5kg mniej - jaka dieta najlepsza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 07:59   #1
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258

5kg mniej - jaka dieta najlepsza


Chcialabym zrzucic jakies 5 kg, zaczynam cwiczyc no ale nie wiem jaka dieta bedzie dobra mam rocznikowo 18scie lat, moja waga nie jest najlepsza .. i nie wygladam jakos atrakcyjnie. ! chcialam sie poradzic jaka dieta moglaby byc dobra .. nie jadam mięsa, ! nie przyrzadzam sama sobie posilkow, bo robi to mama i za bardzo nie wiem, co byloby najlepsze do jedzenia znajac samą siebie jadlabym codziennie to samo przez miesiąc czyli tylko ciemny chleb bialy serek itp, na sniadanie obiadk kolacje a to chyba nie jest dobre rozwiązanie. ?
bardzo chce zrzucic kilka kg, nigdy mi to nie wychodzilo wiec sie was chce zapytac. i mam nadzieje ze mi pomozecie
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 09:09   #2
MalaLejdi
Zadomowienie
 
Avatar MalaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 863
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

Masz tu mase wątków na ten temat.. Wystarczy troche poszukać a wszystko co cie interesuje znajdziesz bez problemu. Przede wszystkim zdrowa redukcja + ćwiczenia + regularne posiłki. Powinnaś zacząć sama robić sobie posiłki a nie mama....
A kto powiedział, że masz ciągle jeść to samo? Dieta powinna być urozmaicona i zawiierać wszystkie niezbędne produkty. Nie daj się czasami nabrać na te wszystkie "cudowne diety" dzięki którym zgubisz 5 kg w 2 tyg- bo nabawisz się tylko efektu jo-jo a także i więcej kilogramów.
Poczytaj sobie wątki przykładowe jadłospisy na redukcjie i spróbuj się dopaspować do nich- są zdrowe i gwarantuje ci, że będzie smakowicie i zapomnisz co to znaczy "burczenie w brzuchu" bo będziesz chodzić ciągle syta. Wystarczy się zmobilizować i zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale nie na okres diety tylko na całe życie.
Życze powodzenia
MalaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 11:01   #3
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

nie jest takie łatwe ;]
gdy wchodze i widze co jedza na sniadanie obiad czy podwieczorek, to sie zadziwiam co to jest, jak to mozna zrobic zjesc . gdyby bylo to dla mnie od razu takie latwe nie zakladalabym nowego wątku
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:10   #4
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

Zdaje sie, ze założyłaś juz KILKA takich wątków i to sie robi już WKURZAJĄCE!!!

Dostałas w poprzednio założonych przez siebie watkach wiele odpowiedzi na Twoje absurdalne zresztą problemy - wkleiłaś swoje zdjęcie na którym z lupą trzeba było jakiegokolwiek tłuszczu szukać.

O CO CI CHODZI ?? Po co zaśmiecasz forum?
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2009-05-05 o 12:17
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:37   #5
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

Polecam wyszukiwarkę
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 20:03   #6
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Zdaje sie, ze założyłaś juz KILKA takich wątków i to sie robi już WKURZAJĄCE!!!

Dostałas w poprzednio założonych przez siebie watkach wiele odpowiedzi na Twoje absurdalne zresztą problemy - wkleiłaś swoje zdjęcie na którym z lupą trzeba było jakiegokolwiek tłuszczu szukać.

