Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 04:44   #4231
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Zobaczcie jaka fajna tecze dzis widzialam
ImageUploadedByWizaz Forum1369021448.109865.jpgImageUploadedByWizaz Forum1369021459.920202.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1369021416.480028.jpg (99,8 KB, 19 załadowań)
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 05:40   #4232
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Odp: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Fewciu wielkie gratulacje za chrzciny
Nastepny taki sped to chyba na komunie?

Lenova wlasnie, jak tam kochana?

Calawdeszczu, Marsi, sszkoda, ze zdjec nie porobilyscie


W takim razie zaczynam doceniac moja mame, wczoraj mnie opieprzyla, ze Pietraszko mial body z krotkim rekawkiem - 30st jak nic, mnie zjaralo na czerwono, bylysmy ponad 2godz na spacerze plus caly dzien w cieniu na tarasie. Wiec ja od razu wizje ze mama leci z bluza i dlugimi spodenkami - a ona z bodziakiem bezrekawnikiem mi przylatuje i ze ona mu ten bezrekawnik ubiera bo Maly sie zaparzy


My dzisiaj pobudka chwila po 5 - Pietraszko zaczal tak histerycznie piszczec i wrzeszczec...... Rany,,pierwszy raz u niego slyszalam takie tony, juz nieraz sie budzil ze cos mu sie snilo niedobrego i krzyczal, ale dzisiaj pierwszy raz az tak przerazliwie i glosno. Mam nadzieje, ze nic sobie sasiedzi nie pomysleli bo autentycznie plakal tak, jakby ktos mu ogromna krzywde robil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 05:53   #4233
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Ale sie moja mala popsula...dzis w nocy obudzila sie ok.23 po 3 godzinach spania wd wlasnym lozeczku, zjadla i zasnela dalej, ale po 5 minutach wrzask i tak nam sie zeszlo ze 2 godziny, w koncu wzielismy do nas i z nami przespala bez pobudki 5 godzin....he??? O co chodzi....

Tak sie wkleja we mnie w nocy jak spi, ze szok...

Moze to lek separacyjny jakis???

A no i,ulewa takim serkiem, kwasnym...moze to jej przeszkadza...bo placze i pozniej ulewa...
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 05:59   #4234
bijkora
Rozeznanie
 
Avatar bijkora
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 869
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Nadia już od 3 dni drze się jak opętana.. Leży sobie spokojnie na łóżku, albo się bawi i nagle tak wyje.. Może taka maruda przez te upały
__________________
Od 20.01.2013 mama Nadii


Włosomaniaczka

______________
Remont siebie 6 5 4 3 2 1
bijkora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 06:14   #4235
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny

H. zobaczyła dziś bladziutką kreseczkę

3mamy za nią kciuki! i życzymy wszystkiego dobrego i szczęśliwego rozwiązania!
H. jeśli tu zaglądniesz to wiedz, że jesteśmy z Tobą całym sercem i na prawdę strasznie się cieszymy, że znowu będziesz mamusią styczniowo - lutową
woooooooow! super!! trzymam kciuki!!
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość

Aha Deli, ja wlasnie parasolki do wozka nie mam, ale chyba bede musiala kupic na wakacje, a co, spada ciagle???

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

.
co ja przymocuje to sie giba na wszystkie strony ;/ wrrr

Wczoraj caly dzien poza domem az milo. A wczoraj nie mialam czasu na nauke to od 6 siedze i robie makiete na infe. Ble..
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 06:28   #4236
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez ewadylewska Pokaż wiadomość
Ale sie moja mala popsula...dzis w nocy obudzila sie ok.23 po 3 godzinach spania wd wlasnym lozeczku, zjadla i zasnela dalej, ale po 5 minutach wrzask i tak nam sie zeszlo ze 2 godziny, w koncu wzielismy do nas i z nami przespala bez pobudki 5 godzin....he??? O co chodzi....

Tak sie wkleja we mnie w nocy jak spi, ze szok...

Moze to lek separacyjny jakis???

