Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 21:24   #901
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: Trądzik-grudki widocze pod światło :/

Ja też przez wiele lat biłam się z zaskórnikami i trądzikiem, niestety ani skinoren, ani acnederm, ani żaden inny lek nie zadziałał. Problem ciągle istniał. Masz szczęście, że Twój problem jest niewielki Po paru latach natknęłam się na Kailas i dopiero on mi pomógł w problemie. Moja cera obecnie jest w bardzo dobrej kondycji, więc bardzo polecam krem Kailas.
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:15   #902
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kropki, plamki i inne dziwne rzeczy na mojej twarzy

Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
słuchajcie uzywałm tej emulsji do twry i jest.....swietn. Tano o 11 posmarowałam a do teraz mam taka nawilżaoną i miękka jak nigdy. Nawet lepiej niz kremy dla dzieci ( w tym bambino który byl moim nr 1).
Teraz pytania:
1. Czym rożni sie ta emulsja do opalania od kremu z filtrem SPF?
2. Moge uzywac tej emulsji an dzien zamisat kremu nivea który uzywałam na słonce (SPF 8)?
3.Czy moge ta emulsją zastąpic krem z filtrem ??
4.Czy moge uzywac ta emulsje do twarzy na noc?
5.Czemu an stronie ziaji pisze ze spf 10 to średnia a na mojej spf 10 to niska?

Link: http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...na_spf_10.html
Pewnie zdjecie jest stare jak byly inne okreslenia ochrony UV.
Czym sie rozni ta emulsja poza nizsza SPF - niczym. To tez krem albo wlasnie jak napisalas emulsja. Preperaty z filtrem moga miec rozna konsystencje. Moga byc geste i tresciwe, moge miec postac lekkiej emulsji, albo lekkiego fluidu.
I tak mozesz uzywac ja zamiast kremu na dzien, a nawet byl powiedziala ze to koniecznosc, ale SPF 10 to malawo. jesli SPF 50 i 50+ jest ci z jakis tam powodow za duze to wybierz SPF 30, ale nie mniej, naczynka sie odwdziecza, a jak formula bedzie dobra i cie zapychac ni bedzie to kto wie? moze i ci sie poprawi cera jesli chodzi o niespodzianki. na niektorych tak slonce dziala, ze jak na poczatkus slonce wysusza im pryszcze i maja piekna cere latem , tak na jesiem jest jeszcze gorzej.
na noc odradzam bo ma filtry i nie ma sensu obciazac cery filtrami, ktorych noca skora nie potrzebuje.
typowe filtry to porodukty ktore przyjelo sie uzywac do opalania, ale moza je tez stosowac na codzien nawet jak nie lezymy plackiem i sie nie opalamy. Slonce dociera do skory jak idziemy ulica, a UVA dociera do nas nawet w zimie, bo nie jest filtrowane przez chmury jak UVB i to UVA dociera do glebszych warstw skory i niszczy ja, przez co osoby uczeszczajaca na solarium czy tez nie hcroniace sie przed sloncem naturalnym maja przedwczesnie oznaki przedwczesnego fotostarzenia sie skory. przebarwienia posloneczne to tez oznaka naduzywania slonca, o raku skory nie mowiac. naduzywajac slonac w mlodosci raka mozma miec dopiero na starosc. Niestety skora nam nie zapomni tych promieni UV. To tak jak by ona gromadzila je i potem wybucha bomba, ale z opuznionym zaplonem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:51   #903
Madzia1207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Trądzik-grudki widocze pod światło :/

Długo go stosowałaś? Miałaś tez problem z zaczerwienieniem na policzkach?
Madzia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 17:49   #904
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Kropki, plamki i inne dziwne rzeczy na mojej twarzy

