pokaz bielizny Triumph w Katowicach????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 15:53   #1
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Question

pokaz bielizny Triumph w Katowicach?????


Cześc dziewczyny
mam do was takie małe pytanie... domyślam sie, ze częśc z was jest z Katowic lub okolic i głownie do was kieruje to pytanie... ale jesli ktos inny moze mi udzielic odpowiedzi to bardzo prosze
slyszalyscie moze cos na temat otwarcia sieci sklepów z bielizną damską marki TRIUMPH?? ma odbyc sie pokaz bielizny w plenerze Silesia City Center w Katowicach w dniu 08.10.2008r
pokaz organizuje ponoc agencja Elie Model Look...
nie wiem czy to prawda... i w sumie watpie w to.. ale dostalam propozycje pracy na tym ,,niby" pokazie i nie daje mi to spokoju
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 16:11   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: pokaz bielizny Triumph w Katowicach?????

Natalis, a czemu wątpisz, czy pokaz się odbędzie? Przede wszystkim, kto Cię zatrudnił do pracy? Jakas agencja?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 16:21   #3
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: pokaz bielizny Triumph w Katowicach?????

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Natalis, a czemu wątpisz, czy pokaz się odbędzie? Przede wszystkim, kto Cię zatrudnił do pracy? Jakas agencja?
wątpie bo bardzo długo szukalam jakis informacji w internecie na ten temat i kompletnei nic nie znalazlam...
a prace zaproponował mi facet, ktory ponoc od kilku lat wspolpracuje z agencja elite model Look... i zajmuje sie poszukwianiem nowych twarzy dla tej agencji itd..
pisał tez, ze pokaz cieszy sie duzym zianteresowaniem a skoro nie ma zadnych informacji na ten temat w necie to wydaje mi sie to dziwne....
napisal do mnie na maila... widzial moje zdjecia w internecie... i nie wiem czy brac to na powaznie czy poprostu jest to jakis oszust...
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 16:31   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: pokaz bielizny Triumph w Katowicach?????

Jeśli jakiś facet znalazł Twoje zdjęcia w Internecie i skontaktował się z Tobą na maila, to nie dziwię sie Twoim podejrzeniom. Dobrze, że jestes ostrożna. Spytaj faceta, kto konkretnie by Cię zatrudniał - jesli Elite Model Look, to zadzwoń tam może i przedstaw sytuację, spytaj, czy odbywają sie takie pokazy, bo dostałaś propozycję pracy od Pana takiego a takiego, a żadnych informacji na temat tych targów nie ma.

Jeśli powiedza Ci, że nikt taki dla nich nie pracuje i nie odbywaja sie takie targi, to masz niestety do czynienia z oszustem albo jeszcze kims gorszym. W drugim przypadku rozważałabym powiadomienie policji, bo może to jakiś cwaniak, który szuka młodych i ładnych dziewczyn do... sama wiesz czego.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 09:38   #5
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: pokaz bielizny Triumph w Katowicach?????

chyba jednak tak zrobie...
nei pojade do Katowic w ciemno, zeby sie potem jescze okazalo, ze to jakis palant jest...
dziękuje za odpowiedz
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:50   #6
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Exclamation Dot.: pokaz bielizny Triumph w Katowicach?????

Mam wątpliwości co do tego rzekomego otwarcia sklepów z damską bielizną, bo w Silesia City Center jest już jeden salon firmowy marki Triumph.

Zresztą możesz sprawdzić zapowiedzi promocji i wydarzeń na stronie internetowej centrum: http://www.silesiacitycenter.com .pl .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.