Wspomnienia z Dominikany - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 11:47   #451
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez seviza Pokaż wiadomość
Właśnie my się załapaliśmy kosztuje mnie 3000 zł razem z pobytem 3 dniowym w Mediolanie, ( bo wylot jest z mediolanu), sam koszt dominikany to 2600 zł na osobę wiec cena świetna moim zdaniem
tak wyczułam wlasnie hahah
cena bardzo dobra, za pozno otworzylam skrzynkę mailową, ale ale, my bylismy dopiero po powrocie z Dominikany, wiec teraz wolałabym inne miejsce.
Jednak Tobie gratuluje
Koniecznie opowiedz jak bylo, a kiedy lecisz?
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:21   #452
seviza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Dziekuję Lecimy 22 października
seviza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:44   #453
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Powiem Ci ze ceny na koniec wrzesnia, pazdziernik i listopad ( niektore terminy) sa calkiem dobre. Ja akurat mieszkam w Amsterdamie i tutejsze biura przeglądam, z Arke, z ktorego lecielismy ostatnio są do hoteli 4 gwiazdkowych, m.in tego co ja bylam ceny po 770e za 16 dni!!!! a na 9 za 55o Oczywiscie all inclusive!
Az zal nie jechac, tyle, ze ja teraz marze o Meksyku lub Tajlandii

Tak czy siak Dominikane pokochalam i kiedys wroce
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac

Edytowane przez Mell_xx
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:51
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 10:05   #454
seviza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

o kurczę to rzeczywiście świetne ceny mam wrażenie, że u nas nie ma takich okazji, tylko z tym grouponem było taniej. A nie ma takich okazji na malediwy? Po powrocie właśnie też będziemy myśleć na tajlandią ale mnie jednak te malediwy najbardziej ciągną. Chyba, że na dominikanie będzie tak cudnie, że nie będę chciała w ogóle nigdzie indziej jechać
seviza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:03   #455
pepea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zg-c
Wiadomości: 134
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Seviza jak bym poradziła Ci jeszcze okulary, cos na głowe, tylko takiego zeby ci nie zwiało, bo nie wiem czy bedziecie w 2 strony karamaranem plynac czy w jedna bardzo szybka łodzia,a z powrotem katamaranem (ja tak bynajmniej mialam). Klapki tez zabierz jakies takie do wody bo tam strasznie kamieniste dno bylo takze ja niestety nie mialam i juz sobie nie popływalam, ach i recznik oczywiscie.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Dziewczyny widze,ze wy takze chcecie na malediwy i do tajlandii, ja tez przegladam oferty ,ale na razie ceny sa wysokie, głównie opieram sie na biurach podr. z anglii bo z tamtad lecielismy na dominikane i kube, ale chyba bede musiala ten amsterdam przewertowac bo szczerze mowiac to Mell xx starsznie mnie zaskoczyla tymi cenami, ze takie niskie.
pepea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:17   #456
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez seviza Pokaż wiadomość
o kurczę to rzeczywiście świetne ceny mam wrażenie, że u nas nie ma takich okazji, tylko z tym grouponem było taniej. A nie ma takich okazji na malediwy? Po powrocie właśnie też będziemy myśleć na tajlandią ale mnie jednak te malediwy najbardziej ciągną. Chyba, że na dominikanie będzie tak cudnie, że nie będę chciała w ogóle nigdzie indziej jechać
hahah od czasu Dominikany codziennie rano zaglądam na groupona z myslą własnie o Maledivach hahah, bo to juz inna półka cenowa, tymbardziej, ze my juz bedziemy płacic ca nasze dwuletnie dziecko 90-100% ceny dlatego narazie odpadaja...
Niestety nie ma dobrych cen ma Maledivy

Na pierwszym planie Tajlandia lub Meksyk

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Seviza i Pepea ja juz leciałam z Arke wiec biuro sprawdzone
Biuro ma takie dobre ceny na ostanie kilka wolnych miejsc. Wyloty własciwie tylko z Amsterdamu, dla mnie dobrze, bo do lotniska mam 20 min drogi, a biuro za zakrętem
Popatrzcie sobie na stronie, bo na serio az zal nie wykorzystac.

