chirugiczne powiększanie ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 19:04   #1
czarna17023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Post

chirugiczne powiększanie ust


Hej słuchajcie miał ktoś może powiększane usta wkladkami silikonowymi?jak tak to kto robi gdzie? za ile i czy bardzo boli ja chce bardzo ale sie boje troszke bólu ..POMOCY
czarna17023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:26   #2
Kasandra071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: chirugiczne powiększanie ust

Hej, proponuję ci umówić się na rozmowę z chirurgiem, który wszystko wytłumaczy co i jak. Jeśli chodzi o Wrocław to polecam doktora Michalaka.
Kasandra071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:37   #3
MIRIAM92
Przyczajenie
 
Avatar MIRIAM92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 6
Dot.: chirugiczne powiększanie ust

NIE rozumiem mody na botoks i powiekszanie ust.Marilyn Monroe czy Audrey o Vivien Leigh nie wspominając nie musiały się ostrzykiwać czy powiększać biustu,ust a mimo to gdyby teraz stanęły obok Jolie,Campbell czy innej poprawionej 'gwiazdy' to skasowałyby by je małym paluszkiem u nogi.Nie chodzi o wielkosc ust czy botoks na czole.Poza tym nie powiedzą wam tego,ale nie każdej kobiecie pasują takie oponki.Kto wmówił że tylko duże usta są ładne nawet jeżeli nie pasują do oczu itd.większosć kobiet z powiększonymi sztucznie ustami wygląda jak kaczuszka.Jeżeli dodamy do tego podkręcone rzęsy to jak żabka.Sama mam pełne usta ale mam arabskie korzenie i to współgra z resztą.Nie dajcie sobie wmówić,że jest z wami co nie tak.Natura rzadko się myli.Kochaj siebie a inni pokochają ciebie
MIRIAM92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 03:08   #4
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: chirugiczne powiększanie ust

Cytat:
Napisane przez MIRIAM92 Pokaż wiadomość
NIE rozumiem mody na botoks i powiekszanie ust.Marilyn Monroe czy Audrey o Vivien Leigh nie wspominając nie musiały się ostrzykiwać czy powiększać biustu,ust a mimo to gdyby teraz stanęły obok Jolie,Campbell czy innej poprawionej 'gwiazdy' to skasowałyby by je małym paluszkiem u nogi.
nie wiem czy wiesz, ale Marilyn Monroe czy tam Norma Jeane Mortenson/ Baker czy jak sietam zwała- miała kila operacji plastycznych nie tylko zmienila kolor włosów z brązu na platynowy blond dziwi mnie kreowanie MM na jakąs super gwiazdę- to była pierwsza taka znana kur*wka- seksbomba - poxnie było ich tylko więcej Pamela czy nawet polska Doda...MM jako jedna z pierwszych zaczęła sprzedawać seks na skalę większą niż 3 przecznice. Dziwi mnie jej gloryfikacja- bo wg mnie kariera oparta na uzyskaniu popularności i sławy dzięki Playboyowi i romansom nie jest czymś, co powinnismy wynosić na piedestał. Piękna i naturalna to była młoda Anna Dymna. Dawno temu widziałam progfam Łabedziem być i tam- brzydka kobieta, gruba, naprawdę nieatrakcyjna-kiedy zakładała perukę i trochę make upu i stylizowała się na MM wyglądała WOW- kto by pomyslal ze taka szara mysz, ba! nieatrakcyjna kobieta - po przebraniu pracuje jako sobowtór MM

w załącznikach zdjęcia MM- przepraszam, dla mnie nie była pieknością.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marilyn_monroe_posted.jpg (86,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg norma-jean-baker-Marilyn-Monroe-marilyn-monroe-20371971-458-550.jpg (62,4 KB, 21 załadowań)
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.