A no i,ulewa takim serkiem, kwasnym...moze to jej przeszkadza...bo placze i pozniej ulewa...
Taki etap moja też to przechodziła

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Fewciu wielkie gratulacje za chrzciny
Nastepny taki sped to chyba na komunie?

Lenova wlasnie, jak tam kochana?

Calawdeszczu, Marsi, sszkoda, ze zdjec nie porobilyscie


W takim razie zaczynam doceniac moja mame, wczoraj mnie opieprzyla, ze Pietraszko mial body z krotkim rekawkiem - 30st jak nic, mnie zjaralo na czerwono, bylysmy ponad 2godz na spacerze plus caly dzien w cieniu na tarasie. Wiec ja od razu wizje ze mama leci z bluza i dlugimi spodenkami - a ona z bodziakiem bezrekawnikiem mi przylatuje i ze ona mu ten bezrekawnik ubiera bo Maly sie zaparzy


My dzisiaj pobudka chwila po 5 - Pietraszko zaczal tak histerycznie piszczec i wrzeszczec...... Rany,,pierwszy raz u niego slyszalam takie tony, juz nieraz sie budzil ze cos mu sie snilo niedobrego i krzyczal, ale dzisiaj pierwszy raz az tak przerazliwie i glosno. Mam nadzieje, ze nic sobie sasiedzi nie pomysleli bo autentycznie plakal tak, jakby ktos mu ogromna krzywde robil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj biedny Pietraszko, a sąsiadami się nie przejmuj

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaka fajna tecze dzis widzialam
Załącznik 5255644Załącznik 5255645
Super nigdy takiej prostej jeszcze nie widziałam

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
woooooooow! super!! trzymam kciuki!!


co ja przymocuje to sie giba na wszystkie strony ;/ wrrr

Wczoraj caly dzien poza domem az milo. A wczoraj nie mialam czasu na nauke to od 6 siedze i robie makiete na infe. Ble..
Rozumiem Cię . Ja w sesji po nocach robiłam projekty po nocach, albo mąż mi robił
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 06:44   #4237
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Ninagg, ale minie???

Dlugo u Ciebie trwal??
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 06:57   #4238
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cześć
Już wczoraj nie pisałam tego co mi usuneło bo nerwy mi puściły na dobre
Może i bym wzięła kilka głębokich wdechów (Illusion) ale te wykorzystałam na Oskara Taką histerię mi urządził że myślałam że wyjde z siebie i stanę obok. Brzuch go bolał czego skutki jeszcze w nocy odczuwałam Jakoś za setnym razem mi usnął

Może dziś wam napisze jak czas pozwoli i humor dopisze. Ale nie będzie już to samo
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 06:59   #4239
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

A nam tez szybko i aktywnie minął weekend. W sobotę pożegnaliśmy szwagra pojechał znów do "La FRANCE". Potem wybraliśmy się do parku miniatur w Krajnie pod Kielcami. Było fajnie i przyjemnie. Wróciliśmy do domu padnięci. Wczoraj pojechaliśmy na wycieczkę na Święty Krzyż i też się wyspacerowaliśmy niemiłosiernie. Ola była zachwycona i radosna nasza mała dzielna turystka. Można ją wozić a ona jest szczęśliwa.

Moja Ola od soboty o 19 zasypia snem nocnym. W sobotę jej odpuściliśmy kąpiel tylko daliśmy jeść bo się kręciła ok 21. Wczoraj też nie wyczaiłam że ona już do nocnego spania się szykuje i o 21 ją wybudziliśmy delikatnie szybka kąpiel jedzonko i odłożyłam do łóżeczka już śpiącą. Dziś o 6.30 zjadła i śpi dalej czyli już 13 godzinę Mój mały śpioch. Za to w dzień to z 2 drzemki po 15 min, ale czego się spodziewać jak śpi tyle w nocy.

Dziś mam tyle planów muszę mieszkanie posprzątać, bo nie mogę patrzyć na ten syf a u nas chłodniej więc muszę wykorzystać. W te upały nie mogę nic ciężkiego robić bo zaraz mam mroczki przed oczami, ale to następstwa wypadku z dzieciństwa.
Do tego muszę na zakupy się wybrać, poskładać pranie (a mam tego dwa fotele). wstawić nowe, bo już kosz pełny. No i muszę ruszyć moją pracę inżynierską, bo leży i kwiczy.

