Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 13:03   #1801
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja uważam, że jesli ktoś ma bardzo gęste i puszące się włosy tzw "szope" to jedno prostowanie nie pomoże....tzn pomoze, włosy będa mniej spuszone ale żeby były idealnie proste i lejące to potrzeba dobrych 3 prostowań...czyli 3 tys. jak na GOLDWELLA..ja akurat tak mam! ale ze mnie szczęściiara nie?Na dodatek nie mogę ich odzywić tymi szamponami po tym pierwszym prostowaniu....:/
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:30   #1802
olliecoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 194
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Czy ktos prostował włosy w Łodzi? (w salonach Grace?)

http://www.grace.pl/pl/prostowanie_na_sta_e.php
olliecoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:38   #1803
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rossie Pokaż wiadomość
ja uważam, że jesli ktoś ma bardzo gęste i puszące się włosy tzw "szope" to jedno prostowanie nie pomoże....tzn pomoze, włosy będa mniej spuszone ale żeby były idealnie proste i lejące to potrzeba dobrych 3 prostowań...czyli 3 tys. jak na GOLDWELLA..ja akurat tak mam! ale ze mnie szczęściiara nie?Na dodatek nie mogę ich odzywić tymi szamponami po tym pierwszym prostowaniu....:/
nie zgadzam się z tą opinią Mój szopo-puch został ujarzmiony po jednym zabiegu Goldwella na długie miesiące.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:47   #1804
olcia.adam
Przyczajenie
 
Avatar olcia.adam
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Niezłą reklamę zrobiłam tej pani Agnieszce. Babeczka nie może się teraz od klientów opędzić
aaricia8 podaj jakies namiary na salon. moze nr grzybowskiej albo str www. wielkie dzieki czekam na odp.
__________________
OLCIA
olcia.adam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 21:31   #1805
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez olcia.adam Pokaż wiadomość
aaricia8 podaj jakies namiary na salon. moze nr grzybowskiej albo str www. wielkie dzieki czekam na odp.


Namiary są w wątku - poszukaj. Też nie mam ich w notesie zapisanych.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 13:09   #1806
ANIA1706
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczyny na allegro pokazała sie jakas trwała kanadyjska do włosów,czy któras z was słyszała o tym,bardzo prosze o odpowiedz,i doradzcie jaka bedzie najlepsza trwała na bardzo kręcone włosy za co z gory dzieki
ANIA1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:17   #1807
ANIA1706
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
wyprostowaneea tu co tak cicho!

zamówiłam dzisiaj kosmetyki farouka...i stwierdziłam ze sama wyprostuje...bo nie widze naprawde w tym żadnej filozofii i doskonale pamiętam co fryzjerka mi robiła..tymbardziej że odrostów prawie w ogóle nie widać!prostowałam równiutkie pół roku temu..i problem pojawił się przy farbowaniu..włosy które były wyprostowane wychodzą o wiele ciemniejsze niż te odrosty..
oczywiście najpierw sobie sprawdze na jakiejś części włosów czy oby na pewno wszystko gra żeby pozniej łysa nie zostać

może to i troche ryzykowne...ale nie dysponuje obecnie zbędnymi 6-7 stówkami.. i jeszcze jak widze jaka jest przebitka w cenie kosmetyków w porównaniu z ceną zabiegu ! ci fryzjerzy to chyba majątek zarabiają na tym prostowaniu

teraz pytanie do was..bo szczerze NIE MAM CZASU aby przeglądać wątek w poszukiwaniu jednej wiadomości o ile ktoś wie
PO JAKIM CZASIE OD PROSTOWANIA MOŻNA POFARBOWAĆ WŁOSY?



przeraża mnie wizja wyglądu "zmokłej kury"
HEJ A JAK SAMEMU PROSTOWAC TYM SRODKIEM MOZESZ OPISAC KROK PO KROKU ZA CO Z GÓRY DZIEKI BO JA TEZ CHCE ZROBIC SAMA BO TEZ WIDZE JAKIE MAJA PRZEBITKI,WOLE SIE UBRAC ZA TO NIZ TYLE WYDAC
ANIA1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 18:41   #1808
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

.aaricia8
...O szamponie przeciwłupieżowymi i całkowitym zakazie używania go dowiedziałam się od fryzjerki robiącej mi prostowanie. I mówiła o osobie, która przyszła z reklamacją i falowanymi wlosami - bo umyła włosy szamponem przeciwłupieżowym...

myje szamponem przeciwlupiezowym moje wlosy juz dwa tygodnie i wszystko z nmi w porzadku. tzn nie rozprostowaly sie, dalej sa gladziutkie. za pierwszym razem troszke sie obawialam, ale przy wodzie jaka mam tu w kranie bez lupiezowego sie nie obejdzie.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 22:25   #1809
o0leczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 72
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

...
__________________
Lecz serce iskierką dotknięte mimo woli zaczyna bić..