Tajlandia niestety u nich droga, Maledivy rowniez
Meksyk tez dosc dobry.

Seviza czytałam wczoraj watek na jakims forum o Grouponie na Dominikanie. Dostałas juz papiery?

Pepea a ktore angielskie biura maja dobre ceny na te kierunki, patrzyłam juz na Thomasa cooka i Thomsona (to angielskie arke)
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:44   #457
pepea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zg-c
Wiadomości: 134
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Mell xx ja wlasnie przegladam Arke ale nie moge sie troche polapac w oznaczeniach, ja to musze juz miec super oferty,zeby mi sie oplacilo, bo musze wliczyc jeszcze koszta lotu z Dublina bo Amsterdamu.
Z angielskich biur to jeszcze jest First Choice ( ale ceny tez nie sa powalajace, jest troszke drozszy od Thomasa Cooka, ale za to masz posilek w samolocie i transport w cenie wycieczki i chyba jeszcze bagaz jest wiekszy)
Jest jeszcze Directholidays.com u nich kupilismy wycieczke na Kube, a oni chyba wykupili ja z thomasa cooka, bo w sumie to bilety mielismy z logo thomasa. W sumie malo wazne, wazne ,ze ta sama wycieczka wykupiona w direct byla 1000 euro tansza niz u thomasa.

Mam jeszcze spisanych pare biur podrózy ang. ale wszedzie niestety ceny na maledivy sa powalajace ...szkoda
pepea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 12:59   #458
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

no tak... jesli z Dublina to ceny musza byc bardzo dobre.
Masz tlumacza? moze byc ciezko poruszac sie po holenderskiej stronie. Lecąc z arke tez mieslimy wliczony transfer z lotniska i posilek w czasie lotu. Zaraz poprzeglądam oferty angielskie. Teraz euro prawie w cenie funta

A powiedz mi jak wg Ciebie wypada porownanie Dominikany do Kuby?


Dobrych cena na Maledivy na arke nie znajdziesz. Do Tajlandii rowniez
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:07   #459
pepea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zg-c
Wiadomości: 134
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

zaraz poszukam jakiegos tłumacza. Co do tego porownania to Kuba minimalnie wypada lepiej, szczególnie plaza byla cudowna i tez z bialym piaskiem jak na punta cana, woda zmieniala barwy w zaleznosci od pory dnia, wieczorami powstawala mielizna i mozna bylo sparecowac w głąb oceanu ,takze ja bylam zauroczona. Jedynie co to jedzenie lepsze na Domi, ale Kuba z tego jest ponoc znana,ze jedzenie aczkolwiek dobre to malo urozmaicone, no i troszke maly wybór. Bylismy jeszcze 2 dni w Havanie dlatego moze bardziej mi sie podobało na Kubie.
pepea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 19:01   #460
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez pepea Pokaż wiadomość
zaraz poszukam jakiegos tłumacza. Co do tego porownania to Kuba minimalnie wypada lepiej, szczególnie plaza byla cudowna i tez z bialym piaskiem jak na punta cana, woda zmieniala barwy w zaleznosci od pory dnia, wieczorami powstawala mielizna i mozna bylo sparecowac w głąb oceanu ,takze ja bylam zauroczona. Jedynie co to jedzenie lepsze na Domi, ale Kuba z tego jest ponoc znana,ze jedzenie aczkolwiek dobre to malo urozmaicone, no i troszke maly wybór. Bylismy jeszcze 2 dni w Havanie dlatego moze bardziej mi sie podobało na Kubie.
Powiem Ci, ze pierwszy raz ktos mi bardziej chwali Kubę. Zazwyczaj slyszałam, ze plaze na Dominikanie ładniejsze, chyba bardziej zapalmione, ja najbardziej lubie takie bez parasoli, same palmy.

