Dominikana:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-01, 14:15   #1
Edka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Smile

Dominikana we wrześniu


Jak wiadomo w grupie raźniej i weselej. Kto wybiera się we wrześniu na Dominikanę Bavaro, najlepiej hotel Grand Paradise?
Edka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 18:14   #2
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dominikana:)

Cześć
Razem z chłopakiem chcemy wybrać się gdzies na wakacje w marcu lub kwietniu. Myślałam o Dominikanie...niestety w polskich biurach ceny są nieco wygórowane...Myśle o kupnie z jakiegoś biura niemieckiego.Niestety nie mam zielonego pojęcia jakie mają tam ceny i jakie biuro brać pod uwagę Bardzo was proszę o poradę gdzie szukać?? w jakich cenach?? i w jakie miejsce na tej rajskiej wyspie najlepiej sie wybrać... licze na szybką i konkretną pomoc tych co byli albo wię wybierają
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:36   #3
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dominkana szukam osoby towarz,

tak jak w temacie szukam osoby towarzyszacej na Dominikane na lipiec 2010, mam 20 lat i szukam jakiejs fajnej dziewczyny ktora by chciala tez sie tam wybrac
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 18:55   #4
elinkaa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Dominikana:)

Cytat:
Napisane przez Ada1986 Pokaż wiadomość
Cześć
Razem z chłopakiem chcemy wybrać się gdzies na wakacje w marcu lub kwietniu. Myślałam o Dominikanie...niestety w polskich biurach ceny są nieco wygórowane...Myśle o kupnie z jakiegoś biura niemieckiego.Niestety nie mam zielonego pojęcia jakie mają tam ceny i jakie biuro brać pod uwagę Bardzo was proszę o poradę gdzie szukać?? w jakich cenach?? i w jakie miejsce na tej rajskiej wyspie najlepiej sie wybrać... licze na szybką i konkretną pomoc tych co byli albo wię wybierają

Ja bylam na Dominikanie w 2004 i byly to najlepsze wakacje mojego życia, napewno tam jeszcze wrócę. Z rodzicami lecieliśmy z Niemiec, jednak nie pamiętam nazwy biura podróży, ale napwno jakieś niemieckie. Zatrzymaliśmy się na Punta Canie w Hotelu Caribe Club Princess. Z tego co pamiętam, to klub Animatorów nazywał się tam 1-2 Fly więc wnioskuję, że może to była właśnie również nazwa biura podróży z którym lecieliśmy, bo takowe istnieje. Powiem Ci, ze trochę ciepłych krajów zwiedziłam, ale to prawda co mówią- Dominikana to raj na Ziemi
__________________
''Nie zostaliśmy sami, dopóki mamy tu kogoś, dla kogo oddychamy''

odchudzanko

64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
elinkaa__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 19:04   #5
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Dominikana:)

dziękuję ci chociaż ktoś udzielił mi jakiejś porady. mam nadzieje ze uda mi sie wybrać do tego raju
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 13:37   #6
kostkaczekolady
Raczkowanie
 
Avatar kostkaczekolady
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 86
Dot.: Dominkana szukam osoby towarz,

oo to ja sie zglaszam:P juz od dawna marze zeby sie tam wybrac;p
__________________
''Siła objawia się w tym, że człowiek łamie tabliczkę czekolady na cztery i zjada tylko jedną część.''
kostkaczekolady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 14:52   #7
BelleMare
Raczkowanie
 
Avatar BelleMare
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 100
Dot.: Dominikana:)

Hej
jeśli chcecie się wybrać na Dominikanę to najlepsze będą niemieckie biura ponieważ oferują najlepsze ceny Sama pracuje w biurze podróży i całkiem sporo osób na te Karaiby wysłałam Ja polecam Tui (oczywiście to niemieckie) i sieć hotelową RIU (niskie ceny za bardzo wysoki standard), ale możesz poszukać w Neckermannie czy 1-2-Fly, nie chcę być stronnicza! Możesz również poszukać na zagranicznych portalach ofert wielu różnych agentów np. www.reisen.de i inne.

