Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 08:56   #3001
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

taka byłam z siebie dumna, ze nie nie wyciskam ostatnio, a tu znów mnie dopadło, wczoraj nawyciskałam, jest kilka śladów, chociaż i tak niewiele, a taka byłam dumna że nic nie dotykałam i nic nie ruszałam. A tu mam za swoje
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 10:33   #3002
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
taka byłam z siebie dumna, ze nie nie wyciskam ostatnio, a tu znów mnie dopadło, wczoraj nawyciskałam, jest kilka śladów, chociaż i tak niewiele, a taka byłam dumna że nic nie dotykałam i nic nie ruszałam. A tu mam za swoje
to zawsze tak jest, ze nic, nic, a potem kusi i co z tego jest? zonk na drugi dzien .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 10:36   #3003
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
to zawsze tak jest, ze nic, nic, a potem kusi i co z tego jest? zonk na drugi dzien .
a kusiło kusiło i mam za swoje zwłaszcza że prawie nic nie wyszło
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 10:38   #3004
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
a kusiło kusiło i mam za swoje zwłaszcza że prawie nic nie wyszło
nie wiem skad to u nas sie bierze . potrafimy wytrzymac kilka dni, a potem...

bluegirl to teraz nie dziub buzki . ja na szczescie jestem teraz w fazie nie ruszania twarzy.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 12:24   #3005
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
nie wiem skad to u nas sie bierze . potrafimy wytrzymac kilka dni, a potem...

bluegirl to teraz nie dziub buzki . ja na szczescie jestem teraz w fazie nie ruszania twarzy.
a postaram się, zdecydowanie lepiej mi się funkcjonowało z taką nieruszaną twarzą, a teraz mały koszmarek, ale tydzień czasu niedziubania to duże osiągnięcia i muszę przyznać ze w ostatnim czasie sporo udawało mi się wytrzymywać
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 14:18   #3006
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

eh ja wczoraj zmasakrowałam zaskórnika takiego przy nosie teraz mam wielką plamę wyglada to trgicznie..ehh w ogóle cała jestem tragiczna
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 14:29   #3007
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi pocieszenie jest takie, ze tylko JEDNEGO zaskornika ruszylas . i nie jestes tragiczna .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 14:32   #3008
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

znowu mi sie nie udalo!jak sie dorwalam to nie moglam przestac a teraz w lustro nie moge spojrzec!wrrr :/ masakra!
chyba sobie palce poucinam,zeby mnie nie korcilo...
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 15:56   #3009
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Shadi pocieszenie jest takie, ze tylko JEDNEGO zaskornika ruszylas . i nie jestes tragiczna .
No tak, ale jak spojrzałam na siebie, ze znowu blizna ehh. Inni nie maja takich dziur, przebarwien jak ja an twarzy....czyzby to wszystko ja sama sobie zorbiłam?
ehh fatim, ja sobie znowu obiecuję, ze więcej nie bo to co z tego zostaje sama widzę, a z tymi palcami to dobry pomysł
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 18:58   #3010
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
No tak, ale jak spojrzałam na siebie, ze znowu blizna ehh. Inni nie maja takich dziur, przebarwien jak ja an twarzy....czyzby to wszystko ja sama sobie zorbiłam?
ehh fatim, ja sobie znowu obiecuję, ze więcej nie bo to co z tego zostaje sama widzę, a z tymi palcami to dobry pomysł
Obawiam sie Shadi,ze sama to sobie zrobilasPo prostu po czasie to wszystko widac,caly ten "majstersztyk" wylazi,,mnie sie udalo uniknac dziurek,przebarwien rzecz jasna juz nie-bo kto ma pryszcze ma i plamy.
Jest mi trudno cie pocieszyc,bo przeciez nie powiem,ze to zniknie.Moze w przyszlosci kiedy juz bedziesz zdrowa-zrobisz sobie zabieg glebokiego zluszczania i bedzie cacy(widzilam efekt wiec wiem).Tymczasem jeszcze bardziej staraj sie nie wyciskac bo juz wiesz i widzisz co z tego wychodzi.Jezeli juz to robisz proponuje tykac tylko dojrzale zmiany i tylko przez naklocie wierchu.Same wiemy,ze czasem trzebatylko z glowa trzeba.

