Kuleczki Vollare II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-30, 11:48   #781
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A to też sa takie bazrkowe kosmetyki? Czy są już troche droższe?
Wszystkie te kulki sa praktycznie takie same Kosztuja tak samo,maja podobne opakowania,tylko niektore Wizazanki widza roznice w uzywaniu.Ja osobiscie nie widze A kulki Lemax jest mi latwiej zdobyc,niz Vollare.
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 12:51   #782
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kuleczki Vollare II

To raczej nie kupie
to co teraz mam na twarzy, to jest istny koszmar!
Mam nadzieje, że mi szybko zejdzie
Wracam do kulek Sensique!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 13:52   #783
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kuleczki Vollare II

Madzia a może kuleczki Essence? Widziałam je na żywo i wyglądały slicznie. Kosztują 11 zł.

Ja natomiast jestem zła bo odwiedziłam w ostatnich dniach kilka sklepów i stoisk z tymi kulkami i nigdzie nie mogę znaleźć białych, złotych a przede wszystkim brzoskwiniowych...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 13:58   #784
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja natomiast jestem zła bo odwiedziłam w ostatnich dniach kilka sklepów i stoisk z tymi kulkami i nigdzie nie mogę znaleźć białych, złotych a przede wszystkim brzoskwiniowych...
Ja z kolei poszukuje fioletowych,chlodnych jasnych rozy i zielonych.No i oczywiscie bialych A za to trafiam an same beze i brazy Kulki Ruby Rose i APC tez wygladaja fajnie Ale spotkalam je tylko na allegro
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 14:06   #785
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kuleczki Vollare II

Zielonych? To Vollare ma zielone kuleczki?

Ogólnie ta firma ma fajna stronę internetowa http://www.vpp.pl/ ale szkoda ze nie pokazują tam calego asortymentu...odcieni szminek, pudrów itd. Ciekwa jestem gdzie są hurtownie z tymi kosmetykami...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 16:36   #786
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Co konkretnie ci się stało po tych kuleczkach?

Moje krostki są duże, czerwone i pieką jak je dotykam
wiesz, po prostu zaczęłam obserwować lepiej skórę i uważam że im mniej papram tymi specyfikami kolorowymi tym lepiej mi cera wygląda Odstawiłam kulki i nie tworzą mi się już wcale wypryski na policzkach (pdpukać) ale dawniej się pojawiały. Ponadto zuważyłam lekkie podrażnienie.
Mój romans zakończony z tymi firmami, ale potwierdzam, można się od nich uzależnić i nimi totalnie oczarować na początku. Ja mam kilka różnych kolorów i połączyłam w jedne które stworzyły piękny róż do policzków.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 17:01   #787
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Zielonych? To Vollare ma zielone kuleczki?

Ogólnie ta firma ma fajna stronę internetowa http://www.vpp.pl/ ale szkoda ze nie pokazują tam calego asortymentu...odcieni szminek, pudrów itd. Ciekwa jestem gdzie są hurtownie z tymi kosmetykami...
Ooo,widze,ze stworzyli nowa szate graficzna na stronce Wyglada o niebo lepiej Ja osobiscie nie spotakalam sie ani z zielonymi,ani z fioletowymi.Ale dziewczyny robily zdjecia swoim kulkom i niektore mialy w swoim posiadaniu takowe.Ale juz dlugo ich poszukuje,a kolekcje sie zmieniaja i watpie,zebym na nie trafila
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 22:50   #788
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kuleczki Vollare II

