Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 23:03   #3121
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

czyli czesc wlosow ma dawnej dlugosci, a czesc (wierzch) krotsze, za ramiona i po prostu one sie tak ladnie unoszą, są puszyste itp
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:14   #3122
domenica90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
czyli czesc wlosow ma dawnej dlugosci, a czesc (wierzch) krotsze, za ramiona i po prostu one sie tak ladnie unoszą, są puszyste itp
Dzięki za odpowiedź

Może jest ktoś w stanie polecić mi jakiegoś innego fryzjera, nie z tej "gwiazdorskiej" półki?
domenica90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:58   #3123
vanilienne
Raczkowanie
 
Avatar vanilienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej, szukam w warszawie fryzjera (najlepiej takiego, do którego mogłabym się załapać do 10-11 listopada), który byłby w stanie doradzić mi, zaproponować jakąś fryzurę - mam cienkie włosy, ostatnio, przez problemy zdrowotne, również dość rzadkie.. noszę je cały czas spięte na czubku głowy, a chciałabym ściąć je na krótko, nawet bardzo - żebym nie musiała się bawić w układanie i przeżywać codziennie katuszy przed lustrem.. ale nie mam pojęcia, jaka to fryzura mogłaby być, ostatni raz u fryzjera byłam ze 4 lata temu - więc jeśli chodzi o cenę, to mogę zaszaleć, ale zależy mi po prostu na podcięciu tych włosów, a nie zmyślnym modelowaniu przez pół godziny.
z góry dziękuję za odpowiedzi, to dla mnie naprawdę dość ważne.. nie mogę już patrzeć na te włosy
vanilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 07:49   #3124
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Po tym jak zrezygnowalam z FreeHair znow szukam fryzjera...Po glowie chodzi mi Franek Hurny i w zwiazku z tym mam pytanie o ceny,mianowicie ile mniej wiecej zaplace za strzyzenie poldlugich wlosow i koloryzacje?
A moze slyszalyscie cos o Atelier Fijołek na Chmielnej?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 09:09   #3125
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez vanilienne Pokaż wiadomość
hej, szukam w warszawie fryzjera (najlepiej takiego, do którego mogłabym się załapać do 10-11 listopada), który byłby w stanie doradzić mi, zaproponować jakąś fryzurę - mam cienkie włosy, ostatnio, przez problemy zdrowotne, również dość rzadkie.. noszę je cały czas spięte na czubku głowy, a chciałabym ściąć je na krótko, nawet bardzo - żebym nie musiała się bawić w układanie i przeżywać codziennie katuszy przed lustrem.. ale nie mam pojęcia, jaka to fryzura mogłaby być, ostatni raz u fryzjera byłam ze 4 lata temu - więc jeśli chodzi o cenę, to mogę zaszaleć, ale zależy mi po prostu na podcięciu tych włosów, a nie zmyślnym modelowaniu przez pół godziny.
z góry dziękuję za odpowiedzi, to dla mnie naprawdę dość ważne.. nie mogę już patrzeć na te włosy
Jeśli chodzi o dobre cięcie, to polecam Bartosza Janusza, ma salon na Mokotowskiej. Koloru mi dobrze nie dobrał, ale włoski układają się super.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:42   #3126
aasta
Raczkowanie
 
Avatar aasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Po tym jak zrezygnowalam z FreeHair znow szukam fryzjera...Po glowie chodzi mi Franek Hurny i w zwiazku z tym mam pytanie o ceny,mianowicie ile mniej wiecej zaplace za strzyzenie poldlugich wlosow i koloryzacje?
A moze slyszalyscie cos o Atelier Fijołek na Chmielnej?
nie kojarzę tego atelier ale jak zdecydujesz sie na cos to koniecznie napisz o wrazeniach, ja tez jestem sierota po Free Hair
aasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 15:04   #3127
vanilienne
Raczkowanie
 
