Wspomnienia z Dominikany - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 12:10   #421
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

I juz wiem
lecimy do Punta Cana 09.06, czyli za niecały miesiac!
Ciesze się bardzo, ze w koncu sie udało
Oby pogoda dopisala

Jesli jest ktos kto rowniez niedługo sie wybiera to zapraszam, bedziemy razem cieszyc sie z wyjazdu
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:03   #422
elka0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Hej Ojjj, jakiś zastój tu widzę... Piszcie kto ma to szczęście jechać na Dominikanę i zdawajcie relacje po powrocie! Chętnie powspominam mój wyjazd sprzed roku Udanych wakacji!
elka0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 22:06   #423
Monny
Raczkowanie
 
Avatar Monny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 123
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Jak zazdroszcze tym co lecą w tym roku!
Ja byłam dokładnie rok temu w czerwcu. To były najpiękniejsze wakacje ! Cudowni ludzie, cudowne plaże, widoki i kultura! Salsa, bachata i palmy !
Napewno tam kiedyś jeszcze wróce
Polecam osobiście biuro Villa Polonia i ich wycieczki fakultatywne. Polecam również hotel RIU Bambu !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dominikana 2010 094.jpg (157,8 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dominikana 2010 311.jpg (96,2 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dominikana 2010 328.jpg (115,0 KB, 95 załadowań)
__________________
Na siódmej obręczy piekieł zatańczyć chcę taniec chaosu doskonałego...
***
Od 5.07.2013r. mgr Kosmetolog, menedżer produktów kosmetycznych
Monny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:59   #424
elka0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Też byłam z mężem w tamtym roku To prawda - Dominikana jest rajem na ziemi! Obawiam się, że lecąc teraz na wakacje do Grecji/Turcji itp. bylibyśmy rozczarowani... Obiecaliśmy sobie, że jak mała skończy dwa latka to tam wrócimy Oby się udało!
elka0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 09:11   #425
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja lecę jutro!
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:40   #426
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Byłam ponad miesiąc temu, było cudownie, Dominikana jest piękna, tu opis i parę fotek, pozdrawiam:

http://patilove89.blox.pl/html
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 08:53   #427
elka0904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Mell_xx - odezwij się po powrocie Życzę udanych wakacji!

Patilove, też byłam z mężem z TUI (wspaniałe biuro podróży! nie zostawiło nas na lodzie jak niektóre inne w momencie chaosu na europejskich lotniskach z powodu pyłu wulkanicznego - pełen profesjonalizm). Też lecieliśmy z Berlin - Tegel (ogromniasty samolot Air Berlin i moja panika przez całe 15h w samolocie Czemu 15h? Bo mieliśmy międzylądowanie w Shannon w Irlandii - jakiś starszy pan miał atak serca i musieliśmy zawrócić znad Atlantyku... ). I również poznawaliśmy piękne zakątki Dominikany z Villapolonia, fajnie było spędzić chwile z Polakami, kiedy naokoło ciągle słyszeliśmy Niemiecki, Angielski, Francuski, Ruski, Hiszpański... Z jednej strony super, bo języki mnie intrygują, ale z drugiej po tygodniu człowiek tęskni za rodzimym językiem

Ehh, ta Dominikana...
elka0904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 09:34   #428
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

No i niestety juz wrocilam.............:pro si:
Ach zakochałam się w Dominikanie, choc nie od pierwszego spojrzenia.
Ciaglę jeszcze myslę o wczasach, trudno powrocic do szarej codziennosci.
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 13:49   #429
_monga_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Właśnie zarezerwowaliśmy bilety Lecimy we wrześniu i już nie mogę się doczekać! Wybraliśmy hotel Gran Bahia Principe Ambar (tylko dla dorosłych). Będę bardzo wdzięczna za podzielenie się wrażeniami jeżeli któraś z Was w nim była.
_monga_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 20:34   #430
moniskaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja byłam w ubiegłym roku w rejonie Puerto Plata...(dokładnie Bahia Maimon - Hotel Riu Mambo)...Dominikane polecam szczerze z całego serca...jak i hotele Riu...
Jednak jeśli miałabym ponownie tam jechać to zdecydowanie w innym terminie. W tamtym roku byłam 2 tygodnie na przełomie lipca i sierpnia...fakt faktem gorąco niesamowicie ...ale dzień w dzień deszcz od rana do wieczora...(pora deszczowa)
Ale co tam deszcz nie straszny.. Klimat piękne krajobrazy turkusowa woda i biale piaski sa w stanie wszystko wynagrodzić
moniskaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:44   #431
Monny
Raczkowanie
 
