Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 07:37   #1081
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

nojo no to nieźle masz z takim Tż, mi by było chyba głupio gdyby mój tak komentował... bo co innego jak się skomentuje po cichu, a co innego tak na cały autobus

Bayka
super wyszło!

.....no i nareszcie wiem co to jest za fryzura na skarpetę - pamiętam, że któraś dziewczyna tutaj wspominała o niej kiedyś, a ja się zastanawiałam "a cuz to za wymysł?" po obejzeniu filmiku wszystko jasne


co do wieku to ja mam 23 no dooobra, rocznikowo 24, ale do czerwca jeszcze troche czasu
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:58   #1082
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mnie kiedyś się wypełniacz wysunął w przymierzalni w sklepie, ale zawsze lepiej wygląda gąbka niż zrolowane skarpetki :P

btw otworzyłam dziś sezon i byłam biegać
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:33   #1083
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
Nojo- powiem Ci ze mnie to by bylo glupio gdyby moj taak komentowal....
no mi jest strasznie glupio, jak komentuje przy ludziach. Ale przyznam sie ze czasem obgaduje i wysmiewam razem z nim, oczywiscie jak nikt nie słyszy.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:36   #1084
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość

W marcu minie 11 miesięcy jak nie farbuję Jak ostatnio byłam w domu moja mama sie zdziwiła, że całą kitkę mam rudą a resztę włosów przy głowie już naturalną Niestety to dopiero 20% całego procesu zapuszczania :P Niedługo zakupuję Jantar żeby zwiększyć tempo.

Denerwuje mnie strasznie, że wartwa farbowanych włosów na wierzchu przysłania naturalne odrosty spod spodu, myślicie, że pocieniowanie w jakimś stopniu by pomogło? Ale chyba wtedy trzeba by bylo je porządnie pocieniować.

Poza tym ciągle mnie kusi żeby ściąć włosy do połowy szyi a z drugiej strony mam ochotę zapuścić w końcu do mojej upragnionej długości- "za cycki"
Mam podobnie ja też mam rudą kitkę i wierzchnia warstwa ta długa zakrywa ładnie juz odrosnięte włoski od spodu. Podobnie mi chodzi po głowie cieniowanie ale mam gęste wlosiska i nie wiem czy nie będzie szopy na głowie. Mam siostrę fryzjerkę i mi odradza takie cięcie, mówi że jak chcę zapuszczać to lepiej mieć włosy równej długości.
Za jakieś dwa miesiące podetnę kilka cm - teraz mam do ramion.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:44   #1085
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Skonczylam przed chwila 22. Z wlosami "nawrociłam" sie jakies 2 miesiace przed 21 urodzinami .
Chyba kazda z nas żaluje ze nie wczesniej, niezaleznie od wieku... Ale lepiej pozno niż wcale . Z tego co piszecie o swoim wieku wysnulam wniosek, ze czesto moment zastanowienia nad sensem tego calego farbowania przychodzi jakos po 20stce
podobno człowiek zmienia się co 7 lat więc to jakoś tak wypada 3 zmiana... bo jak jest się dzieckiem to się marzy o dorosłości, a potem jednak się stwierdza chyba, że farbowanie dorosłości nic nie daje
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Tak was czytam i czytam, niektóre z Was mają kryzys, a ja wręcz przeciwnie sesa działa rewelacyjnie, chodziło mi głównie by nadała blasku i miękkości moim włosom i tak jest jedyny minus to to, że mam wrażenie, że przyciemniła mi włosy. I co raz bardziej się zakochuje w moich naturalkach :P kilka dni temu dostałam zdjęcia z wesela, na którym byłam w styczniu i bardzo podoba mi się na nich mój kolor
Ostatnio nawet kilka komplementów dostałam: że włosy mi się zagęściły, że szybko rosną, że teraz mają wygląd w przeciwieństwie do przeszłości, że w końcu nie mam na głowie "puszu", ach ale się cieszę
Ahhta Sesa, uwielbiam ją od rana myślę, czy mogę dodać ją do maski Joanna Proffesional z jedwabiem. Jak myślicie???