Fewciu, Lenova - Gratuluję udanych chrzcin.

Spóźnione życzenia dla Agatki i Shade (chyba dobrze napisałam) - Dziewczynki Wszystkiego najlepszego co może Was spotkać.

Onatella - tobie też życzę Wszystkiego Najlepszego i co tylko możesz sobie wymarzyć.

Do czegoś miałam sie jeszcze odnieść, ale już nie pamiętam.

Udało mi się też nadrobić klub a miałam dobre parę stron, muszę jeszcze tylko aktualne zdjęcia naszych bobasów obejrzeć.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:01   #4240
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

dzień dobry!

wpadam się przywitać i lecę.

W środę dwa zaliczenia a ja daleko w lesie boję się jak cholera! Anusia wstała już o 6, więc właśnie urządza sobie pierwszą drzemkę, a ja muszę rozpakować zmywarkę i do notatek. Na szczęście mam kochaną teściową, która powiedziała, że dopóki nie zdam tych egzaminów w środę to ona będzie dla nas gotować, żebym nie marnowała czasu i jak będzie w domu (po pracy) to będzie się znajmować Anią

Powiem wam, że weekend miałam mega udany, jakoś tak... coś się zmieniło między mną a TŻ...na lepsze? było dobrze, ale w ten weekend poczułam takie motyle w brzuchu jakbyśmy się dopiero poznali i on chyba też jest cudownie!!

miłego dnia! zapowiada się piękna pogoda, więc pewnie gdzieś na dworze będziecie spędzać czas
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:05   #4241
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

My też wczoraj bylismy cały dzień na dworze, pod wieczór zrobilismy grila ale dla Bartusia było już za długo bo o 19 zaczął marudzić, wzięłam go do domu na nasze łóżko i znowu poczuł się jak u siebie i się śmiał.

A co robicie jak jest 25 czyli ciepło i można spokojnie założyć krótki rękawek ale wieje tak że wszystko na podwórku przewraca. Czy bardzo mocny wiatr jest powodem do załozenia długiego rekawka

Wczoraj znowu zagiełam teściową, mówi do mnie no ty to już na pewno nie karmisz piersią a ja że cały czas tak samo czyli 3 razy na dobę. Oczywiście później znowu mi wmawiała że pokarm zaraz zaniknie całkowicie ale ona mi to już wmawia od 3 miesięcy
__________________
26.02.2013 Bartuś
18.11.2014 Kajtuś

Edytowane przez iffonka7
Czas edycji: 2013-05-20 o 07:13
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 07:12   #4242
bijkora
Rozeznanie
 
Avatar bijkora
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 869
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Jak Was czytam, to sobie myślę że Nada jest chyba mistrzem spania
Śpi od 20 do 6, potem czas na mleczko, zasypia znów i śpi do 8, potem z 2 godziny pajacowania i znów śpi około godziny, potem znów wariacje i spanie i tak dalej ogólnie to śpi co 2-3 godziny minimum przez godzinę, jeśli jesteśmy na dworze to i ponad 3h przespać potrafi. To dopiero śpioch Nie to co ja, mam taki rytm dnia, że najczęściej kładę się po 23, a śpie do 6, tak już od kilku lat
__________________
Od 20.01.2013 mama Nadii


Włosomaniaczka

______________
Remont siebie 6 5 4 3 2 1
bijkora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:14   #4243
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Fewciu wielkie gratulacje za chrzciny
Nastepny taki sped to chyba na komunie?

Lenova wlasnie, jak tam kochana?

