Tabletki spalające tłuszcz co o nich myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 10:52   #1
blada20
Raczkowanie
 
Avatar blada20
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 146
Cool

Tabletki spalające tłuszcz co o nich myślicie?


j.w.
Jak sądzicie czy są skuteczne? Chcę zacząć cwiczyc aby spalić trochę tłuszczyku, a nie przestać jeść, bo gdy od razu przechodzę na dietę to spada mi biust i ciało robi się takie wiotkie, więc mam zamiar jeść normalnie ale ćwiczyć czy takie tabletki dają zamierzone rezultaty? Proszę o wasze opinie na ten temat
blada20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:14   #2
motylek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Tabletki spalające tłuszcz co o nich myślicie?

W moim przypadku nie było żadnych rezultatów. Źle się czułam , chorowałam , byłam wiecznie zła ! To zależy od organizmu. Moim zdaniem lepiej po prostu ograniczyć jedzenie i ćwiczyć bez tabletek....

POZDRAWIAM!
motylek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:52   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Tabletki spalające tłuszcz co o nich myślicie?

Przy dużej nadwadze nawet same ćwiczenia bez żadnych suplementów dadzą dobre rezultaty, tylko nie ograniczaj za bardzo kalorii, żeby mieć siłę ćwiczyć.
Wszelkie spalacze tłuszczu przydają się przy ćwiczeniach u osób z niską zawartością tłuszczu, kiedy "naturalnymi" metodami jest już trudno go spalać. Niektóre dają też dużego "kopa", tzn. wrażenie zwiększenia ilości energii podczas ćwiczeń - brałam kiedyś L-karnitynę przed aerobami i bardzo wyraźnie odczuwałam przypływ energii, ale jakichś bardzo spektakularnych efektów w postaci spalania tłuszczu nie było mimo sporych dawek.
W zachowaniu jędrności skóry podczas odchudzania pomaga przede wszystkim dieta bogata w białko. Od jakiegoś czasu widzę znaczną poprawę stanu skóry dzięki zwiększeniu ilości białka właśnie. No a dobry krem ujędrniający bardzo pomoże
Biust niestety u większości chudnących osób leci; można ratować sytuację kremami i zimnymi prysznicami, ale poprawią tylko wygląd skóry, rozmiaru nie uratują. Ćwiczenia na klatkę piersiową mogą poprawić wygląd, ale cudu sie nie spodziewaj - biust to w dużej części właśnie tkanka tłuszczowa...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:18   #4
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Tabletki spalające tłuszcz co o nich myślicie?

Herbatę Pu-erh nazywa się "spalaczem tłuszczu" i jest chyba o niej osobny wątek I napewno jest zdrowsza od tabletek
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.