Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 09:18   #391
madi2020
Raczkowanie
 
Avatar madi2020
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 451
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Musicie jeszcze wiedziec że na Gran Canarii z pogodą jest różnie,
jak byliśy tam już na lotnisku to pogoda nas przeraziłą, szaro, buro, zachmurzone może max.25stopni.

Pomyslalam wtedy..."gdzie ja przyjechalam"

Ale gdy znaleźliśmy się w hotelu pogoda była bardzo słoneczna,
mega gorąco.

Później dopiero tutejsi ludzie wytłumaczyli nam że tak jest zawsze, w tym regionie gdzie położone są hotele jest praktycznie zawsze gorąco, słonecznie, zero zachmurzenia ale na drugim końcu wyspy temperatura i pogoda jest całkiem inna np. jadąc na wulkan obserwowaliśmy jak zmienia się temperatura i tam gdzie byliśmy było 33stpnie a na drugim końcu wyspy w tym samym dniu było 18stopnie. Konieczna była bluza bo było tak chłodno...

Także nie przejmować się tym co zobaczycie na lotnisku.

Z tego dodatkowego dnia naprawdę byliśmy zadowoleni. No i super obsługa była w hotelu. Wszystkim się zajęli tak żebyśmy nie odczuli żadnego dyskomfortu.
__________________
CIUSZKi - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192831
madi2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:25   #392
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez madi2020 Pokaż wiadomość
Musicie jeszcze wiedziec że na Gran Canarii z pogodą jest różnie,
jak byliśy tam już na lotnisku to pogoda nas przeraziłą, szaro, buro, zachmurzone może max.25stopni.

Pomyslalam wtedy..."gdzie ja przyjechalam"

Ale gdy znaleźliśmy się w hotelu pogoda była bardzo słoneczna,
mega gorąco.

Później dopiero tutejsi ludzie wytłumaczyli nam że tak jest zawsze, w tym regionie gdzie położone są hotele jest praktycznie zawsze gorąco, słonecznie, zero zachmurzenia ale na drugim końcu wyspy temperatura i pogoda jest całkiem inna np. jadąc na wulkan obserwowaliśmy jak zmienia się temperatura i tam gdzie byliśmy było 33stpnie a na drugim końcu wyspy w tym samym dniu było 18stopnie. Konieczna była bluza bo było tak chłodno...

Także nie przejmować się tym co zobaczycie na lotnisku.

Z tego dodatkowego dnia naprawdę byliśmy zadowoleni. No i super obsługa była w hotelu. Wszystkim się zajęli tak żebyśmy nie odczuli żadnego dyskomfortu.
O, to dobrze, że nas uprzedziłaś bo tak samo bym pomyślała patrze na zdjęcia hotelu w którym byliście i prezentuje się super
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:31   #393
madi2020
Raczkowanie
 
Avatar madi2020
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 451
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Standard hotelu był naprawde w porządku, nie mieliśmy zarzutów żadnych i Ci ludzie w nim...pozazdroscic im tylko tego ciągłego uśmiechu, humoru, zadowolenia z życia, bardzo mili i pomocni.
__________________
CIUSZKi - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192831
madi2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:50   #394
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez madi2020 Pokaż wiadomość
Standard hotelu był naprawde w porządku, nie mieliśmy zarzutów żadnych i Ci ludzie w nim...pozazdroscic im tylko tego ciągłego uśmiechu, humoru, zadowolenia z życia, bardzo mili i pomocni.
extra to się ceni jak byliśmy w Paralii to było właśnie tak samo, piękny hotel i fantastyczna obsługa

a powiedz mi jeszcze jak tam jest z leżakami na plaży? Bo np. w Grecji było tak, że kupiłaś drinka i mogłaś cały dzień korzystać z leżaka
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:56   #395
madi2020
Raczkowanie
 