U mnie trwa wysyp.Jezeli martwilam sie,ze na 1,11 moge miec niereprezentacyjna gebe,to juz wiem,ze moja obawa sie spelni.Ale nic to,naloze po prostu tapete tego dnia-nie mam tapety juz od jakichs 4 miesiecyto sobie naloze.Nie mam zbyt dobrego nastroju z tego powodu.
Chcialam zluzowac z zorakiem,stosowac rzadziej,ale pomyslalam,ze niech mnie wysypie-szybciej zginie.A juz nadchodzi moja ulubiona pora roku.Zima-moge skryc twarz w szalu,w golfie...
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 19:02   #3011
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

widze Little Angel, ze humorek poszedl gdzies daleko, hen, hen . a przeciez to Ty zawsze palalas optymizmem i pocieszlas nas . wierze, ze niedlugo Ci przejdzie. pewnie zoraczek tak Ci daje w kosc.

4 miesiace bez tapety - zazdroszcze Ci.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 19:09   #3012
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

hmm... po wszystkich wypryskach jakie wycisnęlam, zostaly czerwone plamki :/... niby da się je jakos przykryc podkladem, ale po paru godzinach spędzonych w w szkole, czyli w niezbyt przyjaznym otoczeniu, plamki wychodza na wierzch...
mam ich serdecznie dosyc. jak jedne się goją, mam ładną buzię przez gora 2 dni i znowu jakies syfy... . ja juz ich nie chce!!!
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 19:38   #3013
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Załamka

Wizyta u dermatologa zostala przełożona na 7 listopada,a ja mam teraz wysyp tylko się pochalastać
Mam okropnie przesuszone policzki na których widnieją blizny i strupki po trądziku,nawet podkład nie pomoże bo i tak wszystko widac.A właśnie zmasakrowalam sobie prawy policzek
I teraz tak boliii...
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 19:40   #3014
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
hmm... po wszystkich wypryskach jakie wycisnęlam, zostaly czerwone plamki :/... niby da się je jakos przykryc podkladem, ale po paru godzinach spędzonych w w szkole, czyli w niezbyt przyjaznym otoczeniu, plamki wychodza na wierzch...
mam ich serdecznie dosyc. jak jedne się goją, mam ładną buzię przez gora 2 dni i znowu jakies syfy... . ja juz ich nie chce!!!
Mam niestety to samo,I nie mam pojęcia co z tym zrobić
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 19:49   #3015
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Mam okropnie przesuszone policzki na których widnieją blizny i strupki po trądziku,nawet podkład nie pomoże bo i tak wszystko widac.A właśnie zmasakrowalam sobie prawy policzek
I teraz tak boliii...
No i dlaczego to sobie zrobiłaś?

Powiem wam szczerze, że obserwuję od jakiegoś czasu ten wątek i jestem coraz bardziej zdziwiona. Ciągle tylko ktoś pisze, że właśnie się zmasakrował i bardzo żałuje, że podbiegło ropą, że blizny, przebarwienia... A potem kolejna osoba to samo, i kolejna. Skoro wiecie, jak to się kończy, za każdym razem, to PO CO to robicie? Przestańcie męczyć te swoje buzie, już chyba lepiej obgryzać paznokcie
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 20:43   #3016
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Powiem wam szczerze, że obserwuję od jakiegoś czasu ten wątek i jestem coraz bardziej zdziwiona. Ciągle tylko ktoś pisze, że właśnie się zmasakrował i bardzo żałuje, że podbiegło ropą, że blizny, przebarwienia... A potem kolejna osoba to samo, i kolejna. Skoro wiecie, jak to się kończy, za każdym razem, to PO CO to robicie? Przestańcie męczyć te swoje buzie, już chyba lepiej obgryzać paznokcie
jak ktos ma ladna cere to nie zrozumie tego . to jest silniejsze od czlowieka, niestety .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 20:50   #3017
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Nie mam ładnej cery. Właśnie leczę się Differinem, wyglądam obrzydliwie. W tej chwili mam trzy wielkie ropne krosty na żuchwie. No i co mam zrobić? Przekłuć, wycisnąć? Urosną jeszcze większe. Dlatego nic z nimi nie robię, czekam, aż uschną i odpadną, nie da rady inaczej.
jedni potrafia, a inni nie.

