produkty Lush - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 20:32   #2611
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Hej Heksa

Kope lat
Widze, ze jestes obeznana w Lush'owym temacie
Napisz mi prosze, w ktorym sklepie w Dublinie kupujesz i czy w sklepach stacjonarnych mozna natrafic na jakies okazje cenowe, promocje?
Obeznana to stanowczo za dużo powiedziane. Bardzo długo kupowałam u nich tylko kule do kąpieli (relaks w wannie po całym dniu spędzonym z moim krzykaczem to jest to co lubię najbardziej). Chociaż szczerze powiem, że coraz bardziej tęsknię za kulami Stenders. Po kąpieli miałam taką nawilżoną skórę jakbym nasmarowała się oliwką (one chyba zawierają olej z pestek winogron). Lushowe kule są za to bardziej bajeranckie, pachną tak.. inaczej-lushowo (chociaż z tymi bajerami to też nie ma co przesadzać, mieli taką kulę z całym mnóstwem suszonych kwiatów. Jak ja nienawidziłam tego dziadostwa potem wyławiać z dna wanny )
Osobiście wolę ten sklep na Grafton, bo jest tam zwykle mniej ludzi. Ten na henry wydaje mi się, że jest mniejszy i bardziej zatłoczony. Ale i w jednym i drugim pracują przesympatyczne babeczki. Co do promocji - ostatnio kupiłam produkty za 60e, okazało się że jeśli wyda się ponad 50e to dadzą ci jeden produkt (można było sobie wybrać z pudełka. był tam jakiś scrub, średniej wielkości żele pod prysznic, krem do rąk i jeszcze kilka innych rzeczy) Nie wiem czy to była chwilowa promocja czy taką mają politykę firmy. Pytałam babkę przy kasie o to czy będą mieli jakieś fajne oferty na święta, powiedziała że dowiadują się bardzo późno, w zasadzie w ostatniej chwili. Ale że raczej tak, bo ma za sobą 4 święta bożego narodzenia i zawsze była jakaś promocja

Svinecka zastanów się nad tym lip scrubem. Ja mam miętowy ale tak naprawdę to praktycznie sam cukier (fajnie się go zlizuje z ust ), ciężko nabrać na palec i wmasować w usta, zawsze kawałek wypadnie z palucha.
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:42   #2612
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Svinecka zastanów się nad tym lip scrubem. Ja mam miętowy ale tak naprawdę to praktycznie sam cukier (fajnie się go zlizuje z ust ), ciężko nabrać na palec i wmasować w usta, zawsze kawałek wypadnie z palucha.
ale tak apetycznie wyglada
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:44   #2613
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Lusha też w lodówce trzymasz? Ale to chyba te maseczki świeże i takie rzeczy co? Bo ja się zastanawiam co zrobić z moim Dark Angels, które mam prawie całe a jest już na skraju upływu daty ważności...

Uzywalam Dark Angels ktory byl mocno po dacie waznosci i nic mi sie nie stalo a mam bardzo wrazliwa skore;jedynie co musialam zrobic to dobrze zwilzyc porcje przed uzyciem a jego wlasciwosci zostaly "odnowione"
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:57   #2614
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Uzywalam Dark Angels ktory byl mocno po dacie waznosci i nic mi sie nie stalo a mam bardzo wrazliwa skore;jedynie co musialam zrobic to dobrze zwilzyc porcje przed uzyciem a jego wlasciwosci zostaly "odnowione"
Uff... Moja skóra jest twardzioch więc wszystko przeżyje To się nie boję Ale nie powiem od jakichś dwóch tygodni z każdym użycie nabieram coraz więcej
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:30   #2615
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: produkty Lush

a ja jeszcze czekam na swoja pierwszą paczkę
nie moge się doczekać
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:34   #2616
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

nie mogę Was czytać, bo im więcej czytam, tym więcej chcę
pomimo zapełnionych już szuflad Lushkami kliknęłam właśnie kolejne zamówienie mam nadzieję, że będę z wszystkiego zadowolona przede wszystkim zapachowo.. to moje pierwsze zakupy wirtualne.. do tej pory kupowałam w sklepie stacjonarnym
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:50   #2617
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: produkty Lush

dziewczyny tyle tego jest, ze ja na serio sie poddaje

bym musiala nerke sprzedac zeby sobie wszystko kupic co chce
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 21:51   #2618
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

dziwczyny, chciałabym Body Butter i próbuję wybrać pomiędzy Aqua Mirabilis i Buffy, ale coś mi nie idzie które z tych dwóch bardziej polecacie?

