Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 19:16   #4381
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Dziękuję za szczerość , nie chcę ponownie tłumaczyć jak rzeczywistość wygląda do tego co napisałaś . W wielu miejscach mijasz się z prawdą .
Medal ma dwie strony a przy tej sprawie wyszło bardzo dużo negatywnych zachowań i to nie tylko w necie ale i realu .
Wszystko to jest strasznie zagmatwane , bierzesz wszystko jak leci a słowa wielokrotnie powtarzane - przepraszam , nic dla ciebie nie znaczą .

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia , w takie dni bliscy powinni być razem i wspólnie życzyć sobie lepszego jutra .

Jestem obcą osobą ale życzę Tobie i twojej rodzinie Spędzenia Wspólnie , Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku .

Pozdrawiam
ps-( jedno życzenie mogę spełnić tutaj i teraz ) znikam żeby więcej nie budzić złych emocji postaram się więcej was nie drażnić i się nie logować .

Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego .
A Janusz jak zwykle rzuca frazesami gdzie potem z atym i tak nic idzie tylko kolejne obrabianie nas na gp24. Oni piszą, że my jesteśmy złe a niech popatrzą na siebie. Szczególnie Janusz. Taki dorosły a jednak są tutaj dojrzalsze od niego.
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 22:44   #4382
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Wer

  • Weronika
  • Użytkownicy zarejestrowani
  • 333 postów


Napisano dziś, 20:03
To ładna nazwa na to co próbowałyście wrobić Iwonie.
Doprawić do jej życiorysu. Więc jak rozumiem sądzicie po sobie.
Wiesz, że forum to nie życie?
Może zmień priorytety w życiu?
Tak by zagościły tam również wyższe wartości od "gwiazdorzenia" na forum?
To może będziesz mniej nerwowa?
To ostatni post do ciebie, nie będę już się zniżać do twojego poziomu.
Nie lubię się czołgać.
Nic nie wnoszący, nienawistny post.
Zanim kogoś fałszywie oskarżysz może się jednak trochę zastanów. Pokaż mi dowód w postaci choćby jednego mojego posta oskarżającego Iwonę czy też jej mamę. I oszczędzę Ci trudu, nie znajdziesz...
Jeśli to co prezentujesz swoimi postami to są te "wyższe wartości" to dziękuję, wolę się dalej czołgać .
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:09   #4383
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
A Janusz jak zwykle rzuca frazesami
Też mnie to uderzyło
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:13   #4384
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Chciałam się dowiedzieć co w sprawie Iwony, bo od początku się interesuję jej losem, ale nie mogę się dokopać przez tą wojnę for. Może ktoś mógłby napisać, jaka jest ostatnia informacja?
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:25   #4385
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Nie ma żadnych nowych informacji.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 14:21   #4386
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

artykuł
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...#BoxSlotII3img
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 11:24   #4387
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Pojawiło się w sieci wiele artykułów dotyczących tego radiestety. Nie wklejam bo wszystkie mniej więcej mówią o tym samym.
Moje przeczucia też były takie że zwłoki mogły by być ukryte na tych działkach.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 15:02   #4388
anitkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Witam
chciałam poczytac czy cos nowego wiadomo w sprawie, ale widze ze nic nowego w sprawie Iwony jak i Janusza, jak byłam tu 2 lata tematu czy 1,5roku takie same tematy były wałkowane, główny temat to Iwona a następny to Janusz.

po co się przejmujecie i czytacie inne fora co o Was piszą, jesli o Was piszą to znaczy ze jest o czym, a to nie wada a zaleta, widocznie jesteście bardzo interesujące Niech sobie piszą

Pozdrawiam.
anitkak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:41   #4389
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

To już pewne: rzekomy porywacz Iwony Wieczorek spędzi w więzieniu pięć lat

__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:01   #4390
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
To już pewne: rzekomy porywacz Iwony Wieczorek spędzi w więzieniu pięć lat

Smutne jest to że oszust spędzi pięć lat, a morderca może dostać nawet mniejszy wyrok niż ten oszust, co już nie raz w Polsce się zdarzało...