Avatar Monny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 123
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja jak byłam na koniec czerwca to na 7 dni jeden był tylko cały brzydki A reszta słońce i upał a jak padało to w nocy lub rano, tak, że cały dzień byliśmy na plaży, a ten deszcz w ogóle nie przeszkadzał, a dawał ochłode
__________________
Na siódmej obręczy piekieł zatańczyć chcę taniec chaosu doskonałego...
***
Od 5.07.2013r. mgr Kosmetolog, menedżer produktów kosmetycznych
Monny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 13:48   #432
moniskaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
HIGH LIFE:

REAL LIFE:

syf, brud i ubustwo. oczywiscie bylo to wszystko na swoj sposob piekne. ...i te bezpanskie psy ...i to mieso wiszace w 30 st. upale na hakach ... i to wysypisko smieci w kazdym rowie ulicznym ... i te rozwalaajce sie domy bez okien ... i te przekupki sprzedajace owoce i warzywa, o ktorych nam sie w zyciu nie snilo.
...nawet dzieci biegnace za jeepem z turystami zycajacymi im na ziemie lizaki i cukierki. NIE - dzieci byly tragedia. widzac to az pociekly mi lzy po policzkach. nie rzucilam ani jednego cukierka, czy dobrze??? - mysle,z e postapilam slusznie
Realne życie dla nas jest tam okropne ale wydaje mi się że oni i tak są szczęśliwi...
Jadąc z lotniska do hotelu mijaliśmy wiele wiosek .. wszedzie brud i syf ja myślalam ze to moze jakieś biedniejsze wioski...ale później okazało sie że to co mijaliśmy w drodze do hotelu było niczym w porównaniu z tym co widzieliśmy podczas zwiedzania Dominikany:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d8bf9f83c.html
moniskaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:50   #433
Ania i Tomek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Witam serdecznie, pierwszy raz na Dominikanie bylismy z Marcu 2010, bylo cudownie, hotel Sirenis Cocotal. Piekne tereny, cudowna pogoda, przemili ludzie, smaczne jedzenie no i te ich drinki a do tego nasze zareczyny. Cos niesamowitego. W tym roku zmienilismy oboje prace, wiec z urlopem nie jest juz tak elastycznie, oboje pracujemy w Rolls Royce a tutaj urlop wakacyjny jest w sierpniu, dwa tygodnie. Chcielismy leciec na Jamajke albo do Meksyku ale wszystko bylo juz wysprzedane wiec znowu lecimy na Dominikane. Jeszcze raz Punta Cana, ale tym razem rejon Bavaro (ostatnio Higuey). Jestesmy tak podekscytowani, odliczamy dni, ten bialy piasek, slonce o zachodzie, sok z kokosa pity przez slomke Faktycznie jest tam biednie, my ostatnio wypozyczylismy auto i troche pojezdzilismy na wlasna reke, pan z Avis`a pukal sie w czolo i kazal nam wziac ubezpieczenie na maxa hehe co prawda jedna przygode mielismy, dobrze, ze Tomek zachowal zimna krew i szybko zareagowal ale warto bylo. Wspomnienia niezapomniane, dodam, ze ciekawym widokiem jest dwoch policjantow na skuterze z czego jeden prowadzi a drugi trzyma dwie wielkie dubeltowki hehe, nie ukrywam, ze wtedy zanim dotarlismy do policji nie bylo mi do smiechu ale tak naprawde do konca nie wiemy co to bylo - jechalismy waska uliczka jednokierunkowa i nagle w nasza strone zaczal biec mezczyzna celujac do nas z broni, machal ta bronia, takze Tomek na wstecznym probowal nas wyciagnac z tego miejsca i oczywiscie sie udalo, potem policja odeskortowala nas do hotelu a po drodze widzielismy kilku policjantow wygladajacych jak tamten mezczyzna, sportowe ciuchy i gnaty w kieszeniach - takze nie jestesmy pewni czy to nie byla jakas oblawa na kogos, wiec machal do nas zebysmy sie wycofali! W kazdym razie po przybyciu do hotelu najpierw jakis czas spedzilam w lazience a potem zeby dojsc do siebie wypilam trzy cubalibre z rzedu! hehe W kazdym razie trzeba uwazac! Jedyne co mi sie tam nie podoba to nagabywacze/naciagacze bo kelnerostwo jest pomocne i nie pokazuje ze czeka na napiwek natomiast handlarze czy sprzedawcy wycieczek sa masakryczni. Tak czy owak nowe bikini kupione i juz tylko 11 dni! Ktos leci moze do Gran Bahia Principe w Punta Cana pomiedzy 30lipca - 13sierpnia? Pozdrawiamy
Ania i Tomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 19:51   #434
Ania i Tomek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Czy ktos leci na Dominikane w sierpniu?
Ania i Tomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:13   #435
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