Fajnie, że jesteś zadowolona i z Sesy i ze swoich włosów chociaż jedna ja na razie tylko obserwuję swoje i myślę... ale podoba mi się bardzo to, że odrost ma całkiem inny blask niż farbowane -takie są jakby delikatniejsze w kolorze i w ogóle -nigdy żądna farba nie da takiego efektu i to mnie trzyma w postanowieniu, choć farbowańce działają mi na nerwy już tak nie wypadają, ale końcówki się kruszą Jak mi czas pozwoli to w tygodniu pójdę podciąć końce i może obetnę już na prosto, choć wtedy chyba przód będzie mi sięgał do podbródka ledwo ale już mam dosyć tego "boba" i zniszczonego na maksa przodu. Bo tył jest ok.
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
mnie kiedyś się wypełniacz wysunął w przymierzalni w sklepie, ale zawsze lepiej wygląda gąbka niż zrolowane skarpetki :P

btw otworzyłam dziś sezon i byłam biegać
no na pewno choć te wypełniacze wyglądają troche jak druciaki do mycia naczyń -takie okrągłe -kojarzycie?

Brawo ja od 1 chodzę piechotą na uczelnię -4,5 km w jedną stronę (45 minut szybkiego marszu) -i jestem z siebie dumna

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
no mi jest strasznie glupio, jak komentuje przy ludziach. Ale przyznam sie ze czasem obgaduje i wysmiewam razem z nim, oczywiscie jak nikt nie słyszy.
No nie dziwię się, agent jakich mało a po cichu to i ja z TŻ czasem potrafię się ponabijać czy pokomentować jak widzimy coś zbyt "odstającego" typu mega solara w różowym sweterku, rajstopach w panterkę i mini wyglądającej jak mój pasek od spodni spłonę w piekle
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:48   #1086
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja widze, że jestem młodziak tutaj, mam 18

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Brawo ja od 1 chodzę piechotą na uczelnię -4,5 km w jedną stronę (45 minut szybkiego marszu) -i jestem z siebie dumna
Super, ja zamierzam zaczac biegac
Jestem po nocy z olejem i wlasnie sie dowiedzialam, ze zaraz jedziemy w gosci...super, musze jakiegos koczka zrobic, moze nie bede wygladac jakbym miesiac glowy nie myla Bo zmyc tego juz nie zdaze...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:53   #1087
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja widze, że jestem młodziak tutaj, mam 18



Super, ja zamierzam zaczac biegac
Jestem po nocy z olejem i wlasnie sie dowiedzialam, ze zaraz jedziemy w gosci...super, musze jakiegos koczka zrobic, moze nie bede wygladac jakbym miesiac glowy nie myla Bo zmyc tego juz nie zdaze...
to współczuje, nie wiem co bym zrobiła Też zamierzam zacząć biegać ale mam takaa motywacje ze każda wymówka jest dla mnie dobra
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 09:57   #1088
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja widze, że jestem młodziak tutaj, mam 18



Super, ja zamierzam zaczac biegac
Jestem po nocy z olejem i wlasnie sie dowiedzialam, ze zaraz jedziemy w gosci...super, musze jakiegos koczka zrobic, moze nie bede wygladac jakbym miesiac glowy nie myla Bo zmyc tego juz nie zdaze...
ja się znowu cieszę, że nie jestem najstarsza motywacja, że mam czas na zapuszczanie

ja myślałam by kupić chustkę taką w stylu pin up -może by odwrcała trochę uwagę od włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z8137270Q,Makijaz-w-stylu-Pin-Up-girl.jpg (39,3 KB, 18 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:17   #1089
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja tez mam niezlego lenia ale chcialabym powrocic do figury z wakacji bo troszke mi sie utylo przez zime, wiec mam motywacje

Fajne te chusty ale niestety nie pasuja zupelnie do mnie i mojego stylu, prztnajmniej takie w kropki, moze na jakies inne w lato sie przelamie Poza tym bardzo podobaja mi sie roznorakie kapelusze slomkowe na lato, do tego jeszcze maskuja i chronia przed slonkiem
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:30   #1090
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

udało mi się zrobić zdjęcie w świetle dziennym, tu włosy inaczej wyglądają. odrostu nie mierzyłam i przestałam mierzyć. końcówki miałam rozjaśniane, więc ta różnica na własne życzenie, ale podoba mi się. no i widać, ze jakiś cm albo więcej się zmarnowało, ale trudno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1242-1.jpg (87,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1241-1.jpg (88,5 KB, 41 załadowań)
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:34   #1091
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
udało mi się zrobić zdjęcie w świetle dziennym, tu włosy inaczej wyglądają. odrostu nie mierzyłam i przestałam mierzyć. końcówki miałam rozjaśniane, więc ta różnica na własne życzenie, ale podoba mi się. no i widać, ze jakiś cm albo więcej się zmarnowało, ale trudno
Nie wiem, czy Cie z kims myle, ale chyba nie, bo wydawalo mi sie, ze masz ciemne wlosy a u jest taki... ciemny blond? A moze to kwesta oswietlenia?

