Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 13:06   #4801
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wywaliłam. I teraz nie mam co jeść Wczoraj to samo - ten sam duży serek wiejski Piątnicy i też musiałam wyrzucić. Trochę za drogi interes, żeby ciągle wyrzucać.
Może się przeniosę na małe...

Ja na III idę w sierpniu (mam cichą nadzieję)
Tez czasem tak mam z małymi, kupię np. 5 z datą ważności na 2 tygodnie do przodu a kazdy jest kwaśny
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:10   #4802
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Tez czasem tak mam z małymi, kupię np. 5 z datą ważności na 2 tygodnie do przodu a kazdy jest kwaśny
Beznadzieja... Szczególnie, że nie jestem przy kasie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:12   #4803
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Beznadzieja... Szczególnie, że nie jestem przy kasie.
Mi sie jeszcze nie zdazylo zeby duzy byl zepsuty. Zazwyczaj te male sa jakies dziwne. Kupuje duze bo wychodza taniej, ale moze gdybym kupowala male to nie zjadalabym jednego wiaderka w ciagu dnia
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:21   #4804
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A poza tym wczoraj mama mnie zlustrowała i powiedziała, że przytyłam (2-3kg, to na prawdę tak widać?)
W efekcie się poryczałam. Nienawidzę swojego brzucha.
Hm nikt tak nie potrafi zdemotywować córki jak matka.
Fenris myślę że trochę przesadzasz... Jesteś dla siebie BARDZO surowa.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
W ogóle nie zamierzam grzeszyć, bo znowu zaczęłam się wstydzić zdejmować bluzę, a nadchodzą upały.
Jesteś piękna i wspaniała! Zdjęcia nie kłamią. Nie można tak na siebie patrzeć!
Dziś ważę 65,5 kg (Dukan wyliczył mi że mam ważyć 65 kg, walczyłam, żyłowałam i max. osiągnięć to było 62,9 - wróciło bumerangiem i wyszło że to Dukan ma rację), mam 164 cm wzrostu, duży biust i bluzkę z krótkim rękawem (całe lata latem chodziłam z chustami na ramionach lub w długim rękawie). I mimo tego, że widzę, że tu i ówdzie jest za dużo (tyż w brzuchu) - dziś usłyszałam kilka komplementów (co mnie zupełnie rozwaliło, bo ze swojego punktu widzenia wyglądam bardzo niekorzystnie).
Musimy przestać patrzeć na siebie przez lupę powiększającą. Widzę w lustrze pulpeta, ale wszak tak nie może być. Podobają mi się ludzie w rozmiarze 38. Nie uważam, że są otyli. A siebie tak postrzegam. DOŚĆ. Dążymy do doskonałości, ale to nie tylko kilosy. Ja potrzebuję, żeby mi się przestawiła wajcha w głowie...

Cytat:
Napisane przez WrednaZ Pokaż wiadomość
odnotowałam 0,5 kg spadek od niedzieli
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!

Edytowane przez frywolna franka
Czas edycji: 2011-05-18 o 13:23
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:22   #4805
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cześć kochane

Dawnoo mnie tu nie było,ale raz na jakiś czas Was podczytuję. U mnie na III średnio (ciężko jeeest), wpadają często grzeszki ale waga w miarę ok ,waha się między 57-58,5 kg... Teraz mi się waga zepsuła więc od 2 tyg się nie ważyłam...
Na razie wszystkie ciuszki leżą elegancko więc podobam się sobie Jak za dużo przybiorę do wrocę na II.
Obserwuję Wasze podpisy i gratujuję świetnych wyników

Milego dnia i wieeelkich spadków!!!
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:34   #4806
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Hm nikt tak nie potrafi zdemotywować córki jak matka.
Fenris myślę że trochę przesadzasz... Jesteś dla siebie BARDZO surowa.