Avatar madi2020
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 451
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Powiem Ci że ie wiem bo na plaży leżelismy tylko na swoich ręcznikach albo na leżakach przed hotelem przy basenach. ale gdzies widzialam bodajze 3euro za cały dzien jakos tak to bylo
__________________
CIUSZKi - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192831
madi2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:08   #396
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Na Kanarach leżaki na plaży są płatne, na żadnej plaży nie widziałam takich promocji kup drinka-leżak gratis. Zazwyczaj cena za cały dzień za leżak i parasol wynosiła 6 EUR.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:13   #397
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez madi2020 Pokaż wiadomość
Powiem Ci że ie wiem bo na plaży leżelismy tylko na swoich ręcznikach albo na leżakach przed hotelem przy basenach. ale gdzies widzialam bodajze 3euro za cały dzien jakos tak to bylo
A, no to nie tak źle
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 13:50   #398
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Tui ma swietne hotele chyba wszedzie, na Teneryfie hotele Riu Arecas i Riu Palace znajduja sie w najlepszej dzielnicy Bahia del Duque! swietna okolica, przepiekna plaza, spokoj z zarazem wszedzie blisko.

Klimat polnocnych czesci wysp rozni sie od poludniowego, najbardziej widac po roslinnosci, jesli chodzi o temp to bardzo odczuwalne zima, na polnocy 15C i pada /pochmurno a na poludniu w tym czasie +28C i slonce! na Teide w zimie snieg! a jest oddalone raptem o 40 km od poludniowego wybrzeza....

Lezaki chyba po 3-4 euro w zaleznosci od plazy, na del duque chyba po 6 euros chodza.....nigdzie nie widzialam aby za drinka mozna bylo korzystac za darmo z lezakow na kanarach.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2012-09-06 o 09:19
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:59   #399
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Jakby co też służe pomocą w tym temacie. Byłam na wszystkich wyspach w ciągu 4 lat. Kupowałam wycieczki z Anglii ponieważ były tańsze (lot z Gda-Luton/Stansted) chociaż ostatnia wycieczka na G.C była w tej samej cenie co Eccoholiday.
Kazdy hotel mam opisany na holidaycheck jakby co tak jak pisałam - służe pomocą
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 15:02   #400
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Ja latam w listopadzie na wyspy. Będąc na Teneryfie w tym okresie było około od 25 do 31*C.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 05:34   #401
madi2020
Raczkowanie
 
Avatar madi2020
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 451
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Ale musicie przyznać że banany mają mega pyszniutkie
__________________
CIUSZKi - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192831
madi2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 06:02   #402
agens
Raczkowanie
 
Avatar agens
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 54
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Właśnie wróciłam (Gran Canaria, hotel Riu Vistamar Puerto Rico) i jestem zachwycona cudowna wyspa, szkoda, że w tym roku taka wysuszona
ps. banany rewelacja, w życiu nie jadłam lepszych
__________________
sky's the limit
agens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:15   #403
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Jakby co też służe pomocą w tym temacie. Byłam na wszystkich wyspach w ciągu 4 lat. Kupowałam wycieczki z Anglii ponieważ były tańsze (lot z Gda-Luton/Stansted) chociaż ostatnia wycieczka na G.C była w tej samej cenie co Eccoholiday.
Kazdy hotel mam opisany na holidaycheck jakby co tak jak pisałam - służe pomocą
Ok, wielkie dzięki poczytam sobie o tych hotelach

Agens witaj ciesze się, że wyjazd Ci się udał na jakich wycieczkach byłaś?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 21:05   #404
ita8079
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Hej.Będziemy na Teneryfie od 23.09-1.10 w Parque de la Paz w Playa de las Americas.Czy ktoś był w tym hotelu?I jak z pogodą,jak sprawdzamy na portalach,to zapowiadają zachmurzenia.I jakie atrakcje polecacie,czy jest problem z wypożyczeniem auta z dnia na dzień?Pozdrawiamy
ita8079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 22:18   #405
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Z wypożyczeniem auta na Teneryfie mam złe wspomnienia. Jak na innych wyspach nie było to problemem tak w Playa de las Americas wypożyczenie auta było dramatem. Gdybym wcześniej wiedziała

