Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-26, 23:59   #1
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska

Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!


Jestem tu nowa, pierwszy raz weszlam na forum zwiazane z kosmetykami i troszke jestem zmieszana))...Nie maluje sie bo nie potrafie, nie wiem jak to wszystko robic. Prosze pomozcie mi, powiedzcie jakie kolory makijazu pasowalyby mi, w jakich kolorach wygladalabym najlepiej? Doradzcie jak mam ze soba postepowac ? hehe.. wiem ze to dziwne, ale naprawde w ogole sie na tym nei znam.

1.Jak się opalasz- moje opalanie to droga przez mękę Opalam sie powoli, zazwyczaj poprostu czerwienieje jak raczek- tylko na brzuchu jestem brazowa,
2.Kolor oczu-oczy jasno niebieskie, ciemna obramowka teczowek, troche plamek.
3.Piegi-jeśli juz to złotawe
4.Cera-jrumienie sie na czerwono raczej, moja skora (jak widac na zalaczonym obrazku:P) jest jasna.. blada bardzo.
5.naturalny kolor włosów-
Naturalny kolor wlosów taki jak na zdjeciu. Nigdy nie farbowałam. Ciemny blond, z naturalnymi jasniejszymi pasemkami.
6.kolor ust (naturalny oczywiście)
raczej rozowy
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
lubie kolor czarny (choc jestem w nim chyba bardzo blada..:P), jasno niebieski i.. hm.. nie wiem:/ jak sie tak zastanawiam to wychodzi na to ze jeszcze jakis stylista by mi sie przydał



Prosze o rady dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7186333 (Small).JPG (45,5 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7186345 (Small).JPG (37,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7186350 (Small).JPG (47,1 KB, 76 załadowań)
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 00:48   #2
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

jesień??a może wiosna, lub jakis mieszany tych dwóch, bo raczej "ciepła" jestes.
Poczekajmy na inne wypowiedzi
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:33   #3
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

Mysle ze najpierw powinnas zmienic kolor wlosow...mysle ze ten ktory masz obecnie na glowce (ze tak to nazwe)przygasza Twpje piekno do tego podkladzik tusz i blyszczyk i juz byloby bardzo fajnie ..acha te krecone wloski to naturalne??bardzo mi sie podobaja... i masz bardzo ladne oczka.. a co do makijazu??przejze swoje zapasy i jesli cos znajde to podrzuce.


nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:37   #4
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

nie zabardzo chce zmienic kolor włosow.. troche sie boje - poza tym nie chce ich zniszczyc.. Myslalam kiedys o tym aby je lekko rozjasnic ale sama nie wiem..

A co do kręcenia to robi mi sie tak naturalnie heheh.. Choc rzadko w ten sposob jak na zdjeciu:P Mam z tym raczej udręke:/ ..
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:50   #5
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

no to kilka propozycji za duzo tego ne ma ale moze choc troszeczke udalo mi sie Tobie pomoc
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 12:07   #6
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Bardzo podoba mi sie ten pierwszy ale chyba nie umialabm tak zrobic- poza tym zbytkrzykowny chyba:P
Ale pieknyy :roll eyes: )

Jakie kolory pasowały by mi?

Aha!
Powiedzcie mi dziewczyny jaka szminka pasowałaby mi? Jaki kolor?

Mam jeszcze taki problem- mam przedzialek na bok i grzywka ciagle jest praktycznie na czole- ktore niestety bardzo sie "tlusci". I juz popoluniu musze wloski z przodu spinac spinką bo sa naprawde bardzo przetluszone
Nie chce ciagle ich spinac, co zrobic zeby miec do konca juz ladne wloski??... Z grzywka..?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-22 o 18:18 Powód: post pod postem
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 13:11   #7
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

Moim zdaniem masz ładną twarzyczkę. Przy makijażu oczu podniosłabym minimalnie do góry ich zewnętrzne kąciki (np. czarna kredką). Na mój gust (nie musisz się wcale z tym zgadzać) przydałaby się zmiana kształtu łuku brwiowego, szczególnie w jego środkowej części.
Jesteś młodziutką osóbką, dlatego myślę, że kolorystyka Twojego makijazu mogłaby być raczej jasna, delikatna, wręcz muskająca oczko. Po co niepotrzebnie obciążać je ciężkimi, ciemnymi cieniami. Na usta błyszczyk w delikatnym, jaśniuteńkim różu (pod kolor naturalny). A kolor włosków? Jeśli koniecznie chcesz je zmienić, to jedynie troszkę bym je przyciemniła, ale raczej na zasadzie pogłębienia naturalnego kolorku, niż jego zmiany.
Tak bym Cię widziała. Ale czy to przyjmiesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 17:34   #8
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Question

Jutro wybieram się do fryzjera. Wszystko jest zaklepane, decyzja była dziś bardzo spontaniczna i nagła Nie ma odwrotu, nie ma gdzie się schować

Moje włosy w tej chwili wygladaja co najmniej tragicznie. Zero jakiegos kształtu, nic..
Muszę przyznać, że zawsze mam problem przed wizytą u fryzjera, jak rownież po (jeszcze nigdy nie byłam zadowolona.. ). Zazwyczaj kończy się na małym podcinaniu i robieniu grzywki, bo nie mam zadnego konkretnego pomysłu.

