Pomóżcie z makijażem dla blondynki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-04, 13:08   #1
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711

Pomóżcie z makijażem dla blondynki:)


Cześć!

Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Mam 22lata i zero doświadczenia w malowaniu się :F Tak, tak, to jak najbardziej możliwe, być może wynika to z niskiej samooceny, ale nie o tym mowa.
Nie ukrywając, jestem już coraz starsza i buzia nie zawsze będzie przypominać buzię nastolatki (czasami zdarza się, że panie w marketach pytają mnie o dowód :f ), tak więc chciałabym w końcu nauczyć się (i przede wszystkim - przekonać się do tego..) robić makijaż. Jakoś do tej pory unikałam makijażu, bojąc się efektu maski, niepasującego do urody bądź innych tego typu rzeczy.

W załączniku są moje fotki. Bardzo jasna karnacja, skłonności do czerwienienia się na policzkach, niebieskie oczy, małe usta. Rzadko - jakieś pojedyncze wypryski na twarzy.

Mankamenty urody - dość wydatny nos :f niestety, to kolejna rzecz, przy której boję się makijażu - żeby jeszcze bardziej tego nosala nie uwydatnić. ble.

Bardzo Was proszę o:
- dobór koloru cieni do powiek do mojej urody
- propozycje makijażu (chociaż pewnie jak podpowiecie mi, jakich cieni używać to już będzie mi łatwiej wyszukać w necie )
- jaki puder lepiej - w kremie czy w kamieniu? i jakie jest minimum kosmetyków do wykonania delikatnego makijażu
- jakieś kosmetyki do ukrycia cieni pod oczami - o ile widać cokolwiek - przede wszystkim od nie wyspania się
- a najlepiej o wszystko, co mogłybyście mi poradzić w kwestii robienia makijażu )

Z góry dziękuję i przesyłam wirtualne uściski i całusy


NIE ZWRACAĆ UWAGI NA BRWI - zachciało mi się kiedyś przyretuszować brwi na jednej fotografii i przesadziłam trochę ;p

Edytowane przez CZekolada19
Czas edycji: 2011-09-23 o 21:12
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 12:08   #2
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Pomóżcie z makijażem dla blondynki:)

woah masz bardzo ładną cerę wiec jak dla mnie nie ma sensu wariować z podkładem. Faktycznie lekki puder w kamieniu do zmatowienia żeby jej się błyszczeć czasem nie zachciało w ciągu dnia i koniec. Jeśli idzie o policzki to faktycznie są trochę różowe ale są tak zdrowo różowe - też bym z tym nie kompinowała. Po prostu róż do policzków masz już załatwiony.
Na zdjęciach nie masz wielkich cieni - po prostu korektor w płynie czy jakiś bardzo kremowy wlepać i będzie ok.
Jesteś blondynką z jasna cerą więc typowo - kolory jasne, pastelowe. Teraz lato to można poszaleć. Do niebieskich oczu pomarańcz mega pasuje a na codzien beż z jasnym brązem. Nie kombinowałabym z ciemnymi kolorami bo takim delikatnym typom urody to zazwyczaj średnio pasuje. Może jak dojdziesz do wprawy to zaczniesz eksperymentować
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.