ja mam fioletowo-rozowy zestaw ruby rose;] tez sa fajne. mam tez na przykald ciemnosliwkowe i po wymieszaniu ze zlotymi sa super;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 23:01   #789
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie...
Wczoraj kupiłam te kuleczki i zaraz się nimi pomalowałam. Po kilku godzinach zauważyłam krostki (ale nie dam głowy, ze nie było ich wcześniej) Dzisiaj również na chwilkę się nimi pomalowałam, skóra zaczęła mnie lekko piec na policzkach (może to przez pędzel, który mam niecały miesiąc i dzisiaj po raz pierwszy go prałam- może jakaś reakcja alergiczna) zauważyłam klika większych krostek, po czym zmyłam makijaż. Co o tym sądzicie?
A jeśli to przez te kuleczki, to możliwe, że tak szybko nabawiłam się krostek? Po kilku godzinach?
Ktoś prosił o analizę, zrobiona na własną rękę początkującej biochemiczki,a le mam nadzieję ze dobra
(Nie)stety, bardzo subiektywna (niekóre oznaczenia wynikają raczej z obserwacji mojej skóry niż tabel komedogennosci i tak dalej)
Na czerwono- to co moze zapychać, ewentualnie z komentarzami
Na zielono to co bezpieczne
Na żółto to co podejrzane
Acha liczby w nawiasach to zdloność do zapychania/do podraznainia (im wyższa, tym gorzej, 0 to potencjalnie brak ale wszytsko zależy od indywidualnych cech skóry!

(EdiT! właśnie się zorientowałam że niektóre maja taki sam skład Więc uaktualniona lista

EDITT COMETICS:
=Róż cantare
=vollare magic visage (to ten vollare ze złotymi nićmi na opakowaniu)

Skład: Talc (1/0),Zinc Stearate(0/0), Octydode Stearoyl Stearate, Tocopheryl Acetate (0/0 Wit.E, nawilża, bezpieczna!), Silk, PEG-40,Ricinooleate, PEG-20, Dehydroacetic Acid, Benzophenone-3, isodecyl oleate(4/0), Isodecyl Isononanoate, fragrance E (zapach-może uczulać!) , Methylparaben(może być niebezpieczny-alergia, pokrzywki, wypryski), Ci15860, Ci 19140, Ci77499, Ci 77891, Ci 77941, MIca


LEMAX colours, róż w kulkach
(wg KWC są jeszcze jakieś vollare o takim właśnie składzie- http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21722)
Talc (1/0), calcium sulfate, calcium carbonate, lanolin alcohol(0-2/2), isopropyl lanolate (emolientmoze zapychać-indywidualnie), potassium algina te(emulgator), peg-20 (1/0), glyceryl ricinate, peg-40 ricinolamide, fragrance (zapach-może uczulać!), bht, metyl-propyl-butylparaben, sodium dehydrocetate, phenoxyethanol +/- CI 7789, CI 7709, CI 77491, CI 77492, CI 77163, CI 77007, CI 77510, CI 77288, CI 77289, CI 15850, CI 15650, CI 75470, CI 77742, CI 77163, CI 77007, CI 77510, CI 77288, CI 77289, CI 15850, CI 15650, CI 19140, CI 75470, CI 77742, CI 45380, CI 45410, CI 73360, nylon-12


Margaret kuleczki brązujące
Skład: Talc (1/0), Magnesium silicate (nmineralny talk- ciekawe), Magnesium stearate (1/0), Paraffinum liquidum, Glycerin(0/0 może wysuszać), Triticum vulgare(pszenica zwyczajna), Fragrance (zapach-może uczulać!), Octylododecanol (zapychacz wg L_V), Ethyl paraben (0/0 MOŻE ALERGIE)

Edytowane przez agacior89
Czas edycji: 2007-12-01 o 21:05
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 09:57   #790
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kuleczki Vollare II

czy mogłabyś zrobić jeszcze taką analize Vollare? To one mnie tak ukrzywdziły Dzisiaj nadal wyglądam fatalnie
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 10:44   #791
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja mam fioletowo-rozowy zestaw ruby rose;] tez sa fajne. mam tez na przykald ciemnosliwkowe i po wymieszaniu ze zlotymi sa super;]
Wlasnie ten fioletowo-rozowy mnie kusi.I fioletowo-rozowy z APC Taaa,ale sliwkowych nigdzie nie widzialam
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 19:54   #792
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja troszkę nie na temat, ale z tego co widze, to znacie się troszkę na kuleczkach rozświetlajacych
Otóż chciałam zapytać, czy puder w kulkach może wpływać na rozszerzanie się porów? Często spotykam się z opinią, że kulki mogą zapychać pory- co (wydaje mi się) znaczy, że robią się większe, bądź mniejsze krostki (nie mylić z uczuleniem).
Często spotkałam się również z opinią, że rozszerzone pory spotyka się przeważnie u cery tłustej, bądź mieszanej. Ja mam cere suchą, a mimo to mam rozszerzone pory. Zastanawiam się czy może być to spowodowane stosowaniem tłustych kremów (chociaż właściwie stosuje jedynie krem biolipidowy Calma Hlc z ziaji, oraz krem Nivea) czy również może wpływać na to np. puder w kulkach?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 19:59   #793
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czy mogłabyś zrobić jeszcze taką analize Vollare? To one mnie tak ukrzywdziły Dzisiaj nadal wyglądam fatalnie
Ja miałam Vollare ale szybko się ich pozbyłam - skóra na policzkach bardzo mnie po nich piekła - myślałam że mi wypalą dziury Po innych (Margaret, Cantare) nic takiego się nie dzieje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 19:59   #794
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kuleczki Vollare II