ps. choroba, moja wypowiedz znalazla sie wyzej niz pleple . dziwne to!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 20:50   #3018
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nie mam ładnej cery. Właśnie leczę się Differinem, wyglądam obrzydliwie. W tej chwili mam trzy wielkie ropne krosty na żuchwie. No i co mam zrobić? Przekłuć, wycisnąć? Urosną jeszcze większe. Dlatego nic z nimi nie robię, czekam, aż uschną i odpadną, nie da rady inaczej.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 20:59   #3019
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
jedni potrafia, a inni nie.
Ale skoro robi się to raz, drugi, trzeci i za każdym razem skutki są opłakane, to chyba warto trzymać ręce z daleka od buzi, z wyjątkiem zabiegów higienicznych i makijażu? Jeszcze żeby te skutki były krótkotrwałe. Ale przecież od tego ma się blizny. I przebarwienia. I dopiero wtedy jest problem. Moja koleżanka właśnie wymyśla cuda, żeby pozbyć się masy dziurek w skórze po wyciskanych za młodu pryszczach. A na te zabiegi po pierwsze idą naprawdę spore pieniądze, po drugie gwarancji powodzenia nikt nie da. Dziewczyny, nie gniećcie pryszczy, zaprawdę powiadam wam Przecież to nie jest uzależnienie, tylko od waszej woli zależy, czy doprowadzicie skórę do ruiny przez wyciskanie, czy nie.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 21:06   #3020
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Obawiam sie Shadi,ze sama to sobie zrobilasPo prostu po czasie to wszystko widac,caly ten "majstersztyk" wylazi,,mnie sie udalo uniknac dziurek,przebarwien rzecz jasna juz nie-bo kto ma pryszcze ma i plamy.
Jest mi trudno cie pocieszyc,bo przeciez nie powiem,ze to zniknie.Moze w przyszlosci kiedy juz bedziesz zdrowa-zrobisz sobie zabieg glebokiego zluszczania i bedzie cacy(widzilam efekt wiec wiem).Tymczasem jeszcze bardziej staraj sie nie wyciskac bo juz wiesz i widzisz co z tego wychodzi.Jezeli juz to robisz proponuje tykac tylko dojrzale zmiany i tylko przez naklocie wierchu.Same wiemy,ze czasem trzebatylko z glowa trzeba.

U mnie trwa wysyp.Jezeli martwilam sie,ze na 1,11 moge miec niereprezentacyjna gebe,to juz wiem,ze moja obawa sie spelni.Ale nic to,naloze po prostu tapete tego dnia-nie mam tapety juz od jakichs 4 miesiecyto sobie naloze.Nie mam zbyt dobrego nastroju z tego powodu.
Chcialam zluzowac z zorakiem,stosowac rzadziej,ale pomyslalam,ze niech mnie wysypie-szybciej zginie.A juz nadchodzi moja ulubiona pora roku.Zima-moge skryc twarz w szalu,w golfie...
Ehh tak. Myslałam, że mam same przebrawienia, bez dełków a tu heh bum...No niestety samo nie zniknie musze sie z pogodzic, najwyzej będę przestroga dla innych. Z chęcia poszłabym na jakąs dermabrazję, bo na kwasy TCA musiałabym mieć duzo wolnego czasu. Ale znowu ile kasy na to pójdzie, Boże, ale widze ten taki wzrok współczucia u taty wiec zafunduje chyba.

Wysyp po zoracu minie ta skóra tak obłazi i odkrywa wszystko co jest pod spodem, przetrwasz. A według tteorii Klingmana najlepiej jest dawać go aż do granic wytrzymania potem przerwa na anwilzanie i znowu jazda. Ta ma dawać wieksze efekty niż rzadsze, ale czestotliwe stosowanie wiec ja mimo, że linieje daje sobie max. 2 dni lrzerwy i znowu się katuje

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
No i dlaczego to sobie zrobiłaś?

