Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-24, 16:23   #631
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Silica

ja jem silice od jakiegos, miesiaca, dwoch ,wczesniej przez krotki czas jadlam inne tabletki ze skrzypem i po pewnym czasie używania zauważyłam poprawę, szczególnie paznokcie, które sa teraz prawie nie do zdarcia, tzn. nie łamią się i nie rozdwajają, a wczesniej mialam z nimi niemały problem co do włosow i cery nie zauważyłam nic raczej. ale polecam silice
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:31   #632
martna
Raczkowanie
 
Avatar martna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 183
Dot.: Silica

Ja uzywam juz jakis miesiac tych tabletek ale poprawy nie widze:P
A moze wiecei jakie soki czy produkty zywnosciowe moga poprawic stan wlosow?
martna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:54   #633
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Smile Dot.: Silica

zaczynam juz watpic w takim razie w dzialanie silici....co do produktow zywnosciowych to napewno te,ktore zawieraja cynk,zelazo, witamine e i a. ich niedobor wplywa bardzo negatywnie na losy i powoduje ze wypadaja(tak jak w moim przypadku). Pij skrzyp(kupisz go w zielarskim..)dobrze dziala na wlosy(ja pije 2 szklanki dziennie) i jedz produkty takie jak np. jajka, kielki przenicy, pestki dyni,slonecznik, ostrygi, ryby z puszek,marczew, bruksela, chude mleko, musztarda z ziarenkami itp. wymieniajac t produkty skupilam sie glownie na zawartosci cynku bo to on jest przewaznie przyczyna wypadajacych wlosow(a raczej jego niedobor)...powinno sie spozywac 15mg dziennie tego pierwistka...dodam jeszcze ze slodycze i bialko eliminuje cynk (tzn zmniejsza ilosc jego wchlaniania) dlatego tez powinno sie ograniczac bialo i slodycze przy wypadajacych wlosach(chociaz ja sobie tej uwagi nie biore do siebie bo lubie slodycze i bialku i nie mam zamiaru z tego rezygnowac)...mozesz tez kupic cynk w postaci tabletek w aptece(jest tani ok 7zl) z tym ze musialabys przy okazji dokupic miedz (tez w tej cenie) bo znowu cynk negatywnie wplywa na zawartosc miedzi w organizmie a miedz tez jest bardzo wazna...a wiec wydaj te ok 15 zl i bedzie oki...powinno to szybko przyniesc oczekiwane efekty...z tym ze nie mozesz tez przedobrzyc,gdyz niedobor takjak i nadmiar cynku wplywa negatywnie na organizm....1 tabletka cynku i miedzi i bedzie oki
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 20:31   #634
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Silica

ja biore silice z tranem w kapsulkach ......!!!!!!!!!!!!!!!!!i wypadaja mniej od dluzszego czasu
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 11:17   #635
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez Maramara Pokaż wiadomość
ja biore silice z tranem w kapsulkach ......!!!!!!!!!!!!!!!!!i wypadaja mniej od dluzszego czasu
z tranem???a tran tez zapobiega wypadaniu wlosow??
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 11:40   #636
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Silica

no wlasnie jak mi znajoma o tym powiedziala to tez sie zastanawialam...ale kupujac w aptece tran farmaceutka powiedziala ze na wlaosy tran tez jest dobry ...powiedziala dlaczego ale ja juz nie pamietam.
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 14:50   #637
so_elcia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Silica

szczerze mówiąc to moim zdaniem te tabletki zbytnio nie pomogły włosom.
so_elcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 14:53   #638
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Arrow Dot.: Silica

ja juz zwatpilam w jakie kolwiek dzialanie silici i tych innych cudow anty-wypadaniu wlosow;-/ gdy dzis przy myciu znow mi polecialo kilkaset wlosow stwierdzilam ze jutro ide do lekarza....a i do fryzjra sciac wloasy na krotko bo 3 dlugie wiszace wlosy nie ciekawie wygladaja;-(
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 12:20   #639
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Silica