A w ogole to witam wszystkich o poranku . Tak, wiem ze obiektywnie jest to prawie poludnie, ale u mnie to wczesny ranek i basta
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 10:36   #1092
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja tez mam niezlego lenia ale chcialabym powrocic do figury z wakacji bo troszke mi sie utylo przez zime, wiec mam motywacje

Fajne te chusty ale niestety nie pasuja zupelnie do mnie i mojego stylu, prztnajmniej takie w kropki, moze na jakies inne w lato sie przelamie Poza tym bardzo podobaja mi sie roznorakie kapelusze slomkowe na lato, do tego jeszcze maskuja i chronia przed slonkiem
ja też i powiem, że już widzę efekty, a 3 razy dopiero przedreptałam

ja wolę chusty właśnie, bo chronię włosy, ale buźkę do słońca wystawiam, by się opalić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:50   #1093
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość


ja mialam "za cycki" i scielam sporo, za miesiac planuje sciac tak do ramion/troche przed [COLOR="Silver"]
ja też, były gdzieś 55 cm, a teraz mam 42 około sporo poszło, ale nie wygląda to źle, więc jak na razie się cieszę, bo naprawdę włoski sporo odżyły

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
mnie kiedyś się wypełniacz wysunął w przymierzalni w sklepie, ale zawsze lepiej wygląda gąbka niż zrolowane skarpetki :P

btw otworzyłam dziś sezon i byłam biegać
ja tam lubię, na skarpetkę mam też wypełniacz, ale nie trzyma mi tak dobrze jak skarpetka o dziwo

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja widze, że jestem młodziak tutaj, mam 18



Super, ja zamierzam zaczac biegac
Jestem po nocy z olejem i wlasnie sie dowiedzialam, ze zaraz jedziemy w gosci...super, musze jakiegos koczka zrobic, moze nie bede wygladac jakbym miesiac glowy nie myla Bo zmyc tego juz nie zdaze...
ja mam 19 kurcze też bym poszła biegać, ale sama nie lubię, a za bardzo nie mam z kim mój luby chciał ze mną biegać, ale niestety mieszkamy dosyć daleko od siebie i jest to nie możliwe

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja tez mam niezlego lenia ale chcialabym powrocic do figury z wakacji bo troszke mi sie utylo przez zime, wiec mam motywacje

Fajne te chusty ale niestety nie pasuja zupelnie do mnie i mojego stylu, prztnajmniej takie w kropki, moze na jakies inne w lato sie przelamie Poza tym bardzo podobaja mi sie roznorakie kapelusze slomkowe na lato, do tego jeszcze maskuja i chronia przed slonkiem
kapelusze fajne, takie słomkowe też bardzo lubię, ostatnio były w H&M takie chyba, nawet fajne, ale jeszcze się zastanawiam czy kupić, bo chciałam żeby mi odrost trochę zjaśniał od słońca, bo wtedy by to lepiej wyglądało i teraz to już nie wiem
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:53   #1094
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy Cie z kims myle, ale chyba nie, bo wydawalo mi sie, ze masz ciemne wlosy a u jest taki... ciemny blond? A moze to kwesta oswietlenia?
miałam ciemne, że nie było widać prawie różnicy, ale pisałam tydzień temu, że rozjaśniłam. wtedy dałam też fotkę, ale to było sztuczne światło i wyszły ciemne, a w dziennym takie są i przy słońcu mi się podoba ten kolor
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 11:06   #1095
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja mam 24, skończyłam ostatniego dnia lutego (jak już pisałam, mam urodziny raz na 4 lata )
Jakie 24? Masz 6 lat W sumie spoko, wiecznie młoda będziesz

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
myslalam ze jest on ciemniejszy
gdyby mi wyszlo tak samo to byloby super
Też myślałam, że to będzie coś ciemnego, a w sumie nie jest.


Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
udało mi się zrobić zdjęcie w świetle dziennym, tu włosy inaczej wyglądają. odrostu nie mierzyłam i przestałam mierzyć. końcówki miałam rozjaśniane, więc ta różnica na własne życzenie, ale podoba mi się. no i widać, ze jakiś cm albo więcej się zmarnowało, ale trudno
Dużo masz już naturalnych włosów

A mój odrost robi się coraz bardziej widoczny
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 11:14   #1096
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

O rety, zaraz mi rece uschna i odpadna Probowalam wlasnie zrobic sobie tego slynnego koczka "skarpetowego" i zupelnie mi to nie wychodzi. Myslicie, ze problem w ym, ze zamiast skarpety uzylam... ponczochy? Moze jest to po prostu za sliskie, a moze po prostu mam jednak za krotkie te wlosy (do ramion)???
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 11:48   #1097
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ile w ogole dziewczyny macie lat, jesli mozna spytac? ja prawie 25
Ja też

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
no mi jest strasznie glupio, jak komentuje przy ludziach. Ale przyznam sie ze czasem obgaduje i wysmiewam razem z nim, oczywiscie jak nikt nie słyszy.
Sorry, ale zachowanie Twojego chłopaka jest straaaaasznie dziecinne by nie powiedzieć chamskie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
udało mi się zrobić zdjęcie w świetle dziennym, tu włosy inaczej wyglądają. odrostu nie mierzyłam i przestałam mierzyć. końcówki miałam rozjaśniane, więc ta różnica na własne życzenie, ale podoba mi się. no i widać, ze jakiś cm albo więcej się zmarnowało, ale trudno
spory odrost

A ja z tą skarpetą już nie próbuje, nieźle to to się trzyma, ale raz mi się trochę rozwaliło jak byłam poza domem i żyłam w strachu, że ktoś zdążył zobaczyć co mam we włosach Całe szczęście że skarpeta była czarna.
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 12:01   #1098
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość

A ja z tą skarpetą już nie próbuje, nieźle to to się trzyma, ale raz mi się trochę rozwaliło jak byłam poza domem i żyłam w strachu, że ktoś zdążył zobaczyć co mam we włosach Całe szczęście że skarpeta była czarna.
myślicie, że ktoś by to poznał, że to skarpeta? mi się wydaje, że nie było by "ona ma skarpetę we włosach!!!" tylko, że to wypełniacz jakiś, gruba gumka (kiedyś były takie modne ) albo coś tam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 12:18   #1099
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
myślicie, że ktoś by to poznał, że to skarpeta? mi się wydaje, że nie było by "ona ma skarpetę we włosach!!!" tylko, że to wypełniacz jakiś, gruba gumka (kiedyś były takie modne ) albo coś tam
dokładnie taką reakcję sobie wtedy wyobraziłam ale pewnie masz rację
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 12:24   #1100
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
O rety, zaraz mi rece uschna i odpadna Probowalam wlasnie zrobic sobie tego slynnego koczka "skarpetowego" i zupelnie mi to nie wychodzi. Myslicie, ze problem w ym, ze zamiast skarpety uzylam... ponczochy? Moze jest to po prostu za sliskie, a moze po prostu mam jednak za krotkie te wlosy (do ramion)???
wydaje mi sie ze ponczocha nie utrzyma wlosow...
sprobuj jednak uzyc skarpetke

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
myślicie, że ktoś by to poznał, że to skarpeta? mi się wydaje, że nie było by "ona ma skarpetę we włosach!!!" tylko, że to wypełniacz jakiś, gruba gumka (kiedyś były takie modne ) albo coś tam
chyba tylko ktos kto sam zna ten sposob
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 13:09   #1101
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witajcie, dziewczeta i kobiety Ja mam 27
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 13:57   #1102
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no na pewno choć te wypełniacze wyglądają troche jak druciaki do mycia naczyń -takie okrągłe -kojarzycie?

Brawo ja od 1 chodzę piechotą na uczelnię -4,5 km w jedną stronę (45 minut szybkiego marszu) -i jestem z siebie dumna

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



No nie dziwię się, agent jakich mało a po cichu to i ja z TŻ czasem potrafię się ponabijać czy pokomentować jak widzimy coś zbyt "odstającego" typu mega solara w różowym sweterku, rajstopach w panterkę i mini wyglądającej jak mój pasek od spodni spłonę w piekle
no dobra, ale druciak jest lepszy niż skarpetka! ja dużo podróżuję bo mam 2 kierunki studiów w różnych miejscach gratuluję samozaparcia i podziwiam, taki kawał drogi codziennie mam plan biegać też codziennie albo co 2 dzień (jak kiedyś), zobaczymy jak będzie jutro. dziś biegałam z TŻtem, ale on wolałby wieczorem, a ja rano

