Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 10:52   #451
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

Witam,
Interesuje mnie fryzjer (WARSZAWA), który naprawdę potrafi robić fajny balejage na włosach długich, w blondach co nie jest takie proste jak pewnie wiecie.
Czy mogłybyś podać mi nr. telefonu do tego saloniku w BUW-ie, może jeszcze jakieś ciekawe propozycje...
Nie interesuje mnie obcinanie, bo mam długie i proste włosy, tylko jedynie balejage.

Pozdrawiam
D.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 11:42   #452
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: naprawde dobra fryzjera warszawa powisle

MOgę prosić o telefon do tego salonu, bo nie mogę go nijak zdobyć.
Na jakich farbach oni pracują i do kogo najlepiej się zapisać?
Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi.
D.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:23   #453
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Beauty Center

Dziewczynki drogie powiedzcie mi czy któraś z Was była na strzyzeniu w Beauty Center? Salonik ten został mi polecony, ale tak na wszeli wypadek pytam się jeszcze Was... A jak byłyście i to jeszcze w Warszawie - to powiedzcie coś o fryzjerkach.

Aha! I czy orientujecie się ile kosztuje tam strzyzenie? (mam włosy do ramion)

Dzieki
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 07:22   #454
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Dot.: Beauty Center

Hej... Żadna z Was nie odwiedziła tego miejsca...? Dzisiaj się mam tam wybrać na strzyzenie, ale jak ktoś by mi powiedział, że nie warto to napewno bym zrezygnowała...
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 23:45   #455
bohema84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

witam .
dziewczyny , a slyszalyscie o takim salonie w centrum Wawy "milekdesign" ?
swietni fachowcy, trenerzy , konsultanci... nic dodac nic ujac, po prosto 100% profesjonalizmu.
same zajrzyjcie na stronke milekdesign.
pozdrawiam pa pa
bohema84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 23:09   #456
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

Cytat:
Napisane przez bohema84
witam .
dziewczyny , a slyszalyscie o takim salonie w centrum Wawy "milekdesign" ?
swietni fachowcy, trenerzy , konsultanci... nic dodac nic ujac, po prosto 100% profesjonalizmu.
same zajrzyjcie na stronke milekdesign.
pozdrawiam pa pa
byłas tam? i jak bylo?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 23:13   #457
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez ninal
byłam, sprawdziłam, polecam.
zapisałam się do wolnej osoby w tym dniu i to był traf szczęścia, bo pani Kasia, właścicielka, to prawdziwa czarodziejka. mam fryzurkę idealnie dobraną do moich rysów i osobowości. a najlepsze jest to, że nic nie objaśniałam powiedziałam tylko: nie mam pomysłu na siebie. tak więc żegnaj Francku Provost witaj Milku design.
nie bez znaczenia dla mnie jest dobra atmosfera, czuje się tu dobre fluidy i pasję, nie ma żadnych stresów (np.snobizm), których doświadczałam w innych salonach warszawskich.
po tym co mnie ostatnio spotkało u Francka nie ma śladu za to mam super fryzurkę, i wiecie co, najlepsze jest to, że moja twarz lepiej wygląda, jakbym odmłodniała, czy co?
pozdrawiam
nina
A ile zapłaciłas?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 19:49   #458
dmochosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: milek design !!!!!!

www.milekdesign.pl tam jest cennik
dmochosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:30   #459
Domenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 24
EVOLUTION HAIR w Warszawie

Bardzo polecam fachowe ręce i dobre ceny.
Miałam robiony baleyage i Japońską rekonstrukcję włosa.
Fryzurę fantastycznie dobrano do moich potrzeb i cóż ...
Można zadzwonić mobil 0-601-315-075
Domenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:48   #460
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: EVOLUTION HAIR w Warszawie

ja bym chciala pojsc do milekdesign tylko na strzyzenie. Jedak troche sie obawiam, raz bylam u tak zwanego fryzjera stylisty... Zrobil mi okropna fryzure i obcia mnie na krotko oj mam nadzieje ze tam tak nie robia i jednak wazniejsze jest dla nich to co klient chce, a nie zeby sie zrealizowac poprzez zrobienie komus kosmicznej fryzury...
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:47   #461
leangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

Witajcie
Mam straszny problem ostatni rok byłam pare razy w salonie hest na jerozolimskich pracowała tam fajna fryzjerka Marzenka dzwoniłam ostatnio i okazało się że ona tam nie pracuje i nie wiem co zrobić bo w sobote 17 mam ślub mojej siostry a na mojej głowie potforne odrosty . Może znacie kogoś w Warszawie do kogo można było by się wybrać kto by potrafił zrobić fajny kolor i fryzure?
leangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 23:45   #462
Edyta Wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: EVOLUTION HAIR w Warszawie