Powiem wam szczerze, że obserwuję od jakiegoś czasu ten wątek i jestem coraz bardziej zdziwiona. Ciągle tylko ktoś pisze, że właśnie się zmasakrował i bardzo żałuje, że podbiegło ropą, że blizny, przebarwienia... A potem kolejna osoba to samo, i kolejna. Skoro wiecie, jak to się kończy, za każdym razem, to PO CO to robicie? Przestańcie męczyć te swoje buzie, już chyba lepiej obgryzać paznokcie
Ja mimo, ze wiem jaki efekt będzie po prostu nie potrafię. To już z besilności, załamania, ehh ze wszystkiego mam ochote sie wyżyć na tej skórze za to, ze taka ejst. Fajnie, że Ty potrafisz sie tak powstrzymać
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 21:23   #3021
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ja mimo, ze wiem jaki efekt będzie po prostu nie potrafię. To już z besilności, załamania, ehh ze wszystkiego mam ochote sie wyżyć na tej skórze za to, ze taka ejst. Fajnie, że Ty potrafisz sie tak powstrzymać
Shadi, masz takie śliczne rysy twarzy, nie masakruj jej sobie Będziesz tego bardzo żałować.
Tak, jak napisałam, jestem teraz skatowana tym Differinem, ale przedwczoraj czy dzień wcześniej niechcący zerwałam sobie ręcznikiem niedojrzałego pryszcza. Poniewaz ropa była na wierzchu, to naprawdę LECIUTEŃKO go docisnęłam, nawet mnie nie zabolało. Jaki efekt? Dzisiaj mam pryszcza-giganta dokładnie w tym samym miejscu. Tak więc tym usunięciem ropy niczego sobie nie wyczyściłam, zakażenie, jak było, tak jest, tylko przez dwa dni nie miałam białego czubka. To jedyne, co tym dociśnięciem osiągnęłam.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 21:51   #3022
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple, dziękuję. Istotnie się zaczerwieniłam jeszcze z buraczkiem pozoracowym musze cudo wygladać. A pomaga Ci ten differin??
No własnie to jest najgorsze, ruszysz cos niepozornie małego a potem szok, bo sie zrobił grr.... Mi już jedna taka jakby grudka siedzi już od tygodnia bo jej nie ruszałam, cała czas pod beznzacne i sie zmneijszyła i dzięki temu jej nie widać. Ah, jaka dumna jestem...
Dobrej nocki dziewczyny
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 22:18   #3023
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Pleple, dziękuję. Istotnie się zaczerwieniłam jeszcze z buraczkiem pozoracowym musze cudo wygladać. A pomaga Ci ten differin??
No własnie to jest najgorsze, ruszysz cos niepozornie małego a potem szok, bo sie zrobił grr.... Mi już jedna taka jakby grudka siedzi już od tygodnia bo jej nie ruszałam, cała czas pod beznzacne i sie zmneijszyła i dzięki temu jej nie widać. Ah, jaka dumna jestem...
Dobrej nocki dziewczyny
No to super, czyli jednak można
U mnie jak na razie Differin działa piorunująco, ciągle wychodzą mi nowe duże pryszcze. Bardzo często jestem w podłym nastroju Zwłaszcza, że to trwa juz od przeszło trzech tygodni. Ale trudno - muszę przez to przejść. Pocieszam się tym, co piszą inne differinowe "kuracjuszki" - że to mija i skóra jest jak nowo narodzona
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 05:29   #3024
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

i znów kolejny wieczór wyciskania miałam, oczywiście zaczeło sie od jedego niedociśniętego dzień wczesniej, a reszta jakoś już sama poleciała jak ja tego nienawidzę, człowiek wpada w jakiś trans czy co, nie kontroluje się wogólę wtedy, nie ma mowy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 07:15   #3025
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

czytalalam ten watek (moze nie caly bo stal sie bardzo obszerny) i podzialam bol nalogowych wyciskaczek co prawda nie skubie sobie czola, czy nie wyczyniam innych tym podobnych rzeczy ale wyciskam wszystko co obce na mojej twarzy czasem jak juz sobie cos wycisne i mama zobaczy ze pogorszylam tylko stan to mowi : ten nie nadawal sie do wycisniecia. a ja panikuje ze tak mi na zawsze zostanie :P u mnie jest tak, ze zawsze mam cos negatwnego na tej buzi. zawsze! i nagorzej przezywam kiedy dopowadze cere do porzadku a tu znowu jakis pryszczyk! albo i wiecej
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 08:01   #3026
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

bluegirl bat dla Ciebie .