Cytat:
Napisane przez diwa82 Pokaż wiadomość
Ja bym Ci poleciła taki krem z ziół himalajskich. Nazywa się Kailas i jest preparatem naturalnym. Stosowałam go na swój trądzik, pryszcze i zaskórniki, jednak na ulotce dołączonej można się dowiedzieć, że ma o wiele szersze spektrum działania, tzn. że leczy również łuszczycę, egzemy skórne, przebarwienia skórne i wiele innych. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona Dzięki Kailasowi definitywnie skończyły się moje problemy ze skórą.
Kailas Powoli uważam go za cud natury, chociaż początkowo sprawił, że wyglądałam jak kotlet mielony (oczyszczanie m.in. z chemikaliów). Za to śmierdzi stęchlizną niemiłosiernie, otwieram okno jak się nim smaruję, bo moja mama nie wytrzymuje.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:47   #905
ladyizaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Trądzik-grudki widocze pod światło :/

Posmarowałam się już 2 raz Brevoxylem i można powiedzieć , że widzę poprawę , minimalną ale jednak coś jest 2 malutkie pryszcze, które miałam na czole prawie zniknęły Mam nadzieję , że mi pomoże! Jeżeli nie(odpukać)to kupię ten Kalias .

Do diwa82
Ile stosowałaś Kailas ? I po jakim czasie Ci pomógł ?



---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Jeszcze mam jedną prośbę ;D
Mogłybyście mi doradzić jaki podkład jest dobry dla mojej cery?
Teraz miałam Maybelline mineral pure liQuid ,ale nie spełniał moich oczekiwań. Był widoczny na twarzy i podkreślał niedoskonałości.
Mam skórę mieszaną z zaskórnikami znajdującymi się na czole.
Szukam podkładu , który nie zapycha porów, kryje niedoskonałości i wygląda naturalnie na twarzy , nie tworzy efektu maski i żeby trzymał się jak najdłużej Cena - max 30 złotych.

Doradzicie mi jakiś odpowiedni ?
ladyizaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:56   #906
Madzia1207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Trądzik-grudki widocze pod światło :/

Ja mam Lirene fluid matująco wygładzający maskuje świetnie lecz nie na długo :/
Madzia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:35   #907
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
MAM TO SAMO!!!
zawsze miałam IDEALNĄ cerę. a teraz w środkowej części czoła wysyp zaskórników i pryszczy,.. nigdzie indziej tylko tam.. do poniedziałku testuje tribiotic bo wyciąga wszystko z pryszczy.. a jak to nie pomoże pójdę do dermatologa ;/
tylko widzę ze Tobie nie pomógł to i pewnie mi nie pomoże.. a zabawa z hormonami u mnie odpada bo mam guzka na piersi
widze ze nie jestem sama... tylko ze ja mam te pryszcze w roznych miejscach... glownie w okolicach kacikow ust i na brodzie... ja stsuje sudocream. i zwalcza je . ale co z tego jak za chwile znow mi wychodza...

ciesze sie ze zwalczam ostatniego pryszcza a na drugi dzien wyskakuje mi kolejny.. o ile nie kolejne;/

mam nadzieje ze ten guzek nie zagraza twojemu zdrowiu?
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 23:09   #908
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: Trądzik-grudki widocze pod światło :/

Dziewczyny, stosuję Kailas już od paru miesięcy, a efekty zaczął przynosić już po kilkunastu dniach. Na tej stronce dowiecie się więcej na temat dobroczynności tego kremu http://www.ayurvedik.pl/produkty.html.
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 23:13   #909
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: Kropki, plamki i inne dziwne rzeczy na mojej twarzy

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
Kailas Powoli uważam go za cud natury, chociaż początkowo sprawił, że wyglądałam jak kotlet mielony (oczyszczanie m.in. z chemikaliów). Za to śmierdzi stęchlizną niemiłosiernie, otwieram okno jak się nim smaruję, bo moja mama nie wytrzymuje.
Ligiya witaj w klubie miłośniczek tego cudu natury, jakim jest Kailas. Eee tam zapach, liczą się efekty!
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 20:36   #910
Madzia1207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

A ma ktoś problemy z zaczerwienieniem skóry kolo nosa na policzkach ?Jesli tak . To co takiego stosujecie?
Madzia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 12:42   #911
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

w ogole chcialabym jeszcze dopisac ze oprocz tego z moja cera dzieje sie cos diwnego.. tzn:

- w lini gdzie konczy sie buzia a zaczyna sie juz szyja pojawily mi sie jakies krostki... ale niewidoczne .. wyczuwalne...mam szorstka skore w tych miejscach po obu stronach buzi.. nie wiem co to jest...