Calawdeszczu, Marsi, sszkoda, ze zdjec nie porobilyscie


W takim razie zaczynam doceniac moja mame, wczoraj mnie opieprzyla, ze Pietraszko mial body z krotkim rekawkiem - 30st jak nic, mnie zjaralo na czerwono, bylysmy ponad 2godz na spacerze plus caly dzien w cieniu na tarasie. Wiec ja od razu wizje ze mama leci z bluza i dlugimi spodenkami - a ona z bodziakiem bezrekawnikiem mi przylatuje i ze ona mu ten bezrekawnik ubiera bo Maly sie zaparzy


My dzisiaj pobudka chwila po 5 - Pietraszko zaczal tak histerycznie piszczec i wrzeszczec...... Rany,,pierwszy raz u niego slyszalam takie tony, juz nieraz sie budzil ze cos mu sie snilo niedobrego i krzyczal, ale dzisiaj pierwszy raz az tak przerazliwie i glosno. Mam nadzieje, ze nic sobie sasiedzi nie pomysleli bo autentycznie plakal tak, jakby ktos mu ogromna krzywde robil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lady sąsiadami się nie przejmuj. Pietraszkowi pewnie coś się przyśniło niedobrego, albo sprawdzał moc swoich strun głosowych

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
dzień dobry!

wpadam się przywitać i lecę.

W środę dwa zaliczenia a ja daleko w lesie boję się jak cholera! Anusia wstała już o 6, więc właśnie urządza sobie pierwszą drzemkę, a ja muszę rozpakować zmywarkę i do notatek. Na szczęście mam kochaną teściową, która powiedziała, że dopóki nie zdam tych egzaminów w środę to ona będzie dla nas gotować, żebym nie marnowała czasu i jak będzie w domu (po pracy) to będzie się znajmować Anią

Powiem wam, że weekend miałam mega udany, jakoś tak... coś się zmieniło między mną a TŻ...na lepsze? było dobrze, ale w ten weekend poczułam takie motyle w brzuchu jakbyśmy się dopiero poznali i on chyba też jest cudownie!!

miłego dnia! zapowiada się piękna pogoda, więc pewnie gdzieś na dworze będziecie spędzać czas
wspaniale czyta się takie słowa!
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:17   #4244
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
My też wczoraj bylismy cały dzień na dworze, pod wieczór zrobilismy grila ale dla Bartusia było już za długo bo o 19 zaczął marudzić, wzięłam go do domu na nasze łóżko i znowu poczuł się jak u siebie i się śmiał.

A co robicie jak jest 25 czyli ciepło i można spokojnie założyć krótki rękawek ale wieje tak że wszystko na podwórku przewraca. Czy bardzo mocny wiatr jest powodem do załozenia długiego rekawka

Wczoraj znowu zagiełam teściową, mówi do mnie no ty to już na pewno nie karmisz piersią a ja że cały czas tak samo czyli 3 razy na dobę. Oczywiście później znowu mi wmawiała że pokarm zaraz zaniknie całkowicie ale ona mi to już wmawia od 3 miesięcy
No u nas wczoraj było coś koło 25 (może więcej) ale wiatrzycho okropne. Oskar miał na sobie body krótki rękaw i spodenki. To wszystko
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:19   #4245
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez ewadylewska Pokaż wiadomość
Ninagg, ale minie???

Dlugo u Ciebie trwal??
U nas to trwało z tydzień a potem wszystko wróciło do normy
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:21   #4246
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

szaja, odpowiesz? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4163

Podziwiam Was dziewczyny, ze Wy jestescie w stanie cokolwiek zrobic w domu. Kiedy?!
Moje dziecie zasypia tylko na rekach, jak odkladam to budzi sie po 3min. Samo soba umie sie zajac jakies 20-30min, wtedy ja przygotowuje sobie cos do jedzenia na szybciora.
Wiekszosc czasu siedzimy na dworze - zwykle nie spi, ale chociaz nie marudzi jak w domu Ale wtedy samo w domu nic sie nie zrobi niestety

fewciu, super, ze chrzciny udane
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:25   #4247
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Witam sie z rana
Będę potem

Yellow,Bijkora, BRAWA dla dzieciaczków za skończone 4 miesiące
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:28   #4248
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Hej wpadłam tylko napisać jak na chrzcie było i uciekam ,nie mam czasu na razie bo nadal jestem u mamy. Przyjechał też mój brat ze swoim małym i nasze dwa małe bąki sobie razem gugają

