Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 21:45   #61
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Wmm2 rozumiem
Ja poprostu myslałam jakby o sobie w takiej sytuacji, z tym, ze my jestesmy razem 10 lat, mieszkamy razem i tz tez jest o 10 starszy.
A dzisiaj sprawdzałas czy telefony nadal wyłączone?
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac

Edytowane przez Mell_xx
Czas edycji: 2010-12-28 o 21:46
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 21:58   #62
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Z tą siostrą to dajcie spokój. Dopiero będą jaja jak zadzwoni do siostry, a ona powie, że nic jej o takiej pani X nie wiadomo I ma do takiej niewiedzy siostra prawo, w końcu znają się 3 m-ce.

A potem pójdzie fama po rodzinie, że taka napalona na braciszka, że aż wydzwaniała po rodzinie
Odkładał słuchawkę więc żyje. Możesz sprawdzić, możesz poczekać na kontakt. Tak czy inaczej chłopak miałby u mnie, że tak powiem, przegwizdane
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 21:59   #63
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
No i mają racje , że trzeba mieć swoją dumę On "raczej z nia zerwał" , więc lepiej nie pokazywać mu i nie dawać satysfakcji . Chociaż jeśli on ma tam babkę (bo takie byly przypuszczenia ) to w ramach zemsty trzeba powiedzieć o tym jego 2 , chociaż nie tylko z zemsty , ale niech ta 2 wie , że ją też robi w balona .
A jak się dziewczyna chce dowiedzieć co się dzieje z jej facetem, który od paru dni się nie odzywa, i w tej sprawie do niego jedzie, to "nie ma swojej dumy"?
To takie trochę zachowanie jak z gimnazjum - "żeby on nie myślał, że mi zależy, a w życiu!".
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:24   #64
wmm2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 30
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
A dzisiaj sprawdzałas czy telefony nadal wyłączone?
No własnie... Komórkę już włączył. Na smsy nie odpisał, nie odebrał też jak do niego parę razy dzwoniłam.

Nie chcę go usprawiedliwiać, broń boże, ale wydaje mi się, że cisnął telefon w diabły i pracuje, żeby nadrobić te 300 zł stracone. Kokosów on nie zarabia a i krucho u niego z kasą. Na dodatek, że do tej pory nie wyłączył na noc komórki (co zazwyczaj robi i to już parę godzin wcześniej). Może w ogóle jeszcze telefonu w łapie nie miał... Tylko siedzi z tym pędzlem...

Nie wiem, nie wiem, głupio mi tak to pisać, bo coś w środku krzyczy do mnie "Nie usprawiedliwiaj go, idiotko!"
wmm2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 23:20   #65
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Nie no sorry nie odzywa się ile 3 dni? Czy 4? Chyba 3.

Co lepsze: olewa Twoje esemesy, nie odbiera Twoich telefonów, odkłada słuchawkę jeśli odbierze.

Jeszcze lepsze: żyje i ma się dobrze a wyłączenie OBU telefonów było z premedytacją zapewne (może liczył, że potem już dasz spokój).

I waszym zdaniem ona dalej powinna do niego jechac żeby pokazac jak się troszczy i jak jej zależy.

Moim zdaniem sytuacja jest tak ewidentna, że ja miałabym swoją dumę, nie dzwoniła już, nie pisała i nigdzie nie jechała. I najprawdopodobniej nie dała się przeprosic ani na kolanach z kwiatami w zębach.

No, ale ja to ja
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 00:02   #66
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Niedługo tydzień minie jak on się zamknął w tej swojej skorupie (albo pudełku po kierunkowskazie ).

Jak zaspy są takie wielkie, to on może też szybko nie wyjedzie z tej wioski, chyba, że akurat odśnieżą tylko tę część drogi, którą on będzie wracał do miasta

Przez tydzień, jakby mu się coś stało, to on się zdąży, za przeproszeniem, rozłożyć... albo przynajmniej rozpocząć ten proceder. A potem newsy w wiadomościach, że ktoś leżał ileś tam czasu i rodzina się nawet nie zainteresowała.

