Therm Line - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-22, 13:38   #31
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Thermline

Nie wiem, jak u innych, ale u mnie jak leci waga to i wymiary bardzo, więc powoli spodnie zaczynają na mnie wisieć z czego jestem zadowolona no i zmotywowały mnie sukcesy więc myślę o diecie kapuścianej ale jeszcze się zastanowię

lil`sexy: ja też bym chciała lubić sport, ale niestety mam calkiem inne zainteresowania
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 13:49   #32
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Thermline

Wcześniej dość scepytcznie podchodziłam do wszelkich tabletek wspomagających odchudzanie, ale teraz zaczynam się zastanawiać. Zmieniam sobie styl życia, ćwiczę i staram się jeść zdrowo. Efekty są - 3kg w 2,5 tygodnia i parę centymetrów tu i ówdzie. Dodatkowo od wczoraj zaczęłam stosować massager Oriflame. Jak myślicie, warto do tego dorzucić Thermline czy lepiej nie przesadzać?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 13:58   #33
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Thermline

akane ja bym na Twoim miejscu poczekała jeszcze chwilę z dorzucaniem czegokolwieki dorzuciłabym np za 3 -4 tyg jak wagi i cm nie bedziesz gubić tak łatwo jak zawsze idzie na początku
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 14:01   #34
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Thermline

No właśnie dlatego przede wszystkim się zastanawiałam Żeby na początek nie było tego za dużo. Dzięki za radę! Poczekam
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:23   #35
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Thermline

Dziewczyny,zainteresowaly mnie te tabletki,tylko jest taka sprawa..Pisalyscie,ze one podnosza temperature ciala,a ja niedlugo wybieram sie do Egiptu i chcialam je sobie tam zaczac brac..Bo w Polsce ostatnio troche kiepsko u mnie ze sportem,a tam w hotelu bede miala duuuzy basen wiec bede czesto plywac..Ale czy na pewno moge je wziasc do takiego cieplego kraju??Czy temperatura tam panujaca i branie tych tabletek moga na mnie zle wplynac??
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:55   #36
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Thermline

Myślę, że nie powinno być problemów, bo thermline to skuteczny ale dosyć delikatny środek. Spróbować nie zaszkodzi - zawsze możesz odstawić jak poczujesz, że w połączeniu z gorącym klimatem to dla Ciebie jednak za dużo
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 22:16   #37
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Dot.: Thermline

dziewczyny możecie mi powiedzieć czy to są tabletki (duże?) czy może kapsułki?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-22, 22:23   #38
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Thermline

kapsułki - dosyć spore, ale ja tam problemów z połykaniem nie mam. Tylko nie wsadzaj nosa do pudełka, bo strasznie śmierdzą
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 22:58   #39
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Dot.: Thermline

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
kapsułki - dosyć spore, ale ja tam problemów z połykaniem nie mam. Tylko nie wsadzaj nosa do pudełka, bo strasznie śmierdzą
Buuuu no to niestety kapsułki nie są dla mnie. Nie połknę i tyle No nie mogę
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 06:39   #40
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Thermline

Cytat:
Napisane przez Nora
Buuuu no to niestety kapsułki nie są dla mnie. Nie połknę i tyle No nie mogę
No to muszę Cię zasmucić, bo większość tych środków jest w kapsułkach
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 08:55   #41
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: Thermline

jak takie dobre to wybiore się do apteki i też kupie! Informujcie o rezultatach!
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-23, 12:33   #42
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Thermline

Ja jeszcze o rezultatach nic nie mogę powiedzieć, bo dopiero 3 dzien je biorę, ale czuję, że działają Normalnie jak ćwiczę to potrzebuję ok. 15-20 minut, żeby się rozgrzać, a z thermline już po 5 jestem cała mokra
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 18:01   #43
trzykrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Thermline

hej,dziewczyny
Śledzę forum od jakiegoś czasu i wreszcie odważyłam się napisać;-) Chętnie dołączyłabym do grona zadowolonych użytkowniczek Thermline - tylko, szczerze mówiąc, obawiam się efektu yo-yo W końcu terapia kiedyś się kończy - i co wtedy? czy nie będę mieć problemów z metabolizmem? czy stracone kilogramy nie wrócą (nie daj Boże, z nawiązką) ;-) poradźcie, bać się czy brać ?;-D
trzykrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 18:43   #44
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Talking Dot.: Thermline

niestety nie wiem czy nie bedzie pozniej efektu jojo, bo caly czas je przyjmuje, ale wydaje mi sie, ze mimo wszystko duzo latwiej jest utrzymac wage niz schudnac, przynajmniej w moim wypadku

poza tym zgadzam sie z gradisca na poczatku latwo sie chudnie i jesli teraz sa efekty to mozna z braniem tyvh tabletek poczekac do momentu kiedy waga sie zatrzymuje i ani rusz, wtedy strasznie sie obniza motywacja i te tabletki dzieki swemu dzialaniu moga naprawde pomoc.
pozdrawiam cieplutko wszystkie wizazanki zmagajace sie ze swoja waga
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 20:22   #45
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Thermline