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja się znowu cieszę, że nie jestem najstarsza motywacja, że mam czas na zapuszczanie

ja myślałam by kupić chustkę taką w stylu pin up -może by odwrcała trochę uwagę od włosów
fajne te chustki tylko mi zawsze spadają

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
udało mi się zrobić zdjęcie w świetle dziennym, tu włosy inaczej wyglądają. odrostu nie mierzyłam i przestałam mierzyć. końcówki miałam rozjaśniane, więc ta różnica na własne życzenie, ale podoba mi się. no i widać, ze jakiś cm albo więcej się zmarnowało, ale trudno
piękne ombre

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Jakie 24? Masz 6 lat W sumie spoko, wiecznie młoda będziesz
no 6...ale nie mówicie nikomu

wrzucam link, ja podobnie robiłam domowe ombre, chyba sobie farbowańce rozjaśnię do platyny http://lula.pl/lula/56,111764,112766...2.html#galeria
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 14:13   #1103
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
podobno człowiek zmienia się co 7 lat więc to jakoś tak wypada 3 zmiana... bo jak jest się dzieckiem to się marzy o dorosłości, a potem jednak się stwierdza chyba, że farbowanie dorosłości nic nie daje
Obiła mi się ta teoria siódemek kiedyś o uszy, dawnej nie brałam jej zbyt serio. Ale zdecydowanie coś w tym jest .
Oczywiscie jak każda zasada, ma pewne wyjątki, które ją potwierdzają . Niektorzy dojrzeja do zmian wczesniej, inni pozniej i nie zawsze wiaze sie to z farbowaniem . Ale faktem jest, ze w wieku nastoletnim farba jest jednym ze srodkow wpasowania sie w upragniona dorosłosc, a z biegiem czasu gdy dorastamy psychicznie, potrafimy na siebie spojrzec z zupelnie innej perspektywy i stwierdzic czy jest to nam potrzebne czy nie
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja od 1 chodzę piechotą na uczelnię -4,5 km w jedną stronę (45 minut szybkiego marszu) -i jestem z siebie dumna
Oj, podziwiam, to naprawde sporo Moj dystans wynosi 2 km, a tez jestem dumna, bo u mnie wszyscy przemieszczaja sie komunikacją, nawet mając dużo blizej niż ja Jak mam dzień z okienkami to robie ta trase z 4 razy i to juz zawsze coś, jesli nie ma akurat czasu na "własciwy" sport
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a po cichu to i ja z TŻ czasem potrafię się ponabijać czy pokomentować jak widzimy coś zbyt "odstającego" typu mega solara w różowym sweterku, rajstopach w panterkę i mini wyglądającej jak mój pasek od spodni spłonę w piekle
To wszyscy spłoniemy hehe
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:00   #1104
niemniej_jednak
Raczkowanie
 
Avatar niemniej_jednak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Zrobiłam wczoraj eksperyment ze skarpetą, wszystko się udało tylko trzeba zużyć sporą ilość wsuwek żeby się trzymało

Daje zdj moich włosów w świetle dziennym czasami mam ochote ściąć się na chłopaka jak widzę podobne zdjęcia :P

Cytat:
Napisane przez NEWTREND
Mam podobnie ja też mam rudą kitkę i wierzchnia warstwa ta długa zakrywa ładnie juz odrosnięte włoski od spodu. Podobnie mi chodzi po głowie cieniowanie ale mam gęste wlosiska i nie wiem czy nie będzie szopy na głowie. Mam siostrę fryzjerkę i mi odradza takie cięcie, mówi że jak chcę zapuszczać to lepiej mieć włosy równej długości.
Za jakieś dwa miesiące podetnę kilka cm - teraz mam do ramion.
Pozostaje czekać aż cała wierzchnia warstwa odrośnie to będzie trwało chyba z 5 lat ;P No ale jak sie chciało farbować, to teraz trzeba płacić. Ciekawi mnie czasem jakie teraz miałabym włosy gdybym ich nigdy nie farbowała i prostowała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1815.jpg (31,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0368.jpg (28,5 KB, 62 załadowań)
niemniej_jednak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 15:42   #1105
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
chyba tylko ktos kto sam zna ten sposob
no chyba, że...
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no dobra, ale druciak jest lepszy niż skarpetka! ja dużo podróżuję bo mam 2 kierunki studiów w różnych miejscach gratuluję samozaparcia i podziwiam, taki kawał drogi codziennie mam plan biegać też codziennie albo co 2 dzień (jak kiedyś), zobaczymy jak będzie jutro. dziś biegałam z TŻtem, ale on wolałby wieczorem, a ja rano



fajne te chustki tylko mi zawsze spadają
Ja kiedyś biegałam, a teraz mam za duży biust