oglądam też Christmas Gifts i zastanawia mnie jedna rzecz, np. tutaj:
Buttercup http://lush.co.uk/products/gifts/bel...ercup_393.html
waga to: 280 gr
czy to jest waga całego pudełka ze wszystkim w środku, czy tylko produktów?
bo jeśli produktów, to by oznaczało, że ich wagi są nieco inne niż te standardowo sprzedawane na stronie
tak sobie myślę pod kątem opłacalności tych ChG

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
czemu codziennie na nią wchodzę skoro są tam ciągle te same produkty? to chyba prawdziwe uzależnienie
mam tak samo
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:53   #2619
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
dziwczyny, chciałabym Body Butter i próbuję wybrać pomiędzy Aqua Mirabilis i Buffy, ale coś mi nie idzie które z tych dwóch bardziej polecacie?

oglądam też Christmas Gifts i zastanawia mnie jedna rzecz, np. tutaj:
Buttercup http://lush.co.uk/products/gifts/bel...ercup_393.html
waga to: 280 gr
czy to jest waga całego pudełka ze wszystkim w środku, czy tylko produktów?
bo jeśli produktów, to by oznaczało, że ich wagi są nieco inne niż te standardowo sprzedawane na stronie
tak sobie myślę pod kątem opłacalności tych ChG


mam tak samo
a nie chcesz tego na pol?
http://www.lush.co.uk/products/skinc...touch_110.html
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:55   #2620
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
dziewczyny tyle tego jest, ze ja na serio sie poddaje

bym musiala nerke sprzedac zeby sobie wszystko kupic co chce
dokładnie... Moja lista na najbliższe zamówienie już ma 20 pozycji i skąd tu kasę brać? No skąd?

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
dziwczyny, chciałabym Body Butter i próbuję wybrać pomiędzy Aqua Mirabilis i Buffy, ale coś mi nie idzie które z tych dwóch bardziej polecacie?

oglądam też Christmas Gifts i zastanawia mnie jedna rzecz, np. tutaj:
Buttercup http://lush.co.uk/products/gifts/bel...ercup_393.html
waga to: 280 gr
czy to jest waga całego pudełka ze wszystkim w środku, czy tylko produktów?
bo jeśli produktów, to by oznaczało, że ich wagi są nieco inne niż te standardowo sprzedawane na stronie
tak sobie myślę pod kątem opłacalności tych ChG


mam tak samo
Aqua Mirabilis

Też patrzyłam ten giftbox Buttercup - bo obydwa ten ballistic i mydełko HIWTK chcę zamówić, ale on jest droższy o 1,75Ł bodajże niż jakby się same produkty zamawiało bez gifta... no tyle, że przy następnych zakupach -10%
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:55   #2621
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
mogę wziąć z Tobą na pół
ale jedno z tamtych też dodatkowo chcę
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 21:56   #2622
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: produkty Lush

Beth produkty w giftach sa standardowej wielkosci czyli to musi byc waga calego pudelka podana, zeby wysylke ktos mogl oszacowac.
Ale ja gifta nie mialam, wiec na 100% nie jestem pewna.
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 22:00   #2623
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Też patrzyłam ten giftbox Buttercup - bo obydwa ten ballistic i mydełko HIWTK chcę zamówić, ale on jest droższy o 1,75Ł bodajże niż jakby się same produkty zamawiało bez gifta... no tyle, że przy następnych zakupach -10%
no właśnie kalkulowałam sobie tak jak Ty i gdyby to były standardowe wagi, to ChB wychodzi drożej...
a jeśli 280 gr to lepiej i wtedy pewnie HIWTK więcej by było
choć 10% kusi...