Może części rodzin doradzały wizażanki
Ee, zima jest, temperatury na minusie.... nie zdąży
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 07:28   #67
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Zadzwoń z innego numeru

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez wmm2
Nie wiem, nie wiem, głupio mi tak to pisać, bo coś w środku krzyczy do mnie "Nie usprawiedliwiaj go, idiotko!"
To zdrowy rozsądek
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 08:01   #68
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A jak się dziewczyna chce dowiedzieć co się dzieje z jej facetem, który od paru dni się nie odzywa, i w tej sprawie do niego jedzie, to "nie ma swojej dumy"?
To takie trochę zachowanie jak z gimnazjum - "żeby on nie myślał, że mi zależy, a w życiu!".
Tak takie zachowanie jak w gimnazjum , ale on jest na takim poziomie , więc trzeba z nim znaleść się na takim samym poziomie , żeby do niego dotrzeć

Też miałam taką sytuację z nieodzywaniem się i nic dobrego nie wróżyła . Teraz tylko smieje się z własnej głupoty , bo nie ma żadnego usprawiedliwienia na takie milczenie . Z powodu dawnych wydarzeń uważam , że nie warto odzywać się do takiego delikwenta i mieć swoją dumę
__________________
1.Odchudzam się
2.Nauka języków
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 09:32   #69
evvie
Raczkowanie
 
Avatar evvie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: La puerta del cielo
Wiadomości: 244
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Z jednej strony moglabys jechac po prostu dla wlasnego spokoju,zeby sprawe miec jasna,ale z drugiej to wyglada na to ze cie gosc zlewa, mnie po takim dlugim czasie w okresie swiatecznym w dodatku to by juz nie obchodzilo czy on maluje, rzezbi czy na drutach robi.

On tez sie toba nie przejmuje, ty wydzwaniasz za nim, a co jakby to tobie sie cos stalo na chwile obecna i moze potrzebujesz jego pomocy? Nie obchodzi go to.

Ja bym sobie dala spokoj, Nowy Rok nadchodzi, trudno ze on odstawia takie szopki, ale to kilka miesiecy jest, a takich mlotow to trzeba szybko odrzucac, bo potem jest jeszcze gorzej. Jakbys sie czula jakby ci takie cos odstawil po roku zaawansowanego zwiazku? Wtedy to bys pewnie od razu tam jechala, i nawet bys byla usprawiedliwiona. A tak to nie znasz jego siostry, nawet jego w sumie tak dobrze nie znasz.

Wiec na chwile obecna radze sluchac zdrowego rozsadku. I pewnie jeszcze jak dasz sobie spokoj, to on sie jeszcze kiedys odezwie. Ten typ tak ma...i nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.
__________________
"The hunt isn`t over until both your heart and your belly are full" Sun Bear
evvie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:31   #70
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez wmm2 Pokaż wiadomość
No własnie... Komórkę już włączył. Na smsy nie odpisał, nie odebrał też jak do niego parę razy dzwoniłam.

Nie chcę go usprawiedliwiać, broń boże, ale wydaje mi się, że cisnął telefon w diabły i pracuje, żeby nadrobić te 300 zł stracone. Kokosów on nie zarabia a i krucho u niego z kasą. Na dodatek, że do tej pory nie wyłączył na noc komórki (co zazwyczaj robi i to już parę godzin wcześniej). Może w ogóle jeszcze telefonu w łapie nie miał... Tylko siedzi z tym pędzlem...

Nie wiem, nie wiem, głupio mi tak to pisać, bo coś w środku krzyczy do mnie "Nie usprawiedliwiaj go, idiotko!"
Wiesz...Coś tu jest nie tak. Taki trochę sadysta ten gość...cztery słowa:"nic mi nie jest" mógłby napisać. A od jednego telefonu chyba by nie umarł. Nie daj się wpuścić w kanał.
ddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:09   #71
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Zadzwoń z innego numeru
i to wygrywa.
Cytat:
Skoro po wypadku żył, a teraz tez na tyle żyje żeby telefon włączać, wyłączać, odbierać i szeleścić to raczej w rowie samotny nie leży.
ale mógł np. z drabiny jeszcze na dokładkę spaść, jak un taki malarz, nie. :P
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 12:10   #72
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
I waszym zdaniem ona dalej powinna do niego jechac żeby pokazac jak się troszczy i jak jej zależy.
Nie żeby pokazać jak się troszczy tylko żeby nie siedzieć i nie zastanawiać się dlaczego się nie odzywa tylko mieć jasność.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:23   #73
wmm2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 30
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Wiecie co? Napisałam mu sms o takiego, zobaczymy co z tego wyniknie... Czas tylko pokaże!