Edytowane przez o0leczka
Czas edycji: 2010-01-10 o 18:05 Powód: ...
o0leczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 08:26   #1810
o0leczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 72
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

...
__________________
Lecz serce iskierką dotknięte mimo woli zaczyna bić..

Edytowane przez o0leczka
Czas edycji: 2010-01-10 o 18:03 Powód: ...
o0leczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 11:03   #1811
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez o0leczka Pokaż wiadomość
Mam wielka prosbe, moglybyscie mi powiedziec gdzie w Krakowie (ulica) bede mogla wyprostowac sobie wloski farouk'iem? i mniej wiecej jaka to bedzie cena za wlosy do ramion ;> z gory dziekuje


U GOSI Salon Fryzjerski B.Czech, M.Opozda
Os.Dywizjonu 303, pawilon 1

31-867 Kraków


Nie jestem z Krakowa ale na oficjalnej stronie Farouka podane są adresy salonów pracujących na produktach Farouk,więc zapewne wykonują tam też prostowanie chemiczne,ale niestety nie jest to informacja sprawdzona!!!
I nie mogę wypowiedzieć się też na temat ceny takiej usługi.
Może któraś z pań z Krakowa jednak Ci pomoże.
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 18:31   #1812
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja prostowałam w salonie grace w Manufakturze w Łodzi...jestem dość zadowolona..ale nie było tak jakbym chciała bo moje włosy są takie jak murzyńskie wiec muszę jeszcze z 3000zł żeby były takie jak sobie życzę:/następnym razem ide na fauroka...:/
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 18:44   #1813
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A kto Ci powiedział, że 3000 zł?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:27   #1814
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A czy któraś z Was prostowała włosy w salonie 5th Avenue w Poznaniu? Salon jest chyba przy ulicy Dąbrowskiego, a pracują kosmetykami Joico.
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 15:01   #1815
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Talking Jak spałyście? ^^

Witam. Postanowiłam, że w maju zrobię sobie chemiczne prostowanie włosów. Wiem, że przez trzy dni nie można ich myc, i trzeba uważac ze spaniem...No właśnie. Co robiłyście po tym prostowaniu, żeby podczas snu włosy Wam się nie pofalowały? Bo ja na przykład strasznie się wiercę we śnie i chyba będę musiała spac na siedząco
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 18:55   #1816
zuzka1913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Mam pytanie Prostowałam dziś włosy Faroukiem i jestem załamana
Po spłukaniu utrwalacza fryzjerka wysuszyła mi włosy i miałam okropne spalone siano! Potem mi je wyprostowała i po wyprostowaniu włosy są bardzo miękkie i błyszczące ale boje sie że jak umyje po tych 48 h to znowu będą spalone...a tak chciałam odstawić prostownicę;/
Pomóżcie,jakie miałyście włosy po tym utrwalaczu, też zniszczone??
zuzka1913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:23   #1817
ouszin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Witam, mi też marzą się prościutkie włosy. Mam już dość prostowania prostownicą. Czy znacie adres dobrego salonu w Katowicach bądź okolicach? Może któraś z Was była i jest zadowolona? Dodam, że moje włosy są pofalowane i puszące się
ouszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:50   #1818
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ouszin, moje włosy są dokładnie takie same. Falują się, puszą, a na domiar złego jest ich dwa razy więcej niż u przeciętnego ludzia :/
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:29   #1819
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Zuzka1913- myśle że jak umyjesz i bedziesz miala falowane tudzież krecone powinnas isc na reklamacje i sie nawet nie zastanawiac nad tym- nie po to wydalam pewnie kolo 500 zl zebys nadal miala falowane.

Ja osobiscie mialam bardzo krecone wlosy i od razu fryzjerka powiedziala mi ze moga mi sie koncowki puszyc.. i niestety tak tez jest- ale jak przejade ptostownica to jest wszystko oki no i prostowalam Faroukiem tez.

A i mam pytanie bo stosowalamm te seria CHI INFRa i musze powiedziec ze strasznie mi zaczely wlosy wypadac po tych specyfikach ;/- dlatego zaprzestalam... czy ktoras w Was tez miala takie przeboje przyz stosowaniu tego ?
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 20:35   #1820
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczynki jestem umowiona juz na prostowanie!! Za tydzien Faroukiem oczywiście Zdam relację i dam fotki
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 09:48   #1821
o0leczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 72
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

...
__________________
Lecz serce iskierką dotknięte mimo woli zaczyna bić..