O CO CI CHODZI ?? Po co zaśmiecasz forum?

moze dla Ciebie są absurdalne ale nie dla Mnie ! tak przez zdjecia nie widac tak doskonale, ! chcialam tylko zeby ktos mnie zrozumial i pomogl co i jak .. ale widzę ze to zamiast pomagać, to tylko kazdy ma do kogoś pretensje !

dla mnie mogą być Twoje wątki śmieszne ! ale szanuje Cie a widze ze Ty mnie Nie ! ;]]

wiec nie wiem po co jest to forum jesli ktos powinien komus cos powiedziec doradzic pomoc wesprzec jak Ty tylko ! mi ublizasz ;]

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Polecam wyszukiwarkę

juz skorzystałam, dziękuje
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 07:28   #7
MalaLejdi
Zadomowienie
 
Avatar MalaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 863
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

To jak chcesz żebyśmy ci pomogły skoro już niby przeglądałaś wątki z przykładowymi jadłospisami na redukcje, ale ty zamiast zmienić nawyki żywieniowe to dziwisz sie jak można takie "coś" zjeść czy zrobić?
Nie rozumiem co dla ciebie jest dziwne? owsianka którą prawie wszystkie zachwalają i wcinają aż im się uszy trzęsą(tak jak mi)
Wejdż sobie we wątęk "Moje codzienne jadłospisy", przejrzyj dokładnie menu na redukcje i wszystko gotowe. Bo naprawde nie wiem czego jeszcze nie wiesz skoro wszystko jest we wątkach dokładnie opisane.... Wystarczy troche chęci
MalaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 12:48   #8
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313787 - Twój wątek "Moje zdjecia- zmiana, odchudzanie" - 71 odpowiedzi a konkretnie przekamarzanie się na zasadzie: wszystkie dziewczyny Ci mówią ze jestes chuda, a Ty "nie no jestem gruba"

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313787 - Twój kolejny wątek "Ochudzanie od 10.03" - 173 posty, dziewczyny odpowiadały Ci jak schudnąć

Teraz zakładasz kolejny. Cierpisz na syndrom "Mój wątek musi byc na górze forum" i tyle!

Nie ubliżam Ci, a jesli uważasz, że tak to mnie zacytuj. Poprostu zwracam uwage na wkurzajacy fakt zaśmiecania przez Ciebie forum.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:53   #9
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

Cytat:
Napisane przez MalaLejdi Pokaż wiadomość
To jak chcesz żebyśmy ci pomogły skoro już niby przeglądałaś wątki z przykładowymi jadłospisami na redukcje, ale ty zamiast zmienić nawyki żywieniowe to dziwisz sie jak można takie "coś" zjeść czy zrobić?
Nie rozumiem co dla ciebie jest dziwne? owsianka którą prawie wszystkie zachwalają i wcinają aż im się uszy trzęsą(tak jak mi)
Wejdż sobie we wątęk "Moje codzienne jadłospisy", przejrzyj dokładnie menu na redukcje i wszystko gotowe. Bo naprawde nie wiem czego jeszcze nie wiesz skoro wszystko jest we wątkach dokładnie opisane.... Wystarczy troche chęci

zmienilam nawyki zywieniowe ale mowię ze jem cały czas to samo a jak patrze co inne osoby jedzą to sie zastanawiam co to jest ! albo jak mozna to zjeść i tyle !
no chęci to akurat mam ! ;]]

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313787 - Twój wątek "Moje zdjecia- zmiana, odchudzanie" - 71 odpowiedzi a konkretnie przekamarzanie się na zasadzie: wszystkie dziewczyny Ci mówią ze jestes chuda, a Ty "nie no jestem gruba"

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313787 - Twój kolejny wątek "Ochudzanie od 10.03" - 173 posty, dziewczyny odpowiadały Ci jak schudnąć

Teraz zakładasz kolejny. Cierpisz na syndrom "Mój wątek musi byc na górze forum" i tyle!

Nie ubliżam Ci, a jesli uważasz, że tak to mnie zacytuj. Poprostu zwracam uwage na wkurzajacy fakt zaśmiecania przez Ciebie forum.