Blanka w kościele w ogóle nie spała,słuchała a potem nawet zaczęła gugac na cały kościół. Jak ksiądz wodą polewał to się uśmiechneła . Jestem z niej strasznie dumna. :-D

Fewciu widzę że i Twoja Blanka też wczoraj wyganiała diabełka. Cieszę się że również była grzeczna. My też właśnie dostaliśmy bransoletkę z jej imieniem

Przeczytałam o H. I tak bardzo się cieszę! Mocno jej kibicuje i trzymam kciuki!
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:30   #4249
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
My też wczoraj bylismy cały dzień na dworze, pod wieczór zrobilismy grila ale dla Bartusia było już za długo bo o 19 zaczął marudzić, wzięłam go do domu na nasze łóżko i znowu poczuł się jak u siebie i się śmiał.

A co robicie jak jest 25 czyli ciepło i można spokojnie założyć krótki rękawek ale wieje tak że wszystko na podwórku przewraca. Czy bardzo mocny wiatr jest powodem do załozenia długiego rekawka

Wczoraj znowu zagiełam teściową, mówi do mnie no ty to już na pewno nie karmisz piersią a ja że cały czas tak samo czyli 3 razy na dobę. Oczywiście później znowu mi wmawiała że pokarm zaraz zaniknie całkowicie ale ona mi to już wmawia od 3 miesięcy
To zależy czy ciepły czy zimny ten wiatr, ale z regóły jak jest 25 stopni to mała w samym bodziaku z rękawkami lub bez paraduje lub letnia bawełniana sukienusia albo jeszcze rampers rampers. Jak się ochładza to zaladam ciękie bawełniane geterki i skarpetki a jak już jest naprawdę chłodno np. pod wieczór to zakładam bluzeczkę do tego.
A przy chłodnym wiaterku to sprawę załatwiają tylko te geterki + skarpetki
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 07:33   #4250
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
szaja, odpowiesz? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4163

Podziwiam Was dziewczyny, ze Wy jestescie w stanie cokolwiek zrobic w domu. Kiedy?!
Moje dziecie zasypia tylko na rekach, jak odkladam to budzi sie po 3min. Samo soba umie sie zajac jakies 20-30min, wtedy ja przygotowuje sobie cos do jedzenia na szybciora.
Wiekszosc czasu siedzimy na dworze - zwykle nie spi, ale chociaz nie marudzi jak w domu Ale wtedy samo w domu nic sie nie zrobi niestety

fewciu, super, ze chrzciny udane
Yae tez nie da sie odlozyc w domu. Budzi sie tak samo jak Kubus.
Jednak tesciowa w weekend znalazla na nia sposob.
Kiedy usnie na rekach czy przy piersi, to pod glowke podlozyc kocyk, recznik czy jakikolwiek inny material i potrzymac jeszcze przez chwile. Pozniej razem z kocykiem odlozyc do lozka. Sprobuj, Yae daje sie tak oszukac i spi w najlepsze.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:34   #4251
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Bokeh, widzę Cię! Co tam u Ciebie???
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:37   #4252
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Fewciu wielkie gratulacje za chrzciny
Nastepny taki sped to chyba na komunie?

Lenova wlasnie, jak tam kochana?

Calawdeszczu, Marsi, sszkoda, ze zdjec nie porobilyscie


W takim razie zaczynam doceniac moja mame, wczoraj mnie opieprzyla, ze Pietraszko mial body z krotkim rekawkiem - 30st jak nic, mnie zjaralo na czerwono, bylysmy ponad 2godz na spacerze plus caly dzien w cieniu na tarasie. Wiec ja od razu wizje ze mama leci z bluza i dlugimi spodenkami - a ona z bodziakiem bezrekawnikiem mi przylatuje i ze ona mu ten bezrekawnik ubiera bo Maly sie zaparzy


