prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-13, 18:08   #1
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597

prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?


Witajcie,
Doradźcie mi proszę , jaką zabawkę powinnam kupić dla niespełna dwuletniej chrześnicy? idzie mikołaj więc pomału musze sie rozejrzeć za jakims prezentem... sęk w tym, że sama dzieci nie posiadam, wiec nie jestem za bardzo w temacie lalek, zabawek dziecięcych... mała w lutym skonczy 2 latka... myślałam o jakiejś lalce... a może puzzle? help
bede wdzięczna za wszelkie sugestie
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 21:59   #2
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?

Hej Na co dzień pracuję z dziećmi, więc chętnie Ci doradzę, określ tylko jaki masz budżet i co jest dla Ciebie priorytetem jeśli chodzi o prezent Wiem, że niektórzy kupują prezent tak naprawdę dla rodzica nie dla dziecka, zależy im, żeby prezent był duży, kolorowy albo jakiś tam, więc fajnie jakbyś coś uściśliła. Ja jestem, z racji zawodu, zwolenniczką zabawek, które rozwijają, ale chętnie doradzę też w kwestii zabawek innych niż edukacyjne
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 17:30   #3
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?

no właśnie wszystko zależy od tego ile chcesz na taki prezent przeznaczyć
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 21:31   #4
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej Na co dzień pracuję z dziećmi, więc chętnie Ci doradzę, określ tylko jaki masz budżet i co jest dla Ciebie priorytetem jeśli chodzi o prezent Wiem, że niektórzy kupują prezent tak naprawdę dla rodzica nie dla dziecka, zależy im, żeby prezent był duży, kolorowy albo jakiś tam, więc fajnie jakbyś coś uściśliła. Ja jestem, z racji zawodu, zwolenniczką zabawek, które rozwijają, ale chętnie doradzę też w kwestii zabawek innych niż edukacyjne
Planuję przeznaczyć ok. 70 - 80 zł. Myślę, że za tą cene napewno kupię coś przyzwoitego nie chce prezentu dla rodzica, tylko dla dziecka, jednak nie wiem co mała lubi... rzadko ją widuję, więc cięzko mi określic jej upodobania. Mysle ze tak naprawde cięzko trafić w gust takiego małego człowieka... chociaz zabawki edukacyjne tak jak wyzej proponujesz - jestem za. Pytałam koleżanki w pracy ( ma 3 dzieci) , mowila coś o puzzlach takich dużych dla dwulatków, jej zdaniem rozwijają dziecko... ale czy mała sie ucieszy z puzzlii, kto to wie? będę wdzięczna za wszelkie pomysły i sugestie
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 12:16   #5
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?

Moja córka ma 2 lata i 2 miesiące i uwielbia puzzle. Mamy kilka rodzajów z czuczu i zielonej sowy. Poza tym lubi bawić się klockami i lalkami. Na Mikołaja kupiłam jej grę memory z czuczu, a pod choinkę na pewno dostanie zestaw filiżanek do herbatki i drewniane warzywa
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 12:56   #6
Gocia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 334
Dot.: prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?

Może namiot lub tego typu? O ile nie ma, a jest miejsce w mieszkaniu. Puzzle też powinny być OK. Chyba najlepiej zajrzeć do sklepu i rozejrzeć się, co mają.
__________________
Anime: https://aninote.pl/user/Gocia
Gocia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 18:49   #7
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?

No myślę, że puzzle to fajny pomysł np. puzzle warstwowe, albo piankowe. Polecam też klocki sześcienne z których można ułożyć 6 obrazków, przewlekanki, proste memory, domino, dopasowywanki np. cienie i wszelakiego rodzaju drewniane zabawki. Polecam przejrzeć katalog moje bambino od strony ok. 300 i coś sobie wybrać, zamawiać, szczerze mówiąc, warto np. na allegro lub poszukać czegoś z katalogu w sklepie, bo na MB jest dość drogo . Katalog http://www.mo☠☠☠ambino.pl/galeria/ka..._2016cz1/#/319
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 13:54   #8
paulinalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?

Ja polecam Lego Duplo. Mój 1,5 roczny synek uwielbia zabawę tym pociągiem. Uważam, że jest warty swojej ceny. Klocki są większe, dzięki czemu dopasowują się do rączki małego dziecka. Mają żywe barwy i uczą kreatywności. Dzięki cyferkom na klockach w przyszłości połączymy zabawę z nauką liczenia. Zestawy można dobrać do każdego przedziału wiekowego i są ze sobą kompatybilne. Szczerze polecam.
paulinalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 15:02   #9
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: prezent na mikołaja dla dwuletniej chrześnicy?

Ja polecam zabawki firmy fisher price są porządne, dobre jakościowo, duży wybór, mój synek uwielbia je. Są to zabawki edukacyjne, które uczą. Najlepiej poszukać na allegro bo najtaniej.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-29 16:02:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.