A ja chyba już nie będę mieć dwóch kierunków musiałabym spędzać po 12 h na uczelni,a kiedy tu pisać magisterkę... Od wczoraj wyrywam sobie włosy z głowy próbując podjąć jakąś decyzję
Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Obiła mi się ta teoria siódemek kiedyś o uszy, dawnej nie brałam jej zbyt serio. Ale zdecydowanie coś w tym jest .
Oczywiscie jak każda zasada, ma pewne wyjątki, które ją potwierdzają . Niektorzy dojrzeja do zmian wczesniej, inni pozniej i nie zawsze wiaze sie to z farbowaniem . Ale faktem jest, ze w wieku nastoletnim farba jest jednym ze srodkow wpasowania sie w upragniona dorosłosc, a z biegiem czasu gdy dorastamy psychicznie, potrafimy na siebie spojrzec z zupelnie innej perspektywy i stwierdzic czy jest to nam potrzebne czy nie

Oj, podziwiam, to naprawde sporo Moj dystans wynosi 2 km, a tez jestem dumna, bo u mnie wszyscy przemieszczaja sie komunikacją, nawet mając dużo blizej niż ja Jak mam dzień z okienkami to robie ta trase z 4 razy i to juz zawsze coś, jesli nie ma akurat czasu na "własciwy" sport

To wszyscy spłoniemy hehe
No coś w tym jest chyba, choć ja zawsze traktuję takie rzeczy z przymrużeniem oka

moja trasa to właściwie sport już wolę wracać niż iść do, bo po przejściu tych km to się ze mnie leje
Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj eksperyment ze skarpetą, wszystko się udało tylko trzeba zużyć sporą ilość wsuwek żeby się trzymało

Daje zdj moich włosów w świetle dziennym czasami mam ochote ściąć się na chłopaka jak widzę podobne zdjęcia :P



Pozostaje czekać aż cała wierzchnia warstwa odrośnie to będzie trwało chyba z 5 lat ;P No ale jak sie chciało farbować, to teraz trzeba płacić. Ciekawi mnie czasem jakie teraz miałabym włosy gdybym ich nigdy nie farbowała i prostowała
z kokiem mega Ci wyszło a włosy z i bez to całkiem jakby inne kudełki

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
fajne te chustki tylko mi zawsze spadają

próbowałaś podpiąć wsuwkami?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:41   #1106
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dobry wieczor

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Jak świetnie! Muszę się zaczaić na ten wypełniacz
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Bayka wykorzystala pomysl z linku ktory wkleila chemist KLIK
takze wypelniacz nie jest koniecznie potrzebny
tak, zgadza sie, ja z tej skarpetki robilam tylko uzylam nie "stopki" tylko taka dluzszai ten"paczek-donat" wyszedl dosc grubiutki

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Ja to zawsze coś przegapię i palnę głupotę ale dobrze się składa, połowa mojej szuflady na skarpetki to pojedyncze sztuki
haha to tak jak ja
Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Skonczylam przed chwila 22. Z wlosami "nawrociłam" sie jakies 2 miesiace przed 21 urodzinami .
Chyba kazda z nas żaluje ze nie wczesniej, niezaleznie od wieku... Ale lepiej pozno niż wcale . Z tego co piszecie o swoim wieku wysnulam wniosek, ze czesto moment zastanowienia nad sensem tego calego farbowania przychodzi jakos po 20stce
tak, zgadza sie, ja tez zaluje, ze nie zaczelam wczesniej
i tez dopiero po 20stce zaczelam o tym myslec, majac 18-19 lat wolalabym chyba sie powiesic niz przestac rozjasniac wlosy