Generalnie przy najlepszych ofertach możesz załapać się na ta rajską wyspę za ok. 900 EUR na 2 tygodnie w hotelu 4-5*, all inclusive, czyli około 4 tysięcy PLN (przy dzisiejszych kursach). Jednak wylot może nie być z Berlina ale z Frankfurtu czy Monachium.
W marcu czy kwietniu ceny mogą aż tak nie spadać i utrzymywać się na poziomie 1.200 EUR a to i tak niezła cena. Później, a mianowicie od czerwca do końca września jest pora deszczowa oraz huraganów i wtedy ceny spadają nawet do 800 EUR na 2 tyg. Ale nie trzeba się jej aż tak obawiać, po prostu popada ze 3 godziny a po chwili znowu 30 stopni upału i po deszczu nie ma śladu; wiem, bo byłam Gorzej z huraganami, jeśli jakiś jest w natarciu zazwyczaj w biurach o tym wiedzą
Wszystko teraz zależy od kursu euro, im niższy tym korzystniejszy dla Ciebie, bo cena w euro raczej się nie zmieni. Jeśli nasza nieszczęsna złotówka w końcu zyska na wartości to moglibyście się zamknąć w 4 tys zł za osobę i zabrać już tylko dolary na wycieczki na miejscu i pamiątki.

Na chwile obecną ceny niezbyt ciekawe, sama planuje Meksyk w marcu lub kwietniu więc ten temat obserwuje. Dobre oferty pojawią się nie wcześniej niż w styczniu/lutym. Super okazje można upolować na miesiąc przed wyjazdem a równie dobrze na tydzień przed, więc trzeba trochę cierpliwości

Acha, w przypadku niemieckich ofert możesz zarezerwować nie tylko 2 tygodnie, ale też np. 10 czy 11 dni. Z racji dużej liczby lotów można kombinować i znaleźć odpowiadającą nam oferte

Polecam też wyloty an Karaiby na koniec listopada i początek grudnia, jest sporo okazji a pogoda oczywiście murowana. Miałam okazję być na Kubie w grudniu zeszłego roku i sobie chwalę Tutaj zimno, deszczowo a tam piekne słońce

Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu wymarzonego urlopu
__________________
Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me...

Edytowane przez BelleMare
Czas edycji: 2009-10-29 o 14:56
BelleMare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 11:28   #8
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Dominikana:)

Cytat:
Napisane przez BelleMare Pokaż wiadomość
Hej
jeśli chcecie się wybrać na Dominikanę to najlepsze będą niemieckie biura ponieważ oferują najlepsze ceny Sama pracuje w biurze podróży i całkiem sporo osób na te Karaiby wysłałam Ja polecam Tui (oczywiście to niemieckie) i sieć hotelową RIU (niskie ceny za bardzo wysoki standard), ale możesz poszukać w Neckermannie czy 1-2-Fly, nie chcę być stronnicza! Możesz również poszukać na zagranicznych portalach ofert wielu różnych agentów np. www.reisen.de i inne.

Generalnie przy najlepszych ofertach możesz załapać się na ta rajską wyspę za ok. 900 EUR na 2 tygodnie w hotelu 4-5*, all inclusive, czyli około 4 tysięcy PLN (przy dzisiejszych kursach). Jednak wylot może nie być z Berlina ale z Frankfurtu czy Monachium.
W marcu czy kwietniu ceny mogą aż tak nie spadać i utrzymywać się na poziomie 1.200 EUR a to i tak niezła cena. Później, a mianowicie od czerwca do końca września jest pora deszczowa oraz huraganów i wtedy ceny spadają nawet do 800 EUR na 2 tyg. Ale nie trzeba się jej aż tak obawiać, po prostu popada ze 3 godziny a po chwili znowu 30 stopni upału i po deszczu nie ma śladu; wiem, bo byłam Gorzej z huraganami, jeśli jakiś jest w natarciu zazwyczaj w biurach o tym wiedzą
Wszystko teraz zależy od kursu euro, im niższy tym korzystniejszy dla Ciebie, bo cena w euro raczej się nie zmieni. Jeśli nasza nieszczęsna złotówka w końcu zyska na wartości to moglibyście się zamknąć w 4 tys zł za osobę i zabrać już tylko dolary na wycieczki na miejscu i pamiątki.