Byłam w listopadzie. Nie wiem czy to wtedy jest tam jakiś "gorący okres". Ale nie było nic kompletnie nic do wypożyczenia. Ani motocykl czy skuter. Od tamtej pory zamawiamy auto przez internet.
W tym roku udało nam się wypożyczyć renault clio na 7 dni za 100 euro. Ale to na Gran Canarii. Rezerwowaliśmy 2 tyg. przed urlopem.
Radze czytać umowę bo na Fuerteventurze wypożyczyliśmy auto i ściągneli nam 50 euro za cały bak. Czyli teoretycznie zmusili nas abyśmy wyjeżdzili cały bak bo za niego z góry zapłaciliśmy. Teraz czytamy uważniej umowy i wybieramy "ile przejedziesz, tyle tankujesz".
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 10:33   #406
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Ja bylam na przelomie wrzesnia i padziernika, pogoda byla idealna. Nawet wieczorami ani my, ani nasz wowczas połtoraroczny syn nie potrzebowal zadnych dlugich rekawow ani nogawek ojjjj teraz przypominam sobie, ze jeden dziec cały padało((

Odnosnie auta, jesli chcesz wynajac juz na lotnisku pierwszego dnia, to moze lepiej zrob to internetowo, zebys byla spokojna, ze auto na Ciebie czeka. Jesli planujesz wynajac na kilka dni, to idz do wypozyczalni jak najwczesniej, zeby zarezerwowac sobie auto.

Ja polecam odwiedzic plazę Las Teresitas w Santa Cruz i el Duque w Costa Adeje, oczywiscie Obejrzec wulkan " z bliska",Los gigantes... ale to wszystko juz pewnie wiesz
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 14:33   #407
ita8079
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Tak ,mamy już ustalone miejsca zwiedzania,ale zawsze to lepiej jak ktoś kto już był,coś doradzi a te el duque to jest jakaś promenada?I gdzie to jest ,bo szukałam na mapie,ale nie mogę znaleźć co do auta,to chcemy tylko na jeden dzień.Czy pływałaś statkiem,jeżeli tak to jakim?My się zastanawiamy nad Piotrusiem Panem lub jakimś ze szklanym dnem.Pozdrawiam
ita8079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:12   #408
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

El Duque to plaza w Costa Adeje, procz tej w okolicach Santa Cruz -dokladnie w San Andreas o nazwie Las Teresitas, tylko ta El Duque mi sie podobala. Płynelismy pod Los Gigantes, był to katamaran, ale nazwy nie pamietam. Byla tam siatka na ktorej mozna bylo lezec i patrzec w wode