My dzisiaj pobudka chwila po 5 - Pietraszko zaczal tak histerycznie piszczec i wrzeszczec...... Rany,,pierwszy raz u niego slyszalam takie tony, juz nieraz sie budzil ze cos mu sie snilo niedobrego i krzyczal, ale dzisiaj pierwszy raz az tak przerazliwie i glosno. Mam nadzieje, ze nic sobie sasiedzi nie pomysleli bo autentycznie plakal tak, jakby ktos mu ogromna krzywde robil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnie wczoraj tak było 3 razy. coś się musiało przyśnić. Moja Ola po chwili się uspokaja, tzn. ja ją uspokajam. I zasypia znowu.
Cytat:
Napisane przez bijkora Pokaż wiadomość
Nadia już od 3 dni drze się jak opętana.. Leży sobie spokojnie na łóżku, albo się bawi i nagle tak wyje.. Może taka maruda przez te upały
może coś tam jej własnie dokucza albo sie denerwuje na cos
Cytat:
Napisane przez bijkora Pokaż wiadomość
Jak Was czytam, to sobie myślę że Nada jest chyba mistrzem spania
Śpi od 20 do 6, potem czas na mleczko, zasypia znów i śpi do 8, potem z 2 godziny pajacowania i znów śpi około godziny, potem znów wariacje i spanie i tak dalej ogólnie to śpi co 2-3 godziny minimum przez godzinę, jeśli jesteśmy na dworze to i ponad 3h przespać potrafi. To dopiero śpioch Nie to co ja, mam taki rytm dnia, że najczęściej kładę się po 23, a śpie do 6, tak już od kilku lat
o to to, Ola to samo. Czasem ma jakieś wybryki, że zaśnie np o 17 i wstanie o 5 ale w dzień też co 2-3h ma drzemkę i na dworzu to 3godziny spania muszą być

A co do wczesnego wstawania, ja potrafię wstać rano, ale jak sobie myslę "po co, przecież nie muszę" to śpię dalej Ale teraz trza wstać do Oli o tej 6-7 to jest zdecydowanie lepiej - lepiej się czuję i dzień taki dłuższy, mogę pobejować w piżamie i z kawą i nadal jest wcześnie
Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
No u nas wczoraj było coś koło 25 (może więcej) ale wiatrzycho okropne. Oskar miał na sobie body krótki rękaw i spodenki. To wszystko
Ja Olę trzymam w cieniu no i jak wietrzysko wieje to mi samej jest chłodno, więc zakładam bodziaka z długim, bo zwyczajnie mi jest nieprzyjemnie w krótkim rękawku..
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:47   #4253
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Szaja też chciałam zdjąć ale nie chciałam żeby mnie ciotki powiesiły za kudły

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
W takim razie zaczynam doceniac moja mame, wczoraj mnie opieprzyla, ze Pietraszko mial body z krotkim rekawkiem - 30st jak nic, mnie zjaralo na czerwono, bylysmy ponad 2godz na spacerze plus caly dzien w cieniu na tarasie. Wiec ja od razu wizje ze mama leci z bluza i dlugimi spodenkami - a ona z bodziakiem bezrekawnikiem mi przylatuje i ze ona mu ten bezrekawnik ubiera bo Maly sie zaparzy


My dzisiaj pobudka chwila po 5 - Pietraszko zaczal tak histerycznie piszczec i wrzeszczec...... Rany,,pierwszy raz u niego slyszalam takie tony, juz nieraz sie budzil ze cos mu sie snilo niedobrego i krzyczal, ale dzisiaj pierwszy raz az tak przerazliwie i glosno. Mam nadzieje, ze nic sobie sasiedzi nie pomysleli bo autentycznie plakal tak, jakby ktos mu ogromna krzywde robil
Biedny Pietraszko Mój Iguś wczoraj wieczorem też biedny tak płakał histerycznie że nie wiedziałam jak mu pomóc. W końcu przyssał się do cycka i jadł tak długo jak chyba jeszcze nigdy. I zapocił się przy tym biedny że był calutki mokry, włoski to jak prosto po kapieli I usnął na szczęście. A sąsdiadami się nie przejmuj, ja nawet przez moment o tym nie pomyślałam a okno miałam otwarte.
No a Twoja mama to chyba z innej planety jest
Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
W środę dwa zaliczenia a ja daleko w lesie boję się jak cholera! Anusia wstała już o 6, więc właśnie urządza sobie pierwszą drzemkę, a ja muszę rozpakować zmywarkę i do notatek. Na szczęście mam kochaną teściową, która powiedziała, że dopóki nie zdam tych egzaminów w środę to ona będzie dla nas gotować, żebym nie marnowała czasu i jak będzie w domu (po pracy) to będzie się znajmować Anią