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a ja na dniach będę miała oczko
Bayka, Ty masz 25 lat? nie wierzę :O dałabym Ci max rok więcej ode mnie
haha, milo slyszec, dzieki
w ogole wczoraj wyszlismy z Tztem na piwko i cos zjesc i musialam pokazywac dowod, tzn ja go z soba nie mialam, bo sie nie spodziewalam, wiec musielismy sie wrocic po dokumenty, bo Tz tez bardzo mlodo wyglada, wic tak na wszelki wypadek

kiedys jak mialam 19 lat chcialam kupic butelke rumu, a tu gdzie mieszkam wysokoprocentowy alkohol czyli kazdy oprocz piwa () mozna kupic od 21 roku zycia, o czym nie wiedzialam weszlam do sklepu monopolowego samoobslugowego i potem przy kasie sie wstydu najadlam, jak z pewnoscia siebie daje dowod,a butelka idzie pod lade i slysze, ze co ja soebie mysle, skoro alkohol mozna kupic od 21 lat, wiec wyszlam, zaczepilam chlopakow kilka lat starszych ode mnie i wyjasnilam im sytuacje, ze w Polsce bym kupila, a tu nie moge i czy oni moga mi kupic kupili, ale tez nie wierzyli, ze mam 19 lat, w ogole obstawiali, ze 13!!!

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
mnie kiedyś się wypełniacz wysunął w przymierzalni w sklepie, ale zawsze lepiej wygląda gąbka niż zrolowane skarpetki :P
to siedzialo tak mocno wczoraj mi na glowie, ze trudno bylo to zdjac! podejrzewam,ze dlatego, ze skarpetka jest jednak mniej sliska niz wypelniacz.
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:44   #1107
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja się znowu cieszę, że nie jestem najstarsza motywacja, że mam czas na zapuszczanie

ja myślałam by kupić chustkę taką w stylu pin up -może by odwrcała trochę uwagę od włosów
ooo jak mi sie ten styl podoba

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
udało mi się zrobić zdjęcie w świetle dziennym, tu włosy inaczej wyglądają. odrostu nie mierzyłam i przestałam mierzyć. końcówki miałam rozjaśniane, więc ta różnica na własne życzenie, ale podoba mi się. no i widać, ze jakiś cm albo więcej się zmarnowało, ale trudno
oo jaki piekny odroscik ciemny blond albo jasny szatynowy chyba
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
O rety, zaraz mi rece uschna i odpadna Probowalam wlasnie zrobic sobie tego slynnego koczka "skarpetowego" i zupelnie mi to nie wychodzi. Myslicie, ze problem w ym, ze zamiast skarpety uzylam... ponczochy? Moze jest to po prostu za sliskie, a moze po prostu mam jednak za krotkie te wlosy (do ramion)???
na pweno dlatego, ze ta ponczocha jest sliska ta moja skarpeta siedziala jak nie wiem, zejsc nie chciala

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
myślicie, że ktoś by to poznał, że to skarpeta? mi się wydaje, że nie było by "ona ma skarpetę we włosach!!!" tylko, że to wypełniacz jakiś, gruba gumka (kiedyś były takie modne ) albo coś tam
nie sadze, ze to mozna poznac, bo ja np uzylam sparpetki w pasy takie szerokie bialo-rozowo-szare i po zwinieciu widac te trzy kolory-wyglada w sumie jak jakas gumka do wlosow, takie mlodziezowe cos tam

i dziekuje ze uwazalyscie, ze koczek fajnie wygladal

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

a i zapomnialam dodac, ze ja nie uzylam zadnej wsowki, oprocz tej spinki ora bylo na zdjeciu widac, a jej tez nie musialam wcale miec, tylko, ze ja nieznosze jak mam koka czy kitke miec takich krotkich wlosow na karku, ktore nie dosiegly, zeby do gumki byly dolozone, wiec je podpielam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:41   #1108
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Bayka -> Ja też uwielbiam styl pin up
Co prawda kreski uskuteczniam skutecznie (), ale czerwonych ust nigdy nie próbowałam. Ale to co te dziewczyny robią z włosami i jak się ubierają może na wakacje nad morzem się zabawię, skompletuję kilka ciuszków i ponaśladuję styl pin up na obcym terenie

Swoją drogą zamierzam się z czerwoną szminką od chyba roku i nadal nie posiadam -czas to w końcu zmienić -najwyżej wyląduje w koszu