Moze pomyslę tez o Kubie, bo cenowo podobna do Dominikany, ale jakos nigdy mnie tam nie ciagnęlo.
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:14   #461
seviza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Też czytałam ten wątek o grouponie i dziwi mnie bardzo, bo my dostaliśmy umowę dość szybko, bez problemów itp.

Dziękuję za wszystkie porady

Eh mi to się marzą Malediwy i to w tych bungalowach w wodzie, wiecie o co mi chodzi a tam ceny to w ogóle
Ale odkąd tu zaglądam to zaczęłam przeglądać strony zagranicznych biur i faktycznie różnice w cenach wycieczek są bardzo duże, choć oczywiście Malediwy wszędzie drogie.
seviza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 19:39   #462
ewamarzena79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez sylwka80 Pokaż wiadomość
Witam
Ja lecę na Dominikane 16 grudnia...wiem ze to sporo czasu ale zachowuje się jakby to było już za tydzień ,mój mąż się ze mnie śmieje.Ja tam woje wszystko wiedzieć heheeh Nasz hotel to Grand Palladium .Moze ktoś z was był w okresie świątecznym na Dominikanie .Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.Pozdrawiam
hejka, ja też lece na Dominikanę z tym że 20 grudnia do tego samego hotelu
ewamarzena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 08:21   #463
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

(...) Thomsona (to angielskie arke)
Thomson to nie angielskie arke tylko arke to holenderski TUI a thomson to brytyjski odpowiednik. Wszystko razem to gigant TUI Group największe biuro podróży w Europie.

Jeśli chodzi o samo arke to ma super ceny na Kubę ostatnio tydzień był za 499E. Fajne okazje można złapać na Dominikanę, Meksyk (zachodnie wybrzeże), Nepal, Arubę, Curacao, Brazylię...


Thomas cook to część Neckermana ale z nim trzeba uważać bo ma poważne kłopoty finansowe.

Malediwy w First Choice od 877 Ł za tydzień obecnie więc taniej jest na własną rękę kombinować...

a nasze ceny? szkoda gadać
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 09:06   #464
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez trzyfuntylnu Pokaż wiadomość
Thomson to nie angielskie arke tylko arke to holenderski TUI a thomson to brytyjski odpowiednik. Wszystko razem to gigant TUI Group największe biuro podróży w Europie.

Jeśli chodzi o samo arke to ma super ceny na Kubę ostatnio tydzień był za 499E. Fajne okazje można złapać na Dominikanę, Meksyk (zachodnie wybrzeże), Nepal, Arubę, Curacao, Brazylię...

To własnie miałam na mysli
Thomson Arke i Tui to jedna wielka rodzina.
ceny mozna znalezc dobre takze na Jamajke, ostatnio widziałam za 700ena 9 dni do 5*
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:01   #465
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