Jesteś piękna i wspaniała! Zdjęcia nie kłamią. Nie można tak na siebie patrzeć!
Dziś ważę 65,5 kg (Dukan wyliczył mi że mam ważyć 65 kg, walczyłam, żyłowałam i max. osiągnięć to było 62,9 - wróciło bumerangiem i wyszło że to Dukan ma rację), mam 164 cm wzrostu, duży biust i bluzkę z krótkim rękawem (całe lata latem chodziłam z chustami na ramionach lub w długim rękawie). I mimo tego, że widzę, że tu i ówdzie jest za dużo (tyż w brzuchu) - dziś usłyszałam kilka komplementów (co mnie zupełnie rozwaliło, bo ze swojego punktu widzenia wyglądam bardzo niekorzystnie).
Musimy przestać patrzeć na siebie przez lupę powiększającą. Widzę w lustrze pulpeta, ale wszak tak nie może być. Podobają mi się ludzie w rozmiarze 38. Nie uważam, że są otyli. A siebie tak postrzegam. DOŚĆ. Dążymy do doskonałości, ale to nie tylko kilosy. Ja potrzebuję, żeby mi się przestawiła wajcha w głowie...
Przez wagę wzięły się wszystkie moje kompleksy, nieudane związki (poprzedni facet ciągle powtarzał co mam za grube, a jeszcze wcześniejszy oglądał się + zdradzał mnie ze szkapami - o tym drugim dowiedziałam się później). Brat całe życie powtarzał, że jestem tłusta i za dużo jem (wielbiciel anoreksji). To samo mama. Także od mojej tuszy wzięły się wszystkie moje problemy = "jak będę szczupła to problemy znikną" Przy 59kg czułam się już całkiem nieźle, ale teraz mimo tylko 2-3kg na prawdę wymiary poszły w góóórę (brzuch wydęło, boczki wróciły, ramiona ociekają tłuszczem)... I tak się źle czuję ze sobą, że jak widzę np. w tramwaju szczupłą dziewuchę w mini to płakać mi się chce, że taka tłusta jestem.
Od chłopaka wydusiłam wczoraj, żeby powiedział, że jednak przytyłam... i rozbeczałam się jeszcze bardziej.

No dobra - teraz to się trochę użalam Za kilka kg będzie ok. I pójdę w końcu na basen
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:45   #4807
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przez wagę wzięły się wszystkie moje kompleksy, nieudane związki (poprzedni facet ciągle powtarzał co mam za grube, a jeszcze wcześniejszy oglądał się + zdradzał mnie ze szkapami - o tym drugim dowiedziałam się później). Brat całe życie powtarzał, że jestem tłusta i za dużo jem (wielbiciel anoreksji). To samo mama. Także od mojej tuszy wzięły się wszystkie moje problemy = "jak będę szczupła to problemy znikną" Przy 59kg czułam się już całkiem nieźle, ale teraz mimo tylko 2-3kg na prawdę wymiary poszły w góóórę (brzuch wydęło, boczki wróciły, ramiona ociekają tłuszczem)... I tak się źle czuję ze sobą, że jak widzę np. w tramwaju szczupłą dziewuchę w mini to płakać mi się chce, że taka tłusta jestem.
Od chłopaka wydusiłam wczoraj, żeby powiedział, że jednak przytyłam... i rozbeczałam się jeszcze bardziej.

No dobra - teraz to się trochę użalam Za kilka kg będzie ok. I pójdę w końcu na basen
Widzialam Twoje zdjecia. Jestes sliczna i naprawde dobrze wygladasz. Zabraniam Ci mowic takie rzeczy, ze jestes gruba. Rodzina sie nie przejmuj, brat jak to brat pewnie sie droczy i jest zlosliwy a mama chce Cie pewnie zmotywowac, moja robi tak samo. Raz mowi ze za gruba jestem a pozniej podtyka mi smakolyki. Facetow olej, to swiadczy tylko na ich niekorzysc. Zapatrzeni w siebie egoisci, tacy to sie lubia znecac psychicznie. Dobrze, ze juz nie masz z nimi do czynienia. Musisz znow polubic siebie
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 13:49   #4808
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Od chłopaka wydusiłam wczoraj, żeby powiedział, że jednak przytyłam... i rozbeczałam się jeszcze bardziej.
MYŚL TWORZY RZECZYWISTOŚĆ. Pierwotne, magiczne myślenie....
Biedny ten Twój chłopak. I jak Cię kocha. Powie wszystko co chcesz usłyszeć