Na chwile obecną ceny niezbyt ciekawe, sama planuje Meksyk w marcu lub kwietniu więc ten temat obserwuje. Dobre oferty pojawią się nie wcześniej niż w styczniu/lutym. Super okazje można upolować na miesiąc przed wyjazdem a równie dobrze na tydzień przed, więc trzeba trochę cierpliwości

Acha, w przypadku niemieckich ofert możesz zarezerwować nie tylko 2 tygodnie, ale też np. 10 czy 11 dni. Z racji dużej liczby lotów można kombinować i znaleźć odpowiadającą nam oferte

Polecam też wyloty an Karaiby na koniec listopada i początek grudnia, jest sporo okazji a pogoda oczywiście murowana. Miałam okazję być na Kubie w grudniu zeszłego roku i sobie chwalę Tutaj zimno, deszczowo a tam piekne słońce

Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu wymarzonego urlopu
Dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź- na taką właśnie liczyłamgeneralnie to na początku myślałam o Egipice z Polski...ale szczerze mówiąc wolałabym troche dopłacic i polecieć własnie gdzieś dalej z Niemiec, bo słyszałam że tam na prawde za super cene można zwiedzić świat i to na poziomie wyższym niż u nas...więc wnioskując z twojej rady powinnam od nowego roku zacząć śledzić ceny??szczerze myśle właśnie o marcu albo o kwietniu może i skorzystałbym z ofert na czerwiec ale obawiam sie ze nie będe wtedy mogła ruszyc sie z Polski:/no te huragany troche mnie przerażają...a co do Meksyku to na ten rok planowałam ale niestety nie wszyło...wiec licze na to że napiszesz tu jakąs recenzje z twojej wyprawy do tego kolorowego zakatku świata dobrze wiedzieć ze jest ktos kto akurat w biurze podrózy pracuje bo w razie co bede bombardować Cię pytaniami.pozdrawiam
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 13:34   #9
BelleMare
Raczkowanie
 
Avatar BelleMare
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 100
Dot.: Dominikana:)

Ciesze się, że na coś się przydałam

Tak, najlepiej zacznij obserwować oferty na spokojnie od styczniu, bo teraz na marzec/kwiecień są ceny od 1500 EUR ( i to za akurat nie jakiś specjalny hotel), a te extra to tak po 1700-2100 EUR więc jest to sporo.

Egipt też jest fajny ale to inna bajka Na Dominikanie masz fantastyczne hotele, super jedzonko (ja jestem fanką owoców morza ), ale przede wszystkim cudna plaże, morze, roślinność, naprawdę można się tym klimatem zachwycać długo Poza tym sporo możliwości rozrywki, od sportów wodnych - surfing, nurkowanie itp, wyprawach na quadach , w jeepach, raftingu po wesołe imprezowanie

W Meksyku dodatkowo można poznać trochę ciekawej i odmiennej kultury, zabytków i ruin też pod dostatkiem, więc każdy znajdzie coś dla siebie

Mnie Karaiby zauroczyły, nie chciałam wracać do domu Moim marzeniem są te wszystkie małe, rajskie wysepki - Aruba, Antigua, St. Lucia, Barbados czyli Małe Antyle. Ech... marzenia

Jak będziesz miała pytania dotyczące podróży czy przepisów śmiało pytaj Ale akurat z Dominikaną żadnych kombinacji , wiz i udziwnień nie ma.