hm puder w kulkach na pewno je podkreska, bo wlazi w pory

ja tez mam sucha (w sumie mieszano-sucha) i mam rozszerzone pory. sam w sobie raczej nie wplywa;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 20:07   #795
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja miałam Vollare ale szybko się ich pozbyłam - skóra na policzkach bardzo mnie po nich piekła - myślałam że mi wypalą dziury Po innych (Margaret, Cantare) nic takiego się nie dzieje
Miałam dokładnie to samo!!!! Policzki okropnie piekły!!!

Bardzo podobał mi sie efekt po Vollare, ale prawde mówiąc bałabym się spróbować innych, bazarkowych kulek, po tym co przeszłam Raczej nie zafunduje już mojej cerze takich wrażeń
Dzisiaj jest już lepiej, niż wczoraj, krostki powoli znikaja, sa mniej czerwone i nie pieką już.
Czy kulki z Vollare nie mają czasem podobnego składu do Margaret lub Cantare?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:02   #796
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czy mogłabyś zrobić jeszcze taką analize Vollare? To one mnie tak ukrzywdziły Dzisiaj nadal wyglądam fatalnie
Vollare nigdy nie robiłam, bo po pierwsze- nie używałam (miałama wszytskie- leamax, editt, magic visage ale nie vollare :P) wiec nie wiem jak działa, po drugie- nie mam składu.

Mają podobny skład, ale... Zauwaz że niektóre sie powtarzają, niektóre nie. Z tych które podkreśliłam kolorami vollare, editt i margaret mają różne.


A o porach, trochę z ukosa- polecam bazę eveline:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...d-makijaz.html mam co prawda tylko troszeczkę tych porów, tyle co prawie nic, a po jej nałożeniu skóra jest idealnie gładziutka tyle ze narazie jestem w fazie testowania, bo boje się ze zapycha (coś mnie zapchało ostatnio i zastanawiam sie czy to TO)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:04   #797
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Kuleczki Vollare II

ja trochę nie w temacie, ale chciałabym zapytać czy wiecie może gdzie we Wrocławiu można dostać eyeliner vollare?
do cieni, pudrów, róży z tejże firmy i innych podobnych mam dostęp (baaardzo szeroka oferta w sklepie wszystko po 5 zł w moim rodzinnym mieście - dodam tylko że cena dotyczy dwóch sztuk kosmetyków niezależnie od tego co wybierzemy - właśnie planuję zakup innych odcieni różu, bo wzięłam na próbę i bardzo mi podpasował )

no ale eyelinera tam ni mają
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:13   #798
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A o porach, trochę z ukosa- polecam bazę eveline:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...d-makijaz.html mam co prawda tylko troszeczkę tych porów, tyle co prawie nic, a po jej nałożeniu skóra jest idealnie gładziutka tyle ze narazie jestem w fazie testowania, bo boje się ze zapycha (coś mnie zapchało ostatnio i zastanawiam sie czy to TO)
Tylko ja mam bardzo suchą skórę i wydaje mi się, ze jakiekolwiek bazy nie są dobrym pomysłem. Nie mówiąc o tym, że bazy często podkreślają suche skórki (z którymi mam odwieczny problem) to dodatkowo myślę, ze silikony powodują u mnie, że cera wygląda na zmęczoną (chociaż silikony maja własnie odwrotne działanie) Może spowodowane jest to tym, ze cera sucha jest cieńsza? Sama nie wiem...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 22:35   #799
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Tylko ja mam bardzo suchą skórę i wydaje mi się, ze jakiekolwiek bazy nie są dobrym pomysłem. Nie mówiąc o tym, że bazy często podkreślają suche skórki (z którymi mam odwieczny problem) to dodatkowo myślę, ze silikony powodują u mnie, że cera wygląda na zmęczoną (chociaż silikony maja własnie odwrotne działanie) Może spowodowane jest to tym, ze cera sucha jest cieńsza? Sama nie wiem...
A próbowałaś kiedyś?
Fakt, ja mam tłustą, a pod baze kłade porządnie nawilżajacy krem.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 23:06   #800
liyahh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ciekawy wątek dziewczyny! Gdzie można takie kuleczki kupić w POZNANIU? Bo już mi slinka cieknie.. :P
liyahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 07:56   #801
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