ale raczej jest tak jak natala pisze:
Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
Beth produkty w giftach sa standardowej wielkosci czyli to musi byc waga calego pudelka podana, zeby wysylke ktos mogl oszacowac.
Ale ja gifta nie mialam, wiec na 100% nie jestem pewna.
niestety
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 22:04   #2624
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
mogę wziąć z Tobą na pół
ale jedno z tamtych też dodatkowo chcę
albo moge wziac na pol z Toba buffy zamiast soft touch - jest ponad dwa razy wieksze
jak wolisz?

EDIT: jednak nie, wole soft touch bo buffy jest z peelengiem a ja mam juz aqua mirabilis
to co? zapisac sobie, ze bierzesz ze mna?

kurcze ja to sie tak zastanawiam...hmmm.....ja k zamowie tyle tego wszystkiego to przy kazdej kapieli bede miec mega dylemat czego uzyc
albo bede sie myc i splukiwac wszystkim po kolei

dziewczyny a kule do kapieli wrzucacie cale? czy dzielicie jakos?
zal mi cala na jedna kapiel

Edytowane przez Svinecka
Czas edycji: 2010-11-14 o 22:06
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 22:12   #2625
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: produkty Lush

Ja też już dostałam rzeczy od Olencji, bardzo dziękuję Chyba muszę zrobić Ci jakąś dopłatę? Jutro się postaram przeanalizować

Dałam dziś drugą szansę American Cream, tym razem nałożyłam go więcej, na dłuższą chwilę i czuję zapach po umyciu, niestety zaczyna mi się coraz bardziej podobać

Bosko pachnie też mydełko Honey I Washed The Kids- ze wszystkich luszowych kosmetyków ten zapach zdecydowanie najbardziej mi się podoba Do tego świetnie nawilża W połączeniu z King of Skin zapach utrzymuje się na ciele bardzo długo.

Sugar Plum Fairy- przez ostatnie lata byłam wierna peelingowi kawowemu, od czasu do czasu skuszę się na ten Fajnie ściera, drobinki raczej z tych mocniejszych. Zapach przyjemny, nie wiem skąd w nazwie śliwka mi on pachnie cytrusami. I przy użyciu ciało robi się takie lepkie, jakby sklejone sokiem z cytrusów

Herbalism- straszny zapach! Użyłam go raz, więc na razie nie zauważyłam żadnych efektów. Dam mu jeszcze szansę, ale obawiam sie, że nie zniosę tego zapachu

King of skin- nie czuję żadnego zapachu, a już na pewno nie banana Przy wąchaniu "na sucho" czułam coś podobnego do baby face W połączeniu z wodą zapach robi się przyjemniejszy, a w połączeniu z wodą i HIWTH jeszcze przyjemniejszy, po wieczornej kąpieli utrzymuje się do rana. Super nawilża, miałam ostatnio bardzo suchą skórę na nogach (z lenistwa- nie chciało mi się używać balsamów ), jestem po dwóch użyciach i skóra jest na prawdę o niebo lepiej

A lista czego jeszcze chciała bym przetestować, jest przez Was coraz dłuższa
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 22:32   #2626
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
EDIT: jednak nie, wole soft touch bo buffy jest z peelengiem a ja mam juz aqua mirabilis
to co? zapisac sobie, ze bierzesz ze mna?
tak, zapisz, wezmę na 100%