Ciekawy post pojawił się na forum Gazety w tej sprawie.

"bo to nie był żaden pan z ręcznikiem który był rzekomo przyjezdny bo taki zrobiłby swoje i uciekł, a tu widać że ktoś ukrywając ciało zadał sobie sporo trudu a to świadczy o tym że Iwona musiała tego kogoś znać i mogła mieć ślady które szybko wskazałyby sprawcę.

zastanówmy się czy będąc "wolnym strzelcem" napadającym na dziewczynę nad ranem, po zrobieniu swojego bawilibyście się w ukrywanie zwłok czy po prostu byście uciekli? każdy przyjezdny by uciekł a nie bawił się w ukrywanie zwłok.
piszę ciągle o przyjezdnym bo jednak to nasza elitarna policja od początku zakładała że "ręcznik" był przyjezdny, więc dlatego ukrycie zwłok nie pasuje do przyjezdnego pana z ręcznikiem, chyba że był miejscowy ale to policja odrzuciła przecież.

a co do tego czy była sobie winna, to niezapominajmy że nie ma żadnych dowodów na to że ktoś coś jej zrobił z powodu jej odzienia, póki co jasnowidz twierdzi że dziewczyna doszła aż pod blok i wtedy spotkała znajomych, podobnie jej ojczym twierdzi że nad ranem ją słyszał, więc znowu pojawia się motyw znajomych dziewczyny...
czy to przypadek że jasnowidz wraz z ojczymem twierdzą że dziewczyna doszła pod blok? czy to nie przypadek że dziewczyna została ukryta i to tak dobrze? no i czy przypadkiem jest że kolega odmówił badań wariografem? również czy przypadkiem jest że po poważnej kłótni dziewczyny się pogodziły ale jedna z koleżanek chwilę później jadąc taksówką nie zabrała po drodze Iwony mimo że podobno z nią rozmawiała?
ładny smród nad znajomymi się unosi i mam nadzieję że w końcu zostaną przyciśnięci do muru i wyjawią co tak naprawdę się stało, bo z relacji znajomych zbyt wiele faktów się po prostu nie trzyma kupy"

Bo faktycznie nie wygląda to wszystko na przypadek, bo teoria że matka mogła mieć problem z ludźmi od haraczy jest żałosny, bo akurat haracz od fryzjerki byłby tak ważny że aby go wymusić porwali dziewczynę, ile taka fryzjerka mogła zarabiać w salonie że gangsterzy się na nią aż tak uwzięli? przecież nie zarabiała milionów aby ktoś porwał córkę żeby je wymusić.
Moim zdaniem najbardziej podejrzani są znajomi i nimi powinna się policja porządnie zająć.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 12:17   #4391
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Jasnowidz z Człuchowa przepowiada: Zagadki zaginięcia Iwony Wieczorek nie uda się rozwiązać. W polskiej polityce pojawi się "nowy Wałęsa"

__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 16:20   #4392
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ale cisza....((
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:33   #4393
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Troszkę spóźnione info:

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/art...ORZE/130229845
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 16:31   #4394
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

info z gp24:

Dzisiaj t.j w piątek dnia 01.03.2013 roku w godz.20.00-21.00

odbędzie się spotkanie na żywo


z Panią Sylwią Kaczan



Dyrektorem Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji

Fundacji "ITAKA"--Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych

.
Tematyka spotkania:

-wszystko o ITACE

-odpowiedzi na zapytania Internautów.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 11:45   #4395
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Natknęłam się na innym forum, na wpisy dotyczące Iwony Wieczorek. Trochę zszokowało mnie to, co tam wyczytałam i zobaczyłam. Są wklejane zdjęcia realnych osób, które rzekomo mogą stać za zaginięciem Iwony.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 13:09   #4396
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

na gp ?