Mam prawdziwe szczęście, że mój wymiarowy, wyskoki, przystojny, tańczący, inteligentny konkubent trwa przy mnie jak ważę ponad 80 kg i jak jestem trochę mniejsza. Jednak wsparcie najbliższych jest mega ważne (Ojciec od dziecka zwraca się do mnie "Gruba", ale mówi też tak do mojej kuzynki - anorektycznej modelki)
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:49   #4809
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Widzialam Twoje zdjecia. Jestes sliczna i naprawde dobrze wygladasz. Zabraniam Ci mowic takie rzeczy, ze jestes gruba. Rodzina sie nie przejmuj, brat jak to brat pewnie sie droczy i jest zlosliwy a mama chce Cie pewnie zmotywowac, moja robi tak samo. Raz mowi ze za gruba jestem a pozniej podtyka mi smakolyki. Facetow olej, to swiadczy tylko na ich niekorzysc. Zapatrzeni w siebie egoisci, tacy to sie lubia znecac psychicznie. Dobrze, ze juz nie masz z nimi do czynienia. Musisz znow polubic siebie
Dziękuję za miłe słowa. Żeby siebie polubić muszę się sobie podobać Ale to już niedługo.

Nie zwracajcie uwagi na moje zrzędzenie Mam czasem takie kryzysy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:49   #4810
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Hm nikt tak nie potrafi zdemotywować córki jak matka.
Fenris myślę że trochę przesadzasz... Jesteś dla siebie BARDZO surowa.

Jesteś piękna i wspaniała! Zdjęcia nie kłamią. Nie można tak na siebie patrzeć!
Dziś ważę 65,5 kg (Dukan wyliczył mi że mam ważyć 65 kg, walczyłam, żyłowałam i max. osiągnięć to było 62,9 - wróciło bumerangiem i wyszło że to Dukan ma rację), mam 164 cm wzrostu, duży biust i bluzkę z krótkim rękawem (całe lata latem chodziłam z chustami na ramionach lub w długim rękawie).
Ale mnie zdołowałaś teraz
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:56   #4811
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dzień dobry kochane!
Fenris kochana nie bądź aż tak surowa dla siebie i nie za kilka kg tylko już teraz na basen! To naprawdę bardzo poprawia humor
U mnie dziś na wadze bez rewelacji ale co tam Rano byłam sobie popływać na basenie a potem miałam szkolenie w pracy i niestety tam jadłam obiad - ciągle jestem w takim zawieszeniu miedzy II a III i w sumie ten obiad potraktowałam jako ucztę (bo zjadłam 5 małych klusek śląskich, które bardzo lubię) a do tego 2 grillowane piersi z kuraczka i ciut białej kapusty). Nie potrafię rozstać się z II (ciągle mam podział na P i PW) ale zdarza mi się czasem niedozwolony posiłek albo owocowy jogurt (który w sumie czasem możemy). I jak tu sobie to wszystko poukładać?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 13:59   #4812
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
MYŚL TWORZY RZECZYWISTOŚĆ. Pierwotne, magiczne myślenie....
Biedny ten Twój chłopak. I jak Cię kocha. Powie wszystko co chcesz usłyszeć
He he No właśnie... Mam teraz bardzo fajnego chłopaka, ciągle powtarza, że mu się podobam i w ogóle... a ja dalej swoje
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Mam prawdziwe szczęście, że mój wymiarowy, wyskoki, przystojny, tańczący, inteligentny konkubent trwa przy mnie jak ważę ponad 80 kg i jak jestem trochę mniejsza. Jednak wsparcie najbliższych jest mega ważne (Ojciec od dziecka zwraca się do mnie "Gruba", ale mówi też tak do mojej kuzynki - anorektycznej modelki)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:00   #4813
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Ale mnie zdołowałaś teraz
he he nie chciałam
Tobie szybko idzie.