- i druga sprawa ktora mnie bardziej martwi to to ze moja skora wyglada na suchą.. ale jednoczesnie sie blyszczy w okolicach swery T .. zawsze i po paru godzinach jest to bardzo widoczne..

nie wiem jak to jest mozliwe ze skora jest sucha/wysuszona i jednoczesnie sie tak blyszczy jakby byla tlusta;/

nie wiem co robic.. powoli juz sie poddaje.. zawsze mialam sliczna i gladka buzke.. i nagle dokladnie od polowy sierpnia 2009 r zaczely sie problemy.. tak nagle w wieku 19 lat..
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 13:31   #912
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez nurse90 Pokaż wiadomość
w ogole chcialabym jeszcze dopisac ze oprocz tego z moja cera dzieje sie cos diwnego.. tzn:

- w lini gdzie konczy sie buzia a zaczyna sie juz szyja pojawily mi sie jakies krostki... ale niewidoczne .. wyczuwalne...mam szorstka skore w tych miejscach po obu stronach buzi.. nie wiem co to jest...

- i druga sprawa ktora mnie bardziej martwi to to ze moja skora wyglada na suchą.. ale jednoczesnie sie blyszczy w okolicach swery T .. zawsze i po paru godzinach jest to bardzo widoczne..

nie wiem jak to jest mozliwe ze skora jest sucha/wysuszona i jednoczesnie sie tak blyszczy jakby byla tlusta;/

nie wiem co robic.. powoli juz sie poddaje.. zawsze mialam sliczna i gladka buzke.. i nagle dokladnie od polowy sierpnia 2009 r zaczely sie problemy.. tak nagle w wieku 19 lat..
Ty na prawdę w wieku 19 lat kompletnie nie masz pojęcia o rodzajach cery, pilęgnacji itp? Jak możesz pytać jak to możliwe, że skóra jest sucha i jednocześnie się błyszczy? nie wiesz, że jest coś takiego jak cera mieszana? Albo że jeśli niedostatecznie nawilżasz buźkę to produkuje ona więcej łoju i błyszczy? Dziewczyno poczytaj inne wątki na tym forum, dokształć się trochę, bo wg mnie to wstyd żeby zadawać takie pytania...

Krosty na linii, gdzie kończy się twarz i zaczyna szyja to zazwyczaj powód zmian hormonalnych. Idź do lekarza - dermatologa, ginekologa i endokrynologa.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 13:50   #913
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ty na prawdę w wieku 19 lat kompletnie nie masz pojęcia o rodzajach cery, pilęgnacji itp? Jak możesz pytać jak to możliwe, że skóra jest sucha i jednocześnie się błyszczy? nie wiesz, że jest coś takiego jak cera mieszana? Albo że jeśli niedostatecznie nawilżasz buźkę to produkuje ona więcej łoju i błyszczy? Dziewczyno poczytaj inne wątki na tym forum, dokształć się trochę, bo wg mnie to wstyd żeby zadawać takie pytania...

Krosty na linii, gdzie kończy się twarz i zaczyna szyja to zazwyczaj powód zmian hormonalnych. Idź do lekarza - dermatologa, ginekologa i endokrynologa.

zawsze mialam cere tlusta.. nigdy nie byla jakas przesuszona.. stad o mieszanej nigdy nie czytalam.. a buzie nawilzam wystarczajaco.

a do ginkologa sie niedlugo wybieram. mam nadzieje ze mi cos pomoze w tej kwestii bo probowalam juz wszystkiego..