Avatar vanilienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dobre cięcie, to polecam Bartosza Janusza, ma salon na Mokotowskiej. Koloru mi dobrze nie dobrał, ale włoski układają się super.
dziękuję za odpowiedź.. Wiesz może, ile mniej więcej mogłoby to kosztować, to znaczy samo ścięcie? Na jego stronie jest nr z kierunkowym - pewnie do salonu, wystarczy, że tam zadzwonię i się zapiszę? Z góry dzięki za odpowiedź
vanilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 07:04   #3128
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Taj, ja dzwoniłam pod numer stacjonarny na Jego stronie, z terminem nie było problemu. Zapłaciłam 300 zł za strzyżenie + farba i refleksy. Niedużo ja na ceny w warszawskich atelier, ale tam jest tak, że jedna osoba farbuje, inna myje włosy, inna znowuż robi refleksy, inna układa włosy itp. P. Bartosz natomiast tylko ciął i mówił 'reszcie' co jak zrobić.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:33   #3129
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, ja mogę polecić jedno miejsce odwiedzane przeze mnie przez kilka lat - salon Milord przy alei Waszyngtona. Powiem szczerze, że ostatnio zmieniałam fryzjerów (o czym za chwilkę), ale tamto miejsce zawsze zachwalam i zachwalać będę. Nie zapisywałam się nigdy do konkretnej osoby, zapisywano mnie spontanicznie na chybił-trafił i zawsze wychodziłam zadowolona. Ceny nie są niskie, ale myślę, że warto. Jeśli coś mnie podkusiło do obcięcia włosów w innym salonie, w Milordzie zawsze ratowano mnie z opresji. Ceny - jak wspomniałam - nie są niskie i byłam zmuszona do zmiany miejsca.
Jako drugie miejsce, a raczej osobę, polecam panią Anię z salonu Rokoko przy ul. Targowej (naprzeciwko Teatru Powszechnego). Fakt faktem - reszta ekipy jest strasznie niemiła i nie lubię tam chodzić nawet na solarium, ale panią Anię polecam z czystym sumieniem. Za obcięcie i farbowanie włosów farbą kupioną przeze mnie zapłaciłam 80 zł. Samo cięcie kosztuje, bodajże, 40-50 zł. przy średniej długości włosów. Poszłam tam z polecenia mojej koleżanki, którą obcinała inna fryzjerka (Karolina?). Ona też była bardzo zadowolona, ale ponoć tej fryzjerce brakowało nieco finezji i obcinała ją ciągle tak samo mimo ciągłych próśb o jakieś małe szaleństwo.

A ja teraz obcinam sobie włosy sama
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:55   #3130
Mikaella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A wie coś może któraś o JLD w Centrum?
Mikaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 07:03   #3131
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Umowilam sie do Atelier Fijołek na Chmielnej.Slyszalam kilka dobrych opinii,wiec postanowilam sprobowac Dam Wam znac za kilka dni jakie sa moje wrazenia
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 13:49   #3132
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, znalazłam na FaceBooku link. Jaga Hupało i inny jakiś tam sławny fryzjer poszukują osób do darmowego strzyżenia!!!! Jak jest któraś zainteresowana, to klikać http://www.facebook.com/event.php?eid=302398106444009
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 14:15   #3133
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

jakis tam inny slawny fryzjer to eks mąż Jagi

poza tym 10 pazdz to juz bylo

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2011-11-05 o 14:17
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 16:04   #3134
looczek84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Sylwia z salonu ce ce, teraz znów pracuje na Świętokrzyskiej 14 w salonie Empire Hair&Beuty pozdrawiam
__________________
anka123
looczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 08:06   #3135
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem juz po wizycie w Atelier Fijołek na ul. Chmielnej. Szczerze moge Wam polecic ten salon-ja wyszlam zadowolona.Wreszcie mam taki kolor,jaki chcialam,czyli piekny zimny blond.Jesli chodzi o strzyzenie u mnie akurat nie bylo duzo pracy bo podcinam tylko koncowki i grzywke,poniewaz zapuszczam wlosy. Sam salon nie jest duzy,ale dzieki temu jest klimatycznie i własciciel (bardzo sympatyczny) poswieca klientowi duza uwage.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 08:54   #3136
aasta
Raczkowanie
 
Avatar aasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Jestem juz po wizycie w Atelier Fijołek na ul. Chmielnej. Szczerze moge Wam polecic ten salon-ja wyszlam zadowolona.Wreszcie mam taki kolor,jaki chcialam,czyli piekny zimny blond.Jesli chodzi o strzyzenie u mnie akurat nie bylo duzo pracy bo podcinam tylko koncowki i grzywke,poniewaz zapuszczam wlosy. Sam salon nie jest duzy,ale dzieki temu jest klimatycznie i własciciel (bardzo sympatyczny) poswieca klientowi duza uwage.
świetnie
to ja tez sie tam wybiorę, mam nadzieje, że będę równie zadowolona jak po Magdzie z Free Hair Blueania u kogo podcinałaś się ?
aasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:49   #3137
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jeśli chodzi o moją przygodę z fryzjerami (duzo ich nie było),ale na pewno mogę polecić jedno miejsce Instytut Kerastase na Marszałkowskiej chyba 32 przy placu Zbawiciela i jestem pewien krzywdy nie zrobią nikomu wręcz przeciwnie. ja byłem chyba rok temu (fakt za strzyżenie z myciem zapłaciłem 100 ileś złotych nie pamiętam dokładnie,ale wyszedłem bardzo zadowolony,włosy były sypkie i lśniły się jak psu jajca)i gdyby nie ów zaporowa cena chodziłbym tam dalej a tak to cóż...
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 03:13   #3138
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez aasta Pokaż wiadomość
świetnie
to ja tez sie tam wybiorę, mam nadzieje, że będę równie zadowolona jak po Magdzie z Free Hair Blueania u kogo podcinałaś się ?
Bylam u Arka
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 17:40   #3139
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś była w salonie STILE DI VITA ul. Leszno 8 ???

jest fajny kupon i się zastanawiam, czy brać a nie chcę żałować tak jak z salonem Prestige na Woli
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/oferta/1058/strzyze...neracja-wlosow
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 09:53   #3140
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja tam byłam w zeszłym roku, właśnie z ofertą z zakupów grupowych i od tego czasu jestem klientką normalnie, tak samo mój facet ja polecam radka, a TŻ irka, ale czytałam na necie wiele negatywnych opinii. ja jestem baaardzo zadowolona, bo to inna półka cenowa niż ta, którą się tu wizażanki przerzucają
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:08   #3141
KsieznaJoanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktokolwiek wie gdzie pracuje teraz pani Beata (z salonu Cherry na Bielanach - Dąbrowskiej 15)? Na pewno komuś powiedziała... dzisiaj zadzwoniłam do salonu i dowiedziałam się, że nie pracuje i nie wiedzą gdzie teraz urzęduje...