Edytowane przez o0leczka
Czas edycji: 2010-01-10 o 18:02 Powód: ...
o0leczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 10:02   #1822
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Flagelle Pokaż wiadomość
Ouszin, moje włosy są dokładnie takie same. Falują się, puszą, a na domiar złego jest ich dwa razy więcej niż u przeciętnego ludzia :/
ciesz się że masz dużo. napawdę lepiej mieć za dużo niż za mało
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 09:36   #1823
medusa_2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez o0leczka Pokaż wiadomość
Dziekuje ;*

Podbijam!
Nie jestem z Krakowa ale bede jutro miala mozliwosc bycia w Krakowie nie ma tam jakis jeszcze salonow gdzie wykonywali by prostowanie chemiczne Faroukiem?

witam

dzwoniłam wczoraj do tego salonu w krakowie(os, Dywizjonu 303) robia tam faroukiem dopiero od pażdziernika i za długie geste włosy Pani powiedziała mi, ze zapłace zaledwie 210 zł......
Ja robiłam prostowanie Goldwellem w pażdzierniku ub. roku i jestem zadowolona, ale zaplaciłam 800 zł. (salon ML Kraków, os. II Pułku Lotniczego 2, tel. 012/6478549). za jakis miesiac chce powtórzyc prostowanie i być moze pójde jednak zrobic to faroukiem.... Tu gdzie rogiłam prostowanie robia to juz od bardzo dawna i maja doswiadczenie. nie polecam salonów Expander w Krakowie (tam tez robią)
Jesli zrobisz sobie faroukiem w tym salonie daj znać co i jak.

pozdrawiam
medusa_2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 15:40   #1824
ncichar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cześć dziewczyny. Mam ogromną prośbę. Czy któraś z Was, która miała prostowanie faroukiem mogłaby podać dokładny przebieg tego prostowania?? Mam zamiar sama sobie wyprostować włosy, ale musze wiedziec wszystko dokładnie. Przeglądnęłam cały wątek i wiem że już kilka opisów tgo prostowania było. Ale mi chodzi o trochę dokładniejsze. Np. czym były nakładane preparaty, czy włosy tuż po nałożeniu czesano itp. I przede wszystkim bardzo dokładny czas trzymania na włosach preparatów, bo nie chcę aby mi włosy wypadły. Jeżeli ktoś się tego podejmie to z góry dziękuję. Pozdrawiam
ncichar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:14   #1825
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

jeżeli pierwszy raz - odradzam...ale jak na upartego to w zestawie jest dokładna instrukcja
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:13   #1826
ncichar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

To znaczy będzie mi to robiła znajoma fryzjerka, ale ona nie ma o tym zielonego pojęcia. Więc ja jej to będę musiała to najpierw dokładnie wytłumaczyć. A ta instrukcja jest w tym zestawie, ktory jest zamawiany ze stronki www.farouk.pl??? Bo ktoraś dziewczyna wcześniej napisała, że nie było tam żadnej instrukcji i kierowała się tym co dziewczyny na tym forum pisały, gdy sobie prostowała włoski.
ncichar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 18:36   #1827
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A która z Was prostowała kosmetykami Joico? Są lepsze / gorsze / tak samo dobre jak Farouk'a?
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 22:11   #1828
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Witam, czy znacie salon w ktorym wykonuja stałe prostowanie Faroukiem na terenir KATOWIC lub TYCHÓW ?? Jeśli tak to proszę o dokładny adres

asik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:44   #1829
dskbgvukdshgudbf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Byda
Wiadomości: 23
GG do dskbgvukdshgudbf
Unhappy chemiczne prostowanie włosów - tragedia oO.

Witam . mam MEga problem . a chodzi o to że ...

jakieś 5dni temu byłam w ( zaznaczam pożądnym ) salonie fryzjerski na zabiegu chemicznego prostowania włsow . zrobili mi to środkiem z firmy LOreal . domyślam sie że x-tenaso . zapłaciłam 200zł a efekt hmm. po wyjściu od fryzjera códowny ( miałam prostowane potem cieniowane i modelowane na szczotce ) ale po umyciu chodz starałam sie je ułożyć na szczotce efekt był marny znajomi powiedzieli że praktycznie ma różnicy i mają racje włoski nie są proste są niesfornie falowane hmm.

prosze poradzicie cos . co mam zrobić żeby one były proste ??

( zaznaczam że przed zabiegiem nie miałam jakoś bardzo kreconych włosów . tylko końcówki sie puszyły i kręciły . bardziej to były niewinne, niesforne loczki niż jakaś "szopa" . ) ; /
dskbgvukdshgudbf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:25   #1830
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: chemiczne prostowanie włosów - tragedia oO.

Hej

moja znajoma miala podobnie jak ty poszla do salonu welli gdzie wyprostowala jej wlosy bardzo dobra fryzjerka, efekt byl taki sam jak u ciebie
wiec poszla do salonu ze skarga ze je sie nie pdoba i nie tak mialo byc , reklamacje przyjeli i zaproponowali jej wyprostowanie jeszcze raz, ale mniej inwazyjnym srodkiem ktory mial wszystko naprawic, wszytsko bylo ladnie pieknie, tylko ze nastepnego dnia jak sie obudzila to wlosy byly obok poduszki.
Dlatego nigdy nie zrobilabym sobie chemicznego porsotwania chyba wolalabym codziennie je prostowac prostownica.
Moze idz do tego salonu i zapyraj sie co ci proponuja..
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.