i prosze nie pisz mi ze jestem jakas niedoksztalcona mialam prawo tego nie wiedziec skoro bylam zawsze w przekonaniu ze mam cere tlusta- zreszta taki typ jest charakterystuczny przy zmianach skornych z ktorymi ja niestety zaczelam sie borykac.
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 14:44   #914
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

tym co teraz piszesz tylko potwierdzasz, że nie masz pojęcia o swoich probleach skórnych.... na prawde poczytaj sobie różne mądre strony i Wizaż
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:46   #915
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
tym co teraz piszesz tylko potwierdzasz, że nie masz pojęcia o swoich probleach skórnych.... na prawde poczytaj sobie różne mądre strony i Wizaż
a ja ci tylko powiem tak: jezeli bys byla wporzadku to nie obrazalabys osob ktore czegos nie wiedza. po to jest to forum zeby sobie pomagac i udzielac pomocy. a nie pokazywac kto jak i na ile jest (jak to okreslilas)
DOKSZTAŁCONY. bo nie masz prawa sie na ten temat wypowiadac tylko na takiej podstawie ze czegos nie wiedzialam.
ty tez wielu rzeczy nie wiesz.. poza tym na pewno ta wiedza ktora aktualnie posiadasz tez musiala byc tobie przez kogos przkazana.

wiec głupie docinki zachowaj sobie dla siebie.
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 19:13   #916
Turi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 42
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

ona ciebie nie obraza.

umow sie do lekarza ogolnego i popros o badania hormonalne, jak najszybciej.
jaka pielegnacje teraz stosujesz, masz cere tlusta, sucha, odwodniona, mieszana? w sensie: rumience; tlusta na calej twarzy; czy tylko na brodzie, nosie i czole; sucha na calej; czy masz "odstajace" skorki; czy jest wrazliwa, ect.
sadze ze dobrze jakbys zaczela lepiej dbac o swoja skore.
Turi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:11   #917
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez Turi Pokaż wiadomość

umow sie do lekarza ogolnego i popros o badania hormonalne, jak najszybciej.
jaka pielegnacje teraz stosujesz, masz cere tlusta, sucha, odwodniona, mieszana? w sensie: rumience; tlusta na calej twarzy; czy tylko na brodzie, nosie i czole; sucha na calej; czy masz "odstajace" skorki; czy jest wrazliwa, ect.
sadze ze dobrze jakbys zaczela lepiej dbac o swoja skore.

obecnie uzywam miejscowo na zmany skorne SUDOCREM, a co do nawilzania to rozne kremy uzywam, czasem tonik bez alkoholu.

moja skora jest tlusta ale ale mam wrazenie ze jest nie nawilzona mimo ze stosuje kremy nawilzajace codziennie.. a najbardziej jest jednak przetluszcza sie w swerze T. mam wrazliwa skore rowniez bo jest naczynkowa dlatego musze uwazac na kremy toniki itp. wszystko bez alkoholu.

a o skore dbam . mowie mi sie zaczelo cos dziac pare miesiecy temu.. myslalam z to przejsciowe .. a co do skierowania na badanie hormonalne to od ogolnego lekarza nie dostane bo bylam. musze isc do ginekologa.
u dermatologa tez bylam na NFZ. zamierzam wybrac sie prywatnie bo znam dobrego.
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:25   #918
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez nurse90 Pokaż wiadomość
a ja ci tylko powiem tak: jezeli bys byla wporzadku to nie obrazalabys osob ktore czegos nie wiedza. po to jest to forum zeby sobie pomagac i udzielac pomocy. a nie pokazywac kto jak i na ile jest (jak to okreslilas)
DOKSZTAŁCONY. bo nie masz prawa sie na ten temat wypowiadac tylko na takiej podstawie ze czegos nie wiedzialam.
ty tez wielu rzeczy nie wiesz.. poza tym na pewno ta wiedza ktora aktualnie posiadasz tez musiala byc tobie przez kogos przkazana.

wiec głupie docinki zachowaj sobie dla siebie.
tak, wiedzę która teraz posiadam zdobyłam sama czytając różne artykuły i wypowiedzi osób, które znają się na pielęgnacji. A Ty zamiast poczytać zadajesz pytania na poziomie ile to jest dwa plus dwa... NIe dziwię się, że masz problemy z cerą skoro zapewne niewiele wiesz o tym jak właściwie ją pielęgnować.