Powiem wam, że weekend miałam mega udany, jakoś tak... coś się zmieniło między mną a TŻ...na lepsze? było dobrze, ale w ten weekend poczułam takie motyle w brzuchu jakbyśmy się dopiero poznali i on chyba też jest cudownie!!

miłego dnia! zapowiada się piękna pogoda, więc pewnie gdzieś na dworze będziecie spędzać czas
Ucz się ucz a będzie dobrze, jeszcze masz trochę czasu do środy. dla tesciowej. I ciesze się że z mężem się układa
Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
A co robicie jak jest 25 czyli ciepło i można spokojnie założyć krótki rękawek ale wieje tak że wszystko na podwórku przewraca. Czy bardzo mocny wiatr jest powodem do załozenia długiego rekawka

Wczoraj znowu zagiełam teściową, mówi do mnie no ty to już na pewno nie karmisz piersią a ja że cały czas tak samo czyli 3 razy na dobę. Oczywiście później znowu mi wmawiała że pokarm zaraz zaniknie całkowicie ale ona mi to już wmawia od 3 miesięcy
Ja ubieram krtóki rękawek + krótkie spodenki (ew. rampers) i biorę cieniutki kocyk i jak naprawdę ten wiatr bardzo mocno wieje to nakrywam ale jak dotąd tylko raz mi się zdarzyło jak mi się autentycznie zimno zrobiło od tego wiatru.
A co do teściowej: a co ją to ku.*wa obchodzi Ja bym nie wytrzymała, już nie raz swojej odpowiedziałam tak że jej w pięty poszło a mój mąż to jest w tym mistrzem



Właśnie była pierwsza kupa po wczorajszej marchewce Chyba nie muszę pisać jaki miała kolor? Normalnie jak prosto ze słoiczka U was też tak było?

Jak ktoś był u nas w odwietkach to wśród prezentów przyniósł coś takiego http://allegro.pl/grzechotka-zawiesz...262248515.html Ja sobie pomyślałam że niezły badziewiak i rzuciłam w kąt. Dzisiaj to znalazłam jak układałam ciuszki w pokoju Igorka, zawiesiłam to między pałąkami na macie edukacyjnej i wiecie że on już godzinę się tym bawi? a ja głupia matka 4 miesiące żałowałam dzieciakowi takiej zabawki
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:47   #4254
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Odp: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

No wlasnie jak wzielam Malego dzisiaj jak tak przerazliwie plakal to nie mogl sie uspokoic, dopiero jak maz sie pokazal i zaczal mowic do niego to Maly sie zorientowal, ze jestesmy i ze to juz nie sen i zaczal sie uspokajac ale dalej krzyczal, jak dostawilam do piersi i przytulilam w pozycji do karmienia to sie uspokoil calkiem i zaczal gugac.

Bijkora, moj tez co 2godz spi, srednio na 30,40 min zasypia.


Hahahaha prawie mamy obrot z pleckow na brzuszek!!!!!!!!!!! Ale sie Maly wkurza, ze mu nie wychodzi hhaahahha za ciezka glowe ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:48   #4255
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Nawijko, nie widziałam wczoraj na co dzień krem BD przeciw odparzeniom - ALE on jest leciuteńki bardzo, nie zostawia takiej warstwy na tyłku jak sudocrem. Na większe odparzenia na razie sudo radził sobie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:01   #4256
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
U nas to trwało z tydzień a potem wszystko wróciło do normy
o to jest nadzieja
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:03   #4257
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Hej laski

No i się u mnie zaczęło... znów nie mam czasu heh;]
dzisiaj zaczynam konkretne poszukiwanie wycieczki wakacyjnej...miały być Kanary..ale my chcemy na 2 tyg..więc tam będzie chyba za drogo.
czekam teraz aż 2 Panie prześlą mi ofertę i czas rezerwować..