czy te ceny co pojawiaja sie w Arke.nl to ceny kompletne? czy ktos ma maila do tego biura bo nie moglam znalezc. Ceny maja super, ja bylam w maju na dominikanie super miejsce a teraz na maj bukuje Malediwy
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:05   #466
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez Patilove Pokaż wiadomość
czy te ceny co pojawiaja sie w Arke.nl to ceny kompletne? czy ktos ma maila do tego biura bo nie moglam znalezc. Ceny maja super, ja bylam w maju na dominikanie super miejsce a teraz na maj bukuje Malediwy
Ja w czerwcu leciałam z Arke, musialam dokupic ubezpieczenie zdrowotne, chciałam tez zarezerwowac sobie konkretne miejsce w samolocie i za to tez zapłaciłam, ale to konieczne nie było.
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:58   #467
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez andzellika Pokaż wiadomość
przejrzałam tą stronę Arke i skąd się biorą niektóre takie niskie ceny? czy to bez przejazdu?
Nie wiem dokladnie o ktorych ofertach mowisz, ale sa na stronie tez opcje z dojazdem własnym.
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:42   #468
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Zobaczyłam tytuł tego wątku i od razu włączyły mi się wspomnienia z mojej podróży na tą piękną wyspę Polecieliśmy z Narzeczonkiem w "podróż przedślubną" pod koniec sierpnia, do miejscowości Sosua (ok 6 km od Puerto Plata) Pobyt nie obył się bez przygód- w nocy z 2 na 3 dzień dopadł nas huragan Irene. Oprócz zalanego pokoju i połamanych kilku palm wszystko było ok. Schody zaczęły się, gdy okazało się że nasz lot powrotny został odwołany, ponieważ Irene przesuwała się nad USA (my lecieliśmy na Dominikanę z NY). Byliśmy na tej wycieczce bez żadnej grupy zorganizowanej, więc tak na prawdę byliśmy zdani tylko na siebie. Ale suma sumarum wszystko się nam ułożyło, przedłużyliśmy urlop o 3 dni Było na prawdę rewelacyjnie, widoki piękne, tylko ta bieda poza murami hotelu przerażała. Wychudzone dzieci biegające za jeepem krzyczące o cukierki... Straszne. Podczas pobytu zakochałam się w snorkeling'u więc kierunkiem naszej podróży poślubnej będzie prawdopodobnie Egipt (podobno najpiękniejsze rafy tam są)
Jeśli chodzi o koszty wycieczki- przerażają mnie ceny jakie są w Polsce... Przy naszych krajowych zarobkach niewiele osób może sobie pozwolić na taką wycieczkę. A z usa kosztowało to nas ok 800$... śmieszne pieniądze jak za taką wycieczkę.
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 07:54   #469
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez andzellika Pokaż wiadomość
przejrzałam tą stronę Arke i skąd się biorą niektóre takie niskie ceny? czy to bez przejazdu?
Ceny niskie bo po prostu dostosowane do Holendrów którzy są o wiele biedniejsi od nas...
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 18:16   #470
glam86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Czesc
Lecimy z mężem na Dominikane 24 stycznia z Berlina-Tegel po 6 rano.Czy ktos moze sie wybiera do Gran Bahia Princip Punta Cana i Bavaro?
pozdrawiamy Kasia i Marcin
glam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:43   #471
pepea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zg-c
Wiadomości: 134
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Widziałam,ze niektóre z Was byly zainteresowane Maledivami tak? w takim razie podaje do info,ze na niemieckim neckermannie pojawily sie tanie bileciki np. 21.styczen-5 luty ( 15 dni) za 312 euro czyli po dzisiejszym kursie jakies 1380 zlotych.... mysle ze warto . Na ich stronie mozna tez poszukac hotelu. Dawac znac kto sie zdecydowal....
pepea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:44   #472
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Cytat:
Napisane przez pepea Pokaż wiadomość
Widziałam,ze niektóre z Was byly zainteresowane Maledivami tak? w takim razie podaje do info,ze na niemieckim neckermannie pojawily sie tanie bileciki np. 21.styczen-5 luty ( 15 dni) za 312 euro czyli po dzisiejszym kursie jakies 1380 zlotych.... mysle ze warto . Na ich stronie mozna tez poszukac hotelu. Dawac znac kto sie zdecydowal....
dzisiaj na ltur bilety po 199 E "rozdają" +35 E pociąg granica Niemcy granica, niedrogi nocleg tylko i malediwy 2 tyś z hakiem zamiast 7-12tyś
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:41   #473
flashka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

My planujemy wycieczkę na Dominikanę w czerwcu ( druga połowa) na podróż poślubną. Z tego co wyczytałam to nie ma co się przejmować "porą deszczową". Tylko pytanie lepiej wybrać Puerto Plata czy Punta Cana? My chyba będziemy kupować wycieczkę z niemieckiego TUI bo różnica między polskimi biurami to ok. 1000 zł za osobę.