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

to ta plaza http://www.google.pl/search?q=el+duq...w=1366&bih=667 Jak na Kanary całkiem niezla... ładny kolor wody piasek jasniejszy niz w innych miejscach i fajna obmyta skała po lewej stronie
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:24   #409
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Na Teneryfie takie plaże to rzadkość. Polecam Fuerteventure, tam można się zakochać
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 22:14   #410
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Niestety prawda, ale na Teneryfie to te dwie plaze , ktore wymienilam byly ok, na Gran Canarii jeszcze gorzej jedyna nadajaca sie do kąpieli wg mnie to Amadores, ale przeeeludniona(( z Fuerty wrocilam dwa tygodnie temu i faktycznie plaze ma najlepsze. Jednak plazując juz na bajecznych plazach Tajlandii i Dominikany w tych na Fuercie sie nie zakochalam Godne uwagi wg mnie to Corralejo - na plazowanie, El Cotillo na porobienie fotek, Esmeralda playa, playa Jandia w porzadku , ale wiatrzysko nie daje zyc, Sotavento mi sie wcale nie podobala, najladniejsza byla mała bezludna plazyczka na pustkowiu wsrod skal, zejscie bylo po skalach wlasnie, w drodze na Cofete, piaseczek, jasniutki, woda sliczna...
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 11:44   #411
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Masz rację. Plaże na Karaibach mają swój urok. Ja póki co ciesze się tym gdzie byłam ale również planuje wyjazd w takie miejsca gdzie byłaś.
Ogólnie bardzo lubię Wyspy Kanaryjskie i chętnie bym tam wróciła ale jest tyle pięknych miejsc na świecie, że warto latać
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:15   #412
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Cytat:
Napisane przez ita8079 Pokaż wiadomość
Hej.Będziemy na Teneryfie od 23.09-1.10 w Parque de la Paz w Playa de las Americas.Czy ktoś był w tym hotelu?I jak z pogodą,jak sprawdzamy na portalach,to zapowiadają zachmurzenia.I jakie atrakcje polecacie,czy jest problem z wypożyczeniem auta z dnia na dzień?Pozdrawiamy
Ita, odpisuje w watku moze sie kiedys jeszcze komus przyda. Sorry za zwloke.
Hotelu jaki podalas nie znam, za chwile sprawdze na wyszukiwarce, w ostatnich kilku latach chyba z 40% hoteli, osrodkow zmienilo nazwy....
dzis bylo w okolicach 30C na poludniu, wez pod uwage ze najczesciej podaja pogode i temperatury ze stolicy SAnta Cruz czyli z polnocy. Przed 5 minutami zaszlo slonce, ja siedze na tarasie w spodenkach i bezrekawniku , jakies +25c jest obecnie.
Czy jest problem z wypozyczeniem? chyba nie, o ile wejdziesz na net, jesli bedziesz szukac po agentach w okolicach hotelu to moze byc problem, wiekszosc agencji, firm przeniosla sie na lotnisko oraz robi rezerwacje poprzez net wylacznie z biurami w Chafiras- przemyslowa dzielnica niedaleko lotniska. . Coraz wieksza ilosc turystow odbiera samochod na lotnisku i tam oddaje. wiec najwiekzsza ilosc samochodow jest w okolicy lotnisk zgromadzona. Mozesz zarezerwowac prze net i poprosic o podstawienie pod hotel, badz odebranie Ciebie spod hotelu do wypozyczalni, zazwyczaj to nic nie kosztuje.
O atrakcjach to juz przeczytalas, ja polecam trekking wawozem maska, niezapomniane wrazenia, dosc ciezki, 2-3godzinny, na dole zlapanie lodzi wycieczkowej, 1h przejazdzka wzdluz klifow los giagantes i powrot do portu -rowniez w los gigantes. Dla was najlepsza opcja to wykupic to zorganizowane, inaczej sie nie da-potrzebne sa dwa samochody i dogadanie sie odnosnie odbioru na dole. Inaczej kilkugodzinny powrot Was czeka w gore.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 13:12   #413
ita8079
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi i porady,z pewnością z nich skorzystamy.Mam nadzieję,że pogoda dopisze A czy potrzebuję paszportu,czy wystarczy dowód osobisty na lotnisku?Pozdrawiam.
ita8079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:17   #414
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

oczywiscie dowod)
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:47   #415
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Tak jak napisała koleżanka wyżej - dowód. Chociaż ja zawsze biore ze sobą paszport w razie jakiegoś problemu.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 19:13   #416
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Teneryfa

nie wierze, jeszcze 5 dni i bede opalac dupsko!
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 07:06   #417
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Teneryfa

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
nie wierze, jeszcze 5 dni i bede opalac dupsko!
extra zazdroszczę i udanego wyjazdu życzę jak wrócisz to koniecznie zdaj relacje
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:24   #418
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Teneryfa

Wybieram się na Teneryfę za kilka dni - początek października

Jakiej pogody mogę się spodziewać? Na telefonie ściągam pogodę i mam też stolicę Teneryfy, bo akurat to miasto było dostępne i pokazuje, że przez najbliższe trzy dni będzie padać....
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:50   #419
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Teneryfa

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Wybieram się na Teneryfę za kilka dni - początek października
oj zazdroszczę koniecznie zdaj relacje jak wrócisz udanego wypoczynku!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:54   #420
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Teneryfa

.. dobrej tam zazwyczaj jest cieplutko i slonecznie, Ja bylam w pazdzierniku, jeden dzien padalo, pecha mialam - ale pozostale dni super lato, kąpiele, opalanie.. i duzo zwiedzania
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-20 18:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.