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Sugar Plum Fairy- przez ostatnie lata byłam wierna peelingowi kawowemu, od czasu do czasu skuszę się na ten Fajnie ściera, drobinki raczej z tych mocniejszych. Zapach przyjemny, nie wiem skąd w nazwie śliwka mi on pachnie cytrusami. I przy użyciu ciało robi się takie lepkie, jakby sklejone sokiem z cytrusów
myślę nad tym scrubem, ale teraz czekam na 2 inne do przetestowania
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 22:40   #2627
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Obeznana to stanowczo za dużo powiedziane. Bardzo długo kupowałam u nich tylko kule do kąpieli (relaks w wannie po całym dniu spędzonym z moim krzykaczem to jest to co lubię najbardziej). Chociaż szczerze powiem, że coraz bardziej tęsknię za kulami Stenders. Po kąpieli miałam taką nawilżoną skórę jakbym nasmarowała się oliwką (one chyba zawierają olej z pestek winogron). Lushowe kule są za to bardziej bajeranckie, pachną tak.. inaczej-lushowo (chociaż z tymi bajerami to też nie ma co przesadzać, mieli taką kulę z całym mnóstwem suszonych kwiatów. Jak ja nienawidziłam tego dziadostwa potem wyławiać z dna wanny )
Osobiście wolę ten sklep na Grafton, bo jest tam zwykle mniej ludzi. Ten na henry wydaje mi się, że jest mniejszy i bardziej zatłoczony. Ale i w jednym i drugim pracują przesympatyczne babeczki. Co do promocji - ostatnio kupiłam produkty za 60e, okazało się że jeśli wyda się ponad 50e to dadzą ci jeden produkt (można było sobie wybrać z pudełka. był tam jakiś scrub, średniej wielkości żele pod prysznic, krem do rąk i jeszcze kilka innych rzeczy) Nie wiem czy to była chwilowa promocja czy taką mają politykę firmy. Pytałam babkę przy kasie o to czy będą mieli jakieś fajne oferty na święta, powiedziała że dowiadują się bardzo późno, w zasadzie w ostatniej chwili. Ale że raczej tak, bo ma za sobą 4 święta bożego narodzenia i zawsze była jakaś promocja
Oooo to moze zdaze sie zalapac Heksa dziekuje za wskazowki
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 07:01   #2628
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziewczyny a kule do kapieli wrzucacie cale? czy dzielicie jakos?
zal mi cala na jedna kapiel
to zależy jakie kule, tych nowoformułowych znowu żal jest dzielić, bo one mają "efekty specjalne", ale takich, że takie powiem "jednolite" można dzielić spokojnie (jeśli to kule w okolicach 200g), bez uszczerbku na przyjemności z kąpieli
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 07:29   #2629
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: produkty Lush

Cześć dziewczyny

Właśnie stałam się szczęśliwą uczestniczką mojego pierwszego zamówienia z Lusha u aljaki
Od paru dni ciągle oglądam filmiki na youtubie o Lushu i przeglądam to forum i im dłużej to wszystko oglądam tym bardziej dochodzę do wniosku, że w zasadzie to chciałabym wszystko

I też się już zastanawiam nad ChristmasGiftami Kule do kąpieli i bubble bary mają długie terminy ważności, więc jakbym zamówiła teraz to spokojnie dotrzymają do świąt, prawda?
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 07:45   #2630
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

ooo, cześć netty kolejne uzależnienie
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:09   #2631
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
no właśnie kalkulowałam sobie tak jak Ty i gdyby to były standardowe wagi, to ChB wychodzi drożej...
a jeśli 280 gr to lepiej i wtedy pewnie HIWTK więcej by było
choć 10% kusi...

ale raczej jest tak jak natala pisze:

niestety
Niedawno poruszałyśmy tu temat,że nie dość,że gifty są w takiej samej lub wyższej cenie niż zakup pojedynczych rzeczy, to niektóre produkty to wręcz nie są standardowe wielkości,ale miniaturki!

Zresztą jak się ktoś chce bawić Ja liczyłam,że kartoniki pi razy oko mają podobną wagę (tj. papier, wypełnienie, karton, ozdóbki)-ok. 60 g Puszki metalowe pewnie mają więcej. Jak się bawiłam w symulacje to mydełka pasowało,że są 100g,ale żele są ciut większe-tak z rachunku matematycznego wychodziło Ale czy to prawda nie wiem



--------------------------------------------------------------------------------------------

Zobaczcie co się dziś na YT pojawiło http://www.youtube.com/watch?v=QW545IxRFrU
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2010-11-15 o 08:28
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:40   #2632
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: produkty Lush