Mnie poniżej 66,6 szło jak krew z nosa. Na III powinnam przejść w grudniu, walczyłam do lutego. Wciąż nie będąc zadowolona z wagi. Dlatego początek IIIki ma skutki w postaci 2 kg na plusie. Nie musi tak być!!!
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:01   #4814
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Fenris kochana nie bądź aż tak surowa dla siebie i nie za kilka kg tylko już teraz na basen! To naprawdę bardzo poprawia humor
Uuu nie nie nie, nie jestem gotowa. Szybciej bym skoczyła z dachu niż wyszła w stroju (zresztą nie mam pasującego)...

Spadam do domu, robić kolejną ptasiankę
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:13   #4815
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Uuu nie nie nie, nie jestem gotowa. Szybciej bym skoczyła z dachu niż wyszła w stroju (zresztą nie mam pasującego)...
Ja też szukałam wytłumaczenia ale jednak odważyłam się i jestem zadowolona Jeżdżę przed praca bo mi tak wygodniej a i ludzi malutko. A co do stroju to ja miałam problem ze znalezieniem jednoczęściowego sportowego ale oczywiście w lumpie zawsze się coś znajdzie (nowy strój sportowy z metkami kosztował mnie aż 17 zł )
Przełam się!
I właśnie zerknęłam na Twój podpis - jesteś wyższa ode mnie a ważysz prawie tyle co ja wiec laska z Ciebie jest na bank zatem zapraszam na basen - a jeśli nie chcesz iść sama to jak będziesz w ZG to pójdziemy razem

Edytowane przez karmeelek
Czas edycji: 2011-05-18 o 14:16
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:43   #4816
Renka2
Raczkowanie
 
Avatar Renka2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 104
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam wszystkich
Dzisiaj taki piękny dzień a ja śpię na siedząco i na stojąco piję kawkę ale jeszcze mnie czakaja zakupy w Lidlu i Biedronce więc padnę na pysk wieczorem.
Witam wszystkie nowe dukanki i 3mam kciuki.
na spadki dla wszystkich pozostałych dziewczyn

Od wczoraj przybyło mi 0,4kg ale tylko dlatego ze miałam troche załatwien na mieście i bylam tak potwornie głodna i pochlonęłam 1/2 bułeczki z serem i 1/2 gofra posypanego cukrem pudrem po córci. A dzisiaj musze zamiecnic dzien p na pw bo zjadłam barszczyk czerwony . Niestety tak się dzieje jak człowiek nie ma wyboru i musi zjeść to co jest, ale od jutra ścisła dietka dukanowa bez grzeszków.
__________________
Wzrost 176 cm
Start 23.02.2011 - 93kg
II faza 1.03.2011 - 91kg (-2kg)
1.04.2011 - 88,3kg (-4,7kg)
1.05.2011 - 85,1kg (-7,9kg)
1.06.2011 - 81,6kg (-11,4kg)
III faza 6.06.2011 - 81,8kg

może kiedyś będzie 70kg, ale to daleka przyszłość


Renka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:51   #4817
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Tez czasem tak mam z małymi, kupię np. 5 z datą ważności na 2 tygodnie do przodu a kazdy jest kwaśny
To w głównej mierze zależy od przechowywania serków. Ja kupuję te małe i np. w sieci PSS zawsze były kwaśne, a w Lewiatanie czy innym mini markecie zawsze dobre (z tą samą datą przydatności)

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Hm nikt tak nie potrafi zdemotywować córki jak matka.
Fenris myślę że trochę przesadzasz... Jesteś dla siebie BARDZO surowa.