Jak dziś włosy? Ja moim zafundowałam maskę, w końcu nie dodałam do niej tej Sesy, bo się bałam, że znowu będę musiała po masce głowę umyć a w tygodniu może podejdę do mej ulubionej fryzjerry i podetnę przód na równo z tyłem, chyba, że stwierdzi, że jeszcze za krótki tył
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:55   #1109
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
haha, milo slyszec, dzieki
w ogole wczoraj wyszlismy z Tztem na piwko i cos zjesc i musialam pokazywac dowod, tzn ja go z soba nie mialam, bo sie nie spodziewalam, wiec musielismy sie wrocic po dokumenty, bo Tz tez bardzo mlodo wyglada, wic tak na wszelki wypadek

kiedys jak mialam 19 lat chcialam kupic butelke rumu, a tu gdzie mieszkam wysokoprocentowy alkohol czyli kazdy oprocz piwa () mozna kupic od 21 roku zycia, o czym nie wiedzialam weszlam do sklepu monopolowego samoobslugowego i potem przy kasie sie wstydu najadlam, jak z pewnoscia siebie daje dowod,a butelka idzie pod lade i slysze, ze co ja soebie mysle, skoro alkohol mozna kupic od 21 lat, wiec wyszlam, zaczepilam chlopakow kilka lat starszych ode mnie i wyjasnilam im sytuacje, ze w Polsce bym kupila, a tu nie moge i czy oni moga mi kupic kupili, ale tez nie wierzyli, ze mam 19 lat, w ogole obstawiali, ze 13!!!
ach dobrze Ci ;D wyglądasz na młodszą u mnie na odwrót, odkąd pamiętam zawsze dają mi więcej lat niż mam, a za to starszej siostrze od zawsze mówią, że wygląda na młodszą ode mnie ale ponoć naturalne włosy odmładzają, więc poczekamy zobaczymy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Jak dziś włosy? Ja moim zafundowałam maskę, w końcu nie dodałam do niej tej Sesy, bo się bałam, że znowu będę musiała po masce głowę umyć a w tygodniu może podejdę do mej ulubionej fryzjerry i podetnę przód na równo z tyłem, chyba, że stwierdzi, że jeszcze za krótki tył
też dzisiaj położyłam na włosy maskę (bingospa), olejowałam ostatnio w środę, jutro znowu, ciekawa jestem czy jak jutro wstanę to czy moje włosy będą się jeszcze "nadawać" czy będę musiała myć, wczoraj od niepamiętnych czasów chodziłam cały dzień w nieumytych włosach (myję codziennie, ale wczoraj zauważyłam, że dzień jeszcze dam radę przechodzić), nie wiem czy to nie zasługa Sesy w każdym bądź razie cieszę się bardzo, może uda mi się przejść na mycie włosów co 2gi dzień

widzę, że też poczułyście wiosnę ja też i 6 dni zaczęłam ćwiczenia co jest dla mnie nie lada wyzwaniem bo jestem leniwa w tych sprawach no ale przydałoby się poprawić swoją sylwetkę, mimo, że jestem szczupła, to jednak przyda się trochę wyrzeźbić ciałko i codziennie robię 35 brzuszków, 15 min na rowerku stacjonarnym i po 20x hantla 4kg na każdą rękę, i uczę się pompek tzn brat mnie uczy i na początek kazał kłaść się na łóżku do tułowia i resztą ciała wisieć nad podłogą i próbować "pompek", no i na chwilę obecną robie po 20 takich pompek, chyba nieźle jak na początek a w następnym tygodniu zwiększę intensywność co by się za bardzo nie przyzwyczaić

tak w ogóle to dziś wreszcie mam chwilę żeby coś tu skrobnąć, bo na tygodniu to jest jakaś masakra, tyyyle zajęć na uczelni, że człowiek nie wyrabia...
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:07   #1110
niemniej_jednak
Raczkowanie
 
Avatar niemniej_jednak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Mi, nie wiem czemu, zawsze dają 14 lat. Nie 13, nie 15, zawsze 14. A w tym roku stuknie mi 20 Raz w sklepie jakaś babka powiedziała: 'oj przepraszam, pani tu stała pierwsza... oj, przepraszam, panienka... a nie, dziewczynka' jej mina kiedy dowiedziała się o moim wieku- bezcenna Że nie wspomnę o moim TŻcie, który jest w moim wzroscie, ma blond włosy i ogółem delikatną, możnaby rzec, kobiecą urodę



Trochę mnie zmotywowały posty o biegach i ćwiczeniach- sama muszę zacząć bo mam uda nieproporcjonalne do reszty ciała sęk w tym, że nie mam ani jednych adidasów albo nawet trampek, muszę się w nie uzbroić.


Ja dzisiaj potraktowałąm włosy naftą i odżywkami, ostatnio mam spore ubtyki w pielęgnacji z braku gotówki, ale niedługo trochę groszy nadciągnie i ruszę z kopyta
niemniej_jednak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.