znalazlam na echodnia z tym ze mam wrazenia ze to jakis psychol pisze. wkleja zdjecia ludzi i nic nie wiadomo nawet gdzie i kiedy te zdjecia byly zrobione;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-01 o 13:31
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 13:53   #4397
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
na gp ?

znalazlam na echodnia z tym ze mam wrazenia ze to jakis psychol pisze. wkleja zdjecia ludzi i nic nie wiadomo nawet gdzie i kiedy te zdjecia byly zrobione;/
Widziałam to.
To publikuje chyba ten sam chłopak, który twierdził że na monitoringu to nie jest Iwona. I nawet swego czasu założył o tym bloga.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 14:14   #4398
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

podrzućcie linka, może być na pw
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 14:15   #4399
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
podrzućcie linka, może być na pw
tez bym prosila
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 14:18   #4400
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Też poprosiłabym o linka Jeśli można
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 14:24   #4401
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ja tez
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 14:32   #4402
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Chyba już moderacja to usunęła. Przynajmniej pod tym linkiem pod którym ja widziałam.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 14:54   #4403
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
na gp ?

znalazlam na echodnia z tym ze mam wrazenia ze to jakis psychol pisze. wkleja zdjecia ludzi i nic nie wiadomo nawet gdzie i kiedy te zdjecia byly zrobione;/
Dokładnie na forum echodnia to znalazłam. Zdjęcia i posty nie są usuwane, mam nawet wrażenie że tam nie ma żadnej moderacji... Posty są wysoce obraźliwe, od wulgaryzmów na tym forum aż się roi. Dodatkowo są wklejane zdjęcia osób które rzekomo mają coś wspólnego z zaginięciem Iwony. Są podawane dane tych osób, wraz z adresami zamieszkania. Zdjęcia pochodzą z jakiegoś pogrzebu w Słupsku bodajże. Nie czytałam wszystkiego, wątek bowiem ciągnie się przez wiele stron.
Wiadomo, na temat Iwony krążyło wiele plotek, wiele było nietrafionych "wizji", wiele wyssanych z palca opowieści i przypuszczeń, ale nikt chyba wcześniej nie podawał nazwisk realnych osób i nie wklejał ich podobizn na zdjęciach!
No chyba że to rzeczywiście jakiś psychicznie chory człowiek robi. Ale czy zamieszczanie czyjegoś wizerunku w internecie, szczególnie w takim niesmacznym kontekście może uchodzić na sucho?
Linka mogę podać, choć uprzedzam - miłej atmosfery tam nie uświadczycie. http://forum.echodnia.eu/a-moze-by-t...age__st__15020
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 15:47   #4404
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://forum.echodnia.eu/iwona-wiecz...3/page__st__80

daje
z tym ze nie mozna ogladac postow. ale jest na to sposob. wkleic linka w google i zobaczyc ostatnia zapisana kopie ,

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez iza73 Pokaż wiadomość
Dokładnie na forum echodnia to znalazłam. Zdjęcia i posty nie są usuwane, mam nawet wrażenie że tam nie ma żadnej moderacji... Posty są wysoce obraźliwe, od wulgaryzmów na tym forum aż się roi. Dodatkowo są wklejane zdjęcia osób które rzekomo mają coś wspólnego z zaginięciem Iwony. Są podawane dane tych osób, wraz z adresami zamieszkania. Zdjęcia pochodzą z jakiegoś pogrzebu w Słupsku bodajże. Nie czytałam wszystkiego, wątek bowiem ciągnie się przez wiele stron.
Wiadomo, na temat Iwony krążyło wiele plotek, wiele było nietrafionych "wizji", wiele wyssanych z palca opowieści i przypuszczeń, ale nikt chyba wcześniej nie podawał nazwisk realnych osób i nie wklejał ich podobizn na zdjęciach!
No chyba że to rzeczywiście jakiś psychicznie chory człowiek robi. Ale czy zamieszczanie czyjegoś wizerunku w internecie, szczególnie w takim niesmacznym kontekście może uchodzić na sucho?
Linka mogę podać, choć uprzedzam - miłej atmosfery tam nie uświadczycie. http://forum.echodnia.eu/a-moze-by-t...age__st__15020

o kurcze ja tez znalazlam to na echodnia ale inny watek! teraz zablokowany ale mozna to obejsc. widze ze gosciu trzepie nowe watki na prawo i lewo!