Jesteś piękna i wspaniała! Zdjęcia nie kłamią. Nie można tak na siebie patrzeć!
Dziś ważę 65,5 kg (Dukan wyliczył mi że mam ważyć 65 kg, walczyłam, żyłowałam i max. osiągnięć to było 62,9 - wróciło bumerangiem i wyszło że to Dukan ma rację), mam 164 cm wzrostu, duży biust i bluzkę z krótkim rękawem (całe lata latem chodziłam z chustami na ramionach lub w długim rękawie). I mimo tego, że widzę, że tu i ówdzie jest za dużo (tyż w brzuchu) - dziś usłyszałam kilka komplementów (co mnie zupełnie rozwaliło, bo ze swojego punktu widzenia wyglądam bardzo niekorzystnie).
Musimy przestać patrzeć na siebie przez lupę powiększającą. Widzę w lustrze pulpeta, ale wszak tak nie może być. Podobają mi się ludzie w rozmiarze 38. Nie uważam, że są otyli. A siebie tak postrzegam. DOŚĆ. Dążymy do doskonałości, ale to nie tylko kilosy. Ja potrzebuję, żeby mi się przestawiła wajcha w głowie...
I o to właśnie chodzi, tak samo było u mnie z wzięciem się za odchudzanie. Cały tamten rok się "odchudzałam" - przez tydzień, potem 2, w końcu twierdziłam, że nie jest tak źle dopiero w październiku coś mi przeskoczyło w mózgownicy, że jak się za siebie nie wezmę, to zawsze będę gruba, a przecież 5 lat temu ważyłam 63 kg i wyglądałam super więc sobie dukam, wściekam się na zastoje, ale wiem, że warto, bo jeszcze tylko 7kg i będę super laska

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przez wagę wzięły się wszystkie moje kompleksy, nieudane związki (poprzedni facet ciągle powtarzał co mam za grube, a jeszcze wcześniejszy oglądał się + zdradzał mnie ze szkapami - o tym drugim dowiedziałam się później). Brat całe życie powtarzał, że jestem tłusta i za dużo jem (wielbiciel anoreksji). To samo mama. Także od mojej tuszy wzięły się wszystkie moje problemy = "jak będę szczupła to problemy znikną" Przy 59kg czułam się już całkiem nieźle, ale teraz mimo tylko 2-3kg na prawdę wymiary poszły w góóórę (brzuch wydęło, boczki wróciły, ramiona ociekają tłuszczem)... I tak się źle czuję ze sobą, że jak widzę np. w tramwaju szczupłą dziewuchę w mini to płakać mi się chce, że taka tłusta jestem.
Od chłopaka wydusiłam wczoraj, żeby powiedział, że jednak przytyłam... i rozbeczałam się jeszcze bardziej.

No dobra - teraz to się trochę użalam Za kilka kg będzie ok. I pójdę w końcu na basen
Jaka tłusta, co ty gadasz? Dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) już masz fajną figurkę, którą możesz się pochwalić Na basen już możesz iść, a nie za kilka kg
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 15:26   #4818
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzięki Co jakiś czas wpadam do Was jak posłaniec z IV fazy żeby dać znać, że można przejść przez Dukana, wytrwać i potem sobie świetnie radzić Zaczynałam tu z Wami właśnie na TYM wątku, ale to było całe wieki temu i wiele cześci temu....