Kurde, rozmarzyłam się

(poniżej parę fotek z Kuby z zeszłego roku)
__________________
Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me...
BelleMare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 16:05   #10
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Dominikana:)

Cytat:
Napisane przez BelleMare Pokaż wiadomość
Ciesze się, że na coś się przydałam

Tak, najlepiej zacznij obserwować oferty na spokojnie od styczniu, bo teraz na marzec/kwiecień są ceny od 1500 EUR ( i to za akurat nie jakiś specjalny hotel), a te extra to tak po 1700-2100 EUR więc jest to sporo.

Egipt też jest fajny ale to inna bajka Na Dominikanie masz fantastyczne hotele, super jedzonko (ja jestem fanką owoców morza ), ale przede wszystkim cudna plaże, morze, roślinność, naprawdę można się tym klimatem zachwycać długo Poza tym sporo możliwości rozrywki, od sportów wodnych - surfing, nurkowanie itp, wyprawach na quadach , w jeepach, raftingu po wesołe imprezowanie

W Meksyku dodatkowo można poznać trochę ciekawej i odmiennej kultury, zabytków i ruin też pod dostatkiem, więc każdy znajdzie coś dla siebie

Mnie Karaiby zauroczyły, nie chciałam wracać do domu Moim marzeniem są te wszystkie małe, rajskie wysepki - Aruba, Antigua, St. Lucia, Barbados czyli Małe Antyle. Ech... marzenia

Jak będziesz miała pytania dotyczące podróży czy przepisów śmiało pytaj Ale akurat z Dominikaną żadnych kombinacji , wiz i udziwnień nie ma.

Kurde, rozmarzyłam się

(poniżej parę fotek z Kuby z zeszłego roku)
Jasne że sie przydałaś- za jednym razem dostałam odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania...zgadza m się ze Egipt to zupełnie inna sprawa:/ myślałam o nim zanim sięgnełam marzeniami na dominikane bo tak naprawde z miejsc nam bliższych to własnie w Egipice w porze marzec- kwiecień można załapć się na fajna pogodę oraz na chociażby plaże z rafami koralowymi...mnie szczerze mówiąc zawsze pociagają właśnie piękne piaszczyste plaże, leniuchowanie, leżakowanie i kąpiele słoneczne...do zwolenników zwiedzanie nie zaliczam się za bardzo... dlatego własnie szukam takich rajskich i pieknych miejsc...generalnie troche pozwiedzałam, ale niestety wydaje mi sie że te wszystkie miejsca typu Grecja Cypr Włochy itp są do siebie podobne, bliższe naszej kulturze...a takich pięknych plaż jak chociaż ta na Kubie z twojej fotki niestety w pobliżu nie ma...chociaż przyznam sie szczerze że pisząc o dominikanie w czerwcu zachęciłaś mnie do przemyślenia tej sprawy...chociaż prędzej znalazłabym czas w lipcu więc prosze cie o jeszcze jedna sprawę....szczerze i uczciwie napisz mi jak to jest z tymi hurganami... jakie moga być ceny wtedy...i czy rzeczywiście warto wydać wtedy pieniądze na taki wyjazd w lipcu????aha....prosze o jakąs fotkę z Dominikany...
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 09:55   #11
magdamlynek
Raczkowanie
 
Avatar magdamlynek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Dominkana szukam osoby towarz,

iii ja też się pisze chetnie zobaczę coś nowego! Ostatnio zwiedzałam ją z Discovery czy Planete- ale to nie to samo
magdamlynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 10:24   #12
BelleMare
Raczkowanie
 
Avatar BelleMare
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 100
Dot.: Dominikana:)

hmmm, no z tymi huraganami to nigdy tak do końca nie wiadomo...