Efekt jojo pojawia się tylko po stosowaniu diet odchudzających, bo stracone kilogramy to w dużym stopniu odwodnienie. Poza tym kiedy się odchudzasz zwalnia się metabolizm. Po thermline przyspieszasz spalanie tłuszczu poprzez podniesienie temp. organizmu - nie ma to żadnego wpływu na trawienie. Dlatego też efekty utrzymują się dłużej i trzeba się pożądnie postarać, żeby ponownie przytyć
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 20:28   #46
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Thermline

Wtrącam się - Lil, a jak ze skórą? Zawsze kiedy manipuluję coś z metabolizmem narażam się na wysyp pryszczy itp niespodzianki. Jak skóra to znosi?
Oczywiście pocenie uznaję za plus (bo wypaca się też trucizny itd)

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 20:40   #47
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Thermline

Niestety, przy zwiekszaniu tempa metabolizmu, czyli przemiany materii moga pojawiac sie rozne niespodzianki na skorze i cerze, polega to na tym ze organizm szybciej przetwarza i rozklada rozne skladniki co objawia sie wlasnie wypryskami, zwiekszonym przetluszczaniem sie cery itd, dlatego lepiej w momencie kuracji nie przyjmowac produktow ktore wzmagaja powstawanie wypryskow np czekolady.
Ja osobiscie na swoja cere nie narzekam, ale stosuje thermline juz jakis czas i od wczoraj zauwazylam zwiekszone przetluszczanie sie cery i kilka niespodzianek
Niestety nie ma nic za darmo
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 20:40   #48
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Thermline

Mając 16 lat mogłabym zacząć brać to cudo??
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 20:48   #49
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Thermline

Raczej nie ma medycznych przeciwskazań co do wieku przyjmowania Thermline, coc zaleca sie przyjmowanie przez osoby dorosle, nie twierdze ze nie jestes dorosla, ale Twoj organizm jeszcze nie osiagnol dojrzalosci, jestes w trakcie jej osiagania i to bedzie trwalo do 25 roku zycia
Lecz z tego co moge sie wypowiedziec, jesli nie masz uczulenia na zaden ze skladnikow preparatu, nie masz problemów z sercem, a masz problem z nadwaga to nie widze przeciwskazan, to nie jest preparat agresywny
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-23, 20:48   #50
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Thermline

Dziękuję Kasieńko.
Na dwoje babka wróżyła - ja bym się trochę bała takie specyfiki brać właśnie ze względu na skórę. Z drugiej strony - nie wiem czy nie wpływa to na hormony (tzn moje własne). Bardzo boję się rozregulownia organizmu. Od mojej ginekolog (która jest również endokrynologiem) wiem że CLA i L-karnityna są obojętne dla hormonów (niezależnie od tego czy się bierze piguły czy nie) ale z waszych wypowiedzi wynika, że Thermline to nie co większy kaliber.
Muszę zasięgnąć więcej informacji.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 21:10   #51
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Thermline

Wcześniej już podawałam link gdzie wsystko jest dokładnie opisane: http://www.olimp-supplements.com/azu/

Jeśli chodzi o skórę to nie zauważam żadnej różnicy, ale ja ogólnie nie mam żadnych problemów z cerą - szczęściara ze mnie

Agosek napisz coś więcej o sobie - wiesz ile chciałabyś zrzucić, czy nie masz żadnych problemów ze zdrowiem itd. to może coś wspólnymi siłami Ci doradzimy

Ja np. nie mam nadwagi i raczej szczupła jestem, ale mój brzuch mi się nie podoba. Sięgnęłam po Thermline, bo w wakacje mam dużo czasu na ćwiczenie, a pojawił się typowy zastój, który każdy kto dużo ćwiczy musi przejść, a nie chcąc marnować czasu postanowiłam się wspomóc
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 21:42   #52
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Thermline