To już wiem na co będę zbierać pieniądze na następne wakacje ! =)
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 16:52   #436
Katarina1972
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja lecę z rodzinką na Dominikanę w sierpniu, już 9 z Berlina
Katarina1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:09   #437
sylwka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Witam
Ja lecę na Dominikane 16 grudnia...wiem ze to sporo czasu ale zachowuje się jakby to było już za tydzień ,mój mąż się ze mnie śmieje.Ja tam woje wszystko wiedzieć heheeh Nasz hotel to Grand Palladium .Moze ktoś z was był w okresie świątecznym na Dominikanie .Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.Pozdrawiam
sylwka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:08   #438
hebusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
w hotelu w ktorym bylam (foszek zreszta tez) kilka razy w tygodniu odbywaly sei sluby. wiekszosc slubow byla amerykanskich, tz. przyjechali cala rodzina (ok 30-40 osob) na weekend i mieli all inclusive za ok 50$/dzien. niezle sie pobawili... rozumiem, ze wy jedziecie tylko sami bez rodziny - pewnie tez rewelacyjnie bedzie.

co do wycieczek - masz racje - Santo Domingo odpada - za daleko (z punta cana ok 4 h drogi w jedna strone). oczywiscie Saona to mus. najlepiej bedzie ajk wezmiecie fotografa na Saone i tam porobicie sluben zdjecia - rewelacja...

w jakims wczesniejszym poscie wklejalam chyba zdjecia ze slubu w moim i foszkowym hotelu

zycze powodzenia i oczywiscie czekamy na zdjecia

Witam, dużo czytałam Twoich wypowiedzi benioka, ale jakoś się nie doczytałam najważniejszego: co to był za hotel co byłaś Ty i foszka? Czy to może Don Juan Beach Resort? Wybieram się tam w grudniu 2011.
hebusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:45   #439
aguuusia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Witam. Znalazłam z mężem wycieczkę na Dominikanę do Punta Cana (IFA VILLAS BÁVARO RESORT & SPA). To wymarzone miejsce mojego ukochanego na podróż poślubną (ślub braliśmy 06.08.2011).Powiem szczerze, że boję się tam lecieć przez te huragany. Wylot mielibyśmy 01.09.2011. Proszę o rady
aguuusia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 19:54   #440
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Co my mozemy poradzic? Trzymajcie kciuki i módlcie się, zeby pogoda dopisała...
W czerwcu byłam w tym samym hotelu
... zazdroszcze
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 19:57   #441
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja bylam juz 3 razy, w tym 2x we wrzesniu, bylo fajnie. Jezeli sie uda to moze i tym razem polece, tez we wrzesniu tak kolo 12-13 z 2 malych dzieci
Pierwszym razem bylam w Occinental Allegro -Punta Cana,
2--> Be Live Hamaca -Boca Chica
3-->Hotel Viva Wyndham Dominicus -PalaceBayahibe