"Nie mogę uwierzyć w Twoje zachowanie. Nie chce mi się wierzyć, że jesteś zdolny tak postępować. Nie przyjmuje tego, chociaż zacząć powinnam... Chcesz to zrobić cichcem jak małolat, ok. Ja tymczasem daję sobie czas do piątku. Jeżeli do tej pory się nie odezwiesz - dla mnie będzie to jednoznaczne..."

I jak?
wmm2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:25   #74
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

I dobrze napisałaś.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:26   #75
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

osobiście jestem zdania, że jak już wiesz, że pan jest cały i zdrowy a nie odbiera, to raczej się nie masz co oszukiwać. ;-)
No chyba, że mu naaaprawdę coś tylko odbiło. ;-)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:27   #76
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez wmm2 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Napisałam mu sms o takiego, zobaczymy co z tego wyniknie... Czas tylko pokaże!

"Nie mogę uwierzyć w Twoje zachowanie. Nie chce mi się wierzyć, że jesteś zdolny tak postępować. Nie przyjmuje tego, chociaż zacząć powinnam... Chcesz to zrobić cichcem jak małolat, ok. Ja tymczasem daję sobie czas do piątku. Jeżeli do tej pory się nie odezwiesz - dla mnie będzie to jednoznaczne..."

I jak?
Ja pewnie napisałabym to trochę bardziej agresywnie, ale wiadomo o co chodzi.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:10   #77
evvie
Raczkowanie
 
Avatar evvie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: La puerta del cielo
Wiadomości: 244
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

On i tak nie odpisze, wiec pozstaw to na tym jednym smsie, i daj spokoj, bo sama bedziesz sie wkrecac, potem zaczniesz bardziej agresywne smsy pisac ze zlosci, potem bedziesz zalowac,przepraszac nie wiadomo za co i tak dalej...

Trudno powiedziec co facetowi odbilo, ale skoro nie stac go na szczerosc,zeby z toba porozmawiac, to slabo o nim swiadczy. Nawet jesli ma problem, to widocznie sam chce z tym zostac, a to juz jego sprawa, nic nie zrobisz.
__________________
"The hunt isn`t over until both your heart and your belly are full" Sun Bear
evvie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:28   #78
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

ale dziecinada. piszesz, dzwonisz, a on ma cie gdzies. to chyba o czyms swiadczy. dalej wierzysz w to, ze od poniedziadlu do xczwartku pracuje i ta praca nie daje mu szansy na skontaktowanie/spotkanie sie z Toba?
pewnie wrocil do zony xD
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:34   #79
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

o kurczę, do piątku jeszcze tylko 2 dni
w piatek sie wreszcie okaże, czy nasz żuczek żyje, czy nie

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
pewnie wrocil do zony xD
o, to niewykluczone

no i zacytujmy wreszcie słynne wizazowe porzekadło: choćby skały srały, a mury pękały.....itd
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 14:38   #80
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Wygląda na to, że moja hipoteza z pierwszej strony: zerwał jak małolat, okazała się słuszna.

I tak łaskawa jesteś, że mu dwa dni dałaś. Ja bym się w ogóle nie odezwała. Nie jestem z tych co się o cokolwiek proszą, zresztą po takim numerze odwalonym i tak bym go więcej widziec nie chciała.

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2010-12-29 o 14:41
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:42   #81
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość

no i zacytujmy wreszcie słynne wizazowe porzekadło: choćby skały srały, a mury pękały.....itd
nie znam! mozesz przytoczyc cale?

Andzia, ja mam troszke inna wersje znam wielu artystow, ale zaden z nich nie daje po swoim zachowaniu potrzeby, aby usprawiedliwiac jego bledy zawodem, innym podejsciem do zycia. bez przesady. jak jestem artysta to mi wsyztsko wolno, a jak sedzia to zawsze jestem uczciwa? nienawidze takich uoglnien. autorka malo co zna tego delikwenta, a wierzy mu we wszystko co jej powie, a malo tego wszystko za niego rozwiazuje slowami 'to artysta, oni czasem tak maja'. bląd. czasem tak maja niedojrzale du*ki a nie artysci.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:48   #82
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
nie znam! mozesz przytoczyc cale?
a proszę Cię uprzejmie:
Jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:49   #83
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

prawda i o to wlasnie chodzi
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:56   #84
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość

Andzia, ja mam troszke inna wersje znam wielu artystow, ale zaden z nich nie daje po swoim zachowaniu potrzeby, aby usprawiedliwiac jego bledy zawodem, innym podejsciem do zycia. bez przesady. jak jestem artysta to mi wsyztsko wolno, a jak sedzia to zawsze jestem uczciwa? nienawidze takich uoglnien. autorka malo co zna tego delikwenta, a wierzy mu we wszystko co jej powie, a malo tego wszystko za niego rozwiazuje slowami 'to artysta, oni czasem tak maja'. bląd. czasem tak maja niedojrzale du*ki a nie artysci.