Sudocrem - może Cię zapychać, nie każdemu służy bo to dość ciężki krem.

Cytat:
a co do nawilzania to rozne kremy uzywam, czasem tonik bez alkoholu.
TONIK NIE JEST DO NAWILŻANIA!
Zadaniem toniku jest tonizowanie cery, przywrócenie jej naturalnego pH... od nawilżania są kremy i to też nie "różne", ale niektóre... skoro masz cerę problemową to powinnaś zadbac o to, aby krem który stosujesz był odpowiednio do Ciebie dobrany - niestety to się robi metodą prób i błędów, bo każdemu służy co innego.

Osobiście polecam do nawilżania Humektan. A np. pod makijaż krem Soraya Professional - są dwa rodzaje, do wyboru do koloru. Dziewczyny chwalą też Babydream.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:06   #919
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Zaskórniki(wągry)-pytanie!

Mi na wągry pomaga garnier peeling brusher
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 15:11   #920
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Pryszcze na czole:(:(:(

seria garnier czysta skóra active jest skuteczna.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:18   #921
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

TONIK NIE JEST DO NAWILŻANIA!
a czy ja napisalam ze jest do nawilzania??
pytanie brzmialo co stosuje do pielegnacji! wiec napisalam rozne kremy i po PRZECINKU dodalam ze czasem TONIK!!

wez sie ogarnij kobieto!
a SUDOCREM MI POMAGA na moje zmany..chyba napisalam wyraznie..
naucz sie czytac.

Edytowane przez nurse90
Czas edycji: 2010-04-19 o 16:21
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:23   #922
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Na każdym forum znajdzie się ktoś taki, kto myśli, że wszystko wie
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:29   #923
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Na każdym forum znajdzie się ktoś taki, kto myśli, że wszystko wie

dokladnie..
ja wiem duzo o pielegnacji skory... ta kobieta nie ma pojecia ile arykulów przeczytalam.. ale w kazdym moim zdaniu znajdzie cos BYLE BY OSMIESZYC...

ja jak cos wiem to po prostu to przekazuje jak widze, ze ktos potrzebuje pomocy i mi to osobiscie sprawia przyjemnosc... pomóc komus.. czuje sie dobrze ze komus cos poradzilam, zwlaszcza jak widze ze ktos nie ma zielonego pojecia o czyms... i nie mowie tekstów w stylu:

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

Głupota ludzka mnie zadziwia, na prawdę... czy wy ludzie nie macie za grosz rozumu i zdrowego rozsądku?
no brak slow po prostu;/

Edytowane przez nurse90
Czas edycji: 2010-04-19 o 16:57
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 07:25   #924
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Powstrzymam się od komentowania Twoich wypowiedzi na mój temat ponieważ nie o tym jest wątek, a Ty już w pierwszym i kolejnych postach udowodniłaś swoją rzekomą wiedzę popartą wieloma przeczytanymi artykułami więc jak dla mnie koniec dyskusji

Co do Sudocremu - mi także pomagał na zmiany tradzikowe, ale z czasem zaczął mnie zapychać. Dlatego napisałam, że to dość ciężki krem i żebyś uważała. Ja miałam tak, że nakładałam go na obszary gdzie miałam krostkę przy kroście no i oczywiśćie wysuszał te krosty, ale na drugi dzień w tym miejscu lub obok pojawiało się coś nowego i tak w kółko. Z czasem doszłam, że to jego wina - po prostu mnie zapychał.

Co do toniku - ze składni Twojego zdania wyraźnie wyczytałam, że tonik używasz do nawilżania. Mój błąd.