Pleple no to musimy brac z Ciebie przyklad z tym nieruszaniem buzki .

ja sie wymazialam teraz izotrexem na czole, a na wieczor posmarowalam inne czesci buzki .

jakos gardlo mi siada . moj maly synio mnie zarazil . w nocy to mialam taki bol gardla, ze nie moglam spac i kilkanascie razy sie budzilam w nocy . oby to szybko minelo.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 15:20   #3027
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA-oby to nie bylo nic powaznego.
Ja,coz,wygladam zle,ale od jutra biore urlop i postanowilam sie luszczyc do bolu z godnie z tym co mowila Shadi.Ten wysyp sie kiedys skonczy,koniec rozpaczania,moje ropniaki rosna i umieraja(same).Zmykam cos porobic czyli sprzatac
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 15:48   #3028
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ania nie dawaj się chorobie
cięzkie jest życie wyciskaczek, zawsze jakieś przeszkody, zawsze pod górkę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 16:29   #3029
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja wczoraj uczyłam sie do sprawdzianu kilka godzin i przy okazji pięknie wydziubałam sobie kilka kolejnych blizn, jak nie dziur Ja juz nie wyrabiam, ta choroba wymaga ode mnie za dużo cierpliwości i silnej woli, nie wytrzymuje juz po prostu, staje sie to dla mnie zmorą dnia codziennego, a z drugiej strony przez moją w pewnym sensie bezradność, jest mi obojętne czy po kolejnym dziubaniu dojdzą mi jakieś blizny, dziury bo i tak już mam dużo i nawet nie będzie widać potem róznicy a teraz przynajmniej nie będe się wstydziła wstrętnego zaropialca.... Przepraszam jeśli kogoś tym zdemotywowałam, ale pisze co myśle, może mi przejdzie, we mnie jest tyle sprzeczności.... widac że jestem za młoda, żeby to wszystko pojąć, moja głupota mnie przeraża, a zarazem nie potrafie wybrać czegokolwiek. Wyciskanie jest silniejsze ode mnie, a najgorsze jest to że tak z pozoru błache "przyzwyczajenie" może wpływać na nasz humor i ogólnie można powiedzieć nawet całe życie bynajmniej w moim przypadku tak jest... Przepraszam, za ten post pewnie nie powinnam go w ogóle napisać
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 16:47   #3030
efek88
Przyczajenie
 
Avatar efek88
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja sie goje i goje po ostatnim wyciskaniu (9 dni temu) i cos zagoic sie to nie moze. Mam ostatnio problemy z broda i ciagle kolo ust cos wyskakuje. Ale jakos wysuszam i daje rade.

ale nie wytrzymam z tym - mialam takiego syfka ktory podczas mycia twarzy pekl - ja spanikowalam ze bakterie wredne zaraz po calej twarzy mi sie roejda, ogolnie wielka panika. Ale jakos sie zagoilo ale slad mam, mimo ze nie wyciesnelam, strupka nie zdrapalam. I tak źle i tak niedobrze

ale jakos damy rade, bo co mamy nie dac. najlepiej nic nie wyciskac, bo tak sie zaczyna a potem wpada sie w trans i leci wszystko po kolei. Wysuszac te paskudy, niech znikaja z naszych buziek.

A wekend z TZ sie udal, tlyko on tak lubi buzi mojej dotykac, odgarniac wlosy z twarzy..... ostatnio mialam juz cere podleczona, gladko pieknie. I dla niego postaram sie zeby tak bylo - to bedzie taka moja motywacja!

trzymajcie sie dziewczynki dzielnie, pozdrawiam cieplutko
efek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.