A może znacie jej osobisty numer?


HELP.
KsieznaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 15:50   #3142
krecik_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dobry fryzier-to podstawa!
Najważniejsza osoba sukcesu całego przedsięwzięcia!!!klask i:
__________________

Edytowane przez krecik_ja
Czas edycji: 2011-11-21 o 11:56
krecik_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 20:59   #3143
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Smile Warszawa - super fryzjer

Hej wszystkim ;-) poszukuję na terenie Warszawy "ekskluzywnego" zakładu fryzjerskiego, z wybitnym fryzjerem który jest dosłownie mistrzem dobierania fryzury oraz koloru. Potrzebuję tylko najlepszych salonów. Dzięki z góry za odpowiedź
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:55   #3144
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KsieznaJoanna Pokaż wiadomość
Czy ktokolwiek wie gdzie pracuje teraz pani Beata (z salonu Cherry na Bielanach - Dąbrowskiej 15)? Na pewno komuś powiedziała... dzisiaj zadzwoniłam do salonu i dowiedziałam się, że nie pracuje i nie wiedzą gdzie teraz urzęduje...

A może znacie jej osobisty numer?


HELP.
Pani Beata wróci do Cherry w grudniu z tego co słyszałam. Na zwolnieniu jest... Już nie mogę się doczekać...
Dla zainteresowanych, dziś się dowiedziałam że jest nowy nr do Cherry i p. Beatki -
606 454 373....
i ja się już zapisałam, bo teraz będzie częściej przyjmować popołudniami Jupiiiii

Edytowane przez gosiak0071
Czas edycji: 2011-11-28 o 20:04
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 13:09   #3145
voceaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja się bardzo zawiodłam podczas wizyty u Sławka Zasłonki!
Przyszłam punktualnie ,musiałam jednak czekać pól godziny aż sie mną ktoś zainteresuje! Chciałam podciąć włosy i zrobić kolor. Sławek nie konsultował ze mną nic, zaczęłam mówić jak sobie wyobrażam fryzurę - skwitował to tylko dziwnym usmieszkiem.Kolor wyszedł mi za czarny, denerwuje mnie to bo trudno teraz przejść na o ton jaśniejszy! Za całą tę wątpliwą przyjemność zapłaciłam 320zł!!! Nie warto!!!
voceaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:40   #3146
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, szukam fryzjera, który z włosów trochę za ramiona zrobi mi coś takiego jak na zdjęciu oraz z brązu przejdzie na kolor rudy taki jak na drugiej fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz 7.jpg (8,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rude+włosy.jpg (20,5 KB, 14 załadowań)
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 18:52   #3147
Malinka_gosiaczek
BAN stały
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 258
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

wydaje mi się, że ceny w wwie u fryzjerów są wysokie w stosunku do naszych zarobków, w berlinie są podobne ceny za te same usługi a ogólnie mówiąc jest tam drożej dla nas i też cena pracy ludzkiej jest wyższa, mogę się jednak mylić...?
Malinka_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 14:48   #3148
k_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

jestem tutaj nowa więc na początku witam wszystkich

Osobiście mogę polecić salon milekdesign i Panią Asie. Chodzę tam już od 2 lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze wychodzę zadowolona. Co prawda nie robię nic nadzwyczajnego bo tylko podcinam włosy, ale i to niektórzy fryzjerzy potrafią sknocić.
Zanim trafiłam do P. Asi to byłam u Kristofa na Krochmalnej ale nie byłam zadowolona, tak samo jak z wizyt w różnych salonach jean louis david.
k_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:31   #3149
Agusia_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Na kabatach w studio bajka jest pan Adam. Świetny stylista według mnie. Doradził mi świetną fryzure do moich włosów i jestem zadowolona
Agusia_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 22:11   #3150
el_lavenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez bamix77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta,
chciałam zapytać czy któraś z Was kojarzy Marcina Patalon. Czy któraś z Was była u niego albo coś o nim słyszała? Wcześniej pracaował w Studio Maurizio w budynku Europlex na ul. Puławskiej, a ostatnio w jakimś innym salonie również na ul. Puławskiej. Bardzo proszę o info.
wątek co prawda daaawno ale Marcin Patalon pracuje na Grzybowskiej w Le Desir

Edytowane przez el_lavenda
Czas edycji: 2011-12-03 o 22:16
el_lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.