Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 2009 cz.6 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 12:14   #2071
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

juz dawno tyle osob wątku nie sledziło:
Ten wątek obecnie przeglądają: 12 (10 użytkowników i 2 gości)
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:22   #2072
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
juz dawno tyle osob wątku nie sledziło:
Ten wątek obecnie przeglądają: 12 (10 użytkowników i 2 gości)

Spokojnie, zaraz wszystko wroci do normy
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:25   #2073
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Ursull, rany, Ty jesteś przegigantka Tak urodzić i wrócić to jest wyczyn, rzeczywiście tylko jeszcze w pole iść A Aaronek jest super, kawał chłopa, jestem w szoku że aż tak ogromny, przecież Aleks takie gabaryty to miała jako 3-miesięczniak. Super


Kaalinaa, chłopak to zawsze ma więcej czasu, może zacząć rosnąć i w wieku 16 lat, dziewczynka raczej już nie. I dlatego ja bym jednak skonsultowała się z kimś, Kalinka ma bardzo nieduży przyrost wzrostu od urodzenia, może rzeczywiście wystarczy poczekać ale ja jestem panikara i wolałabym podociekać. Tym bardziej że Wy nie jesteście malutcy więc i Kalinka nie powinna mieć rodzinnie niskiego wzrostu.

Monia, Twoja Marta pewnie wdała się w Ciebie i też śmignie później ale to indywidualny przypadek i pewnie ma takie rodzinne tendencje. Ja rosłam np. wolno i systematycznie, niestety dojrzałam błyskawicznie i bardzo wcześnie i dociumkałam tylko do 162. Więc u dziecka bacznie śledzę proces wzrostu i nie liczę na to że nagle śmignie bo raczej się tego nie doczekam.
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:35   #2074
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Gosikk
no jak juz pisalam, ze pewnie od razu w ciuchy 3-6 miesiecy sie ubral Olek mial 52cm


__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:37   #2075
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Aguś poród marzenie a Aaronek prześliczny i też mam wrażenie, że bardzo do Miluchy podobny jak była taka mała
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:41   #2076
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Na fejsie mignęło mi jak Eve składa gratulacje... więc szybciochem przyleciałam na swojej miotle żeby złożyć gratulacje! Cudowny poród! To przy 3 dziecku urodzisz pewnie w aucie albo w trakcie snu w domu Aaron śliczny! Podobny do Milusi. Ale tą wagą i wzrostem mnie zastrzeliłaś. Kawał dzidzi Nie mogę oderwać wzroku od Twojej fotki z Aaronkiem - ta radość i miłość na Twojej twarzy. Natychmiast ożywiają wspomnienia jak to było z Igim... Jeszcze raz gratulacje, mam nadzieję, że będzie spokojniejszym maluchem niż Milenka i da mamie trochę odetchnąć. W wolnej chwili napisz jak Milusia zareagowała na nowego lokatora. Buzia!

Widzę, że temat wzrostu. Kalinko Igi ma ok 78-80 cm, ciężko zmierzyć bo on ciągle w biegu. Waży ok 10kg. Max 10,5.. Spodnie nosi rozmiar 74, bo inne w pasie za szerokie i nogawki za długie. Szczerze mówiąc się tym do tej pory nie przejmowałam, ale mnie Gosiik nastraszył i chyba przy najbliższej wizycie u lekarza zapytam o to.
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:48   #2077
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

AGA GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Aronek cudny
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 12:50   #2078
MoOoNiA
Raczkowanie
 
Avatar MoOoNiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 469
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Mell jak dla mnie te pierwsze lepsze

Ursull podziwiam Cię, tak szybko mieć siłę na pisanie:P porodu można zazdrościć,a Aaronek cudowny i faktycznie do Mili podobny. Ciekawa jestem jak tam Milenka się odnajdzie w nowej roli i jak Wy sobie poradzicie. Waga i wzrost faktycznie niezłe pamietam jak w spzitalu jedna dziewczyna poprosił mnie żebym jej pomogła podać synka : ponad 4 kg to aż duże oczy zrobiłam jak go podniosłam - przyzwyczajona do tych moich małych 2,5 kg:P Ciekawe kiedy w Polsce doczekamy się takiej opieki i możliwości wyjscia szybciej do domu niż 3 doby - co dla mnie byłą straszne.
__________________
Martulka
27.05.2009 r