Generalnie zasada jest taka, że od czerwca do końca września a nawet października na Karaibach panuje pora deszczowa i zarazem pora huraganów.
Jeśli chodzi o deszcz to można trafić tak, że będzie padać nawet cały dzień albo tylko parę godzin.
W przypadku huraganów to trzeba śledzić tą sprawę na bieżąco, na portalach pogodowych, najlepiej zagranicznych. W tym roku akurat nic takiego specjalnego się nie działo (mam na myśli Dominikanę, Kubę, Meksyk). W zeszłym roku to właśnie Dominikana i Kuba ucierpiały najbardziej przez chyba 2 lub 3 huragany, które następnie kierowały się w stronę Bahamów , Miami i wgłąb lądu , ale ominęły samą zatokę meksykańską i Meksyk! W takiej sytuacji ceny na te kraje drastycznie spadły, były okazje nawet za 799 EUR (!) co przy tanim Euro (3,30zł) dało po prostu śmieszne kwoty. Ogólnie w tym specyficznym okresie ceny spadają głównie z powodu pory deszczowej i całkiem sporo osób z tego korzysta. Poziom cen jakiego można się od czerwca do września/ października spodziewać to 800 - 1200 EUR za 2 tygodnie albo 10 czasem 16 lub nawet 19 dni w hotelach 4*-5* z all inclusive i wszystkimi innymi opłatami.

Jeśli jesteś elastyczna pod względem urlopu to obserwujesz pogodę i oferty np. na niemieckich portalach, albo możesz pójść do dobrego biura, które sprzedaje niemieckie TUI, Neckermanna, określić co Cie interesuje, zostawić swój telefon pani "Krysi", która da Ci cynka gdy coś znajdzie

Mimo wszystko zostałabym przy terminie marcowo - kwietniowym albo może nawet majowym, na pewno jest pogodowo - bezpieczniej .
Na pewno będą okazje za 1200 EUR a może nawet mniej, więc musisz obserwować i uzbroić się w cierpliwość A gdy coś znajdziesz to biegiem!!! do biura/bankomatu i rezerwujesz

Daj Boże co by kurs euro spadł Ale z naszą gospodarka to jak z PZPN-em, jedna wielka kicha....

Zajrzyj na wątek, który jest na tym forum o Dominikanie, tam dziewczyny zamieściły sporo fantastycznych zdjęć ze swojego wypoczynku na tej wyspie Ja podsyłam jak przykładowo wyglądają hotele

Pozdrawiam ciepło!
__________________
Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me...
BelleMare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:38   #13
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: Dominkana szukam osoby towarz,

ooo jak fajnie, to moj nr gg 8851038 piszcie dziewczyny
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 22:46   #14
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: Dominkana szukam osoby towarz,

fajny pomysł prosze o więcej info jak z transportem, noclegiem, ile dni itd :P chętnie bym gdzies pojechała na wycieczkę w nieznane z paczką znajomych
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:40   #15
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: Dominkana szukam osoby towarz,

ja chcialam na 14dni hotel podobam mi sie Barcelo Dominican Beach region Punta Cana dokladniej Bavaro.
cena 1400euro
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:12   #16
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Dominikana:)

Cytat:
Napisane przez Ada1986 Pokaż wiadomość
Cześć
Razem z chłopakiem chcemy wybrać się gdzies na wakacje w marcu lub kwietniu. Myślałam o Dominikanie...niestety w polskich biurach ceny są nieco wygórowane...Myśle o kupnie z jakiegoś biura niemieckiego.Niestety nie mam zielonego pojęcia jakie mają tam ceny i jakie biuro brać pod uwagę Bardzo was proszę o poradę gdzie szukać?? w jakich cenach?? i w jakie miejsce na tej rajskiej wyspie najlepiej sie wybrać... licze na szybką i konkretną pomoc tych co byli albo wię wybierają
Ja lece z agielskiego biura podrozy Thomas Cook. Maja rewelacyjne oferty. Za dwa tygodnie all inclusive w cztero gwiazdkowym hotelu zaplacilismy 580£ od osoby. Moze warto tez poszperac na angileskich stronach
Powodzenia!
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:46   #17
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Dominikana we wrześniu