Domenka proszę skończ już z tą reklama Pani Sylwii Kiliś gdyż tak przeglądam Twoje wypowiedzi i wierz mi, że może jestem na forum od niedawna i sama lubię czasami coś zmienić z włosami dlatego przeglądam te strony i wciąż z całym szacunkiem Twoje reklamy cudownych chińskich kosmetyków i Pani Kiliś... to przykre, że wykorzystujesz forum na reklamę... :-(( A jeśli chodzi o moją opinię to po wielu wojażach po warszawie (trudny charakter i duże wymagania) trafiłam do salonu Akademii Perfect Hair Pani Maryli Kaczmarek i muszę Wam powiedzieć, że już tam zostanę na dłużej.. Wszystkie koleżanki, które były tam po mojej rekomendacji (sam kolor i strzyżenie są reklamą) już nie zmienią, a chodziły do wielkich sław... z tv. Pozdrawiam forumowiczki i nie gniewaj się Domenka ale może źle Ciebie odebrłam. Pozdrawiam Edyta
Edyta Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 10:02   #463
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: EVOLUTION HAIR w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Edyta Wawa
Domenka proszę skończ już z tą reklama Pani Sylwii Kiliś gdyż tak przeglądam Twoje wypowiedzi i wierz mi, że może jestem na forum od niedawna i sama lubię czasami coś zmienić z włosami dlatego przeglądam te strony i wciąż z całym szacunkiem Twoje reklamy cudownych chińskich kosmetyków i Pani Kiliś... to przykre, że wykorzystujesz forum na reklamę... :-(( A jeśli chodzi o moją opinię to po wielu wojażach po warszawie (trudny charakter i duże wymagania) trafiłam do salonu Akademii Perfect Hair Pani Maryli Kaczmarek i muszę Wam powiedzieć, że już tam zostanę na dłużej.. Wszystkie koleżanki, które były tam po mojej rekomendacji (sam kolor i strzyżenie są reklamą) już nie zmienią, a chodziły do wielkich sław... z tv. Pozdrawiam forumowiczki i nie gniewaj się Domenka ale może źle Ciebie odebrłam. Pozdrawiam Edyta
hm.. racja albo reklama, albo jakas napalona fanka tej Kiliś czy cos...
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:03   #464
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

Edyta a masz może jakieś zdjęcia swoich włosków albo jakiś innych robionych przez panią Marylę?Ciekawa jestem strasznie jak wyglądają efekty pracy tej fryzjerki,a w ciemno nie pójdę,bo raz już się nacięłam na fryzjera polecanego na forum.Pozdrawiam
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 01:07   #465
Edyta Wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

Cytat:
Napisane przez Jamajka
Edyta a masz może jakieś zdjęcia swoich włosków albo jakiś innych robionych przez panią Marylę?Ciekawa jestem strasznie jak wyglądają efekty pracy tej fryzjerki,a w ciemno nie pójdę,bo raz już się nacięłam na fryzjera polecanego na forum.Pozdrawiam
Witaj Jamajka,
przepraszam, lecz nie mam odpowiedniego zdjęcia wtej chwili, ale jak zrobię to wyślę Tobie. Prosze napisz gdzie tak feralnie trafiłaś, tak na przyszłość, dla innych forumowiczek A co do Pani Maryli możesz umówić się na konsultację do któregoś ze stylistów oczywiście bezpłatnie i wtedy sama zadecydujesz... ja tak się przekonałam.
Pozdrawiam
Edyta Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 08:30   #466
emilqa
Raczkowanie
 
Avatar emilqa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 97
GG do emilqa
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

ja chodze od 3 lat do tej samej fryzjerki-mistrzyni w swoim fachu, ale ona strzyze niedaleko halinowa.ale ja moge do najlepszego fryzjera dojezdzac nawet 100 km. bardzo dlugo szukalam dobrego fryzjera-wiadomo jak kazda z nas jest wymagajaca i oczekuje czegos dobrego.pani agnieszka ma bardzo niskie ceny ze wzgledu na to ze ok 30 km od warszawy, ale naprawde warto, strzyzenie kosztuje 30 zł, a po ok 5 wizytach jestes juz stala klientka i cierze juz tylko 20 zł. jesli ktoras z was chce moge podac namiary na jej salon.mysle ze jest lepsza od czajki
pozdrawiam!
emilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 16:30   #467
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

O tym fryzjerze pisałam już w innym wątku nie pamiętam którym - to Filip Galas.Zrobił mi tragedię na głowie, ale ktoś go polecał,więc myślę,ze po prostu każdy musi trafić na swojego fryzjera. A Ty Edyta byłaś u pani Maryli czy jakiegoś jej współpracownika?
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 18:26   #468
kostaryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

ja i wiele moich znajomych chodzimy do Piaseczna na Radosna 6 pracuje tam bardzo fajna i miła fryzjerka,polecam jej strzyzenie www.domurody.thau.pl i tel 737 35 92
kostaryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 18:36   #469
kostaryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: dobry i niedrogi fryzjer w wawie

czesc ja polecam jak zawsze i kazdemu moja fryzjrke p.Karoline www.domuody.thau.pl
kostaryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 18:41   #470
kostaryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry salon fryzjerski w warszawie!!