Majeczka
04.12.2012 r

MoOoNiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:53   #2079
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Monia dzieki, wiesz chyba bardziej pasują te klocki dla półtoraroczniaka
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 13:03   #2080
Angel_1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 432
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Ursull
Jaśko śpi mogę spokojnie obejrzeć zdjęcia jeszcze raz, tak się cieszę, a serce mi tak waliło jak długo zdjęcie pierwsze sie otwierało
Kobieto czy Ty w ogóle zdążyłaś sie przebrać?kurcze faktycznie mogłaś w domu rodzić, jak Miluchna zareagowała? też mam wrażenie, ze synuś jest nieco do Mili podobny jak sie urodziła a te gabaryty, nic dziwnego, że z chodzeniem miałaś trudności pod koniec

napisz jak karmienie Ci idzie? a w weekend wypoczywaj dziewczyno

buziaczki kochana przesyłamy
Angel_1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:58   #2081
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Eve, najpewniej tak Aleks miał 51cm i tonął w ciuszkach na 56, przy Aaronku to wyglądałby pewnie jak krasnalek

Heksa, ja nie straszę ale jestem przeczulona w tym temacie. Nie wiem jak u Was, u nas lekarze ignorują problem i każą czekać aż dziecko samo urośnie. A potem jest zonk bo okazuje się że zanim zdiagnozują i dziecko doczeka się na hormon wzrostu to jest już za późno. A niskorosłość to naprawdę poważny problem, i już u dwulatka powinno się zacząć działać. Wiadomo że każdy ma swój indywidualny rytm wzrostu, ale jakaś średnia jednak obowiązuje, a kiedy dziecko spada poniżej 3centyla to już nie jest naturalne.
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 15:14   #2082
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Hej,hej to ja,świeżo upieczona mamuśka Aaronka
Serdecznie wam dziewczyny dziekuję,a właściwie dziękujemy .
Jetseśmy już w domku,mały nakarmiony śpi, TŻ z Milką pojechali dla mnie po lody o smaku Baileys (a co zasłużyłam ),więc mam chwilkę,aby się z wami podzielić moją radością .
Powiem wam,że tak rodzic to ja mogę codziennie. To był ekspresowy poród,w cudownych warunkach i pod świetną opieką. Około 3-ej dostałam skurczy,ale że już wczęsniej miałam podobne i nic z tego nie wynikało,więc te zlekceważyłam. oczywiście na tyle,na ile ból pozwalał,a uwierzcie,że nie bolało jakoś masakrycznie . O 3:40 ból sie nasilił,więc obudziłam TZ,mówiąc,że "nie jestem pewna,ale tym razem to chyba to". Obudziłam tez siostrę i zadzwoniłam do szpitala. Skurcze miałam co 2-3min. Kazali mi przyjechać za godzinę. W tym czasie skurcze troszkę sie nasiliły,ale miałam siłę śmiać się,a co więcej nawet posiedzieć na necie. O 5:20 byliśmy w szpitalu . Położna sprawdziła mi rozwarcie i określiła na 3cm. Powiedziła,że membrana jest cieniutka i pewnie niedługo odejdą mi wody. Stwierdziła też,że powinnam urodzic do 10-ej,a najdłużej to w ciągu 10 godzin . Jak tylko wstałam z łóżka to chlusnęły wody i odszedł czop. I wtedy się zaczęły konkretniejsze skurcze. Może z pięć ich miałam (zarzyłam trochę gas&air,ale tak to bez znieczulenia,bo nie było tak źle),kiedy nagle poczułam śline parcie na stolec. Mówię więc do TŻ,że muszę iść kupkę zrobić. Gdy usiadłam na muszli to jak zaczęło mnie naciskać i poleciała krew. TŻ pobiegł po położne,te szybko mnie na łóżko i mówią,żebym parła przy skurczach,a ja w szoku,bo jak to już? Po pierwszym partym usłyszałam,że pól główki jest już na zewnątrz,doznałam szoku. Przy drugim główka wyszła,a przy trzecim cały Aaronek był już po tej stronie . Odrazu płakał,a nawet krzyczał. A ja nadal byłam w szoku,że to już po. Była godzna 6:38 . W tak ekspresowy sposób urodziłam synka,który waży "zaledwie" 4360 g i mierzy 63cm . Nie popękałam,nie nacinali mnie,ani nic z tych rzeczy. Mały dostał 10 punktów APGAR .Łożysko urodziłam szybciutko,po godzinie już chciałam iść do domu. Wyszliśmy około 9-ej do domku. Czuję sie super,zero zmęczenia,nic mnie nie boli,tylko te upławy,ale to pikuś jest. Tak więc kochane moje,takiego porodu życze każdej kobiecie. Było cudownie,prawie bezboleśnie,szybko. Opiekę miałam rewelacyjną,kobitki aż mnie przytulały na odchodne. Nadal nie mogę uwierzyć,że to już i,że mam synusia w domku.Po południu ma nas odwiedzic położna
Przedstawiam wam zatem Aaronka
Ursullku Aaronek jest boski A porod rzeczywiscie mialas ekspresowy
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 15:24   #2083
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Gosikk
ale Ty chyba nie musisz az tak bardzo sie stresowac wzrostem Aleksa ? Pewnie jest gdzies po srodku ?
Ja wiem czego sie boisz, ale hormon wzrostu to nie witamina c i trudno byloby mi sie zdecydowac tylko dlatego, ze 2latek jest nizszy od rowiesnikow o powiedzmy 3 cm.


