że na kolor i strzyżenie chodzę tylko do Maryli, ale czesałam się też u innych i byłam zadowolona. I najważniejsze: gdy trafiłam tam po raz pierwszy włosy miałam w stanie strasznym: teraz są lśniące, nie wypadają jak kiedyś, układają się ładnie (po strzyżeniu Maryli nawet okrągła szczotka poszła w kąt). Moje doświadczenia są ok i ja z czystym sumieniem polecam
__________________
...im bardziej Kubuś zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było...
Nukabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.