Z jednej strony bardzo podobaja mi sie dłuuugie włosy, ale no coż- jakos nigdy nie udało mi się takiego celu osiągnąc..

Bardzo prosiłabym o rady dot. fryzurki. Długa, do ramion, krótka? Co tak naprawde mi pasuje. Wydaje mi sie ze mam bardziej kwadratową twarz, ale mogę się mylić. . .


Tak po cichutku myslalam o czyms takim https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1207995713 , ale chyba się boję takiej naglej zmiany? Jak byloby tragicznie to jak ja bym sie ludziom na uczy pokazała :P:P


Bardzo, bardzo proszę o poradę! Jesteście moją jedyną nadzieją((((((




P.S przepraszam za tragiczne zdjęcia..

1. Jak się opalasz - bardzo powoli, ciezko, tylko na czerwono

2. Kolor oczu - jasne oczy- niebieskie.

3. Piegi - tylko gdzieniegdzie, na nosie. drobne.

4. Cera - rumienie sie chyba na różowo :P jasny kolor cery, nawet bardzo jasny(

5. Naturalny kolor włosów - taki jak na zdjeciu. Ciemny blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - jasny, róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Lubie czern, fiolet, czasami biały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA220019 (Medium).jpg (37,7 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA220027 (Medium).jpg (33,6 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-22 o 17:49 Powód: post pod postem
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:00   #9
kociak123
Raczkowanie
 
Avatar kociak123
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 77
GG do kociak123 Send a message via Skype™ to kociak123
Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

Myślę, że byłoby lepiej żebyś długie włosy sobie odpuściła
I nie mów, że twoje włoski wyglądają co najmniej tragicznie, bo mnie się bardzo
podoba
A ta nowa fryzurka- wydaje mi się, że mogłabyś zaryzykować.A jak będziesz wyglądać źle, to nałożysz czapkę na głowę,bo i tak już się zima zbliża i nie będzie zbyt wiele widać
__________________

kociak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:03   #10
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

Moim zdaniem fryzurka, ktora zaprezentowalas swietnie by do Ciebie pasowala, a jesli sie obawiasz takiej drastycznej zminy to na poczatek moze zrob dluzszego boba? Czekam na fotki juz po Pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:33   #11
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

co do przetłuszczjącej sie grzywki- ja tez takowa posiada, i niejednokrotnie pod koniec dnia bywała hmm.. nieświeżą ;p Wtedy po prostu myłam ja i juz, zajmuje to okolo minuty, potem szybko podsuszyc suszarka i juz jest czysciutka

Twoja aktualna fryzura mi sie podoba )
Jak przyjdziesz od fryzjera (rozumiem, ze to juz pewne ;p) to wstaw jakies zdjecia

rzesy przydałoby sie podkreslic tuszem nie przesadzałabym z makijazem, bo masz sliczna naturalna urode
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 20:44   #12
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Doradzcie, w ogole sie na tym nie znam! ZMIANA!

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Jutro wybieram się do fryzjera. Wszystko jest zaklepane, decyzja była dziś bardzo spontaniczna i nagła Nie ma odwrotu, nie ma gdzie się schować

Moje włosy w tej chwili wygladaja co najmniej tragicznie. Zero jakiegos kształtu, nic..
Muszę przyznać, że zawsze mam problem przed wizytą u fryzjera, jak rownież po (jeszcze nigdy nie byłam zadowolona.. ). Zazwyczaj kończy się na małym podcinaniu i robieniu grzywki, bo nie mam zadnego konkretnego pomysłu.

Z jednej strony bardzo podobaja mi sie dłuuugie włosy, ale no coż- jakos nigdy nie udało mi się takiego celu osiągnąc..

Bardzo prosiłabym o rady dot. fryzurki. Długa, do ramion, krótka? Co tak naprawde mi pasuje. Wydaje mi sie ze mam bardziej kwadratową twarz, ale mogę się mylić. . .

Tak po cichutku myslalam o czyms takim https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1207995713 , ale chyba się boję takiej naglej zmiany? Jak byloby tragicznie to jak ja bym sie ludziom na uczy pokazała :P:P


Bardzo, bardzo proszę o poradę! Jesteście moją jedyną nadzieją((((((




P.S przepraszam za tragiczne zdjęcia..

1. Jak się opalasz - bardzo powoli, ciezko, tylko na czerwono

2. Kolor oczu - jasne oczy- niebieskie.

3. Piegi - tylko gdzieniegdzie, na nosie. drobne.

4. Cera - rumienie sie chyba na różowo :P jasny kolor cery, nawet bardzo jasny(

5. Naturalny kolor włosów - taki jak na zdjeciu. Ciemny blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - jasny, róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Lubie czern, fiolet, czasami biały.
mam nadzieje ze ciagle odnosicie sie do tego mojego nowego "zgloszenia" a nie do tego sprzed 3 lat

czekam na dalsze rady jutro fryzjer, trzeba cos zadecydowac
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.