ja kiedys uzywalam silici i bardzo pomogla na paznokcie, jesli chodzi o wlosy nie zauwazylam efektow ale moze dlatego ze bardzo je niszczylam wtedy rozjasnianiem i prostownica i nie moglam po prostu zauwazyc poprawy bo co naprawila silica to ja zepsulam :P ale paznokcie mialam ladne, dlugie, mocne
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 12:33   #640
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

ze dziala na paznokcie to tez sie przekonalam bo biore silice tylko od tygodnia a juz zauwzylam ze pazurki szybciej rosna....ale kupilam ja z mysla o wlosach;-(
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 12:39   #641
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Silica

ja biore te tabletki od miesiaca i wlosy mi mniej wypadają, są blyszczace i zdrowe. na paznokcie mi wogole nei dziala, na cere tez nie.
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 14:47   #642
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

wiec moze mi tez cos pomoze....z tym ze jesli wogtole kiedys moje wlosy przestana wypadac i poprawi sie ich kondycjia to i tak nie bede wiedziec co najbardziej sie do tego przyczynilo poniewaz stosuje silice, wax, seboradin, nafte, olejek rycynowy, pije skrzyp,uzywam oprocz tego odzywki bez splukiwania gliss kur kompletna regeneracjia i gliss kur plynny jedwab....a wlosy myje wymiesanymi szamponami panten lsniace wlosy i panten wieksza objetosc....czasem jednak myje szamponem gliss kur z jedwabiem lub timotej naturalna objietosc i do tego odzywka z tej samej serri wymieszana z z odzywka timotei z rumiankiem do wlosow blond(mam ciemne ale po tej odzywce ma zlote refleksy tak jakby...)...a i do niedawna stosowalam tez garnier neril ale nic mi nie pomogl;/ -jak widadc troszke tego jest;-) wlosy mam troszke ladniejsze ale nie zatrrzymaly te specyfiki ich wypadania....acha i jeszcze lykam tabletki na wzmocnienie z watroby rekina;-)
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 15:06   #643
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Silica

mi w sumie dopiero ta silica pomogla w polaczeniu z tranem....bardzo mi wlosy wypadaly w dodatku mam ciemne i wszedzie ich bylo pelno i byly widoczne.masakra ale jakos juz teraz mniej
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 15:28   #644
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez Maramara Pokaż wiadomość
mi w sumie dopiero ta silica pomogla w polaczeniu z tranem....bardzo mi wlosy wypadaly w dodatku mam ciemne i wszedzie ich bylo pelno i byly widoczne.masakra ale jakos juz teraz mniej
a ile ten tran kosztuje??
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 16:04   #645
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
a ile ten tran kosztuje??
oj przykro mi ale nie pamietam,naprawde nie mam pojecia..
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 16:12   #646
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Silica

Silica pomaga Ja robię sobie co pół roku kuracje silicą. 'Jem' ją przez jakieś 3 miesiące i włoski rosną grubsze. Mam za sobą już 3 takie kuracje i mnie pomaga Nie tylko na paznokcie ale i na włosy Należy jednak pamiętać,że po włosach widać najpóźniej ale są to dość trwałe efekty. Po paznokciach widać szybciutko. Ja po włosach zauważam mniej więcej po 3 miesiącach może troszkę wcześniej.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 16:20   #647
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