pojedz do Piaseczna na Radosna 6 do p Karoliny www.domurody.thau.pl jak nie jestes zdecydowana to fryzjerka zrobi ci komputerowa symulacje fryzury za darmo
kostaryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:44   #471
madziarka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: naprawde dobra fryzjera warszawa powisle

i jak ma ktos kontakt do tego salonu ??? ceny calkiem na studencka kieszeń
madziarka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 21:57   #472
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: fryzjer Warszawa

nie polecam salonu w carrefourze na wilenskim..nie pamietam nazwy ale znajduje sie na ostatnim pietrze...chciałam zeby mi cos doradzili...obcieli przecietnie...fryzjerke musiałam zmuszac zeby zrobila mi cos z grzywka...chociaz zeby podciela tak, aby sie ladnie zapuscila...w recepcji nawet nie potrafili ocenic porzadnie długosci moich włosow...siadajc na fotel myslałam ze zapłace 39zł...a faktycznie wyszło 62...wiem ze to moze i tak nie duzo...ale za lepsze sciecie nieraz placilam duzo mniej...
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:22   #473
Madziula_tm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Cool Fryzjerzy w Warszawie

Czesc laskichcialabym ufarbowac wloski u fryzjera ale nie mam pojecia gdzie isc by sie nie rozczarowacmusze dodac ze wybieram sie do fryzjera w Warszawie mam nadzieje ze podzielicie sie ze mna swoimi przezyciami nt warszawskich fryzjerow a tak a propo co mysliscie nt takich salonow jak Jean Louis David,Jean Claude Biguine?
Madziula_tm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:03   #474
Madziula_tm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

Czesc wam wszystkimchcialam sie zapytac w jakim salonie w Warszawie dobrze farbuja wlosy a nie jest drogo(do 150 zl za poldlugie)??
Madziula_tm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:38   #475
weenus
Przyczajenie
 
Avatar weenus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: fryzjer Warszawa

polecam Atelier Stylissimo obok ronda ONZ, jestem wierną klientką a wczoraj wkręciłam koleżankę, była wniebowzięta. P.Marta albo p.Dorotka-obie super "tną", zawsze zrozumieją o cio ci chodzi i nie mają manii ścianania na krótko, jak któras dziewczynka tu napisała
Natomiast jak któraś chce trwałą prostującą to polecam salon na Świętokrzyskiej, jest bezpieczna bo nie ma amoniaku, a starcza na długo-gdyż powtórzyć trzeba dopiero na sporych odrostach...długie włosy ok.250zł, więc niedrogo jak na taki zabieg.
weenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 21:39   #476
olokasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
GG do olokasia
Dot.: Fryzjerzy w Warszawie

Mieszkam w warszawie ale jesli chodzi o koloryzacje włosów to jezdze pod warszawe do nowej iwicznej koło piaseczna.Jest tam dobry salon fryzjerski niedrogi.
olokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:06   #477
Kai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

Ja całym sercem polecam panią Adę z Kristofa. Trafiłam do niej dzięki forum i jestem zachwycona. Po trzech miesiącach moje włosy dalej układają się jak świeżo po ścięciu, a pasemka zrobiła mi po prostu prześliczne, takie świetliste, a zarazem świetnie wtapiające się ogólny kolor. Który też jest najlepiej dobrany z tych, które miałam.
Kai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:45   #478
Edyta Wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam,

czytając zapytania o dobrego fryzjera w Warszawie rekomenduję z czystym sumieniem (ponownie) p. Marylę Kaczmarek z Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Czysto, uprzejmie, profesjonalnie i niedrogo, a jeśli chodzi o stylistów to zatrudniani są tylko najlepsi fryzjerzy i to podobno z całej polski ludzie przyjeżdzają.. choć ostatnio P. Maryla nie miała wolnych miejsc więc "zaryzykowałam" i usiadłam do innej stylistki i muszę Wam powiedzieć, że efekt niemal identyczny jak u pani Marylki. Z tego co się dowiedziałam dziewczyny mają tam ciągle treningi i same też są instruktorkami uczonymi przez właścicielkę.

Gorąco pozdrawiam Edyta
Edyta Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:55   #479
maurakasia
Raczkowanie
 
Avatar maurakasia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: fryzjer Warszawa

byłam w STREFIE CIĘCIA na nowowiejskiej i... ta ulica doskonale pasuje do miejsca! korzystałam z promocji Baleyage+cięcie+układanie =129zł i dostałam najgorszą fryzjerkę bo dopiero co przyjętą do pracy, która pytała jak się zakłada fartuch fryzjerski. nic nie mówiła o postępach pracy, na moje pytania odpowiadała ŁADNIE JEST. o promocji nic nie wiedziała, była zdziwiona, że jeszcze cięcie. jakieś pracownice chodzą sobie po salonie i jedzą ogórki. a co najlepsze fryzjerzy pożyczają sobie grzebienie i szczotki!!! w rezultacie mam odrosty już pierwszego dnia bo pani fryzjerka nie nakładała farby od skóry! NIE POLECAM!!!
maurakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 19:04   #480
maurakasia
Raczkowanie
 
Avatar maurakasia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: fryzjer Warszawa

pozdrawiam maurakasia
maurakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.