Tylko ostrzegam, te co leca po raz pierwszy: Dominikana uzaleznia.
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:49   #442
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez foszek Pokaż wiadomość
Ja bylam juz 3 razy, w tym 2x we wrzesniu, bylo fajnie. Jezeli sie uda to moze i tym razem polece, tez we wrzesniu tak kolo 12-13 z 2 malych dzieci
Pierwszym razem bylam w Occinental Allegro -Punta Cana,
2--> Be Live Hamaca -Boca Chica
3-->Hotel Viva Wyndham Dominicus -PalaceBayahibe

Tylko ostrzegam, te co leca po raz pierwszy: Dominikana uzaleznia.
Widzę, ze za kazdym razem bylas w innym miejscu, opowiedz czym one sie roznią i gdzie najfajniej
Ja byłam w czerwcu w IFA Villas ocean beach i bylo super, pogoda wymarzona. To prawda ze uzaleznia, ale ja sobie postanowilam nie wracac w miejsca, w ktorych juz bylam, jednak jesli chodzi o Dominikane nie wiem czy slowa dotrzymam
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:08   #443
Agnieszkanowak58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Dziewczyny prosze was o radę
Mianowicie chcę wykupić sobie wakacje na Dominikanie jeszcze w tym roku Mam możliwość jechać od października do grudnia. Chciałabym raczej polecieć z niemieckim biurem bo z tego co zorientowałam sie juz z polskimi biurami przepłaciłabym bardzo dużo...stąd moje pytanie do tych co juz były lub planują- z jakim biurem najlepiej lecieć żeby znaleźć korzystna cene, kiedy zacząc szukać no i jaki miesiąc wybrać z tych które podałam?? prosze was o poradę
pozdrawiam
Agnieszkanowak58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 12:44   #444
seviza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja z chłopakiem lecę w październiku i mam pytanie, co zakładałyście podczas wycieczki np na wyspę Saona, na katamaran? Tunikę? tylko bikini? a może co innego? Nie wiem co brać ze sobą na te podróże
seviza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 21:25   #445
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez seviza Pokaż wiadomość
Ja z chłopakiem lecę w październiku i mam pytanie, co zakładałyście podczas wycieczki np na wyspę Saona, na katamaran? Tunikę? tylko bikini? a może co innego? Nie wiem co brać ze sobą na te podróże
Wybor nalezy do Ciebie, ale najpierw jedziesz autokarem z dwie godziny do Bayahibe (zapomnialam jak sie pisze) a stamtad wypływasz na Saone, wiec chyba lepiej cos zarzucic. Ja mialam letnia sukienkę na bikini, na katamaranie mozesz sie rozebrac.
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:03   #446
seviza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Dzięki za szybką odpowiedź i wskazówki Już się nie mogę doczekać Martwią mnie tylko piękne dominikanki
seviza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 21:25   #447
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Powiem Ci, ze ja czesciej widziałam przystojnych mężczyzn anizeli kobiety, serio. Tz tez to zauwazył, ale moze akurat mi sie tak trafiło. Do jakiego hotelu jedziesz? Ale zazdroszcze....
Obiecaj nam fotki
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:20   #448
seviza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Oo to wspaniała wiadomość Pocieszyłaś mnie bardzo Jadę do alba club gran dominicus, to jest w regionie bayahibe więc chyba nie tak fajnie jak w punto cana? Znacie może ten hotel? Zdjecia obiecuję wstawić zaraz po powrocie
seviza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 12:08   #449
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Pamietam jak czaiłam się na ten hotel z groupona, byla niedawno ciekawa oferta. Sprawdziłam hotel i podobał mi sie, ale juz nie załapałam sie na wolne miejsca
Moge zapytac ile kosztuje Cię wycieczka?
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 14:46   #450
seviza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Właśnie my się załapaliśmy kosztuje mnie 3000 zł razem z pobytem 3 dniowym w Mediolanie, ( bo wylot jest z mediolanu), sam koszt dominikany to 2600 zł na osobę wiec cena świetna moim zdaniem

Edytowane przez seviza
Czas edycji: 2011-09-18 o 14:52
seviza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-05 18:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.