jak stosowalam w tamtym roku silice to chyba tez poprawily mi sie od tego wlosy ale nie pamietam dokladnie....a teraz mam opakowanie 100 tabletek wiec starczy na ponad 3 miesiace...kuracjie silica zaczelam dopiero niespelna tydzien temu wiec jeszczer za wiele na ten temnat powiedziec nie moge...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:17   #648
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
jak stosowalam w tamtym roku silice to chyba tez poprawily mi sie od tego wlosy ale nie pamietam dokladnie....a teraz mam opakowanie 100 tabletek wiec starczy na ponad 3 miesiace...kuracjie silica zaczelam dopiero niespelna tydzien temu wiec jeszczer za wiele na ten temnat powiedziec nie moge...
Ja właśnie zawsze kupuję na kuracje to opakowanie 100 tabletek Kiedyś stosowałam jeszcze vitapil,ale mnie nic nie pomógł. Za to chwalę sobie bardzo
Inneov niestety sporo kosztuje
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:49   #649
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
wiec moze mi tez cos pomoze....z tym ze jesli wogtole kiedys moje wlosy przestana wypadac i poprawi sie ich kondycjia to i tak nie bede wiedziec co najbardziej sie do tego przyczynilo poniewaz stosuje silice, wax, seboradin, nafte, olejek rycynowy, pije skrzyp,uzywam oprocz tego odzywki bez splukiwania gliss kur kompletna regeneracjia i gliss kur plynny jedwab....a wlosy myje wymiesanymi szamponami panten lsniace wlosy i panten wieksza objetosc....czasem jednak myje szamponem gliss kur z jedwabiem lub timotej naturalna objietosc i do tego odzywka z tej samej serri wymieszana z z odzywka timotei z rumiankiem do wlosow blond(mam ciemne ale po tej odzywce ma zlote refleksy tak jakby...)...a i do niedawna stosowalam tez garnier neril ale nic mi nie pomogl;/ -jak widadc troszke tego jest;-) wlosy mam troszke ladniejsze ale nie zatrrzymaly te specyfiki ich wypadania....acha i jeszcze lykam tabletki na wzmocnienie z watroby rekina;-)
oj ja tez uzywam strasznie duzo specyfikow do wlosow, odzywek, masek, szamponow itp, biore tabletki itd... i widze, ze moje wlosy sie poprawily ale tak na prawde nie wiem po czym chyba kazdy specyfik "zrobil swoje"i przyczynil sie jakos do lepszego stanu mojego sianka...
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 20:59   #650
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Ja właśnie zawsze kupuję na kuracje to opakowanie 100 tabletek Kiedyś stosowałam jeszcze vitapil,ale mnie nic nie pomógł. Za to chwalę sobie bardzo
Inneov niestety sporo kosztuje
ja przeczytalam w sumie duzo negatywnych opini na temat tych tabletek inneov...chociaz reklamuja si zachecajaco....a jakie efekty dal w Twoim przypadku??
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:00   #651
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
oj ja tez uzywam strasznie duzo specyfikow do wlosow, odzywek, masek, szamponow itp, biore tabletki itd... i widze, ze moje wlosy sie poprawily ale tak na prawde nie wiem po czym chyba kazdy specyfik "zrobil swoje"i przyczynil sie jakos do lepszego stanu mojego sianka...
ale slysze tez czesto ze gdu sie uzywa sporo chemikaliow na raz to tez wlosy na teym cierpia-wkoncu to chemia;-(
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:41   #652
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Silica

no tak... wiem.... ale moje włosy bez tego wyglądałyby.... hmm... w ogóle by nie wyglądały
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 05:50   #653
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Silica

Stosowałam masę preparatów "na paznokcie i włosy" i w moim przypadku Silica jest jedynym, który kompletnie mi nie pomógł. Stosowałam go chyba ze 3 mies. i paznokcie cały czas mocno się łamały (na paznokciach szybciej widzę efekt bo włosy mam długie i farbowane). Placebo, równie dobrze mogłabym nie łykać nic. Dopiero po przestawieniu się na H-Pantoten zaczęłam odczuwać efekty i to błyskawicznie. Zdecydowanie odradzam Silicę, natomist polecam H-Pantoten albo równie świetny Revalid.
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 08:18   #654
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
oj ja tez uzywam strasznie duzo specyfikow do wlosow, odzywek, masek, szamponow itp, biore tabletki itd... i widze, ze moje wlosy sie poprawily ale tak na prawde nie wiem po czym chyba kazdy specyfik "zrobil swoje"i przyczynil sie jakos do lepszego stanu mojego sianka...
Bo to jest tak,że działasz od wewnątrz i od zewnątrz. Od zewnątrz szybciej widać efekty,ale od wewnątrz są trwalsze

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
ja przeczytalam w sumie duzo negatywnych opini na temat tych tabletek inneov...chociaz reklamuja si zachecajaco....a jakie efekty dal w Twoim przypadku??
Stosowałam przez 3 miesiące (czyli 3 opakowania zjadłam) a oni polecają kuracje 3-6 miesięczną. Mi włosy wypadały i rosły cienkie. Bo zastosowaniu kiedy przyszło patrzeć na efekty sporo mniej wypadały i dzięki temu jakby ich więcej było na głowie. Zauważyłam też że rosły troche grubsze.
Jeśli chodzi o ich działanie to one mają tam jakieś białko,które jest odpowiedzialne za budowe nie tylko włosów czy paznokci,ale także chroni mięśnie.