Yyy... ale ja stwierdziłam, że on zerwał zanim się dowiedziałam, że artysta i że 40 letni itd.

Potem tylko stwierdziłam, że wygląda na niedojrzałego i autorka ma nie liczyc, że on nagle cudownie się przy niej zmieni.

No i ja go tu nigdzie nie usprawiedliwiałam:brzydal :

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

A cytat w całości leciał tak:


"Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. Więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić"
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:57   #85
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

moze zle sie wyrazilam chcialam napsiac, ze sie zgadzam z Toba, a to usprawiedliwianie raczej do autorki i tych, ktorzy go bronia, bo do biedaczka tzreba pojechac, dzownic i pisac, bo ma tylko 40lat i sam sobie nie da rady, a ze jest artysta to mu wolno
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:05   #86
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
moze zle sie wyrazilam chcialam napsiac, ze sie zgadzam z Toba, a to usprawiedliwianie raczej do autorki i tych, ktorzy go bronia, bo do biedaczka tzreba pojechac, dzownic i pisac, bo ma tylko 40lat i sam sobie nie da rady, a ze jest artysta to mu wolno

A to się nie zrozumiałyśmy W sumie się zgadzam.

Co do głosów jeszcze: niech pojedzie do niego będzie miała 100% pewności na czym stoi. A teraz to przepraszam jej nie ma? Bo moim zdaniem sytuacja jasna i klarowna.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:37   #87
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Zawsze istnieje możliwość, że jemu faktycznie coś się stało, a jego komórka przeszła w cudze ręce - złodzieja, lekarza, albo choćby tej siostry, która być może się nim opiekuje.

Ja bym powstrzymała się z sądami, dopóki sytuacja sie nie wyjaśni.

Nie chcę chłopa bronić, ale chyba koleżanki tutaj się trochę zagalopowały w tych ostatecznych i pewnych wyrokach.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
A to się nie zrozumiałyśmy W sumie się zgadzam.

Co do głosów jeszcze: niech pojedzie do niego będzie miała 100% pewności na czym stoi. A teraz to przepraszam jej nie ma? Bo moim zdaniem sytuacja jasna i klarowna.
Moja ciocia też kiedyś, za młodu, miała jasną i klarowną sytuację, po jednym spotkaniu absztyfikant zniknął z powierzchni ziemi.

A potem, po pół roku, tenże chłopak pojawił się pod jej drzwiami, bo jak się okazało, miał wypadek i leżał połamany w szpitalu. Ale ciocia była już wtedy z wujkiem, więc po ptokach ;(
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:40   #88
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość

Moja ciocia też kiedyś, za młodu, miała jasną i klarowną sytuację, po jednym spotkaniu absztyfikant zniknął z powierzchni ziemi.

A potem, po pół roku, tenże chłopak pojawił się pod jej drzwiami, bo jak się okazało, miał wypadek i leżał połamany w szpitalu. Ale ciocia była już wtedy z wujkiem, więc po ptokach ;(
Szczerze mówiąc tutaj nie widzę takich podstaw. On nie zamilkł. On się przestał tylko odzywac. Na jeden dzień wyłączył OBA telefony (do stacjonarnego raczej złodziej dostępu nie ma). Pewnie zrobił tak bo liczył, że ona się już nie odezwie. Dzień przed wyłączeniem ODEBRAŁ stacjonarny telefon (pewnie nie wiedział, że to ona dzwoni) jednak jak ją usłyszał to odłożył słuchawkę.

Tak, na pewno robi to z szpitala z stanu śpiączki farmakologicznej.

Ja nie wiem. Jak coś wygląda jak słoń to to jest słoń, a nie żyrafa
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 18:46   #89
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Tak przejrzałam wątek i od razu skojarzyło mi się TO
Ciekawe czy taki sam finał nas czeka
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:28   #90
wmm2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 30
Dot.: Milczenie jest złotem... CZY ABY NA PEWNO???

Mimo wszystko wolałabym jednak mieć pozytywne zakończenie sprawy - tj. żeby się ku*** słownie to wszystko wyjaśniło, a nie przez domysły... Ech...
wmm2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.