Dobra, ide stad, przez Age mam w domu sajgon
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 16:19   #2084
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Agusia - kochana jesteś wielka . Poród błyskawiczny, a co najważniejsze że dobrze sie czujecie i jesteście w domku całą rodzinką. Chyba niebawem przlatuje do Ciebie mam tak?

Przepraszam ale nie mam teraz zbytnio czasu na odpisywanie bo remont u moich rodziców trwa i trwa i końca nie widac.
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 16:24   #2085
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Żabcia jak tam Jaśko?
Juz dobrze, dzieki To chyba bylo przez zeby bo wyszly mu 4 dolne i jak reka odjal My tez mamy 14 zabkow, gratki dla Waszych 12


Ursull gratulacje kochana dla Was Zes sie uwinela



Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam zatem Aaronka
WITAJ BĄBELKU, DUŻY CHŁOPAK Z CIEBIE


__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!



Edytowane przez superzabula
Czas edycji: 2010-11-26 o 16:26
superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 16:47   #2086
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Dziękuję dziewczyny. Nie mam jak pisać,bo małego mam na rękach. Jest cudny i cały czas śpi . Później napiszę więcej,a tu jeszcze jedna foteczka
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 22:39   #2087
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez superzabula Pokaż wiadomość
JMy tez mamy 14 zabkow, gratki dla Waszych 12
wróć mamy już 13 ząbków

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Później napiszę więcej,a tu jeszcze jedna foteczka
śliczne ujęcie Milka idealnie pasuje do roli starszej siostry
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 07:14   #2088
esti1984
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 062
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

ja na sek bo jesteśmy w GD wracamy za tydzień....ale musiałam

POGRATULOWAĆ NASZEJ URSULL DZIELNA Z CIEBIE KOBIETA A SYNUŚ ---> CUD MIÓD JUŻ WIDZĘ MILENKĘ JAKO KOCHANĄ STARSZĄ SIOSTRĘ....A PORÓD....SZOK
esti1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 11:51   #2089
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Dzień dobry
Raz jeszcze dziękuję. Jak się pewnie domyślacie,niebardzo mam czas,musze sie jakoś zorganizować i ogarnąć to wszystko .
Czujemy się dobrze,powiem nawet,że rewelacyjnie i gdyby nie wielgachny brzuchol i połóg to zapomniałabym już,że wogóle rodziłam. Wciąż nie mogę uwierzyć,że tak sprawnie,szybko i łatwo nam poszło,do tego przy takich gabarytach Aaronka Widać picie herbaty z lliści malin pomogło i chyba jest to zdosćuczynienie za trudny poród z Milenką
Milusia przyjęła brata z wielką miłością i zainteresowaniem. Zdążyła już go wycałowac,wygłaskać,pobaw ić się w "noski noski". Co chwilę pokazuje go palcem i mówi "dzidzi". Dziś powitała położne w drzwiach i odrazu zaprowadziła do Aaronka,jakby chciała się nim pochwalić . Co chwilę do niego zagląda i śmieje się,gdy on wyda jakiś odgłos,nawet jesli jest to płacz . Oczywiście jest dość nieostrożna,więc trzeba jej pilnowac i co najgorsze,próbuje go karmić wszystkim co ma pod ręką. Dziś była to bułka,wczoraj Pringelsy . Nie okazuje wielkiej zazdrości,ale chyba troszkę jest. Staramy się poświęcać jej tyle samo uwagi co przedtem.
Mały wczoraj przespał prawie cały dzień,za to rządził w nocy . Płakał co chwilę,obudził Milenkę,a potem oboje płakali na zmianę. W końcu w czwórkę spaliśmy w naszym łóżku. Nie powiem,żebym się wyspała .
U nas spadł śnieg i jest pieknie.Milcia z TŻ już byli poszaleć,mała zachwycona. Położna powiedziała,że moglibyśmy wyjść z małym na chwilę,ale chyba nie czuję się jeszcze aż tak dobrze (chodzi mi o wygląd,wiecie jak jest,nadal brzuch jak w 5mc ciąży ).
Uciekam narazie,jeśli mi się uda to wpadnę później

a oto nasz eskimosek
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 12:10   #2090
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Aguś dziękujemy za takie piękny opis, wiem, ze brakuje Ci czasu a i tak postarałas się, zebysmy wiecziały co u Was