Poza tym odwołuję Cię do mojego pierwszego postu w tym temacie - na prawdę bez sensu jest zakładanie kolejnych takich wątków skoro na Wizażu są już odpowiedzi na pytania osób takich jak Ty. I rzeczywiście nadal mnie zadziwia głupota ludzka i to, że każdy oczekuje podania wszystkiego na tacy zamiast samemu poszukać odpowiedzi na swoje pytania Moja wypowiedź, którą zacytowałaś jako ostatnią w powyższym poście, odnosiła się do braku samodzielności i głupoty w zakłądaniu kolejnych takich samych wątków.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-04-20 o 07:27
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 08:44   #925
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Powstrzymam się od komentowania Twoich wypowiedzi na mój temat ponieważ nie o tym jest wątek, a Ty już w pierwszym i kolejnych postach udowodniłaś swoją rzekomą wiedzę popartą wieloma przeczytanymi artykułami więc jak dla mnie koniec dyskusji

Co do Sudocremu - mi także pomagał na zmiany tradzikowe, ale z czasem zaczął mnie zapychać. Dlatego napisałam, że to dość ciężki krem i żebyś uważała. Ja miałam tak, że nakładałam go na obszary gdzie miałam krostkę przy kroście no i oczywiśćie wysuszał te krosty, ale na drugi dzień w tym miejscu lub obok pojawiało się coś nowego i tak w kółko. Z czasem doszłam, że to jego wina - po prostu mnie zapychał.

Co do toniku - ze składni Twojego zdania wyraźnie wyczytałam, że tonik używasz do nawilżania. Mój błąd.

Poza tym odwołuję Cię do mojego pierwszego postu w tym temacie - na prawdę bez sensu jest zakładanie kolejnych takich wątków skoro na Wizażu są już odpowiedzi na pytania osób takich jak Ty. I rzeczywiście nadal mnie zadziwia głupota ludzka i to, że każdy oczekuje podania wszystkiego na tacy zamiast samemu poszukać odpowiedzi na swoje pytania Moja wypowiedź, którą zacytowałaś jako ostatnią w powyższym poście, odnosiła się do braku samodzielności i głupoty w zakłądaniu kolejnych takich samych wątków.

ja tylko wymagam życzliwosci, nic wiecej.
i grzecznie informuje, ze jezeli kazdą twoją rade ma poprzedzac jakakolwiek docinka to prosze nie pisz tu.

ja na tą strone przyszlam po rady i pomoc a nie wysluchiwanie jakis suchych wyszukanych komentarzy nie odnoszacych sie w ogole do tematu tylko do mojego poziomu wiedzy.

co do tekstu ze chce wszystko na tacy to brak mi slow na tą wypowiedz;] czytalam duzo artykulow na ten temat i w kazdym pisali inaczej.. dlatego postanowilam zalozyc watek z moim problemem, ktory jest zupelnie inny niz reszty.. juz ci to pisalam nie chce sie powtarzac. i szukam rad ludzi ktorzy wiedza cos z wlasnego doswiadczenia a nie suchych opini ktore czesto nie pokrywaja sie z prawda.

i nie wiem czy zauwazylas tylko ty sie czepiasz moich wypowiedzi. reszta po prostu odpisuje i sie ze mna dzieli opiniami i radami.

i zapewne dostrzeglas równiez, ze nie tylko ja zauważyłam, ze uwazasz sie za osobe krora pozjadala wszystkie rozumy.
ciekawe co bys zrobila gdybys spotkala sie z lekarzem specjalizujacym sie w jakiejs konkretnej dziedzinie i bys NA PEWNO wielu rzeczy nie wiedziala i by to wyszlo podczas rozmowy...a lekarz by cie wysmial, ze jak Pani moze tego nie wiedzec?! i by pouczal ze masz sobie poczytac ksiazki a nie isc do lekarza na łatwizne zeby ci wsztko podal na tacy

koncze tą dyskusje. i przede wszystkim podkreslam moje pierwsze 2 zdania w tej wypowiedzi. i naucz sie troche pokory. bo przyda ci sie.