Cytat:
Napisane przez Edka_87 Pokaż wiadomość
Jak wiadomo w grupie raźniej i weselej. Kto wybiera się we wrześniu na Dominikanę Bavaro, najlepiej hotel Grand Paradise?
Co prawda nie we wrzensniu, a w kwietniu, ale dokladnie w to miejsce... Moze bys cos opisala
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:55   #18
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: Dominikana we wrześniu

a w lipcu nie dasz rady?
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 14:40   #19
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Dominikana we wrześniu

Cytat:
Napisane przez Patilove Pokaż wiadomość
a w lipcu nie dasz rady?
juz mam urlop zarezerwowany i wycieczka kupiona
Rozumiem, ze wybierasz sie w lipcu? Tez do tego hotelu?
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 07:34   #20
Edka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dominikana we wrześniu

Powiem wam, że byłam w raju....
Edka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 09:09   #21
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Dominikana we wrześniu

Cytat:
Napisane przez Edka_87 Pokaż wiadomość
Powiem wam, że byłam w raju....
Powiedz cos jeszcze..
Opowiedz wszystko najlepiej
I moze jak masz jakies zdiecia to dodaj, chetnie poogladam
Bylas w Grand Paradise, Bavaro?
Wyczytalam, ze tam trzeba na lotnisku zakupic karte turystyczna, wiesz moze ile ona kosztuje? I co z wyjazdem, czy takze trzeba cos placic?
Dwa lata temu bylam na Kubie i tam przy wylocie placilismy po 20 albo 25 peso juz nie pamietam dokladnie.
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:29   #22
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Dominikana we wrześniu

C zy orientujesz si moze, czy jest jakas szansa, zeby wynajac tam auto, i jak to cenowo wyglada?
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 13:52   #23
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Dominikana:)

Dla szukajacych DOminikany taniej proponuje niemieckie biura podrozy:

http://www.dominikana.eu/

i wogole nie tylko dominikana:

http://www.wyloty-z-niemiec.pl/
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 19:17   #24
lapka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
dominikana

witam wszystkich forumowiczów.13.10.2010 wyjeżdżamy z żoną na dominikane z tui może ktoś też jedzie?do riu bambu.wyjazd z berlina.jestem z katowic .może ktoś jechał pociągiem prosze o rade jak i gdzie?
lapka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 22:10   #25
agulenkaosw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: dominikana


ja 4listopada lece z wawy na dominikane do punta cana hotel barcelo dominican beach.
agulenkaosw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:37   #26
lapka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: dominikana

Cytat:
Napisane przez agulenkaosw Pokaż wiadomość

ja 4listopada lece z wawy na dominikane do punta cana hotel barcelo dominican beach.
my już wróciliśmy było zajefajnie.tylko my lecieliśmy z berlina jest o wiele taniej,co do dominikany to sie zakochasz plaża palmy zabawa picie jedzenie na 6 w skali 1-6.wycieczki za***iste walki kogutów i farmy dominikanskie.wejdz na strone villapolonia i napisz z tąd przed wyjazdem a oni zagwarantują ci wycieczki w jezyku polskim zreszta tam wszystko pisze miłych wakacji.jak wrócisz to napisz jak było.pa
lapka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 20:34   #27
podrozowactozyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Wink Dot.: dominikana

Cytat:
Napisane przez agulenkaosw Pokaż wiadomość

ja 4listopada lece z wawy na dominikane do punta cana hotel barcelo dominican beach.
Czekam na Twoją relacje. Bo lecę tam w kwietniu i jestem ciekawa Twoich wrażeń )
podrozowactozyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 20:37   #28
podrozowactozyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dominkana szukam osoby towarz,

Chętnie polecę z Tobą hehe! Tzn Lecimy!!
podrozowactozyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:07   #29
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: dominikana

a kiedy dokladnie?;P ja też lece w kwietniu;p
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:21   #30
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: dominikana

Ja jadę do Punta Cana na koniec lutego. Czekamy na Last Minute nasz znajomy własciciel biura zapisała nas na kilka hoteli, w tym m.in Riu Bambu.
Fajnie jakby wątek się rozkręcił
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 21:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.