Mała dzisiaj zrobiła mi surprise...zostawiłam ją na macie, poszłam do łazienki się umyć..wracam a ona w połowie pokoju ;D mata leży na jednym końcu mieszkania.. tak się turlała, że doturlała taki kawał drogi
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:04   #4258
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

Hej mamuśki!!!
ale naskrobalyscie! chyba juz nie bede cytowac bo zajeloby mi to ze 2 miesiace przelece Was na szybko tylko o ile dziec mi pozwoli

wczoraj bylismy u tesciow na grilu, mlody spisal sie bombastikowo (szczegolnie ze ostatnio jak bylismy to musielismy czym predzej zapitalac do domu bo sie mega wyjec zalaczyl )
lody zostal wynoszony przez ciocie, tesciowa, tylko na dziadka jakos tak srednio reagowal

poszedl spac normalnie bez excesow, wstal co prawda o 4.31 ale po godzinie zasnal przy cycu i spal do uwaga! 8.30!!!

dzs czeka nas marchew + ziemniak, cos czuje ze bedzie sie dzialo! ..

mam nadzieje ze łikiend minal wam superancko
to lece nadrabiac - nara, do zo, pochwa
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:09   #4259
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

hej kochane

nie odzywałam się w weekend bo w sobote rządziyłśmy z caławdeszczu a niedziela- same wiecie jak to jest

no wiec jesli chodzi o spotkanie to bylo fantastycznie
jeju jak to fajnie poznac się w realu, do tego Julia na żywo- to dopiero widok, dziewczyny, ja musialam dotknąć tych włoskow by uwierzyć
Julia jest bardzo grzeczna w porównaniu z moim małym Gargulcem- Rzygaczem no i dużo większa hehe a przecież Leo jest prawie miesiąc starszy


same targi mother and baby do dupy, beznadziejne,gorzej niż w zeszłym roku

lecę zaraz do biedry po piłkę oball- pamiętacie,że dziś mają być????


Gratulacje dla Hosenki to niesamowite,że znów bęzie mamusią styczniowo-lutową,

Onella, spoxnione ale serdeczne życzenia, wszystkiego,wszystkiego dobrego
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:14   #4260
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamusie styczniowo-lutowe 2013 cz III

ale te bajki są teraz do duszy... Gdzie gumisie, smerfy, kultowe animacje Disney'a?

Gratki za skończone miesiące :klaski:

Illusion kupa pomarańczowa bardziej zbita

my już jedliśmy marchewke, dynie, ziemniaka, brokuły, jabłko i wczoraj maleńką kapkę mięska, ale był zły,że tak mało

Szaja, mam prośbę, masz gdzieś jakiś test samooceny który bym mogła młodej dać?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
hej kochane

nie odzywałam się w weekend bo w sobote rządziyłśmy z caławdeszczu a niedziela- same wiecie jak to jest

no wiec jesli chodzi o spotkanie to bylo fantastycznie
jeju jak to fajnie poznac się w realu, do tego Julia na żywo- to dopiero widok, dziewczyny, ja musialam dotknąć tych włoskow by uwierzyć
Julia jest bardzo grzeczna w porównaniu z moim małym Gargulcem- Rzygaczem no i dużo większa hehe a przecież Leo jest prawie miesiąc starszy


same targi mother and baby do dupy, beznadziejne,gorzej niż w zeszłym roku

lecę zaraz do biedry po piłkę oball- pamiętacie,że dziś mają być????


Gratulacje dla Hosenki to niesamowite,że znów bęzie mamusią styczniowo-lutową,

Onella, spoxnione ale serdeczne życzenia, wszystkiego,wszystkiego dobrego
właśnie czekam aż Pan i Władca wstanie, zje, obsra się i idziemy po piłkę i kosz na zabawki bo tyle tych jego pierdół tu..
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.