Lil - skorzystałam z linka już wcześniej i skład wygląda przyjaźnie (chociaż nigdy nic nie wiadomo a ja chucham na zimne ). Poczekam jeszcze na opinie dziewczyn.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 21:50   #53
trzykrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Thermline

Dzięki za rady, trochę mnie uspokoiłyście z tym (tfu!) ew. powrotem do poprzedniej wagi... no już prawie podjęłam decyzję o kupnie tego cuda. Trzymajcie za mnie kciuki
trzykrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 22:25   #54
trzykrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Thermline

...ja właściwie też specjalnie nie mam nadwagi,ale... ostatnio ni z tego, nie z owego zaczęłam przybierać na wadze - zwłaszcza brzuszek (witajcie, towarzyszki niedoli), uda i pupa zaczynają wyglądać niepokojąco... nie chcę się katować dietami, bo i w zasadzie nie muszę (chyba)... ale może by się przydało podkręcić przemianę materii w energię. Choć zaczynam też myśleć o poważnej zmianie nawyków żywieniowych - jakiś Montignac czy inny South Beach, byle rozsądnie i bez paniki. Ale na razie nie umiem sobie odmówić arbuzów i czekolady... może jakoś stopniowo?
Dodam, że od jakiegoś czasu biorę tabletki hormonalne, niby nie taka duża dawka, ale obawiam się, że to ma związek z okrąglejszym brzuszkiem
Na pociechę mam jakby okrąglejszy biuścik
Myślicie, że w mojej sytuacji Thermline to dobry pomysł? A może np. mniejsza dawka? Tylko czy wówczas w ogóle zadziała?
trzykrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 22:29   #55
trzykrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Thermline

Aha, w sprawie brzuszka dodam, że ćwiczę szóstki i chyba coś dają... jakiś basen, rowerek też bywa, staram się w miarę regularnie ruszać... ale nie chcę już przybywać na wadze... nawet ze 2 kg mniej by mnie ucieszyło
trzykrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 22:52   #56
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Thermline

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Agosek napisz coś więcej o sobie - wiesz ile chciałabyś zrzucić, czy nie masz żadnych problemów ze zdrowiem itd. to może coś wspólnymi siłami Ci doradzimy
No to tak: przy wzroście 150 cm ważę jakieś 49-50 kg (nie wiem ile dokładnie bo moja waga łazienkowa zawsze trochę oszukuje ), wg. tego BMI mam w normie, bo jakieś 22,(2), ale jestem malutka i dlatego wolałabym być szczuplejsza, zrzucić 4 do max 6 kg, bo mieśnie to ja mam ale na nogach (od kolan w górę) i na ramionach to schowały się trochę pod tłuszczowa wyściółką , która pozostała mi po latach wybitnie dziecięcych , problemów zdrowotnych nie mam, alergię tylko na pyłki traw i na domowe futrzaste albo pierzaste stworzenia (wyłączając psa i kota)

a może macie jakieś zastępcze propozycje dla mnie, byłabym zdecydowanie wdzięczna
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 07:59   #57
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Thermline

Przede wszystkim witam w gronie malutkich, ja mam 158 i też niziutka jestem Myślę, że spokojnie możesz brać thermline lub lady therm (troszkę delikatniejsze). Waga w normie - jak najbardziej - zależy też jakiej jesteś budowy. Jeszcze jedno: jeśli ćwiczysz to jak często?
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 14:58   #58
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Thermline

Thermline nie wplywa na gospodarke hormonalna, jest to obojetny srodek

Ja chcialabym schudnac teraz jakies 7 kilogramow, to bym wazyla 52 kg przy wzroscie 168, wiec ok z takiej wagi jestem zadowolona, teraz tez nie powiem ze wygladam zle, ale chcialabym wygladac szczuplo a teraz wygladam normalnie jesli wiecie o co mi chodzi
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 15:24   #59
trzykrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Thermline

[QUOTE=kasienka2883]Thermline nie wplywa na gospodarke hormonalna, jest to obojetny srodek

Dzięki wolałabym nie być postawiona przed dylematem - albo tabletki anty albo ładna sylwetka...(albo drastyczna dieta...). A w moim przypadku, niestety, chyba przez te tabletki mi się przytyło...
trzykrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 15:56   #60
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Thermline

Kasieńko - no to mnie uspokoiłaś Zerkaam na skład i nie znalazłam tam nic niebezpiecznego (no może oprócz l-tyrozyny ale tego też dodają do tabletek na polepszenie myślenia )
Dzięki za info!

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 09:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.