Edytowane przez nurse90
Czas edycji: 2010-04-20 o 08:49
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 08:57   #926
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Trądzik tak naprawdę może się pojawic nie tylko w okresie dorastania ale i najnormalniej w wieku 20 lat.
Powinnaś udać się do dermatologa- innego niż poprzednio
Może w czasie oczekiwania na wizytę u dermatologa to jakiś zabieg w gab. kosmetycznym?
Chociaż nie wiem czy kosmetyczka nie odeślę cię do dermatologa...
W każdym razie zacznij przeglądać strony w internecie, bo twoja wiedza chyba jest troszke za mała, bo twój problem wcale nie jest odosobniony.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:15   #927
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Trądzik tak naprawdę może się pojawic nie tylko w okresie dorastania ale i najnormalniej w wieku 20 lat.
Powinnaś udać się do dermatologa- innego niż poprzednio
Może w czasie oczekiwania na wizytę u dermatologa to jakiś zabieg w gab. kosmetycznym?
Chociaż nie wiem czy kosmetyczka nie odeślę cię do dermatologa...
W każdym razie zacznij przeglądać strony w internecie, bo twoja wiedza chyba jest troszke za mała, bo twój problem wcale nie jest odosobniony.
tak wiem juz sie skontaktowalam z prywatna klinika i oczekuje tylko na odpowiedz w jakim terminie moge sie udac do P doktora.
a do kosmetyczki raczej nie pojde bo nie sądze zeby mi pomogla.

nawiazujac do twojego postu jeszcze.. nie uwazam zeby mnie tradzik zlapal akurat teraz. bo gdyby tak bylo to mialabym go ciagle od tego wrzesnia.. a mi sie pojawiaja pryszcze i znikaja po wyleczeniu, a caly styczen bylo wszystko ok.. zero pryszcza. i teraz znowu.. takimi falami one przychodzą. no i jak juz pisalam u mnie w rodzinie nawet tej dalszej nikt nie mial z tym prblemow..

mysle ze to jednak wina hormonow.. jak pojde do ginekologa to poprosze o skierowanie na badanie
wole udac sie do dermatologa zeby zbadal co mi dolega.

Edytowane przez nurse90
Czas edycji: 2010-04-20 o 11:00
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:33   #928
novika82
Przyczajenie
 
Avatar novika82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
GG do novika82
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Witam, czy któraś z Was stosowała krem Acne derm???jest to polski odpowiednik Skinorenu. Mam kłopoty z cerą (mieszaną) od czasu do czasu występują u mnie zmiany skórne,natomiast przede wszystkim chciałabym pozbyć się przebarwień i pozostałości po wcześniejszych ''wyskokach''Interesuje mnie opinia odnośnie zarówno AD jak i S. Jeśli miałyście styczność z tymi preparatami proszę o opinie
novika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:32   #929
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez novika82 Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś z Was stosowała krem Acne derm???jest to polski odpowiednik Skinorenu. Mam kłopoty z cerą (mieszaną) od czasu do czasu występują u mnie zmiany skórne,natomiast przede wszystkim chciałabym pozbyć się przebarwień i pozostałości po wcześniejszych ''wyskokach''Interesuje mnie opinia odnośnie zarówno AD jak i S. Jeśli miałyście styczność z tymi preparatami proszę o opinie
na podforum Biochemia Urody jest cały obszerny wątek dotyczący Acnedermu i Skinorenu - polecam
Ja stosuję AD od ponad miesiąca i są zauważalne efekty, jestem bardzo zadowolona Jednak używam go już na wyleczoną buźkę w celu zwalczenia przebarwień, trądziku pozbyłam się inną kuracją
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 16:12   #930
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Cytat:
Napisane przez skwaru15 Pokaż wiadomość
hej,możesz mi powiedzieć coś jeszcze o tej paście?zauważyłaś jakieś skutki uboczne lub inne minusy?a czy zadziałała też na twoje''grudkowe krostki''?
pozdrawiam
Ja nie wiem mi pasta cynkowa tak średnio pomogła
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.