Coś tam Dziewczyny sobie nie radzą Kurde tak jakby wszystkie wróciły i zatrzymały się na II fazie i ani rusz. Dopinguję Was z całego serca
No niby sobie nie radzą, ale wiem, że się da przez to przebrnąć, dieta też nie jest rzeczą łatwą ale przecież "jak się chce to się ma" , ja się III nie boję, a przynajmniej nie wpadam w panikę, zacznę stopniowo od owoców i powolutku wprowadzę nowe składniki, przecież inaczejniż dobrze być nie może ))
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata

Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 15:39   #4819
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Ja też szukałam wytłumaczenia ale jednak odważyłam się i jestem zadowolona Jeżdżę przed praca bo mi tak wygodniej a i ludzi malutko. A co do stroju to ja miałam problem ze znalezieniem jednoczęściowego sportowego ale oczywiście w lumpie zawsze się coś znajdzie (nowy strój sportowy z metkami kosztował mnie aż 17 zł )
Przełam się!
I właśnie zerknęłam na Twój podpis - jesteś wyższa ode mnie a ważysz prawie tyle co ja wiec laska z Ciebie jest na bank zatem zapraszam na basen - a jeśli nie chcesz iść sama to jak będziesz w ZG to pójdziemy razem
Ze strojem pływackim problemu by nie było (rodzice nauczyciele pływania i ratownicy, łatwy dostęp), ale ja nie mogę mieć pływackiego, bo mam za duże piersi i w pływackim rozchodzą mi się na całą klatkę piersiową. Muszę mieć wbudowane fiszbiny (oczywiście takie, których w ogóle nie widać po zewnętrznej stronie), a taki strój już trochę kosztuje. Kupiłam w ubiegłym roku jak jechałam do Chorwacji, ale teraz jest na mnie za duży. I to dużo.
Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Jaka tłusta, co ty gadasz? Dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) już masz fajną figurkę, którą możesz się pochwalić Na basen już możesz iść, a nie za kilka kg
Nie-e-e Może gdybym była pulchna i jędrna to bym wyskoczyła, ale ja mam pupę i nogi pokryte cellulitisem, ostatnio dołączył brzuch i trochę ramiona... Rozstępy mam gdzieś, ale ten cellulitis - strasznie się go wstydzę (a jak chudłam na Dukanie to pupa była w dużo lepszym stanie, ostatnio podczas przerwy wszystko wróciło i znowu jest beznadziejna... i te ramiona doszły, moje bidne).
Cytat:
Napisane przez Renka2 Pokaż wiadomość
Dzisiaj taki piękny dzień a ja śpię na siedząco i na stojąco
Miałam dzisiaj to samo i najlepsze jest to, że złapało mnie ok. 13:00

Zrobiłam dwie ptasianki (bo jutro może mi się nie chcieć) i jem suchą pierś z kurczaka Polałam keczupem, żeby przełknąć.

Możemy jagody goi, a żurawiny suszonej pewnie nie? Pytanie retorycznie. Szkoda.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-05-18 o 15:41
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 15:53   #4820
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Red face Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

nic mi sie nie chce poza jedzeniem
jak czesto mozna jesc ryby marynowane, np. rolmopsy?
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:04   #4821
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

cześć dziewczyny
dawno mnie tu nie było ... bo przebywa, na delegacji i nie mam czasu do was zajrzeć
a wiec tak od wczoraj powinnam być na samych białku ale je jestem w delegacji a w hotelach jest jedzienie jakie jest to jem codziennie na sniadanie jajcznice i warzywka a na obiad strama się zjeść pierść kurczaka w warzywami na parze... ale dzisiaj nic takiego nie było... ani warzyw ani kurczaka... więc zjadłam ryż w warzywami mam nadzieje że bardzo nie zgrzeszyłam...
jutro jeszcze delegacja i mam nadzije że w następnym hotelu będzie kurak i warzywa...
w piątek wracam to wtedy sobie zrobie 2 dni proteinowe
powiedzcie że nie zgrzeszyłam ...
przesyłam Wam buziaki

ps. na kolacje kupilam sobie ogórka i kalarepe
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:05   #4822
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Fenris na pewno nie jest tak zle

A ja dalej nie mam otrąb byłam dzisiaj w pol sklepie i powiedziała że dopiero w piątek jej przywiozą...Oby w ten piątek

Przez te moje problemy z porcelanką, w ogóle jeść mi sie nie chce wczoraj nawet xennę na noc wzięłam i nic

W piekarniku serniczek od Mrs Vegas
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:10   #4823
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
A ja dalej nie mam otrąb byłam dzisiaj w pol sklepie i powiedziała że dopiero w piątek jej przywiozą...Oby w ten piątek
A z jakiego miasta jesteś?