Powiedzcie mi tylko odnośnie prądu w gniazdkach na Dominikanie, czy trzeba mieć jakieś przekaźniki, bo tam jest inne napięcie czy wystarczy sama zmienna końcówka?
flashka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 23:04   #474
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Z tego co slyszałam to zdecydowanie każdy kto był opowiadał się za Punta Cana...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 21:17   #475
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Ja byłam w Punta Cana w czerwcu zeszłego roku, pogode mielismy bardzo ladna, zero deszczu, czasem chmurka, ale podobno przed naszym przyjazdem padało kilka dni! Pogoda to loteria, ale mysle, ze nie tylko w porze deszczowej.
Wystarcza same nakladki na wtyczkę
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 02:33   #476
panna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Witam! Pytanie do osob ktore byly w Punta Cana w sierpniu lub we wrzesniu. Planuje wyjazd koniec siepnia do 12,13 wrzesnia.Tyle sie naczytalam na temat huraganow...jedna Pani z biura nawet nastraszyla ze z 14 dni moze lac 10 bez przerwy. Kazdy mowi co innego wiem ze osob z biura nie ma co sluchac...pewnie ze nikt nie zagwarantuje mi pogody i nie chodzi o to by codziennie bylo bezchmurne niebo. Wybierajac sie w porze deszczowej jestem nastawiona na deszcz nie mniej jednak wolalabym zeby byl przelotny i trwal krotko a nie 10 dni .
Zastanawiam sie czy poczatek sierpnia a poczatek wrzesnia to duza roznica w pogodzie? Czy szykowac sie raczej na sierpien np 1 czy 2 tydzien? Prosze o jakies obiektywne opinie osob ktore byly w wymienionym terminie. Chce wiedziec czy ten miesiac robi duza roznice czy praktycznie jest to samo. Pozdrawiam ))
panna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 09:23   #477
sysia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 23
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

[QUOTE=Mell_xx;29568627]Powiem Ci, ze pierwszy raz ktos mi bardziej chwali Kubę. Zazwyczaj slyszałam, ze plaze na Dominikanie ładniejsze, chyba bardziej zapalmione, ja najbardziej lubie takie bez parasoli, same palmy.

Moze pomyslę tez o Kubie, bo cenowo podobna do Dominikany, ale jakos nigdy mnie tam nie ciagnęlo.[/QU

Jeśli chodzi tylko o wypoczynek, Dominkana jest lepsza...na plazach palmy, o niebo lepsze jedzenie, i Ci serdeczni ludzie...na Kubie takich jest zdecydowanie mniej.
Na Kubie jest natomiast więcej fajnych miejsc do zobaczenia- Havana, Trinidad(goraco polecam), Santa Clara. My wypozyczylismy auto i na wlasna reke zrobilismy 1000 km, warto...
sysia333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:03   #478
madalenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Witam wszystkim
Jestem po lekturze tego forum ) super macie wspomnienia
my wybieramy sie do Punta Cana w marcu . Mam jednak pytanko do tych co byli:
- chcemy pojechać na Saone natomiast chcemy kupic tą wycieczke już na miejscu- stąd pytanie gdzie szukać i gdzie kupić?? znalazłam 2 biura stacjonujące na Dominikanie ale ceny mają dość wysokie...
- zastanawiamy się jaki filtr do opalania wziąść...w internecie czytalam że min 30...mamy raczej jasną karnacje- chcielibysmy się ładnie opalic ale nie spalić
bede wdzięczna za rade
madalenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 08:30   #479
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Tez pomału planuje urlop na Dominikanie mam nadzieje ze sie uda
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 20:46   #480
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wspomnienia z Dominikany

Urlop zabukowany, Punta Cana 24.10 - 7.11
udalo sie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-05 18:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.