Hej Bethie Nie ma już dla nas nadziei
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:42   #2633
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

nalozylam wlasnie aqua marine jako maseczke moj nos po kilku minutach przyzwyczail sie do smrodku. Zobacze jakie efekty beda za 5 min
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 09:19   #2634
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
to zależy jakie kule, tych nowoformułowych znowu żal jest dzielić, bo one mają "efekty specjalne", ale takich, że takie powiem "jednolite" można dzielić spokojnie (jeśli to kule w okolicach 200g), bez uszczerbku na przyjemności z kąpieli
no np blackberry bath bomb - a 180gr
a na ile czesci mozna to podzielic zeby byl efekt?

czyli np big blue chyba jest z trawa, to sie nie da?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 10:31   #2635
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

W giftach są raczej te najmniejsze produkty, ale to zwykle można wywnioskować z wagi. Ale gdzieś na YT widziałam, że chyba dają też mniejsze kule, nie wiem czy to prawda - najlepiej pytać na Facebooku, tam zaraz ktoś odpowiada.
Ja mam mały gift, waga 330, w tym 200 produkty, a reszta opakowanie.
Wychodzi trochę drożej niż oddzielnie, ale jest kupon -10%, więc przy następnych zakupach się zwróci, zakładając, że robimy duże zakupy - no ale chyba tylko wtedy opłaca się korzystać z kuponu. ;-)
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 10:59   #2636
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no np blackberry bath bomb - a 180gr
a na ile czesci mozna to podzielic zeby byl efekt?

czyli np big blue chyba jest z trawa, to sie nie da?
Ja widziałam na filmikach,że na 4 razy takie duże kule dzielono Czemu myślisz,że big blue nie da się podzielić? Te algi się wydają jakieś małe

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
W giftach są raczej te najmniejsze produkty, ale to zwykle można wywnioskować z wagi. Ale gdzieś na YT widziałam, że chyba dają też mniejsze kule, nie wiem czy to prawda - najlepiej pytać na Facebooku, tam zaraz ktoś odpowiada.
Ja mam mały gift, waga 330, w tym 200 produkty, a reszta opakowanie.
Wychodzi trochę drożej niż oddzielnie, ale jest kupon -10%, więc przy następnych zakupach się zwróci, zakładając, że robimy duże zakupy - no ale chyba tylko wtedy opłaca się korzystać z kuponu. ;-)
Dzięki za odpowiedź

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Olencja otworzyła zamówienie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2010-11-15 o 11:06
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 11:04   #2637
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
W giftach są raczej te najmniejsze produkty, ale to zwykle można wywnioskować z wagi. Ale gdzieś na YT widziałam, że chyba dają też mniejsze kule, nie wiem czy to prawda - najlepiej pytać na Facebooku, tam zaraz ktoś odpowiada.
Ja mam mały gift, waga 330, w tym 200 produkty, a reszta opakowanie.
Wychodzi trochę drożej niż oddzielnie, ale jest kupon -10%, więc przy następnych zakupach się zwróci, zakładając, że robimy duże zakupy - no ale chyba tylko wtedy opłaca się korzystać z kuponu. ;-)
dziękuję, to już wszystko jasne
a kupon ma ważność?
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 11:51   #2638
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Jest ważny cały czas, oprócz grudnia, bo wtedy mają za dużo pracy.
No i niestety kupując przez Internet dostajemy zwrot później a nie automatycznie, ale to chyba nie jest dramat.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

P.S. Wprowadzili Glogg'a 500g.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 12:01   #2639
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja widziałam na filmikach,że na 4 razy takie duże kule dzielono Czemu myślisz,że big blue nie da się podzielić? Te algi się wydają jakieś małe
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 12:26   #2640
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

a takie Soap 100g na ile części dzielicie?

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Jest ważny cały czas, oprócz grudnia, bo wtedy mają za dużo pracy.
No i niestety kupując przez Internet dostajemy zwrot później a nie automatycznie, ale to chyba nie jest dramat.
dziękuję
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.