Edit: Doczytałam, że nie z Polski... To nie pomogę

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-05-18 o 16:11
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:18   #4824
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A z jakiego miasta jesteś?

Edit: Doczytałam, że nie z Polski... To nie pomogę
No byłam w dwóch polskich sklepach i Poproszę koleżankę niech w Rotterdamie się rozejrzy

A Wasze kakao ile ma % tł?
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:20   #4825
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
A Wasze kakao ile ma % tł?
DecoMorreno ma ok 10-12%.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:25   #4826
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
DecoMorreno ma ok 10-12%.
Aha, to dobrze że je kupiłam

Kurczę już drugi tydzień BEZGRZESZNEGO dukania a ja zmian żadnych nie widzę nie było by w tym nic dziwnego, tylko ja ćwiczę codziennie po 60 min na orbim i jeszcze czasem biegam....nie wiem o co kaman ....
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:30   #4827
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Nie-e-e Może gdybym była pulchna i jędrna to bym wyskoczyła, ale ja mam pupę i nogi pokryte cellulitisem, ostatnio dołączył brzuch i trochę ramiona... Rozstępy mam gdzieś, ale ten cellulitis - strasznie się go wstydzę (a jak chudłam na Dukanie to pupa była w dużo lepszym stanie, ostatnio podczas przerwy wszystko wróciło i znowu jest beznadziejna... i te ramiona doszły, moje bidne).

.
No z tym cellulitem to masz rację, masakra po prostu i jak trudno się go pozbyć ja muszę ujędrnić uda i brzuch, tylko jak? chyba zacznę jeździć na rowerze... może to coś pomoże?

Cytat:
Napisane przez zonawymarzona Pokaż wiadomość
nic mi sie nie chce poza jedzeniem
jak czesto mozna jesc ryby marynowane, np. rolmopsy?
Nie ma ograniczeń, tylko zwróć uwagę, czy zalewa nie ma składzie cukru.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:42   #4828
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
A
Kurczę już drugi tydzień BEZGRZESZNEGO dukania a ja zmian żadnych nie widzę nie było by w tym nic dziwnego, tylko ja ćwiczę codziennie po 60 min na orbim i jeszcze czasem biegam....nie wiem o co kaman ....
Mięśnie Ci rosną
Też mam orbitreka, ale już drugi tydzień na nim nie ćwiczę. A teraz właśnie mobilizuję się do nauki...
Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
No z tym cellulitem to masz rację, masakra po prostu i jak trudno się go pozbyć ja muszę ujędrnić uda i brzuch, tylko jak? chyba zacznę jeździć na rowerze... może to coś pomoże?
Na pewno pomoże. Ćwiczenia bardzo dużo dają.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:11   #4829
zmxncbv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam dziewczyny
ja zaczełam dziś dukana i chciałam sie przywitać... mam nadzieje ze wytrwam... życze Wam powodzenia i również sobie
__________________


Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu... Czas i tak upłynie...


Ból jest przemijający... Ale skutki rezygnacji pozostają na całe życie...

Problemem w moim życiu i w życiu innych ludzi nie jest brak wiedzy co zrobić... Ale brak robienia tego...

zmxncbv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:15   #4830
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez zmxncbv Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
ja zaczełam dziś dukana i chciałam sie przywitać... mam nadzieje ze wytrwam... życze Wam powodzenia i również sobie
Zrobiłaś test i przeczytałaś pierwszą stronę wątku?
Powodzenia
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.