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

najlepsze ze gosc nie zna nawet prawidłowego nazwiska matki iwony i sam siebie cytuje i wyzywa !

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

ale swoja dorgą tez nieciekawa sprawa z ta dziewczyna

http://m.trojmiasto.gazeta.pl/trojmi...nszczanki.html
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-01 o 16:39
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 05:47   #4405
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cieszę sie, ze wątek odżył w jakis sposób, bo sama żyje historia Iwony. Często bywałam w Sopocie na imprezach, zwłaszcza w Krzywym Domku, dlatego jej zagińiecie mnie tak poruszyło. To straszne, ze człowiek w dzien (noc,ale bylo jasmo) może zapaść sie pod ziemie, mimo kamer, ludzi...
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:05   #4406
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wypowiedź Janusza na gp24, mysśę że warta przytoczenia:



Cytat:
Czytam i napiszę z doskoku :
Widzę że jest temat w kogo Iwona była zapatrzona , lub poczuła coś więcej . Otóż z naszych ustaleń ,ustaleń z przed roku ( po dyskusji z matka ) Matka wiedziała o kimś na kim Iwonie bardzo zależało taki był jej opis – Opowiadała mi o chłopaku , mężczyźnie który bardzo jej się podobał . Opisywała go tak po trzydziestce , kawaler ,zna go około 2 tygodni . Z opisu matki wyglądało to tak że jej na nim bardzo zależało i pokładała w nim nadzieję . Matka go nie widziała gdyż Iwona o nim tylko rozmawiała . Podała jej nawet imię Marek .
Po wielu dyskusjach dyskusjach z różnymi osobami doszliśmy do wniosku ze to chodzi O „tego” Marka . Nie pasowało nam tylko że jest żonaty a Iwona mówiła o kawalerze .
W tym momencie urodziło się wiele hipotez które by tłumaczyły wzburzenie Iwony w DC gdyż może tam wyszło to na jaw ????, być może gdy Iwona się dowiedziała o tym a wcześniej ten ktoś rozściełał przed nią perspektywę wspólnego życia poczuła się oszukana i odrzucona ?????. Może w złości zagroziła że wszystko powie jego małżonce , może została wykorzystana ( w okresie przed wizytą w DC) i czuła się podle ?????
Dochodziła by dodatkowa możliwość czy przypadkiem nie była już z nim w ciąży choć , tego nie wiemy , chociaż wiemy że kilka dni przed dostała period.
Nie zawsze jednak jest to zaprzeczeniem zajścia w ciążę.
Piszę to świadomie , gdyż wiem że Matka zgłosiła swoje podejrzenia na policję i ten wątek był lub nadal jest badany . Z jakim skutkiem ? tego jeszcze nie wiemy .
To tyle ,muszę wracać do pracy
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:29   #4407
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

janusz na gp24 cyt:

Cytat:
Moje spostrzeżenia i Hipotezy

Paczką która się znała byli Adria , Paweł – Marek kumplem Pawła o Adrianie nic nie wiem myslę że to przypadkowa osoba – przyjaciel Marka z Interesów .
Iwony przyjaciółką była Kasia nie Adria , choć znajomość Adr. Z Iwoną była krótka , może rok lub półtora to nie traktowałbym tego jako przyjaźni .
Do czego zmierzam – zaznaczam że to tylko moja hipotez poparta szczątkową wiedzą na temat rozgrywających się pomiędzy nimi relacji . Moja hipoteza polega na tym że osoba która wykorzystała Iwonę zwróciła się w kierunku Ardri – ( taki łowca głów czyli gość który lubi zmieniać dziewczyny jak rękawiczki , to może go bawi a może daje mu satysfakcję której nie ma w domu) , raz to że Adria i Paweł mogli wiedzieć o statucie Marka . To jest moja tylko hipoteza , zaznaczam gdyż nie chciałbym żeby to odczytywano jako fakt . Ale wszystko właśnie wskazuje na tego typu sytuację . Rola Pawła ? no cóż może chciał się przypodobać starszemu koledze że ma tak młode koleżanki ???? Nie wiem .
HIPOTETYCZNIE MOGŁO TAK BYĆ !!!