Szkoda, ze mieliscie cięzką noc, miejmy nadzieję, ze wszystko sie jakos ustabilizuje w najblizszych dniach.
Milenka narazie cieszy się z braciszka bo to taka wielka atrakcja, ncos nowego, ciekawe czy za kilka dni jej sie nie odwidzi. Mozliwe, ze przyjdzie taki moment...
Pozniej juz przyzwyczai sie do obecnosci brata na stałe i pokocha go juz tak naprawdę

Jesli tylko czas i dzieci pozwolą wpadaj choc na chwileczkę
Myslami jestesmy z Tobą

A ile u Was sniegu!!! w Pl nawet tyle nie ma
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:46   #2091
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
a oto nasz eskimosek
dajcie sobie trochę czasu Kochana ta Twoja eskimoska a ile Wy tam macie śniegu u nas nie ma ani grama aż Wam zazdroszczę
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 09:55   #2092
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Jak dobrze wrócić na stare śmieci

Wielkie brawa dla ekipy naprawiającej
__________________
  

Edytowane przez ursull
Czas edycji: 2010-12-01 o 10:05
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 09:59   #2093
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:09   #2094
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

dobrze ze naprawili bo moje posty na facenooku zostawaly bez echa..zastanawiam sie dlaczego? czy juz mnie nie lubicie?
__________________
Weronisia20.05.2009






Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:14   #2095
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:20   #2096
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Ewelinko ja bym ci odpowiedziała,ale w UK mamy inne farbki. Ja Milece kupiłam takie do malowania rękami i plakatowe,oba rodzaje są zmywalne (napis washable),sprawdź na tych na all.czy nie mają takie napisu. Myślę,że jak są do ciała to muszą byż zmywalne

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Ewelain ja bym te kupiła http://allegro.pl/farby-do-malowania...330213250.html
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:52   #2097
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200













__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:53   #2098
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Ursull dziekuje za odpowiedz..tez je ogladalam..a powiedz Milka juz malowala nimi? nie chciala brudzic scian? ja sie wlasnie tego boje bo jak wercia pobrudzi to tesciowa mnie zabije..

Eve ale sie rozpisalas..co u ciebie?? jak sie czujesz??
__________________
Weronisia20.05.2009







Edytowane przez Ewelain1987
Czas edycji: 2010-12-01 o 11:55
Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:11   #2099
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez Ewelain1987 Pokaż wiadomość

Eve ale sie rozpisalas..co u ciebie?? jak sie czujesz??

ogolnie calkiem dobrze, zaraz koncze I trymestr, wiec powinno byc lepiej, ale gruba sie robie i to bynajmniej nie od ciazy...
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:12   #2100
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cześć dziewczynki, parę dni mnie nie było, byłam strasznie zajęta w pracy, a do tego wizaż się zepsuł.

Ursull, strasznie ci gratuluję, Aaronek śliczny, w ogóle nie wygląda jak noworodek, raczej jak niemowlak już. Wracaj do formy i życzę dużo cierpliwości, podziwiam, że dajesz sobie radę z 2 dzieci, super mamuśka z ciebie.

Dostałam wiadomość z konkursu, okazuje się że wyjazd jest dla 2 osób, a tż nie pojedzie ze mną, bo musi być w pracy, a nie mam nikogo innego z kim mogłabym jechać.

Byliśmy na zakupach mikołajkowych dla Marcela, dostanie plastikowe duże taczki z Wadera, edukacyjny labirynt drewniany i autko-dźwig, oprócz tego od rodziców sanki i chyba telefon-zabawkę i słodycze. Nie wiem czy coś dostanie od drugiej babci i od chrzestnych.

Informuję was kochane, że jestem przeszczęśliwa, w pracy nie zmieniło się szefostwo po wyborach, mogę być spokojna o pracę przez najbliższe 4 lata. I dzidziusia mogę planować). Hurrraaa.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

A dzisiaj się dowiedziałam, że moja koleżanka z pracy jest w 7 tygodniu ciąży z bliźniakami
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.