nie ;] cierpię na taki syndrom ! bo wcale mnie to nie obchodzi czy moj wątek jest do góry czy na dole po prostu chce zeby ktos pomogl, albo cos w tym stylu ! ;]]
a co do tego ze zalozylam swoj wątek i wkleilam zdjęcia to przepraszam źle ? ;]

widać ze nie rozumiesz bo jesli ja siebie nie akceptuje to chce cos z tym zrobic, i dla mnie wyjsciem jest dieta albo cwiczenia ! ;]
gdybym wazyla 100kg nie obrazajac innych ! to wtedy bys sie nie czepiala tego , ze twierdze ze jeste, gruba. ? ; ]
i jak juz to rzeczytaj cały wątek a nie wycinaj tylko urywki i wklejaj ! bo pisalam tam, ze siebie nie akceptuje i jesli ktos mi mowi ze jestem szczupla to ja w to jakos nie wierze ! ;] po tym ze mam pulchną twarz ! ;]
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 21:02   #10
MalaLejdi
Zadomowienie
 
Avatar MalaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 863
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

[quote=Anonimowa90o;121881 84]zmienilam nawyki zywieniowe ale mowię ze jem cały czas to samo a jak patrze co inne osoby jedzą to sie zastanawiam co to jest ! albo jak mozna to zjeść i tyle !
no chęci to akurat mam ! ;]]

No to niestety nie pomoge ci, bo pewnie jak napisze ci jakieś przykładowe jadłospisy to bedziesz sie zastanawiać "co to jest i jak można to zjeść". Pokombinuj sama z jedzeniem bo chyba całe życie nie będziesz w kółko jadła tego samego.
MalaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 21:08   #11
disoriented
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Talking Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

rzeczywiscie nie masz problemu co widac na zdjeciach ;p
nie musisz zmieniac wszystkich nawyków. wystarczy ze zmieniasz chleb bialy na np . czarny pełnoziarnisty czy najlepiej wasa . zrezygnuj z tych wszystkich fastfoodów a przekąski typu batoniki , ciateczka czipsy i inne duperele zastąp owocami ;p .
jezeli masz problem z nadmiernym łaknieniem i nie mozesz sie powstrzymac tylko rzucasz sie na jedzenie , [ nic nie sugeruje tylko tak czesem bywa xd ] zapytaj w aptece o błonnik . jezeli bd pic duzo wody i najlepiej ok 4-5 kubków herbaty zielonej albo czerwonej powinno ci pomóc i w pare tygodni , na pewno do wakacji schudniesz te 5 kg tu i ówdzie ; )
no i podstawowa zasada to ruch .. ale pewnie juz to wiesz . wystarczy 100 brzuszków dziennie , tyle samo przysiadów , albo rowerek i mysle ze bd ok ;p

powidzenia
disoriented jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 05:42   #12
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: 5kg mniej - jaka dieta najlepsza

Cytat:
Napisane przez disoriented Pokaż wiadomość
rzeczywiscie nie masz problemu co widac na zdjeciach ;p
nie musisz zmieniac wszystkich nawyków. wystarczy ze zmieniasz chleb bialy na np . czarny pełnoziarnisty czy najlepiej wasa . zrezygnuj z tych wszystkich fastfoodów a przekąski typu batoniki , ciateczka czipsy i inne duperele zastąp owocami ;p .
jezeli masz problem z nadmiernym łaknieniem i nie mozesz sie powstrzymac tylko rzucasz sie na jedzenie , [ nic nie sugeruje tylko tak czesem bywa xd ] zapytaj w aptece o błonnik . jezeli bd pic duzo wody i najlepiej ok 4-5 kubków herbaty zielonej albo czerwonej powinno ci pomóc i w pare tygodni , na pewno do wakacji schudniesz te 5 kg tu i ówdzie ; )
no i podstawowa zasada to ruch .. ale pewnie juz to wiesz . wystarczy 100 brzuszków dziennie , tyle samo przysiadów , albo rowerek i mysle ze bd ok ;p

powidzenia

no dziękuje bardzo, zapomnialam o herbacie zielonej ktorą piłam juz wczesniej dzięki za rady mam nadzieje ze uda mi się
nie będe juz tu się udzielać więc mozecie zamknac ten wątek.. czy usunąć ? ; ] bo widzę ze za dużo hałasu robię ! ;] najlepiej to wcale sie nie udzielac
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.