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Stosowałam masę preparatów "na paznokcie i włosy" i w moim przypadku Silica jest jedynym, który kompletnie mi nie pomógł. Stosowałam go chyba ze 3 mies. i paznokcie cały czas mocno się łamały (na paznokciach szybciej widzę efekt bo włosy mam długie i farbowane). Placebo, równie dobrze mogłabym nie łykać nic. Dopiero po przestawieniu się na H-Pantoten zaczęłam odczuwać efekty i to błyskawicznie. Zdecydowanie odradzam Silicę, natomist polecam H-Pantoten albo równie świetny Revalid.
Bo to zależy czego brakuje w Twoim organiźmie. Niestety z tymi preparatami to jest bardzo indywidualna sprawa. Jednym pomaga a drugim nawet szkodzi.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 14:41   #655
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

a macie jakies swoje sposoby aby nawizlyc wlosy??mi ja mam doslownie siano na glowie;-(
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 20:23   #656
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Silica

ten h-pantoten co to jest? na wlosy polecam wax, olejek rycynowy, nafte kosmetyczna, profesjonalne szampony i maski np loreal... odzywki... no i witaminy tez robia swoje
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:06   #657
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
ten h-pantoten co to jest? na wlosy polecam wax, olejek rycynowy, nafte kosmetyczna, profesjonalne szampony i maski np loreal... odzywki... no i witaminy tez robia swoje
h-pantoten to takie tabletki w stylu silici;-) moja mam mama jak pytala sie w dwoch aptekach o silice to farmaceutki zarowno w jednej jak i w drugiem aptece polecaly wlasnie te tableteczki-mowily ze schodza na rowni z silica,podobno bardzo skuteczne;-)
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 21:37   #658
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Silica

oo to moze wyprobuje, bo na te moje wlosy to nic nie dziala na paznokcie troche owszem, teraz bralam humavit ale nie mam cierpliwosci zeby lykac 12 tabletek dziennie wiec moze wyprobuje ten h-pantoten a wjakiej on mniej wiecej jest cenie?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 22:17   #659
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
oo to moze wyprobuje, bo na te moje wlosy to nic nie dziala na paznokcie troche owszem, teraz bralam humavit ale nie mam cierpliwosci zeby lykac 12 tabletek dziennie wiec moze wyprobuje ten h-pantoten a wjakiej on mniej wiecej jest cenie?
za 120 tabletek zaplacisz ok 44 zl, za 60 tebletek ok 22zl;-) zamieszcze Ciinfo o tych tabletkach;-_

PLN EUR USDwalutę



Włosy, Paznokcie
Nazwa produktu:
H-PANTOTEN x 120 tabletek

Skład:
W składzie znajdują się witaminy, minerały, aminokwasy siarkowe oraz wyciągi ziół. Są to m.in.: biotyna (witamina H), witamina E, kwas foliowy, krzem, cynk, żelazo, wyciąg ze skrzypu polnego, wyciąg z pokrzywy, meionina i cysteina.

Działanie:
Preparat wielowitaminowy z dodatkiem mikro- i makroelementów, aminokwasów siarkowych oraz wyciągów roślinnych. Zawarte w nim związki dostarczają substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji włosów, paznokci i skóry.

Wskazania:
Wzmocnienie i regeneracja włosów, paznokci i skóry. Profilaktyka niedoborów witamin i związków mineralnych.

Lek zalecany jest przy:
- wypadaniu włosów
-łamliwych i rozdwajających się włosach
-włosach zniszczonych trwałą ondulacją, rozjaśnianiem lub farbowaniem
-kruchych i rozdwajających się paznokciach
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 08:53   #660
Julkap2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Silica

Brałam kiedyś Silice, ale nie zauważyłam żadnej poprawy stanu włosów. Lepiej było po Skrzypovicie. W aptece powiedziano mi, że Silica dobrze wpływa na paznokcie natomiast ma mało składnikó wzmacniających włosy.
Julkap2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.