Wyszukiwarka się kłania- a jak nie to powrót na pierwszą stronę, link do wątku "Kuleczki vollare I" (to jest druga częśc już) i tam szukaj
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 10:08   #802
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja miałam Vollare ale szybko się ich pozbyłam - skóra na policzkach bardzo mnie po nich piekła - myślałam że mi wypalą dziury Po innych (Margaret, Cantare) nic takiego się nie dzieje
Niestety u mnie Vollare też się nie sprawdziły, mam je u siebie w kosmetyczce, dają super efekt, jeśli chodzi o wygląd, ale.. po ich używaniu na policzkach pojawiają mi się krostki Po odstawieniu - wszystko wraca do normy. Muszę znaleźć jakąś alternatywę, bo mimo że ładne i tanie, to nie dla mojej skóry..
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 10:33   #803
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A próbowałaś kiedyś?
Fakt, ja mam tłustą, a pod baze kłade porządnie nawilżajacy krem.
próbowalam kiedyś bazy z Dax cosmetics. Moja cery byla po niej szara i zmęczona.

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Niestety u mnie Vollare też się nie sprawdziły, mam je u siebie w kosmetyczce, dają super efekt, jeśli chodzi o wygląd, ale.. po ich używaniu na policzkach pojawiają mi się krostki Po odstawieniu - wszystko wraca do normy. Muszę znaleźć jakąś alternatywę, bo mimo że ładne i tanie, to nie dla mojej skóry..
Spróbuj kuleczki brazujące z sensique. Daja bardzo podobny efekt do vollare.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 10:51   #804
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Spróbuj kuleczki brazujące z sensique. Daja bardzo podobny efekt do vollare.
Wypróbuję Mam nadzieję, że nie będzie po nich "niespodzianek".
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:15   #805
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kuleczki Vollare II

na pewno sensique mniej zapychaja, o ile w ogole. przynajmniej rozswietlajace. mnie vollare tez zapychaja ale mam to w powazaniu;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:21   #806
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

Madzia, masz ten Sensique? Mozesz podać skąłd? Albo chociaż zesaknować/ zrobić fotkę opakowania ze skałdem, pliiis!

P.S. http://www.drogerianatura.pl/gazetka.php?str=3
Jutro chyba odwiedzę naturę ;P
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 15:29   #807
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Madzia, masz ten Sensique? Mozesz podać skąłd? Albo chociaż zesaknować/ zrobić fotkę opakowania ze skałdem, pliiis!

P.S. http://www.drogerianatura.pl/gazetka.php?str=3
Jutro chyba odwiedzę naturę ;P
Sklad spróbuje podac jutro. Ciekawe czy wyjdzie zeskanowany?
Może mialybyście jeszcze sklad kuleczek z Essence, bo też mnie te kuleczki ciekawią!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 19:14   #808
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ooo, widze ze towrzyszka Madzia się skąłdomanią zaraża?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 11:56   #809
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kuleczki Vollare II

Dołączam zeskanowy skład Sensique, ale nie wiem czy będzie to przydatne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lastscan.jpg (83,4 KB, 34 załadowań)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 18:24   #810
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kuleczki Vollare II

Sprawiłam sobie trzecie opakowanie kulek, tym razem różowe. W sklepie 'wszytsko po 2,5' Efekt piękny, jutro lecę po kolejne.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 18:14:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.