Cytat:
.Witam ponownie
Wofgang nadal będę bronił tezy że Iwona była dziewicą , gdyż taka była , i ta wiedza jest oparta nie na moim widzi misie a na badaniu które było w lutym 2010 ( tu mnie Iwona może powiesić za ….) po za luty nie mam zadnych gwarancji ,ale dośc mam milczenia i ukrywania pewnych spraw . Co do ciebie to się dziwię twojej tezie że się pojawiam kiedy trop zmierza nie tam gdzie bym chciał lub jest zbyt trafny . Odwrócę sytuację bo może własnie ty w ten sposób chcesz odwrócić uwagę od hipotezy którą stawiam . I nie pisz mi ze to jest Nowa Teoria gdyz o niej wiedziało wiele osób z forum oficjalnego jak i tego . Nie będę przywoływał nicki ale ten temat poruszaliśmy w szerszym gronie .
A co do moich problemów ,problemów z laptopem to nie ty mi będziesz zaglądał pod „kołdrę czy mówie prawdę czy nie „
Jeśli mówisz że mijam się z prawdą to znaczy że ty znasz prawdę , szkoda ze z nami się ją nie podzielisz

Poruszaj każdą hipotezę , ale nie równaj jej z faktami , bo albo jesli piszesz prawdę i masz wiedzę w temacie to podziel się nią z policją jak na obywatela przystało . A jesli to tylko hipoteza to nie pisz o innych hipotezach że tylko twoja jest słuszna .

Pozostała ci do napisania hipoteza o :
O mnie , moim synu , Darku- wujku , Piotrze ojczymie , może nie wiesz ale Iwona ma jeszcze w rodzinie wielu kuzynów kuzynek , ciotek i wujków . Zacznij od tych o których niby coś wiesz . Co do reszty proponuję detektywistyczny wywiad w środowisku . Ach zapomniałbym o biologicznym ojcu - a kto on ?? Gdzieś czytałem że to ja - Prawda czy fałsz ?


co do badania to od lutego 2010 do lipca mija wystarczajaco duuuuzo czasu

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

czytam sobie pzemyslenia nijakiego wolfganga i nie powiem ,przenikliwe. wytyka januszowi niescislosci. pierw broni dziewictwa iwony jak lew pozniej pisze ze po 2 tyg znajomosci z nijakim markiem mogla juz byc w ciazy. pamietam jak pisal o iwonie jak o dziewicy orleanskiej, grzecznej i starannie poukladanej -niewinnej- mialam wrazenie ze czytam o 5-cio letniej dziewczynce a nie 19letniej kobiecie. sama trwfilam na roznych portalach spolecznosciowych zdjecia jej z papieroskiem i przy alkoholu- byly to zdjecia zamieszczone przez jej znajomych gdzie ona czasem sie przejawiala . to bylo zaraz po zaginieciu iwony kiedy jeszcze nie byly pokasowane i poblokowane profile. jakos mija mi sie to z wizja janusza gdzie jest przedstawiana jako niemal swieta
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-10 o 20:16
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:35   #4408
karmelek102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wyjątkowo niesmaczne wypowiedzi Janusza.
Rozumiem, że chciał bronić jej honoru, ale no matko i córko powoływania się na badania lekarskie jest już wg mnie wysoce niedorzeczne i niesmaczne Biedna dziewczyna.
karmelek102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:53   #4409
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

wypowiedzi Janusza są wysoce niestosowne.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:22   #4410
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Borze liściasty, po co on to pisze?

Można napisać: "Jesteśmy pewni, że..." i nie wdawać się w szczegóły :/
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.